SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


(ИЗТРИТОТО ВИДЕО) КИРЧО БРЕЙКА НА ОЛИГОФРЕНИ НЕ ПОМАГА!

Това е видеото от YouTube. Утре ще ви обясним защо го качваме тук.

https://www.youtube.com/watch?v=PAkGO_hEbqE - В това видео обяснявам защо свалихме клипа. 

(ИЗТРИТОТО ВИДЕО) КИРЧО БРЕЙКА НА ОЛИГОФРЕНИ НЕ ПОМАГА!

Comments

Брейк, не знам, дали си чел Ницше, но всичко, което казваш напълно съответства на неговите философии. Страхотни сте с Веско! Продължавайте напред! Гледам те с огромно удоволствие.

Ned

Чак сега успях да изгледам видеото. Не се учудвам че са ти изтрили видеото. Много са докачливи на темата мерки срещу ковид. Ако някой има нещо против, изтриват го без обяснение. Ако попитат защо, развяват ти листчета, правила на платформата.

Xan Dragonhand

Брат, И аз се дразня.

Xan Dragonhand

Хората са добитък и вярват на тия олигофрени и всички страдаме заради такива говеда.

Поклон,Киров!

Никога до сега ютуб не беше искал да потвърдя възрастта си, че съм пълнолетен. С това видео за пръв път видях подобно нещо и възможните опции бяха да дам банкова карта, с която да потвърдят възрастта ми или (ПОТРЕСАВАЩО!!!) да снимам личния си документ и до три дни щели да потвърдят това, че съм пълнолетен(хахахах) получиха празна дебитна карта, която не ползвам да си натикат отзад нещастниците. Потвърдиха веднага. Дано не ме карат повече да го правя това, че ще бъде ‘баси излагацията...

Бачо Киро Ти направи така че Няма как Да не те спрат в ютуб Така както изнасяш лекция Колко Добре ни дресират И отваряш очите на хората Няма как да не те спрат Два пъти гледам видеото С Веско ставате все по-добри учители Благодаря че ви има Не мога да кажа нищо повече Шапка ти свалям

Най-страшната болест на земята е ПРОСТОТИЯТА...

Става все по зле.Имам познати които чакат с нетърпение да се ваксинират и колкото да им казват че правят грешка не ми вярват.Прав е Киро че на говедото не трябва да се помага, защото теб изкарва виновен.

Super si Kire, zatova sme tuk.

Ей, мръсните гниди го свалиха клипа! Ебахти долнопробната Туба! Педофилии може, повърня може, ама 10 смислени минути не може. Майка им лумпени продажни...

Тия щели да бачкат на 30%. Тия или са пълни олигофрени или им се иска тез дет ги гледат по телевизора да са същите. Няма сценарий в който на теб да ти се бачка на 30% а хазайна да те таксува на 100% и ти си мислиш че ще оцелееш.

За да ти помогне Бог.

Иван Паунов

Помогни си сам

Иван Паунов

Така трябва евала Бат Киро 🥂

Хахаха ама тез мерки много помагат бе тцтцтц.Без тях направо не ми се мисли...ебаси олигофрените.На такива и Господ не може да им помогне.

Ако не е малоумно и олигофренско, няма да го отразяват по телевизията. Като с Мравун и педерастийте за деца.

Майка им мръсна да еба, лайнари смотани. Цензурата е брутална!

Ivan

Педерите от Ютуб май са го изтрили мамито им.

Aleksandar Antimov

Това да ти кажа често го виждах от офиса, докато бях във Търново. Предполагам че това е същото място за което говориш, на Мармарлийска 35, те и лятото така със тези ластици играеха. Идиотизъм пълен.

Росен Александров


More Creators