SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: 10 ЯНУАРИ 2021 - 18:30 часа

Здравейте!

Днес от 18:30 часа ще направим първия лайв за тази година!

Моля, задайте вашите въпроси под това видео.

До после!  

LIVE: 10 ЯНУАРИ 2021 - 18:30 часа

Comments

Ако нямаш проблем да станеш педераст има доста пара, в София е работата, пиши ми с контакт ще ти обесня, но ще трябва предимно да лапаш и по малко ебан

Здрасти бат Киро аз съм на 32 години и не живея в България от 11 години но ако имаш идея какво може да правим в Бг се връщам .Заявявам го сериозно!!!!!

Киро, ще поканиш ли адаша ти "Скалата" в някой лайф?

Elka

https://filmfreeway.com/BOTIeV

Vladimir

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНИ! БЪДИ ЖИВ, ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ! ТРЕНИРАЙ И СЕ РАДВАЙ НА ВНУЧИТЕ СИ И СЕМЕЙСТВОТО СИ! НА ТЯХ СЪЩО ИМ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И СПОКОЙСТВИЕ ПРЕЗ 2021Г. Гледам сега със закуснение това поточно предаване, което е било на живо вчера /10.01.2021г. - неделя/.. Всичко хубаво Киро, но каза една камара глупости и небивалици! за да не гсъм голословен, веднага ти казвам, кое са глурпости- това дето, цитирам" Ако руснаците имат 30 000 самолета, имат за тях 300 000 /ТРИСТА ХИЛЯДИ / пилота. Киро, първо, Руската федерация не разполага с такава бройка летателни апарати. Второ, ВВС и Въздушно-космическите войски на Руската федерация, не разполагат с такъв не просто огромен, а колосален брой пилоти! Нали си давашсметка, кобко трудно, бавно и най-вече СКЪПО Е да се обучи, създаде, изгради и тренира един пилов във военната авиация...Моля ти се, друг път не говори подобни небивалици. Разбирам те, че симпатизираш и обичаш руснаците и Руската федерация, но се поинтересувай малко повече за военният потенция на Руската федерация, преди да говориш подобни бомбастични неща!

БАТЕ КИРО,

Браво,супер си!Дядо беше главен готвач,имаше 40 подчинени готвачки,храната беше стотинки.1-2 лв преяждаш,много и вкусно,из цяла България готвеше,много приятели имаше поети,писатели,кой ли не.Леля ми световна шампионка по художествена гимнастика,прослави родината от златните момичета.Скоро си говорихме по телефона с теб,но толкова много,забравих да ти кажа тези подробности.

Bravo takuv pouchitelen live do sega ne saam vijdal

Христо Тодоров

евала момчета! Живи и здрави!

Мойто логика е да вэемеш къща втора ръка. Вярно ще е чуката много яко но тогава ще можеш да се разполагаш според чергата си. Даже и да нямаш 20х эа къща ако вэемеш кредит доста по бърэо ще го изплатиш и така на татък. Средния българин обаче да вэема нов апартамент малии това е абсурд виждал съм цените им по 150х на горе баце на средния българин ще му трябват 30г само да ги изработи беэ нищо друго да харчи. Кака ми и тя се филмира че ще стане това но нема. Ще натискаме эа къща и това е. Айде една къща с двор и сами беэплатно ще боядисваме и всичко ще направим.

AИ аэ това искам да правя. Ако може да успея така би било хубаво. Просто ме е яд че се губи контрола над храната ни и не се энае после какво ще имаме. Идеално ми се стори да си купя някаква эемя и после да пълня няколко села по въэможност ако не и град но с храна дето энам че става. Ще е много добре един ден да се доберем до технологиите на Холандците. 2 метра эемя имат па втория най голям иэносвач а стига ве. Сега да имахме голям иэлишък ейго качваме на корабите и в Китай ко плащат добре раэбира се но щом няма щя платят.

Blagodarq za vremeto koeto spodelq6 s naz bate Kiro da si jiv I zdrav I tvoeto prekrasno semeistvo. Ot America bravo Veso nosi6 na ba6tata imeto budi mujkar s mnogo obi4 Gospod da e s BG 🇧🇬💪

Браво бат Киро! Днес беше много на ниво!

Hristo Zlatkov

BULEXIT.

Za mnogo godini I zdrave da e

HUBAV LIVE BRAVO

Христо Тодоров

Бат Киро, няма късмет има Бог.

Кире да не си спрял клиповете щото от самото начало съм абонат тука хаха

Атанас Иванов

Борете си и никога не се предавайте мой Български народе!

Момчето с въпроса за земята нямаше предвид далавера, а иска да стане земеделец.

Кире, днес гледах интервю с Лазар Ангелов, който разказва как е имал ужасни проблеми и болки в сухожилията. Би ли коментирал дали това е в следствие на химията, която е взимал.

Веско

Добър вечер! Ние сме ендо младо семейство, живеем в Норвегия. Започнахме да те следим от няколко месеца. Прави ми впечатление че вече има много канали с българска революционна цел. Мислили сте да направите някакво движение, Не Партия, с другите като Пасков и Цанков и многото други като вас? Вие ставате като лица на възрожденско движение. Поздрави

Златото в момента е една от най-добрите инвестиций

Krasio Velikov

Някой ден можем да ви дойдем на гости ако позволиш, ще ви почерпим с домашно направено от нас вино и мезе, който сме са научили да правим от нашите родители и много малко хора могат да се похвалят с това за жалост.

Бачо Киро голям си . А Веско е номер едно ! Да сте живи и здрави!

Нямам въпрос,но искам да ви поздравя за всичко, което правите. Израснал съм покрай приятелите на чичо ми и баща ми. И постепенно внедрих и мойте най-добри приятели, чувал много подобни истории като последната която разказахте. Всяка събота се събираме с тях защото с нашите набори не можем да си кажем две приказки за жалост.

коментирахме го вече в предния лайв за Пулев и Джошуа

Киро Брейка - Оригинала

Бати Киро, пиша ти с уважение! Ще направиш ли фен-среща? Поздрави от Русе!

Здравейте Киро и Веско, един въпрос към двамата. със Киро сме почти набори и земляци, аз съм от Хаджидимитрово. Нека ти и Веско кажете по колко торби сте имали в клас. По наше време на село бяхме 20 деца в калас нямаше едно дебело, имаше едри но не и дебели,като те шибне веднъж незнаеш къде се намираш.

Бат Кире, коя ти е любимата музика за трениране?

Венцислав Димитров

Веско защо ми пропусна въпроса?

Деница

Партията основава от Николай Малинов , изразява намерения да работи с Русия . Какво мислиш ?!

Батко Киро, отново ще задам въпрос. Ще те върна към въпроса с Възродителния процес. Млад съм, на 18 съм, и съм български турчин. Родителите ми, не говорят лошо за комунизма, но определено имат лоши спомени свързани с Възродителния процес. Ако беше на мястото на бай Тодор, би ли направил същото? Защото погледнато от една страна, не всеки заслужава да тегли заради някой друг и в същото време имената са ни дадени от нашите родители и ако някой друг има правото да ти ги смени не е много етично. Разбрах за аргумента с това да отидат в Турция, но това е тяхната родина и са израснали тук и тук е тяхната земя.

Здравейте, не мисля , че ваксините са безвредни.Самият факт, че на обикновените ваксини температурата за съхраняване е от нула до 7-8 градуса, а тези се съхраняват на минус 70 градуса.Има нещо в тях.

Бате Киро при един свиреп капитализъм кое ще бъде това,което ще ни помогне да оцелеем

Андрей Павлов

Здравейте Веско и бат Киро! Разкажи за най сериозната кунтузия която си претърпявал и коя е последната? Успех

Испания се гласи да усвои 200 милиарда . Това са непосилни цифри , например .

Здравей, батко Кирил! На 18 години съм и съм от Русе. Възхищавам ви се с Веско и ви гледам още от лятото и за първи път реших да ви подрепя тази година. Искам да те попитам как реши да започнеш със социалните мрежи и каква ви е рутината с Веско за заснемане на видеа.

Точно там е проблема бат Киро , как да плащам сметките на курви(наджукени) като знам че те не стават за жени ? Едно време времената са били други

Здрасти бат Киро, съгласен съм с това което казваш за кредитите, но какъв иначе е начина да вземеш сам жилище ако не искаш да пълниш нечий джоб с месечен наем за квартира? Не са ли пари на вятъра това..

Момчета, малко по-леко с гей темата, че искам да Ви гледам и занапред :)! Поздрави, бъдете живи и здрави!

Манол Тончев

Бат Киро, разкажи някоя весела история подобна на тази с колата в Присово. Уважение към това, което правите с Веско, бъдете здрави!

Размиваш ми, натъжаваш ни.. благодарим ти ❤️

Krasi Hristova

Здравей бат Киро! За много години! Въпроса ми е: Аз съм на 34 години с наднормено тегло и проблеми с щитовидната жлеза и хормоните, старая се да правя леки планински преходи по екопътеки, какво би ме посъветвал за да мога да сваля килограми?

Смяташ ли бате Киро,че банките са паразитни структури

Krasio Velikov

Здравей, наборе! Даже съм година-две по-голям. Кажи нещо за Тръмп и САЩ, защото май голямо дърво ще ядем.

Ще те наричам Бачо Киро . Съвременният Бачо Киро .

„Параграф 8 (в) (3) от правило XXIII трябва да премахне баща, майка, син, дъщеря, брат, сестра, чичо, леля, братовчед, братовчедка, племенник, племенница, съпруг, съпруга, тъст, тъща , свекърва, зет, снаха, втори баща, мащеха, доведен син, доведена дъщеря, полубрат, полусестра, внук и внучка "и ги замени с" родител, дете, sibling вместо брат и сестра, съпруг, родители на съпруга, дете на съпруга и т.н", се казва в резолюцията.

Здравейте , в днешно време всички жени търсят пари , очкват едвали не мъжа да им осигури живота , едно време така ли беше бат Киро или тогава го правеха истински по любов ?

Поздрави на екипа. Въпросът ми следния дали сте чули за новите закони за Щатите където ще бъдат премахнати всички родствени връзки като майка баща син и тн. защото се нарушават правата на всички различни "полове"

Бат киро като малък 3 квартала съм сменил в русе и навсякъде съм се запознавал с децата и сме играли до късно вечер.Сега малкия на етажа не познава децата.Тъжно ми е само пред компютъра седи.

petar

Мерси за предния отговор, искам да кажа че в България лекарите въпреки условията, въпреки че са в пенсионна възраст или са млади без опит, въпреки условията и мизерното заплащане се справят хиляди пъти по добре със ситуацията. В Испания все нови о нови мерки и става както казват д-р Мангъров и Тодоров все по зле. И за капак при тия студове вдигнаха тока и газта с 30 процента.Тука политиците крадат повече от нашите и са по безкруполни, Поне българите не сме маскирани и насрани като тукашните.И тука работата от ден на ден по зле само чернилки,пакистанци,мароканци идват и са на помощи без да бачкат , всеки ден се увеличават клошарите и бездомниците по улиците

Valentin

Забележката ми е към човека който направи този коментар , не към вас .

Здравейте ! Честита нова година! За много години! Поздравления за изразеното мнение относно празнуването на Йорданов ден . Само имам една забележка към коментара преди малко , че българите от чужбина са се изказвали против празнуването , нещо което е огромна глупост .

За много години младежи живи и здрави и напред продължавайте смело напред и нагоре с това което правите.Имам едно питане относно здравето поради естеството на работа,мързел и липса на време качих не малко килограми които вече ми пречат.Имам няколко бързи въпроса към теб Бат Киро и ще се радвам да ми отделиш няколко минутки от времето си 0879105005 това ми е номера.Бъдете живи и здрави и смело напред :)

За много години бати Киро и Веско! Бъдете живи и здрави и продължавайте в същия дух! Поздрави от Русе

Добър вечер ,бате Киро ! Пиша ви от Англия !На 21-ви анулираха полетите ни ,и ни върнаха от летището,оставиха ни без празници дълеч от семействата ни!Няма полети никакви нито дават имформация!А сега искали задължителна ваксина,ако ли не неможем да се върнем ! Вчера тук пред очите ми започнаха арести ,на хора, които се разхождаха по алеята до плажа,тръгахме срещу полицайте,а те само мълчаха и закопчаваха наред, става още по-брутално ! Благодарим ,че има човек за пример като теб, които ни сплутява ,води ни напред и ни нахъсва всеки ден ,да не прекланяме глава пред случващото се!

Здравейте!За много години и от мен!Какво мислиш за мача между Кубрат Пулев и Джошуа?

Деница

Направете ако искате клип за историята на Вълчан Войвода защото именно той плаща в злато освобождението на България на руският император.Какво мислиш ?

Здравейте за много години живи и здрави да сте! Прогноза за парламентарните избори имаш ли и ще успее ли Бойко пак да си ги купи?На какво се дължи според теб търпението на нацията ни към управляващите?

Здравейте, качих видеото за хорото в Калофер в една група във Фейсбук дето съм член.От 150 човека които го гледаха само десетина ме оплюха, и че това ще доведе до разпространение на вируса.Значи има повече мислещи хора отколкото очаквах, или пък се дължи на факта, че членовете на групата са по трезво мислещи.Иначе като гледам как е наоколо положението е трагично.

Кире,вярваш ли в кемтрейлс теориите за пръскане със зараза от самолети?

В.П.

Добър вечер, симпатяги! Няколко пъти пускам този въпрос, но поради една или друга причина Веско не го задава. Надявам се да отговориш по-потробно. Какво мисли Киро за възродителния процес и за смяната на имената на българските турци. Да сте живи и здрави!

Познаваш ли Иво-пирона?

какво мислиш Кире за ваксините .Ти дали би се ваксинирал??

Здрасти, бат Киро и Веско. За много години. Искам да спомена: Ти казваш, че ако някой иска да отслабне, трябва само да се тренира. Не си привърженик на диети и режими. Ти казваш така: "яжте и си пийте, но спортувайте." Ако обаче се ядат само вредни храни? Не трябва ли да се намали приема на такива и да се мине на диета, например салата и чисто, качествено месо? Просто споделям мнение, може да не си съгласен. Иначе за всичко друго, казано от теб, съм съгласен. Поздрави.

Здравейте, Бат Киро, Станислав Цанов качи клип за "2021 всичко ще се промени", не знам дали сте го гледали, но дали наистина ще е така? Поздрави. Изпратих поздравите в Златарица :)

Здравейте, Кире и Веси, интересно ми е какво е мнението на Веско за нашето поколение (хората между 22-30 години). Веси, ако имаш желание може да отговориш на база на твоите наблюдения и опит с хората от нашето поколение.

Здравейте момчета! Кога според вас ще почне сериозната икономическа криза и какво да правим през тази година? Каквото да можем да спестим и да скътаме ли? Смятам че 2022 ще е много тежка година а вие?

Бате Киро кое по ти харесва животът който живееш сега или този който си живял през 90те?

Андрей Павлов

Здравей бате Киро коментирай фразата от прочутата книга Дон Кихот " Свободата санчо е на върхъ на копието " какво трябва да е копието в днешно време

Krasio Velikov

Здравей, бат Киро моля те кажи ми, как да разобедя баба ми и пра баба ми да се ваксинират.Опитах какво ли не, за да ги накарам да поразсъждават малко над нещата но са прекалено изплашени и не ме слушат. Пра баба ми е на 82 години и е диализен пациент, бъбреците и функционират на 11% има и проблеми със сърцето. Знам, че и без ваксина и остават няколко години, но защо да ги губи заради тези боклуци. Така ли не разбират, че тази ваксина е за всичко друго но не и за да ни спаси. С майка ми се опитваме да ги разобедим , но са твърдо решени да го направят, след месец ще ги ваксинират и не ми се мисли какви ще са последствията. Кажи как да процедирам?

Живи и здрави

Здравейте , в днешно време всички жени търсят пари , очкват едвали не мъжа да им осигури живота , едно време така ли беше бат Киро или тогава го правеха истински по любов ?

Здравейте! Аз съм на 26 години и не съм живял по “онова” време. Въпроса ми е: Какво толкова е трябвало да жертват всички за да запишат висше образование и какво толкова е искал Тодор Живков от тях, както се изрази онзи Митака в клипа си, в който не спря да говори глупости?

Kristiyan Kalchev

Здравей те Киро и Веско изкарах корона вируса проста настинка с главоболие нищо специално и от моето работно място още поне 10 човека същото никои не омря само плашат гаргите

Какво мислиш за хората в чужбина по добре ли ще е да се приберат в България или да стоят там където са

С уважение към цялостната Ви дейност и за това, че подкрепяте сина си. Два кратки въпроса. Изключвам първата правилна реакция - лед. След мускулна травма /натъртване/, кое е най-полезно да се направи, както и при разтегнато сухожилие? При получаване на мускулно схащане - да се спре ли тренировката, както и да се откажеш ли да доиграеш мача? Благодаря предварително !

Здравейте Бат Киро и Веско. Аз нямам какво да питам, а искам да ти кажа да се опиташ да не се ядосваш толкова. Знам че е трудно, но ти си претоварваш нервната система. А това не е добре. Имаме нужда от теб и хора като теб. С много уважение. Боби.

Bobby Kundelov

Бат Киро, запей малко море пиле, славей пиле..😁Поздрави от лъвовете от Хасково!

Бат Киро смяташ ли че в близко бъдеще основни човешки права ще ни бъдат капка по капка отнемани под предтекст, че е за наше добро и ни пазят (не само тук, но и в света като цяло) и сега е просто началото? Какъв си представяш, че ще е живота на внуците ти и още по - напред във времето на правнуците ти? Поздрави и успех!

Кире, видя ли русата госпожа от бтв какви въпроси задаваше на кмета на калофер? По същия начин като на Мангъров се опитваше да изкара него виновен и да го изложи пред цяла България. Как ще коментираш?

Здравейте бат Киро и Веско! Пиша Ви от Симеоновград, предполагам бат Киро гаранция знае за ``Черния полк``. Та, моят въпрос е свързан със Симеоновград. Градът отдавна вече стана тотално цигански, със застаряващо население от българи, които на фона на братята роми, като число, просто бледнеят. От която и страна на града да се влезе, първият човек, който ще се види е циганин. Това как се оправя в бъдеще и изобщо има ли смисъл да се коментира, тъй като аз наистина не знам какво е решението на този проблем. Благодаря предварително бат Киро!

Венцислав Димитров

Здравейте :) Аз лично бих се радвал на още казармени истории, такива от лагерите по които е ходил бат Киро, щуротии като деца и т.н. Какво планирате за тази година като видеа, истории, ще има ли интересни гости и като цяло какви са ви плановете за тази година? Поздрави и наздраве :)

И Въпрос от майка ми която не е съгласна с теб за комунизма :D Каза че селата са били пълни защото е имало забрана хората да се преместват да живеят в градовете!И че ръста в популацията е бил фалшифициран, защото нейната баба е имала 10 деца а нейната майка имала само 2 и при всички е спаднала раждаемостта защото са задължили жените да работят и не са можели да правят вече по 10 деца?И каза че какъвто съм бунтар вече щял съм да бъда 100 пъти изяден от прасетата в Белене!Също така каза че Бат Киро си твърде млад за да коментираш комунизма!Каза и че добре са били само тези които са крадели и тези които са имали помощ от дъртите баба дядо.Каза че те са живели зле и са ядели филии с мас и баща и и майка и са работели като волове и не е вярно че всички са били равни,хората с връзки и тези които крадели само са били добре.Също каза че са отнемани деца от майките им в родилните и са давани на бездетни семейства,за това не е имало бездетни семейства а сега са 240 хиляди бездетните семейства.

Здрасти Бат Киро , пратих по вайбър едно събщение и днеска и снимка. С тая измислена пандемия искат да унищожат тотално децата. От компютрите и телефоните последстивята ги виждаме вече. Но продават играчка - кукла болна от коронавирус маскирана и детето трябва да я маскира , лекува и ваксинира. Аз не съм спрял да псувам по тия убийци ,както и да ги псуваш малко ще им е. Моля за мнемието ти и ги спомени както ти си знаеш.Това вече взе да минава всякакви граници,

Valentin

Здравейте, Бат Киро знаеш ли, че студио Дан Колов на твоят уж независим приятел Станислав Цанов принадлежи на Телевизия Алфа,Волен и Атака?Поздрави

За много години Бат Киро и Веско, мислите ли да се ваксинирате и какво мислите за тези хора , които говориха лошо против хората от хорото в Калофер и ги изкараха едва ли не престъпници(напрви ми впечатления,че са предимно българи от чужбина, които не им хареса това)

За много години Бат Киро и Веско ,горд съм с вас и каузата от години разправям на приятели да си хапват пийват и да не им пука толкова от мнението на другите. Напълно те разбирам и подкрепям от вече 10 години не съм вземал креатин протеин и стероиди и съм се запознал с манджата тренирам само по спортните площадки имам и травми за които съжалявам като скъсен крак и атрофия но си продължавам да си тренирам на стадиона халки набирания лицеви .

За много години бат Киро и Веско продължавайте все така супер сте !

И аз съм на същото мнение.

КАКВО МИСЛИШ ДА СЕ ВАКСИНИРАМЕ ИЛИ ДА СИ КАРАМ СЪС МОЙТА СИГУРНА ВАКСИНА ВСЯКА ВЕЧЕР И СЕКС СЪЩО?

Как би изглеждала програмата по Физическа Култура в Училище за 1-4 клас ако можеше да я състави Киро? Какво да се учи и какво може да се пропусне в задължителната подготовка. Тук разбира се не говорим за спортно училище. При набор ‘86 май имахме 2-3 учебни часа на седмица - казваха ни “И без това по цял ден играете вместо да пишете домашни - 2 часа ви стигат”. Днес на доста деца единственият допир до спорта са им тези 2 часа - крайно недостатъчни. Втори въпрос: Извън клас, много родители бутат децата към какви ли не спортове, но често от неосъществени собствени амбиции и не винаги според интереса на детето и то не тренира с желание. Как се случи този процес с Ники като малък?

Здравейте! Поздрави и наздраве на Киро Брейка и Веско. Аз чесно казано харесвам как разказва разни житейски истории Киро Брейка. Ако иска нещо да ни сподели което не ни е разказвал. Между другото съм минала през женския хандбален отбор на Етър 64 през вече отдавнашна 2003/04. Ако познава някои от тогавашните хандбалистки и дори от преди това, може да разкаже някоя случка или пък просто какво му е мнението за този спорт. Успех и на двамата!

Здравейте Киро и Веско, за много години! Искам да задам няколко малко по-различни въпроса, надявам се не са прекалено лични: 1. Киро, какво харесваш най-много в жена ти, и обратното - какво тя харесва най-много у теб? 2. Кога и как двамата се запознахте и кога се оженихте?

Здравейте Кире и Веско. Честита нова година, желая ви да сте живи здрави и много щастливи. Пожелавам ви и успех през новата година. Аз няма да задам въпрос просто исках да ви поздравя и да ви кажа че чакам развитието по проблема на кмета на Калофер. Напълно ви подкрепям и съм с вас. Живи и здрави да сме.

Aleksandar Antimov

Мнение за Киро Скалата?

Здравейте Киро и Веско! Киро, предполагам, че и около теб масово се говори "кога ще свърши тоз вирус, че да се върнем към нормалния живот?". На което аз най-често отговарям, че онова, което те наричат "нормалния живот", както и представата за него вече са безвъзвратно в миналото. Както и няколкото вида "нормален живот", който сме виждали с тебе от детството досега и за които можем само да си спомняме, но никога повече няма да ги видим. Просто светът сега вече е такъв и който успее да го вникне и успее да се поадаптира - той ще оцелее и ще бъде полезен за себе си и близките си. В момента ни се демоснстрира малко по-остър вариант, за да може като поохлабят с една идея - да ни хареса и да го приемем с кеф. Може да си казвал нещо от сорта, но не съм успял да изгледам много от предишните видеа, но ако не си - формулирай си мисълта в тази посока.

Най големия електорат в България са осъдените по ГПК длъжници. Изключително брутална съдебна практика и последващо обезкостяване от ЧСИ. Е ТОВА КОМУ Е НУЖНО. Защо хората трябва да оскотяват от неправда и недоимък. Няма милост и за тоя с 30лв. Неплатена сметка на тел. Оператор така и за предприемача дето е имал неблагоразумието да си всичко за да става курбан на държава и служители..въпрос ако някой се прежали и вземе натръшка 15на ЧСИ съдии политгъзове уреждачи шанаджии..дали няма да мръдне работата. В смисъл последоватери в доброто дело. 30о гъза и 3500 около тях серът на главите на всички ни

Martin Ivanov

За много години, Киро и Веско! Благодарности за хубавите видеа! Пиша ви от панди за Франция, където след 18:00 нямаш право да си показваш носа. Въпроса ми към Киро е може би встрани от всичко, което се случва. Какво мисли Киро Брейка за българските феномени Петър Дънов, баба Ванга и Слава Севрюкова. Бъдете здрави през тази 2021 година, която никак няма да е лесна!

За много години. Бат Киро, коя е новата година,която никога няма да забравиш ?

За много години,Бат Киро и Веско.Интересно ми е да чуя мнението на Бат Киро за събеседниците му от Невасксинираните 3.Хареса ми видеото,но ми се стори,че Бат Киро беше малко не на място сред тези двамата.


More Creators