SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК СПАСЯВА ЩАБЪТ ДЕЦА И ПЕНСИОНЕРИ?

Какво се случи в края на миналата година с пенсионерите в България?

КАК СПАСЯВА ЩАБЪТ ДЕЦА И ПЕНСИОНЕРИ?

Comments

Дъщеря ми е на 13г.с диабет тип1 тежък на инсулин и да си призная истината в началото когато обявиха това нещо което само от телевизора те прихваща,признавам си хванах се и се оплаших мн.най вече за детето ми но постепенно сама се замислих как ако е толкова заразна ,,болестта" и един заразен можел 5-6 забравих колко точно да зарази ,че то до сега всеки един трябвало да се е бил заразил ....нямаше логика ! Сега откакто разбрах че изопъчават нещата ,пусках моята дъщеря на гости при приятелки,да се разхождат и те даже ни идваха на гости и ви се калня,че аз ,детето ми до сега от 3 г.до сега не сме се разболявали толкова лошо ,че чак до доктор да се стига !

Кати Димитрова

Bravo bate kiro pozdravi ot Manchester

На тьпанари като мен , явно не отговаряш. Хайде със Здраве

Ох тъжно, тъжно, много тъжно наистина.....какво ли ни чака, ако това е само подготовката. Направо не ми се мисли....

Цар Александър I

👍

Много ми хареса коментарът ви, жив и здрав!

Ivan

Кире , моя съученичка от едно време се оказа ,че живее от няколко години в Банкя в близост до къщата на бат Бойко,там се е омъжила.Бабата на мъжа и била приятелка с Бойко от много години и при стъпването на пандемията и тя изтрещяла ,че ще мре и отишла при Бойко да го пита кво ще става.Той и казал да е спокойна и да не се притеснява ,и че няма нищо страшно.Това за пореден път доказва теорията ,че КОВИД-19 е просто един обикновен грип като всички други,които караме всяка година.Отгоре знаят истината,но изпълняват заповеди.

В.П.

Tova ne sa hora , tova sa dolni bokluci

Христо Тодоров

Щом има прости родители да си унищожават децата. Заслужават си съдбата. Да измират майка им.

Toncho Todorov

Много силни думи казваш Бат Киро, наистина олигофренията е до небесата. Тъжно е когато родителите си унищожават децата, а децата, дори нямат право на избор. Единици от тези деца след време ще разберат какво са им причинявали родителите и ще започната да ги ненавиждат, нещо което и аз бих направил, ако бях на тяхно място, защото не може цял живот да те тровят с лъжи и простотии и да се правиш, че нищо не е станало. Аз също се опитвам да вразумя родителите си, но за съжаление са обработени и облъчени от медиите, това е като да говориш на стената.... Бат Киро, нещата, които казваш, наистина са страшни, олигофренията наистина е страшна, но това, което аз виждам навън е, че тя не е страшна, тя е ужасяваща. Нещата са в пъти по-зле, отколкото ги казваш. Има много хора, които ви подкрепят. Продължавайте напред ! Поздрави от Варна !

Язе не моа да разбера щто ората сакат ЕС.и Щатите като те ни унищожават лека по лека

но как в двата последни месеца еднакъв брой....15856...това е някаква грешка..или стъкмистика...

в десетката отново проф. брейк....дерзай...

....когато,Адам опитал от дървото на познанието,започнал да различава доброто от злото.Господ се разгневил и го изгонил от рая......познанието,информацията е голямата сила,не парите,те са за простосмъртните....незнанието,невежеството винаги са използвани от властта....истината се скрива,лъжата се разделя на две ,примерно "демокрация" като добро ,"диктатура" лошо или обратното......червени или сини...Тръмп или Байден....и така ще бъде докато не започнем сами да садим дървета и берем плодовете. Невежеството е на мода по цял свят....и медиите го поощряват....хората вярват в лесното,бързата печалба,удбството, друг да мисли вместо тях,затова е възможен този абсурд,като тази пандемия....но това не е за първи път,човешката история е пълна с подобни абсурди...глупоста е запазена марка за човека....Кире,глупави говеда няма,да си видял вол,сам да си слага хамута?.....Поздрав от Валенсия и подържайте огъня,бъдете умни и разумни!

Georgi Pavlov

Точно така,е бай Киро . Помогни си сам , да ти помогне и господ. За всичко си прав.👍👍👍👍👍

Genadi Dimitrov

Трябва да ни поведеш

Бат киро хората който те следваме трябва да ни поведеш да бутнем тази влас която съсипа държавата. Ние сме с теб!

Как ме хвана грях за детецата как страхливо плачат...ще счупа нещо или на някой демократично настроен олигофрен краката та да ми олекне.

Не, защо

Киро Брейка - Оригинала

Бат киро Веско при теб ли живее?

BULEXIT.


More Creators