SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


1 ГОДИНА КОВИ-19

Една година по-късно. Правим анализ на събитията. 

1 ГОДИНА КОВИ-19

Comments

https://odysee.com/@%D0%9E%D1%82%D0%B2%D1%8A%D0%B4_%D0%9E%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0:7/Vajno-video-ot-dr-Vernon-Coleman:d

Между другото, изпратих този план на няколко телевизии (вкл. и 78тв на Славито) - НИКОЙ не го отрази. И, дежурното на щаба "до 2-3 седмици" - някой забелязал ли е как новите вълни идат все до 2-3 седмици? Ама не се знае от кога да започнем да ги броим тия 2-3 седмици :)

Написах една прогноза аз, на 21.01.2021: Тъй като Баце се изпусна още на 11.12.2020 какъв е планът (https://cutt.ly/bjJ6faH) /понеже е тъп като гъз - явно не е разбрал, че това което са обсъждали на съвещанието с другите търтеи от ЕС е ПЛАН, а не ПРОГНОЗА, та го оповести като новина..../ Да видим дали информацията ми е точна за по-нататъшното развитие на нещата: Датата, на която "прогнозирам" е 22.01.2021: 1. Следващите 15 дни ще се установи на 100%, че новият щам е в България; 2. Ще се започне тестване и ще се оповестяват отделно бройките - стар/нов щам. Постепенно новият щам ще измести нацяло старите щамове (както и всички други болести - грип, чума, сифилис, трипер и т.н.), и ще остане само той. Ковид 21 ли ще се казва - не знам..... И ще бъде МНОГО опасен. 3. Ще има всекидневна пропаганда по всички медии колко е опсано. Денонощно и по всички възможни канали. Ще се натрапва постоянно - ваксината е единственият изход. 5. Ще бъдат установени вече преболедували, но заразени (повторно) с новият щам. И ще е много опасен, щото хората, които са преболедували няма да са защитени (ваксина трябва); 6. Ще се отчете ръст на случаите, заразени с новият щам. Няколко стотин циганина на ден ще се тестват както при "втората вълна". Чинно чакайки от 5 сутринта на опашка пред лабораторията. 7. Ще се отчете ръст на смъртността от новият щам. Ще е много опасно. Ще умират хора, които вече са преболедували стария щам. Няма имунитет, няма антитела. Ваксина трябва! 8. Ще задължат да се носят "качествени маски", разбирай - от по 10-15 лева парчето. Естествено, внесени от наша фирма. Разбира се, Баце няма нищо общо. Той не знае. (ако обаче мислите, че ако се ваксинирате няма да носите намордник - лъжете се! Ваксината не предпазва от това да разнасяте заразата, тя само предпазва самите вас. И то не е напълно сигурно) 9. Ще бъде въведен вечерен час и забрана за излизане. Това ще стане малко след изборите АКО до тогава не бъдат пометени, и АКО баце пак си ги "спечели"... /оправданието: "ама вижте какво става в цяла Европа, не може при нас да е различно"/. В момента Баце не го прави само защото идват избори. И го е страх. Макар, че няма от какво - ОВЦЕ СМЕ! Овцата си харесва намордника. 10. Ако по някаква случайност новозаразените спаднат, и дори станат нула на ден - това няма да е повод за успокоение, а ще е защото тестовете не ловят правилно новият щам. В момента - сме на точка 9. И това определено ЩЕ стане! Само да минат изборите, и гледайте кво става: "звездите ми го говорят: е, че чакаме нови щамове и четвърта вълна. И ще е належащо да "затегнем мерките". Понеже сме лоши, и не спазваме старите, леки мерки ще се наложи да вземем по-тежки :) От къде знаеше баце още на 11.12.2020, че четири месеца по-късно ще име "трета вълна и тежки рестрикции" :) Ха сега де?

На този от Габрово не ми приличаш. Но като те питам нещо ми отговаряш точно като Симуланта от София. Него познаваш ли го?

Дрьж здраво, Кире !!!!!

Chris Dinoff

Аз цяло лято обикалях по Европа нищо не хванах .... изкарах няколко грипави дни и така ... но пък се караше перфектно по пътищата :)

Бат Кире вече два случая виждам които не мога да си обясня . Единият е на брат ми синът 20 годишен се разболя Ковит казаха с писиар положителен както си му е реда , така 10 дена в къщи изкара много зле със температура , загуби мирис вкус ... всичко , през тея 10 дена , баща му , майка му , брат му всички бяха заедно на 50 квадрата апартамент.... никой друг не се разболя от тях ????? Направиха си тест за анти тела .... никой нямаше ???? Оня ден доиде фризьорката да ни подстриже в къщи .... неиният мъж по същия начин много зле с асма е ... тежко го изкарал но жена му и синът му НИЩО ( заедно ка били през цялото време ) ???? Баси заразния вирус как става така ако може някой да ми обясни .... успех

КИРЕ БРАВО ВЕЛИК СИ АБЕ ВДИГАЙ ТОЗ ТЕЛЕФОН ????????

Киро и Веско! Пак добро истинско видео направихте! Истинно казваш Киро и много точно, направо в сърцето! И много жалко че има доста хора които вярват на тази свтовна измама. Аз от втория ден разбрах същото и казах че това е световна измама идваща от хозяевата на светъ които располагат с пари! Поздрави от Кишинев и да сте живи и здрави!

Всичко си ляга по местата, така трябваше да стане!

Viktor

Манипулират ни и това е,какво можем да направим! Казват с маски на дистанция на опашки и въпреки , че знам че е глупост го правим и децата ми са в къщи и какво !? И като кацат за ваксини( а това все още не са такива ) ще си сложим,като ни кажат или ваксина или без работа , няма спасение.....

Така е Бат Киро няма да се предаваме

Няма да се предаваме бат Кире! Заедно ли сме, силни сме!

Венцислав Димитров

Бат Киро видеото е супер обаче като спомена докторите забрави Д-р Първанова и Доц.Чорбанов от БАН който имаше много силно интервю при Цветанка Ризова снощи. Гледайте интервюто не е за изпускане, за умни хора е.

Valentin

https://youtu.be/uxFCOh9YAR0

Hristo Zlatkov

Поредно много добро видео с много истина. Бих искал да се видим като Аз дойда до търново. Ще ми трябва контакт с теб. Иска ми се да се запознаем лично. телефон за връзка с мен 0896/456 034 или +49 176 75 55 24 03 Виолин Василев. Ще се прибирам в България в Периода между 12.04.21-16.04.21г. Благодаря ви за хубавите видея и отварянето на очите макара на малка част от хората и тяхното спасение от психо атаката ,която ни залива всеки ден.

Кураж за вас, бързо оздравяване и горе главата.

Уважавам те и аз не вярвах в ковид. Проблема е че съм положителен и съм в болница и не мога да дишам свободно. Пак респект от мен за видеото. А тази тежка пневмония да си ходи дай боже.

Toncho Todorov

Киро е последователен в тезата си, но теб не те разбирам. Мислиш, че има още спор ли? Цифрите за една година за заразени и починали от Ковид са смехотворни. Не знам какво питаш всъщност...

Бат Киро, преди се изказваше много остро против антиваксъри и сега това което ми прави впечатление е, че не отричаш изрично че ваксините може да помогнат, т.е никъде не казваш че ваксините СА вредни или че НЕ вършат работа. Като цяло си обран за ефективността им. Днес обаче казваш, че цирка сега започва. Което индиректни значи, че ваксините не биха били ефективни. Така някак си влизаш в противоречие. Тоест, ако не сме антиваксъри и вярваме че ваксините биха помогнали, в един момент до година голяма част ще сме го изкарали, друга голяма част ще са ваксинирани и цирка ще свърши. Интересно ще ми е да чуя мнението ти над тези и подобни разсъждения! Поздрави!

Бат Киро Респект! Много си прав, Чепа дето идва е голям и дебел. Дано си прав и за виртуализацията, но аз лично не вярвам, че няма как да стане. За Илън Мъск, най-лесно се забогатява със спекулации, сега биткойна удари 60к долара. Той е лицето, което придвижва новата реалност. Чиповете ни очакват до края на годината, тестовия период почти мина. След като ни уморят с ваксините ще кажат не стават, то и без това тяхните милиарди вече се завъртяха, март месец 2020 акциите на модерна и файзер бяха по 2 долара - 6 месеца по-късно станаха на на 60-170$. Но и това ще премине при силната не ефективност и ще набият чиповете. Който го няма няма да може да продава и купува. Тогава ще се отцепим на локално население и който е добре с комшиите си ще оцелее. Живи и Здрави на Веско за красивите клипове!

ЕА

Куражлия си Киро, браво.

Киро, то сега се започва, така, че за предаване и дума да не става, ние никога не се предаваме такива хора.,, позволено ти е да паднеш, но твой дълг е да станеш,, любим девиз.

Отивам на работа днес и един нещастник от друг отдел идва и ни вика как сте, ваксинирахте ли се? Казва аз се ваксинирах и 3 дена бях болничен, защото имах 39 градуса температура и не знаех къде се намирам, но сега съм по-добре... Как да общуваш с такива нищожества, той е готов да умре, ако от телевизора му кажат че всъщност вместо да го уморяват го спасяват, аман вече от отрепки и промити мозъци!

Трябва всеки сам да започне да мисли и сам да дава пример. Не е вярно че една птичка пролет не прави, прави. Трябва обаче да си готов да извървиш пътя.

Браво бате Киро голям си искам като си доида в България и това ще е скоро да се запознаем уникален си в всяко едно нещо точно затова ще искам да се запознаем

Един от „спасителите" на хората https://bgprevedi.com/sequel-fall-cabal-10/ има акции в почти всички производители на ваксини

Няма как да стане да си независима държава като унищожиха икономиката и армията.Трябва някой силен да те пази

Война ще има

кирце...тия ни еба.. майката...трябва спешно да се вземем в ръце

Да така е сега е жътвата вземи на глупака парите🤔

Много е трудно наистина.Малко сме сестрите тук но верни!

Продължавай те все така . Напред и на горе.

https://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B6

Бат Киро казвай им на п.......те просто амбриажи

Браво отново за видеото. Ясно е вече ,че играта ще продължи дълго.Онези отгоре ,чиито марионетки са хора с по 150 милиарда богатства играят играта ,,Монополи,, и мъжката я играят.Всичко се случва не за пари ,а за тотален контрол.Онези горе им трябва Рай на който те да се наслаждават ,а не 10 милиарда души,които да им развалят рахата!!!

В YouTube гледах преди няколко дни.

Здравейте! Благодаря Ви за това, което правите! Излезе информация, че има починали медицински лица след ваксинация. Оказва се, че е възможно заразяване след боцкане. И може да заразявате. Не случайно числата се покачват (ако може да се вярва на статистиките). Така ще се въртим в омагьосан кръг до безкрай! Според мен решението е излизане от Европейски съюз и взимане на решения като независима държава! Сърдечни поздрави!

Да да беше така но ако можеше да съм подготвен то виждам се в Беге на село и няколко десетки декари эемя. Хах и без това ни эатварят таман да има свободно време само эа това. Най доволен бих бил и ако имам соларни панели эа електричество както и беэобраэни реэерви петрол и питейна вода. Бе бат Киро не вярва че искат да намалят населението но аэ съм на мнението че има народи дето биха предпочели да ги намалят. Лошо ли ще им е на эападняците ако след 30 години се заселят към нас? Както са иэбили индианците така и нас искат но жалко че времената са други. И все пак работата се получава.

Здравейте и от мен, Павел! Лекар съм и работя в Германия, в Ковид отделение. Истината е, че в по-голямата част на тази 1 година отделението беше полупразно. Поздрави за бай Киро, че има смелост да си казва мнението!

Кире,преди няколко години Миролюба Бенатова направи репортаж как съхраняват труповете в Александровска болница,Веско да се разрови ще го намери .То няма камери (хладилни) има един хладилник като стая голям и хвърлят вътре хората които нямат близки,може да го прикрепите репортажа към изказванията на оня негодник с чувалите.

Bundy

До Aleksandar Kaferinov - Sando , Бунтове има навсякъде в Европа и почти никой не им спазва "животоспасяващите" мерки, само че не се предава по телевизиите ако имаш познати по Европа да ти пратят видеа по вайбър ,защото във фейсбук , уатсап и ютуб ги изтриват на момента даже ти слагат забрана за 30 дена да не публикуваш. Аз пратих ба Веско за какво ме блокираха във фейсбук. Бунтове има само в Испания и Португалия са малко редки защото там са се насрали най много от телевизора.

Valentin

Вижте дали ще можете да намерите информация за това какви бунтове стават в Гърция,защото по никоя телевизия не показват.

Какъв Ковид какви 5 лева- Само за сверка на все още вярващите паникьори.МИналат година в разгара на пандемията, посещавам спешното на Окръжна Болница София.Покрай разговорите с единият доктор който е Кардиолог , го питам какво става верно ли , че е драма и няма места всичко е запълнено с Ковид болни- Отговора беше - ела да те кача в отделенията да видиш , че няма жива душа!!!!!!!

Малко сестри ама умни ;)

Поздрав!

БАТЕ КИРО ЖЕЛЕЗНИТЕ СА МАЛКО И С В ПЕЙТРИЪН. НЯМА ДА СЕ ПРЕДАВАМЕ.БЪДИ ЗДРАВ И САМО НАПРЕД. НИЕ СМЕ С ТЕБ.НАЗДРАВЕ!!!

Малко сестри в Patreon, ама качествени!!! 😁😁

Както винаги си прав. Доста психическа сила ще ни трябва да удържим на всичките простотии който ни предатоят. Трудни времена идват. Лошото е че повечето който сме останали в тая държава и не сме некви бизнесмени сме ограничени лични средства, и нас ще на мури глада. Но ще се справим някак си. Но честно имаше нубда от тия неща че кат ги гледам мършите как литнаха в тъпотията си затова че са видели некой лев повече, забравиха че не всичко е пари. Живи и здрави да сте.

Vladimir Petrov

Браво Бат Киро и Веско за хубавият анализ Прав си нема да се предаваме

Ами да направим нещо да видят че има хора които не им вярват, стига само тия манипулатори медийте трябва ни наш уебсайт който да немогат да ни казват кое може да се говори и кое не :)

Е какво като не се предадем? Няма да променим нещата, защото повечето хора не желаят да мислят. Дори ти се отказваш и ти писва. Нещата ще продължат, докато мислещото поколение си замине. След това наистина ще стане страшно.

Най успешната лъжа е тази в която има малко истина. Да, има Ковид! Да ще убие някой хора. Но не е чума, не е едра шарка и тн. По гаден грип от обикновения... това е. Ще ни се ебе бойната слава. Нови щамове дето не ги лови ваксината. Преболедуване и тн. Няма край това, а спре ли да се върти колелото лошо. Аз очаквах и продължавам да очаквам война!

Голям си Кире Голям. Само ни лъжат и ни мамят да се докопат до хранилката. Аз винаги гласувам но този път не знам за кого, ще вляза и ще реша в последния момент мисля. Луда работа, убиват ни и ние нищо не правим. Не зная , лъжат за всичко и ни лъжат масово, чувал съм някои неща ама не искам да ги казвам публично. Отвратен съм. Всеки да си опича акъла, верно важни избори идват. Мислете хора , Мислете. Живи и здрави . Поздрави Кире и Веско.

Aleksandar Antimov

Големи сте.Да сте живи и здрави.

Filip Petkov

Ами като е за закритите помещения, нали аптеките, хранителните магазини,банките и прочие, влизат в тази графа? Следователно като Ви се наложи г-н Маргаритов да влезете в някое от изброените закрити места, нали уж трябва да се слага маска? Е, в такъв случай не минават ли ВСИЧКИ през тези закрити места и не са ли ВСИЧКИ маскирани? :) Преди малко повече от година трябваше ли Ви маска, за да влезете да си купите аспирин или тоалетна хартия? :) Само питам, не се заяждам.

Венцислав Димитров

Не съм съгласен, че всеки е маскиран, то това е само за закритите помещения.


More Creators