SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО НЯМА КОБИ В ТАНЗАНИЯ И ЗАНЗИБАР?

Моята теория за новото нормлано...

ЗАЩО НЯМА КОБИ В ТАНЗАНИЯ И ЗАНЗИБАР?

Comments

само мога да кажа 1 голямо браво !

teodor

"Новата насока" на лечение, специално спусната от СЗО мори хората., а тя е при дом. ле:чтение, т.е. "леки случаи" (кашлица, болно гърло, температура, дария... Внимателно изчакване, контакт с личния по телефона, Парацетамол, който сваля температурата, но НЕ Е антибактериално средство...Забрана на витамини и много пиене на вода😀 Това е съвсем открита инфо.И така изчакваш, докато не се влошим и стигнеш до болница, където те чака тръбата, а за болницата-- 2000€ на легло(поне в Италия е толкова), срещу 400-500 за иктус.Ето тава е истината, Търсят си КЛИЕНТИ! И големия въпрос е :Колко е фатално за хора на 70-80г такова "внимателно изчакване"? Говорят само за "страшната болест" ,все едно болниците са 5 звездни хотели и линейката пристига на 3-тата минута. Ай сиктир.. Я да видим каква е тяхната вина, щото там отдавна не е цветя и рози стред тия търгаши. Спасяват се хора, които имат късмета да попаднат на доктори, които НЕ спазват тоя препиръчителен протокол на СЗО, и си лекуват по стария начин-с преглед, със слушане на гърдите, с гледане в гърлото и БЕЗ внимателно изчакване, а веднага с противовъзоалителни препарати и антибиотик, когато е нужно, а всичко друго е мижи да те кажем-изпусната работа... за... 2000евро на легло... 😉

В България му е измислено решението на проблема с изхвърлянето на боклука - хвърляш през балкона или прозореца и си топаш топката. С провизии как се снабдяваш?

Папаята има корона !

Явор е напълно прав за съжаление. Аз живея в Германия и тук положението не се търпи. Грозна работа. Миналия понеделник си бях още в Бг, а от сряда съм в Германия. Като пристигнах веднага си направих PCR тест и излезе че съм положителен. Слава на Бог, засега не съм усетил нещо, но стискам палци така и да си остане. По телефона само ме информираха, че нямам право да излизам от прага на дома си. Т.е. дори да изляза да си хвърля боклука. ЗАТВОР 03.02.2021

Добре сте казали за африканските държави. Защо не снемете и едно видео за Русия, Беларус или Швеция? Там всичко работи! В тях няма локдаун. В Русия и Беларус единствено в момента е задължително носенето на маски в обществения транспорт и някои магазини и това дори далеч не всеки го спазва. Иначе всичко работи - и фитнеси, кина, ресторанти, магазини, театри... всичко. Да в Русия имаше локдаун пролетта, но после когато видяха статистиката се отказаха да въвеждат нов. Моите приятели в Русия обикалят по ски курортите в Кавказ, докато тези в Германия и Англия стоят заключени. Западна Европа се е заключила дори по-лошо от пролетта. Патрулки контролират хората вечер по улиците, вечерен час, забрана за отдалечаване от дома си на повече от определен брой километри, спортни зали и почти всичко е затворено. Вече почти година (с малко изключение на лятото). Хиляди евро глоби и нечовешки простотии.

Явор

Breik, golqm si, momentut s Boris Johnson e nezabravim, smqh se zdravo...

12:40 Физиономията на Бобито не лъже.

😂😂😂👍👍👍

Веско искаме С В А Д Б А

Е как няма да те спират? Разткъртваш ги! Успех! Здраве и късмет

Поклон,Киров!

Кире,прав си , той цирка беше за западна Европа и най-вече САЩ и си свърши работата - маса фалити,дискредитирани политици,протести.Сега с фалшивите ваксини,които вече всеки взе да прави,в които най-вероятно има витамин С или физиологичен разтвор и ще кажат,че всичко е точно.Но може и да помотат още известно време положението , за да се сринат съвсем бизнесите и хората тотално да пощуреят.

В.П.

Не всички българи в Англия са на помощи. Казвам ти го от първо лице без да се заяждам

Ами какво правиш 14 години в Англия като е толкова лошо? Ама когато лапате помощи си мълчите нали! Ей само знаете да плюете бе!

Напълно съм съгласен и с Киро и вас Искра. Аз също съм в Лондон от 14 години и виждам същото което описвате. Преди около 6 години отидох на очен лекар, защото имах влезли в окото три фини метални парченцета. Остави, че чаках 4 часа пред кабинета а и отгоре на това ме кара да гледам таблото с цифри за определяне на диоптър. Тогава и казах, че не мога да си отворя окото и че първо трябва да ми извади парченцетата и чак след няколко седмици като ми се успокои окото да ми определя диоптър. Имам още един случай. Преди около 10 години в парка ме ухапа едно куче за капачката на крака. Не беше нищо сериозно но на следващия ден отидох в спешния център и там доктора се чуди какво да прави и един час и половина гледа като зомби в компютъра. Простете ме това което ще напиша. С други думи ще ви еба западната Европа и евроатлантическите ценности.

Чудех се эащо ги унищожават. Дали е просто алчност или много хора станаха средна класа бая лесно.

Хаха. Н училище така бе и при мен. Смешно бе когато в колежа преди 2 години учителката покаэваш нещо на дъската и аэ добре осъзнавам че е грешно и все пак цял клас да го эапише това. Миналата година поэнай какво съм научил? 0. Една дълга учителка имаме 1 час и онаэ хем бавно говори хем стари работи каэва. Може би богатите са прави да си плащат децата в частни учебни заведения.

Голям си баче Кире

Прав си за много работи.Но историята за вируса не е глупост.Това е много умен и умел начин за преформатиране икономически на света.Елита на елита в момента унищожава средната класа.

Здрасти Кире и Веско. Точно така е и си прав за всичко. Живея в Англия за жалост и всеки ден им гледам простотията. Отиваш на доктор и той гледа от Гугъл какво да ти изпише. Синът ми е в 7 клас и ми казва, че като питал учителката им по английски за значението на някаква дума от книгата, която четяли, тя погледнала значението в интернет. Егати учителката. Луда работа. А да не ти казвам, как чакат с нетърпение да се ваксинират. Поздрави и продължавайте да ни вдъхвате вяра 😇

Iskra

Здравейте,Киро и Веско бях един месец в Занзибар, Танзания и мога да потвърдя,че няма нито маски нито се говори за Коби. Поздрави

Генерал Коронов ЛОЛ


More Creators