SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДАЛИ СА МЪЖЕ, МЪЖЕТЕ?

Това видео беше за YouTube подготвено, но се отказахме да го качваме там. За това го качваме тук. Говори малко остро и общо, да няма обидени хора.

ДАЛИ СА МЪЖЕ, МЪЖЕТЕ?

Comments

😀😀 Киро къртиш 😀

Petar Petrov

Браво!!!!

По американските ценности, ни пробутват с предимство п€де®@©и и л€сбийки. Назначавай на работа обратни, да покажем че не ги делим. Ок ама п€нд€л@ в женската съблекалня не го искат, и в мъжката никой не го иска. Специална съблекалня за обратни и те се сърдят били отритнати.

Уникално

Добре казано Бай Кире продължавай в същия дух!

Deyan Nikolov

Като ти гледам начина на разсъждение, попадаш в маргиналните прослойки, дето са за ликвидиране. Бъди човек, не изверг ;)

https://eurocom.bg/new/ministr-na-obrazovanieto-na-sashch-shche-e-bivshiyat-voenen-transeksualist-sharlot-kleymr?fbclid=IwAR0228aLz2JErKwJDBSW9dbMKx3-1I8FWLd6Lvm5894SI6PilckapaXN-vA

Ех. Друго щеше да е да победим в първата световна но с алтернативата съюза да остане и да се разширим отвъд Дунав. Сега можехме да сме 20-30м и ако си стоеше балканския съюз то никой нямаше да се ебава с нас.

14 гдн ли? И доста по млади има дето им сменят пола. На двама близнаци им сменили пола и като пораснали от депресията и напрежение се самоубили. А и не са малко тези дето се опитват да си върнат естествения пол. Но е трудно. Момче дето е било на женски хрмн през пубертета ще стаже жалка пародия на мъж.

Предателите курвите и измамнизите трябва да се ликвидират, както и маргиналните прослойки на човечеството неизлечимо болните плевелните раси бездомните кучета и всякакъв тип паразити. Насърчаване на часната инициатива относно доброволната евтаназия и организиране на тричленки по места за селекция на населението..едно добро начало за формиране на гражданско общество..ех, бай фреско

Martin Ivanov

Има един филм в hbo go казва се грансджендър... И показва как майки се радват на 14г си деца докато си инжектират хормони и си сменят пола... Какво направихме с тоя свят???

Zdraveite, tova, za koeto govorite, go vijdah oshte prez 2009 godina. Radvam se, che ima i drugi, misleshti kato men. Pozdravi, ne spiraite, opitaite se da stignete do poveche hora, siguren sum, che shte ima efekt...

Това е страшната истина

Манол Тончев

Принципно под тези видеа, според мен не трябва да има опция за писане на коментари, защото просто няма какво повече да се допълни от това, което казва бат Киро.

Венцислав Димитров

mnogo si prav vsichki veche sa narkomani i pedali i sa chukat

Христо Тодоров

А ние с след 89 ударно сме се устреми ли към "евротлантически" ценности..... Живея от 20години в чужбина(много хубава и мъдра стара дума, да живееш сред чужди) и никога не съм я чувал, говори се за западен свят, западна цивилизация... но за такова евротлантическо животно май се говори само в БГ! За тях Европа свършва там, откъдето започва да се пие боза... За тях сме Източна Европа, и го казват и за лошо и за добро.... И Русия е вечен враг, няма значение, дали са комунисти или капиталист.... Уважават само силните!.... А ние ставаме все по слаби...естествено е обществото ни да е обект на различни атаки, моделира се поведение, нови норми за лошо и добро, пренаписване на история... погледнете детските площадки, направени с европейски пари, боядисани с цветовете на дъгата

Georgi Pavlov

Доста деликатна тема...през средновековието, ако кажеш, че земята се върти около слънцето, те анатемосват и отлъчват от църквата, тоест от обществен живот, ти си никой... Идва ново средновековие, нова идеология и естествено нова инквизиция... Ако преди няколко години, транс хуманизма, беше само тема на фантастиката или конспирацията, сега става действителност... Живея в чужбина, и тук, зад завесата на пандемията, се приемат закони... На 11години,едно дете може да си промени пола без позволение от родители.... Закон за "дезинформация" правителството определя, кое е истина, вчера приеха и закона за еутаназия, след 16 години, всеки може да поиска да умре, достатъчен е подписа на един частен лекар.... Новата нормалност идва и към БГ..

Georgi Pavlov

Киро, може ли да направиш видео за бизнес, как се прави, как се наемат и управляват хора, как им се плаща, какви рискове да поемаш.

Уш се водя бъларин, живея в България учил съм в бългаско училище, обаче този какво говори на български, не разбрах. Ако има някой по-отворен с чуждите езици моля, да преведе.

Такава е реалността,ако си мъж, бял, здрав и работиш ,то нямаш право да протестираш. Благодарим на такива като теб , че намират начин да го правят публично.

Джендърите на сапун!

Няма светлина в тунела, ами след мрака пак мрак !!!

Filip

Много си прав!!!

Вилик, както винаги, браво Кире, евала на такива като тебе. 😁

Евала бат Киро! Добре че си ти да казваш истината такава квато е

Много добро видео

Споменаваш Иванчо и ПЕНЧО. Преди векаше- Дан ми са расърдат Пенчовците. 😆😆😆Братко, пълна порнография.🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Уникални сте с Веско! Браво! Имам две деца на 8 и 6 години. Девойката ми казва, че й е мъчно за съучениците, малкия си иска другарчетата и госпожите от детската градина. Поне по веднъж на ден ми се казва - "Мамо, мразя я тази пандемия!" Със съпругът ми сме стандартно семейство - той е мъж, аз съм жена, всеки е опора на другия. Така са ни учили, така учим и децата си. Жалкото е, че сме малцинство.

Евалата Бате Кире! Супер Силно видео!

браво д-р брейк ...уникално го казваш ...

Браво, бат Киро така е. Извратиха се хората, затъпяха. 2 минути да общувам с идиоти и вдигам кръвно, хем съм от търпеливите. Гледам да се фокусирам върху малкото качествени хора, отколкото количеството боклуци.

Georgi Ishkitiev това с 1 и 0 е гениално!

Браво Кире.

Поредното хубаво видео. Само като статистика, една камара управлящи по света нямат деца или са обратни.Какво бъдеще какви пет лева? Бъдете здрави!

Така е но,малцина го виждаме какво да се очаква от родители профани.Браво надявам се да стигне до повече хора,но се съмнявам,че те само ще го чуят няма да го разберат.

Браво Бат Киро все така да си в действие и да показваш и казваш реалните неща в живота и на каде утива поколението.

Бат Киро на 23 години съм и това което го казваш е самата истина тук там има някой читав от нас младите но те са твърде малко повечето са мърши глезени разчитащи на мама и тати

Киро много си прав ! Аз съм на 36 и от моите набори почти няма такива "мъже". Но много набори са клекнали на жените си. Говорят за равенство, кой ще простира, кой ще готви.. Аз моята жена съм я научил, че има мъжка и женска работа. В началото мърмореше, ама ударжах. Сега нито простирам, нито пера, нито готвя. Компромиси трябва да се правят в едно семейство, но трябва да се знае кой е мъжа и кой жената и на кой последно се чува думата. Като се жених знаеш ли какво каза попа - "мъжа и жената са като 1 и 0. Като се съберат двамата, ако мъжа е отпред става 10, ако жената е отпред става 1". В началото като бяхме младо семейство ме бъзикаха, че съм бил закостенял, че трябвало да помагам. Обаче вече ги виждам клекнали на жените им... Жената води постоянна борба за власт, оставиш ли я малко да се надигне и те надвещва. А после става много трудно да се оправиш :)) Всеки семеен човек, знае че да си мъж в семейството иска доста усилия и воля. Лесният път вианги води към по-лошото. Но повечето хора предпочитат него. Имам момиченце на 4 години и нея я уча, че жената трябва да върши женската работа. Ама да видим.. детето се оформя според средата. Дано успея да намеря правилния подход и да не се пречупи

Georgi Ishkitiev

За мен лично не е проблем че е по-груб езика. То в крайна сметка като се замислиш за тия неща само псувни идват на езика.

Росен Александров

BULEXIT.

Даже си внимателен в изказванията, очаквах да е по брутално, но и това е достатъчно

https://youtu.be/tRSxpsaaP_E Ето относно темата, така "лекичко" обобщение относно сегашните хюмняри

Стига де аз съм по млад и ще го отворя.

Живея в чужбина, на вдно комшийче ( 22г) му давам буркан с лютеница , да опита нещо наше нали.... след час му звъня , викам хареса ли ти бре? А той- Ами аз не мога да го отворя .... да се смееш ли, да плачеш ли...

Радвам се , че има кой да им го каже. Бат Киро, най-големия си! Да си жив и здрав!

Бат Кире евала за видеото много си прав за това което говориш!


More Creators