SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО ИЗБОРИТЕ НИЩО НЕ ПРОМЕНЯТ

Това видео е продължение на вчерашното и казвам коя е първата ВЛАСТ...

ЗАЩО ИЗБОРИТЕ НИЩО НЕ ПРОМЕНЯТ

Comments

Малко късно се включвам тук но този от Нова и колежката му курветината и тоя педал са за смъртни присъди че полудявам като ги гледам

Бат, Киро! Знам, че се ядосваш от малоумници и всякакъв вид екземпляри, но те няма да се променят, защото са слепи за всякаква истина и реалност. Толкова са промите мозъците им, че вече не знаят какво е реално и какво виртуално, но то си е за тяхна сметка, въпреки, че това пречи на много като нас. Както казваш ти единици сме. СЕГА ЗА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ШЛЯПАТ ГЛУПОСТИ :ВЗЕМЕТЕ ПРОЧЕТЕТЕ КНИГАТА НА НИКОЛА МАРИНОВ НИКОЛОВ "СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ" и ако и от там не разберете за какво ви се говори ВЪРВЕТЕ И СИ ИЗМИЙТЕ ОЧИТЕ СЪС СВЕТЕНА ВОДА ЗА ДА ПОГЛЕДНЕТЕ.

В този клип за медиите си абсолютно прав. Обаче има светлина в тунела и по интелигентните хора знаят и не гледат бтв нова и разни други папагали. Всичко вече се мести в интернет и ти си пример затова. По този начин черпиш информацията директно от източника без посредници и който е бил омаскарен може да се защити. Въпроса е че все още а и може би занапред ше е така масата хора ще си гледат папагалите. Надявам се че на все повече и повече хора ще им дойде акъла и се усетят че нещо май ни лъжат тия синковци.

Bravo Kire, prav si . Mnogo pati sam gasil televizora zaradi tiah. Korupciata v BG isiazda obiknovennite hora i tova e razlikata s bogatite darzavi.

Поклон,Киров!

Видеото което направи за доброволния локдаун си е живо доказателство, насраха се от телевизора, затвориха се от телевизора....

Valentin

Медиите си имат собственици - и те решават какво и кога. Но всички те си имат едно слабо място - нарича се копче. Все повече хора просто спират да гледат телевизия и започват да мислят с главите си. И това е най-страшното за тях. Качествена пропаганда без монопол над информацията няма как да стане. За интересуващите се - книгата "Пропаганда" - Едуард Бернайс. "Племенник на Зигмунд Фройд, Бернайс впряга идеите на чичо си в услуга на корпоративни интереси, като така подтиква масите да консумират продукти и услуги, основаващи се не на рационални нужди, а на ирационални желания." "Съзнателната и интелигентна манипулация на организираните навици и мнения на масите е важен елемент в демократичното общество." Чичко Гьобелс само е плюмчел молива и е записвал красиво. Явно е схванал това-онова.

Вярвам в теб!Бъди здрав!

Чичо Киро, отново си прав! Абсолютно, никой не казва, че не ни помагаш....някой ден ще ти се обадя да ти благодаря, за това, че заради теб спрях всякакви компютърни "забавления", разбирай простотии и почнах да се занимавам с повече физически упражнения, не съм като теб, разбира се, но доста от нещата, които показвате правя. За което съм благодарен, а и не само това, осъзнах колко красива природа имаме - България е уникална и безценна! НО...според мен все пак, въпреки всииичко което казваш и то е вярно, си заслужава да се гласува за да кажем "читава" партия, да не й повтарям името, че вече ще ти призлее, поради следния факт - няма как НИКОЙ да не гласува, 100% ще има първите 3 "вечни" партии, купен и ЛОЯЛЕН вот....така че, трябва да направим противовес...не мислиш ли? В смисъл, поне да не им даваме лесно победата ако ме разбираш....иначе ето и ти хареса какви неща казва Костадинов, и мисля че.....коренно се различава от Волен. Учител, историк с висше образование, ама истинско висше, с докторска степен, а другия е просто един тарикат бивш журналист, която телевизия даже едва диша....има разлика! Жив и здрав, чичо Киро продължавай с всичко хубаво, което вършиш!

Цар Александър I

Уникален си бат киро радвам се че правиш видеа и се радвам че блесна с видеа и за напред се само да се върна в бг след Месец ще ти пиша да се срещнем ако е възможно искам на живо да те видя ти си бог, ти си уникален човек бъдете живи и здрави със Веско и смело напред

Много истина има в казаното!

проф. брейк ...точно така...от това трябва да се освободим...

Никой не си задава такива въпроси,защото 99.9 са абсолютни тъпаци. Двутактови идиоти. Ама лошото е че всичко е навързано и всички сме в кюпа и това касае малкото нормални.

Респект👍!!

Бъркаш им и в раната и в гъзъ 👍Затова сме с теб БРАВО

Filip

Отново,точно в десетката.!

Респект👍

Genadi Dimitrov

Здравей, Киро. Прегледах видеото и ако позволиш едно дребно, но съществено уточнение - България се управлява не ОТ медиите, а ЧРЕЗ медиите. Медиите са нищо повече от инструмент (или ако повече ти харесва - оръжие), а инструмента няма инициатива. Никаква. Нула! И не - медиите не се управляват от текущите собственици, за които се говори. Те - текущите собственици са изпратени като средство за надзор и нищо повече. Медиите и съдържанието в медиите се управлява от конкретни чиновници, които изпращат конкретни прес-рилийзи или инструкции на РЕДАКТОРИТЕ, А НЕ НА ВОДЕЩИТЕ, КОИТО ГЛЕДАМЕ. Водещите са нищо повече от актьори, които трябва да си изиграят ролята. Всички текстове, подбор на гости и прочие се правят от редакторите. Не напразно са безименни за широката публика. А конкретните чиновници, които управляват медиите в българия работят в Южния парк (това го знаеш отлично). Приеми медиите като ОМП (оръжие за масово поразяване). Доста по-мощно и силно от атомните бомби и ракети, които също са ОМП (както също прекрасно знаеш). Каква власт може да има в едно оръжие - никаква. Но чрез оръжието се упражнява власт. Ако някой застреля някой друг кой е виновен - оръжието или стрелящия? Тъй че не - медиите не са власт. Никаква. Онези с голямата власт управляват медиите като оръжие срещу нас. Като казвам "онези с голямата власт" не визирам никой българин на какъвто и да е пост у нас. Нито Премиер, нито Президент, нито Председател на НС. Същото е и със социалните мрежи. Реалните им оперативни собственици не са ония клоуни, дето са ги сложили да им се възхищават малоумниците. Ясно се видя, че са други. Но за нас безименни. Тъй че не - медиите не са никаква власт. Реалните им управляващи и те не са хората с власт. Онези, които управляват чиновниците от Южния парк, които от своя страна нареждат на редакторите те вече са първите от властовото звено. Но и над тях има...

Голям си

Киро, телевизиите разчитат на глупавите и простите хора да ги гледат и по-важното да им ВЯРВАТ. А тия хора са над 90% от населението на една държава.

Bate Kiro blagodarq samo istinata 6te ni spasi 🇧🇬💪

Без да се замислям по не знайна причина не гледам телевизия от години. Ама що те гледам теб пак не знам!?

Поздрави от Пловдив

Пожелавам ви здраве и успех!

ПРАВ СИ НЕСЕ ГЛАСУВА ГЛЕДАШ ТЕЛЕВИЗОРА САМО ЛЪЖИ И ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ ЕДНО И СЪЩО ВСЕКИ ДЕН МНОГО ХОРА НЯМА КВО ДА СИ ГОВОРЯТ И ПОВТАРЯТ КВО КАЗАЛИ ПО ТЕЛЕВИЗОРА ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА НИ РАДВАШ ЧЕ ГОЛЯМА СКУКА Е ????


More Creators