SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЯХ ПО-ГОЛЯМ БОКЛУК ОТ СЕГА!

Една пиянска история от 2001 година.

Подчертавам, че не е за пример!

Вижте повече във видеото

БЯХ ПО-ГОЛЯМ БОКЛУК ОТ СЕГА!

Comments

От 1 година гледам на първо място вас и Цанов.Иска се много смелост за това което правите.Само като гледам как се ядосваш от сърце когато обясняваш по истенски няма .Живи и эдрави

айде и аз вече съм тук бат Киро РЕСПЕКТ

😂

За много години бате Киро и Веско, желая много здраве и щастливи моменти на вас и семействата ви !!!

Забавна и поучителна история.

Bravo Kire. Jiv I zdrav. ZA Mnogo godini. Vinagi istoriite it Onova vreme sa interedni. Blagodarq. Saz Zdrave

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, НА ТЕД, БА СЪПРУГАТА ТИ, НА СИНА, СНАХАТА И НА ВНУЧЕТО ТИ! САМО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И СПОКОЙСТВИЕ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА! ПОЗДРАВИ ЗА ВИДЕОТО! ПРАВИ ПОВЕЧЕ ТАКИВА ВИДЕА, СЪС СПОМЕНИТЕ ТИ ОТ 90-ТЕ ГОДИНИ НА ХХ ВЕК, ЗАЩОТО ТИ СИ ЧОВЕК, КОЙТО ИМА МНОГО, КАКВО ДА СПОДЕЛИ И ДА КАЖЕ

БАТЕ КИРО, Ч

Браво, Кире. Много интересна история. Продължавай да разказваш за подобни преживявания. Наистина си много прав, че имаш истории, а тези, които са по цял ден пред компютрите какви истории ще разказват след време. Голям съм късметлия, че съм роден през 1988 и в детството ми не бяха навлезли масово компютрите и мобилните телефони. Не ми се мисли какво щеше да бъде ако бях роден след 2000 г.

Dimitar Dimitrov

Ето от такива видеа се впечатлих и реших да стана член на патреона и на вас.Разкази за живота,казармата, някои неща лично съм преживял,но...повечето неща знам от разкази на баща ми и ми е драго да ви слушам.Рядко коментирам,но-огромно браво и благодарности за клипа.Ще се радвам да видя още разкази за младите ти години,отношенията на хората тогава,живота.Живи и здрави да сте с Веско,пИшете история,т.е. споделяте я,е,няма да я одобрят от МОН ,но... ще я предаваме като в още по-едно време-от уста на уста.За много години и хаирлия да е !

Bravo Kire, vesela istoria. Razkazi neshto za perioda kogato si bil lihvar i kakvo e stanalo ta vsichko e propadnalo, moze i da razkazesh i za ispanskata istoria. Da si ziv i zdrav .

Разкажи за Испания,ще е интересно!И ако ти се говори разкажи моля те,за най интересната ти случка в лихварството!

Бате Киро както казва един приятел като се сетя какви работи съм правил на времето чак ми идва сам да си играя два шамара хаха живи и здрави

Поздрави!

Hristo Zlatkov

Исках да кажа да вземем поука от хубавите нещта а от лошите не

Здравей Бат Киро и Веско Много ми харесват твойте истори Ако можеш от време на време да ни разкажеш още някоя интересна история.Така и ние щте научим примерни нещта да вземем поука от твойте приключения.Благодарим предварително живи и здрави да сте с Веско

Много ме разсмя особенно това където каза, че хванал гората 😂😂 И тая идея да седнеш на дясната седалка голям номер 😂

Харесвам твоите лични истории,винаги интересни,дано има повече такива,че така развеселяват!

За пореден път доказваш, че не си като останалите, защото отказваш да се подчиняваш на полицайте и знаеш какво те очаква след това. А не като повечето свикнали всичко да правят каквото им се каже и дори треперят само като видят сините буркани. Отдавна не бяхме чували истории от миналото. Дай нещо по-весело да се посмеем следващия път ако разказваш пак.

Мда, и на мен ми се иска да чуя историята за Испанската епопея :) Поздрави на бате Киро и Веско :)

Мисля че ще бъде много интересна историята за "испанската епопея"

Защо ги режете така тия клипчета. Гледах го първо в ютюб, а се оказа, че 4-те минути там не са наистина първите 4 минути и сега трябва от начало да почна в Patreon, вместо от 4-тата минута :D

Boris

Не вервам, че си пил бира, камо ли ракия, а пък да си карал пиян изобщо ... :D :D :D

Супер си.С нетърпение очаквам всяко ново видео.


More Creators