SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЛАВИ, ЗАЩО 7/8 ТВ НЕ ПОКАЗВАТ ТОВА?

Тема с продължение... Казах ви за клипа, който подготвя Stanislav Tsanov във връзка с разпространението на детска порнография.

Защо тези неща не се разследват от медиите в България и най-вече от най-независимата медия у нас 7/8 ТВ? Вместо да го правят, те помогат за развитието на тази помия.

СЛАВИ, ЗАЩО 7/8 ТВ НЕ ПОКАЗВАТ ТОВА?

Comments

Защото всички са в гьоджурата.Вижте какви рога прави по концертите си, същите като Папата и много от политиците в света. Това няма общо с рока.Папата да не е рокаджия, но и той...

Споко е, всичко ще е наред: "Байдън номинира транссексуална за зам.-министър на здравеопазването" https://www.actualno.com/america/bajdyn-nominira-transseksualna-za-zam-ministyr-na-zdraveopazvaneto-v-twitter-zavaljaha-shegi-news_1550008.html?fbclid=IwAR3PzCa95hRJ3Edqh-Wow605zqC3eNJ9hFysCilQ40zTFl_MZWe_cZxQGuc

Лъчезар Райчев

Голям си номер 1 после е Цанов но ти го съэдаде и той го каэва с гордост.А тея ся 78 тв искат да го дръпнат Крум чак само дето не му се нагъэи а умира от элоба эа интервюто с Божков .Но той слуша теб идано да не им се върже

Kiro,potresena sum ,no te podkrepiam 100%,az sum maika i baba na momche i momiche i v kushti niama kak da stane mravin -Mravun ,....nadiavam se no sinut mi bashtata na detsata e kato teb ,taka triabva ,bravo za predavaneto ,BRAVOOOOOO

Целта да е да обеднеем и започнем да теглим пари от световната банка .Много пари .Световната банка се контролира от Ротшилд .Ваксини и всичко останало е тяхно дело с една единствена цел намаляване на световното население с 80% ей така за удоволствие,защото са изроди.ГМО храна ,стерилитет и заболявания!

Подкрепям.

В.П.

По принцип лоши деца няма има лоши родители. Важно е родителите как ги възпитават и какво правят и как се държат пред тях, защото децата копират всичко.

Бат киро направете с веско Telegram kanal za vsi4ki ot patreon " Само за Вълците и единиците" ако незнаете това е една от малкото платформи която е популярна сега и е свободна на Павел Дуров ;)

What the Fuck Man, I want to throw up

Точно този техния Либерализъм ни унищожи, Scheiße Merkel, es ist zum Kotzen Mann

Гледах го това и много други, то се знае това отдавна, но още ги има уплашените и заблудените, които ще се доверят за пореден път на експериментите им и гаврите им към нас.

Потресен съм, мога да разкажа за подобни истории от Дания и Швейцария от първо лице

Медицинска сестра? Често каэано се радвам че човек от уж най нещата каста наречена работническа класа вэима толкова пари. Ще речеш че шефовете раэвърэали кесията.

Естествен подбор. Акулите да оцелеят а това под тях да оредее. И без тва 7лмд души не трябват. Бат Киро сигорно е прав че не се готвят да ни иэбиват в буквалния смисъл но те превэеха умовете ни та и нашето бъдеще. Ще стане така както елитите искат. Все пак има фамилии по богати от годишния оборот но половината свят.

Мдаа, за съжаление вие сте една от единиците, които осъзнават първопричината на проблема и се опитват да я обяснят в пространството. За съжаление ще ви отговоря - няма кой да чуе, нито разбере, нито пожелае да погледне в тази посока. Защото това е реалността, това е населението, което населява това парче от Планетата. Или поне на този етап и този период. След 100 години ще е нещо различно, може пък да е по-добро.

https://www.youtube.com/watch?v=PiIFsNxPCOQ докато не са го изтрили

Тези са поредните педофили и глобалисти, които искат да ни управляват. Но тук ще кажа нещо, не те са виновни, те си правят игрите демек политика, ние сме виновни, а не те, ние и само ние, защото го позволяваме толкова години наред. Народът ни е невеж, безчовечен, без мозъчен и ограничен до без божие. Аз смятам, че първо ние трябва да се осъзнаем и променим и обединим.Аз не съм съгласна, че само управляващите са виновни за всичко, но и ние като общество. Никой не иска да работи от младите, само претенции и изисквания, че на какво отгоре бе хораааа,замисляте ли се малко, за да получиш трябва и да дадеш. Цял живот децата чуват едно и също, че Властта виновна, управляващите крадците и т. Н. Израствайки днес ги слушам по на 18 - 19 и казва, а кво ще работя за жълти стотинки и се почва, разврат, далавери, проституция, силикон, операции и тем подобни. Та това не са професии или? А кой ще работи, баба ви и баба ми ли как, че не разбирам. Чувам само обиди и обвинения от Хората,а те като цяло какво правят тези хора от своя страна. Всеки път като се прибера ми се плачи от Боклуците които са навсякъде, дори в Горите, боклуци, боклуци. Това се чува само. Та аз питам примерно тези боклуци политиците ли ги изхвърляха по цялата Страна. Защо дадох този пример? Защото първо трябва да почистим себе си, да сме съвестни и ние, та тогава можем да претендираме и изискваме. Но на хората днес не им ли говориш за пари и облаги не е интересно, не ги интересува. За да вземеш трябва първо да дадеш. Роби сме навсякъде, и в България, и в Чужбина. Понякога имам чувството, че Киро е единственият разумен, умен и стойностен Мъж останал в тази Държава. Със сигурност са много тези които злобеят, защото на хората Истината никога не им е харесвала, въпреки, че я изискват. Така, че Киро не само има топки, той има Достойнство, аргументи, знания и мисли нормално, както трябва да е,но нормалното вече не се харесва, защото позволих ме на Системата да ни нанесе невиждан до сега Геноцид. Изкривени сме до без божие, извратени, перверзни, безскрупулни и м. ДР. ЗА? ПАРИ, ПАРИ. НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ И АЗ КАТО КИРО ДА ВИ ВИДЯ КАК ЩЕ ВИ СПАСЯТ СЕГА ПАРИТЕ.Това ще продължи с епидемията още година две докато паричките свършат тогава идва,, най-весело то,, Киро правиш много хора щастливи, защото говориш и от нашо име, поне аз така се чувствам, има такива хора, не сме повече от Лумпените :) но ни има, тук сме поне духом, дай боже се връзумим повече от нас, които сме навън. Българи в Чужбина трябва да се прибираме всички, трябва да се борим за Родината си, това е наш дълг, ако искаме да ни има, нас българите. Нека оставим личния егоизъм и комфорт и го направим, защото не всичко ценно на този свят са парите и комфорт. Аз смятам, че ние българите можем, защото сме научени така, да ни е трудно, но по сами и като единици пръснати нищо не може да се постигне. Всички трябва да жертва ме по нещо, за общото добро на нашето общество. Ние сме обществото, ние трябва да го оправим, ние трябва да почистим, първо всеки един себе си, защото всичко трябва оттам. Моралът не се учи на теория и с критики, а се показва на практика, със собствени действия и опит. Киро не спирай, аз също няма да спра, защото това ни показва, че сме живи и с хъс за Живота. Бог да ни благослови всички и най-вече да ни връзуми.

Ти или си пиян и дрогиран, или не знаеш в кой век живееш.

Ивайло Александров

Кире, няма ли начин да измислите нещо със Станиславката. Той беше направил видео за неизбежните въпроси към Слави Трифонов. Щом взе интервю от Божков може да се намери начин да вземе интервю и от Слави или от някой от сценаристите.

Dimitar Dimitrov

Днес една моя колежка ми сподели, че нейната дъщеря като медицинска сестра преди кобито е получавала около 700 лв заплата, а в момента заради коби обстановката взема 3к. Много ясно, че ще искат безкрайно удължаване на мерките. Няма да приключи скоро това режисирано зрелище. Както ти каза това е шедьовър като лотарийните билети на Божков.

Dimitar Dimitrov

Топ си Бат Кире напълно си прав Боклуци големи не знаят за кво са живи евала 🤘 напълно те подкрепям

Кире само ще ти кажа, че тази която си снима сливата и си пъха отвертки има 2500 абоната в онлифенс, които и плащат по 5 евра на месец. Смятай за какво иде реч...

В.П.

Браво.

Hristo Zlatkov

Киро извинявам се, че ще бъда груб. Даже може да ми изтриеш или блокираш и профила. Вие със Станислав сериозно ли вярвате, че едно неграмотно хлапе дето не може да обели и две думи и родители роми ще влезе в darkweb, ще се регистрира, ще свали 1000 клипа и ще ги продава. В голяма грешка сте и двамата или се правите на ударени. Това дете е "БУШОН". Ти много добре знаеш какво значи тази дума. Зад него стои педофил или организация от педофили. Те са му направили профил, дават му клиповете, за да ги продава и съответно да прибере част от печалбата. Сега как и по какъв начин са го намерили това е друга тема. Знаеш особено в ромското население как се продават или вземат самоличности. Това дете не продава на деца, а продава на други педофили и шарани. Ще ти кажа и защо цените са толкоз евтини. Като си купи някой идиот детско порно понеже и той си дава личните данни след това започват да го изнудват. Пишат му на мейла или му звънят по телефона, че ако не плати ще бъде предаден на властите. А има някой си и плащат сериозно. Полицията мълчи, защото и на нея и се плаща. Ако стане беля детето е 12 годишно, малолетно. Законите тук няма нищо да му сторят. Не искам да съм пророк, ама Цанов е подписал смъртната присъда на това дете и родителите му. След някоя и друга седмица то ще изчезне или ще се лучи някое "нещастие". Това е същото като при наркотиците. Ти поне знаеш там как е. Така, че ако ще казвате нещата както са ги казвайте. Иначе си противоречиш. Хем децата са неграмотни и не могат да си вържат обувките и извендъж 12 годишно хлапе ми влиза в darkweb. Понеже ти не разбираш питай Веско дали е така лесно и какво трябва да направиш, за да си прикриеш следите.

Това е повече от сигурно иначе ,ако нее сезирана прокуратурата би трябвало да се самосезира съгласно действащата нормтивна база.

Кире ти що си мислиш че на Слави телевизията е независима. А навярно си чувал ,че със сухото гори и суровото,та не си пожелавай прдължителен корона вирус щото много хора,нормални хора ще психясат.

veselin.minchev@gmail.com

Киро Брейка - Оригинала

Станислав каза нещо много важно в клипа си - прокуратурата спи, защото може би има хора с власт, които се занимават с порнография

Кире,стягай топките щото работа те чака с тия пропаднали типове.

Веско дай някой имейл да ти пратя една снимка да коментирате ,какви казват децата като ги питат в детската градина ,90 на 100 е щото мама им пускала филмчета затова я обичали в пожелания за 8ми март. Хаха ,ужас !

Rusi Vasilev

Бай Киро, от баща си не съм научил толкова за цял живот, колкото от теб и от видеата ти. Жив и здрав да си, на мен лично помногна много, дори без да си ме виждал. Без да знаеш и да ме познаваш, ме извади от едни дълбоки “дупки”. Моля те не спирай!

Mario Valchev

Видеото което Димитар Янков е оставил не можах да гледам повече от 6 секунди! Сякаш гледам двама немски младежи педераси !със тази скапана тяхна система на възпитание стават такива боклуци ! Срамота!!!

Кати Димитрова

Напълно подкрепям,така е в момента децата са станали като паразити и ненаказани малки пишлемета ! В Германия живея и на няколко пъти съм имала проблеми с учители,социални власти,защото детето ми като почне да не слуша какво му се говори,после се опитваш да му се скараш на висок тон защото то ,,детето" невинното почва чак да те обижда на всякъква ,ти казват че не можело така трябвало да му се обяснявало по внимателно,дрънта та прас! А ти им обясняваш че няма шанс то не те слуша а напротив почва да те обижда! Не можеш да го биеш,не можеш да му се караш-нищо !тука в това отношение с това немското,,въспитание съм с вързани ръце и отчаяна!Веско кажи го това на бате Киро

Кати Димитрова

Бат Киро, пращам линк за един клип. Вижте с Веско... ще останете без думи https://www.youtube.com/watch?v=SWDTdXH6oF0&t=235s

Dimitar Yankov

Кире, отиди в 7/8 и ги размажи! (Нали ти поканиха). Ще те видят доста хора и ще разберат кой какъв е! Ще ги направиш да изглеждат жалки, сигурна съм!

Българска поговорка : “нов бардак със стари к*рви не се прави”

Hans R

Кире , съгласен съм с теб , обаче има и друга гледна точка , тяхната , имам в предвид на тези които им харесва това положение . Защото реално от известно време малцинствата "ръководят" света , тези които са от дадена "общност" , само техните права са важни , само техните решения са важни , ти ако не си съгласен си набеден за хомофоб ,насилник , расист , реч на омразата и т.н. Аз съм съгласен с теб , всяко противопоставяне срещу природата води до нещо трагично . По принцип съм съгласен всеки пълнолетен човек да живее както си иска , както се чувства добре , ако иска да е гей . хубаво , но това парадиране , това навиране в лицата на останалите , това не мога да приема . Повечето решиха да станат гей защото е модерно и дава определени права , защита , което е най-голямата грешка че се позволи ...

Да му еба майката, ще се борим до дупка. Никаква задна пред тези гадни, болни изроди!

Добър ден! Киро, за Слави няма смисъл да говорим, защото той започна с опростачването на народа. Толкоз за него. Относно това, което казваш: да така е, но в основата е многото излишни хора. Тез, които се поддават изгарят. Навремето особенно немският промишлен капитал е анализирал случая и е стигнал до кардинални изводи, които между другото са и вярни. Относно гените и расата, но това е твърде сложна тема за сегашната аудитория. В едно си прав, лумпена да си носи кръста, ти, аз, никой не може да му повлияе. Та така. Поздрав от доктора.

Тези деца сегашните знаят ли какво е да бъдат наказани?НЕ.Като имах 2-ка или оплакване от учителката,че се държа неприлично,първо ме наказваше тряньора ми по борба(където тренирах веднага след училище)после майка ми,а после и баща ми!След продължение от моя страна,наказанията бяха пак от тримата ма със шамари!!!А да видим дали ще посмее пак!!!

Браво бат киро! Надявам се да го видят и чуят повече хора.

Чудесно видео както винаги! Благодаря!!! Мой близък преподава в колеж, тук в Англия. Когато учениците трябва да бъдат адресирани, правилният начин е да се обръща към тях, е като използва имената им. Замяната с местоимение, съответно "тя" или "той", не се позволява, освен ако ученикът изрично не е посочил, че желае са бъде адресиран като "тя" или "той". Ако такава конкретна информация липсва, то тогава се използва множественото неопределено "те" (било то в референции или по повод оценка на работата им). Например: "Джон е добър ученик. "ТЕ" работят усърдно и демонстрират напредък." Не му е лесно на Джон... Никак даже... Седя и си мисля, ако ли пък Джон (пази Боже) хване венерическа болест, а се идентифицира като жена. На гинеколог ли трябва да отиде или на уролог? 🤔🤔🤔 Помислих, помислих...и реших, че най-добре е Джон да иде първо на психиатър.

Здравей Кире, тежко видео. Много верни неща има в него. Децата вече са изрудени, аз съм виждал 14 годишно дете омацано като 40 годишна жена. Зле е работата. Не отиват на добре нещата. Живи и здрави да сме

Aleksandar Antimov

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте все такива истини да казвате

Бойко ,колкото и да е има деца ,дядо е и все пак има някакви човешки ценности и знае коя е баба му ,кой е дядо му. Тея бъдещи управници са едни гладници ,които искат да се намърдат горе вечна опозиция и да си спасят гъзовете от тая замираща телевизия 7/8. Във вечна опозиция, както са повечето сега е много хубаво , ядене ,пиене ,коли ,охрани и незнам си какви превилегии,а насреща никаква полза от тях ,никакви решения няма да вземат или т.н. ще си играят двойна игра с телевизийката си. Ще пращат ония гьон Тошко сценаристчето е парламента ,а те ще се крият като паткани в долнопробната им телевизийка. Сериозно ли мислите ,че Слави ще излее и ще каже на народа някоя дума или да излезе в някаква политическа схватка или т.н. ама той не е подготвен бе хора ,ще лъсне какъв е боклук още повече сега. Бойко няма мърдане бате Киро и така трябва . Не сме доживели ,а и не заслужаваме по-добър от Бойко . Ние сами си го набиваме го кокал,никой не ни е виновен. Бойко още един мандат и дано народа му дойде малко акъла занапред и дано доживеем млади хора без кукловоди да се явят ,но надали. То народа като е боклук и не прави нищо ами наврян в къщи ,за какъв чеп ни са управляващи ? Всеки сам трябва да почне да прави нещо за да живее по-добре,ще бачка на две места ли ,ще учи и работи успоредно ли ,няма значение важно е всеки един да си мръдне гъза ,а не да чакаме спасител ,така мислят хората от държавите от 3я или 4я свят ,не отива на народ с 2000 години история ,а според някои и още повече ! Браво Киро за видеото ,ковида тъкмо на време дойде да се кротнат всичките боклучета,всичко да лъсне !

Rusi Vasilev


More Creators