SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЩЕ ПОДАРЯ КОЛАТА СИ НА НЯКОЙ ОТ ВАС!

Днес съм ви подготвил две изненади!

Първата е, че ще подаря колата си Hyundai Sonata V 2.0 CRDi на някой от вас!

Втората изненада е, че подготвям нещо интересно, което ще бъде само за абонатите в Patreon.

Ще разберете повече за новата ни идея във видеото. 

ЩЕ ПОДАРЯ КОЛАТА СИ НА НЯКОЙ ОТ ВАС!

Comments

и аз така. има 1-2 видеа.които са изтрити а ми се искаше да ги гледам...

nastiga i che si abnovqvam abonamenta na 20 ami ne moga i da go gledam li???? ebawate li se we ??

brokeeen

Клип лесно се трие. Резил не.

Hristo Zlatkov

Това вече е гавра.

Hristo Zlatkov

1000% вярно. Аз за сега му давам жълт картон. Той ще си прецени иска ли червения.

Hristo Zlatkov

заключил е видеото за гледане. Жалка искория.

Първо да кажа, че не ми е за колата и мен не ме касае аз нямам нужда щях да се радвам да видя някой в нужда да я спечели. Това твое изказване и отмятане ми показа достатъчно за теб и тук се разочаровах тотално абонат съм почти от началото но аз бях до тук. Следвах те, защото показваше мъжка дума и говореше много истини но тук се изгаври с всички и най - вече с старите абонати. Чао

Голям си шефе

моите съболезнования за глобата, Кире! за съжаление администрацията ни се издържа основно от глоби. цяла армия душмани седят и мъдрят как да окичат поредния хомот на предприемчивите българи, прокарват текстове в нормативна форма и после се правят на капацитети. пореден пример за великата идея за облагане с ддс хонорарите дори на физическите лица, които изплащат комисиони на лица, оператори на платформи, които са регистрирани в данъчни оазиси като ирландия например и затова нап не могат да ги накарат да си плащат в България. как си му е редът. та затова: айде, задължителна регистрация по ддс, айде сега глоба, пък после, айде всеки месец отчети, пък ако не ти се Занимава, айде плащай и на счетоводител.... това, естествено е рекет. поредния рекет и затова, шапка ти свалям за енергията, която влагаш!

Бат Киро на мен ще ми върши работа,чакам детенце и ще ми е нужна!

Бачо Киро давай я на мен! подарих на майка ми от Англия десен волан...

Голям си бат Киро !

Как да се запишем за участие за колата бат Киро 🙂

TOMBOLA 😁😁

Браво бат Киро!!!

Аз лично нямам нужда от кола. Искрено се надявам да я спечели някой, който наистина има нужда от нея. Това за live дискотека е наистина добра идея. Ще е добре ако може да се уреди и музиканти на живо. Спомням си че преди време имаше клип от зала ти със сина на Таня Боева. Бих се радвал да я чуя на живо

Закакакво е дарак за старо желязо

Привет, само да ти кажа че твоята кола е МОЯТА кола!! :) и изобщо не се шегувам! Имам книжка от 16 години...а кола не, не е редно така!!! Този златен талон дето и него имам за какво ми е!!! Това в кръга на шегата, но ако пък имам късмета да я спечеля наистина с удовоствие ще си я карам...малко ми е голяма, но вероятно за седмица две ще я префсонирам малко та да ми пасне, ама здраве да е :) Сега сериозно - не съм ти изгледала всички видеа, но ми харесва какви неща говориш и правиш. А мъжкото тяло в къщи ти е фен, той ме "принуди" да се абонирам , а и още един плюс за колата ако взема че я спечеля -той си има си автосервиз и ще ми я преглежда редовно, така че няма да я мислиш. Продължавай напред и не се нервирай с разни типове!!! :)

Кире аз колата да спечеля нямам късмет Ами ако стане питам аз!? Може ли да се откажа и вместо нея да ми подариш ЗАЗ 968 в движение .Сиромах съм аз бат Киро а на сиромах човек половин путк@ му стига нали знаеш .Майтапа е майтап но аз сериозно питам за ЗАЗКА ,влюбен съм в тая кола и отказвам Хюндая

Най доброто което може да се направи за хората като цяло не само за България и за българите е да се напише книга и да остане завинаги във времето. Така мисля аз :) Колкото до политиката необходимо е да се знае как стоят нещата но истината е че няма правилна политика(според известните ни типове управление). Който има уши ще чуе и който има очи ще види. Поздрави от Германия!

Браво Киро! Поздравявам те за решението ти като цяло! Още преди време ти казах че няма смисъл да си хабиш силите да правиш видеа за хората. Не че няма смисъл а просто тези които искат да успеят (като казвам успех това не означава 'успех' само във финансово отношение защото има и неграмотни богаташи)в един момент се замислят (осъзнават) и в крайна сметка достигат до целта си без значение каква е тя а ако не е постигната се предава идеята на следващото поколение както са правили и правят някои хора.

Браво, направо ме разби, та ти знаеш да пееш

Kire Gledah ti test video -disko maratona v You tube. Iznenadata mi beshe Che peesh. Super. Chuva se Dobre Samo video kartinata e razmazano. Inache dobur start. Yspeh.

Браво бат киро, страхотно

Здравейте! На на всички които се интерсуват от спортният уред , можете да го потърсите в гугъл под следното име: Fitness Reality 690 XL В СУЧАЙ ЧЕ НЕ ОТКРИЕТЕ НИЩО (тъй като много сайтове извън Америка не се отварят) Тогава всеки може да ми пише във фейсбук на месинжъра и там ще ви изпратя всяка подробна информация и снимков материал.

Моля ,мене ме изключи от класацията

Pozdravi ot London

Samo taka bat Kiro,drazni gi mishkite.Pozdravi

Страхотно :)

Аз не мога да разбера,защо се нервираш на глупави коментари и лайкове?Смятам,че си достатъчно зрял и да си над нещата.Така само им доставяш вътрешно удовлетворение на хора,които до обяд ги е яд на себе си,а следобяд на целият свят.Виждам,че в Пейтриън има коментар,че подаряваш "тояга".Питам колегата,аз като карам Хюндай ,пак ли е тояга?Въпросният колега наясно ли е,че в Германия всяка пета кола е Хюндай.Аз и нимците глупаци ли сме,като караме Хюндай?Това е автомобил подържащ всимки екстри и на двойно по ниска цена от стандартнити за този клас.Глупавият Ед Чайна от Дискавъри каза,че единственият двигател,който да разглобиш напълно,пак да го сглобиш и пари веднага без да е нужно регулиране.Уникално здрави двигатели,иконовични коли.Моята е Хюндай i30 08.2016 и съм много доволен. Хора,колеги! Човека подарява,не ви иска папи,нищо,дори и прехвърлянето е за негова сметка и пак ще се намират изроди да правят неуместни коментари. Поживях доста зад граница,аз ли съм ненормален,вие ли сте олигофрени. Манталитет трудно се променя. Аз лично,ако спечеля този автомобил ще го преостъпя на човек,който има нужда от същия. Бъдете умни,преди на напишите някакъв коментор.Имайте малко морал,защото молко хора чиха направили токъв жист. Поздрави от Германия!

Красимир Йосифов

Няма да е лошо да го видят и други хора които имат такъв проблем

евала брейк

Здравей Кирчо ! Привет от Чикаго! Това което правиш ми харесва, радвам се че, учиш младите на нормални и истински неща, но пиша ти по друг повод, във връзка с възпалението и болките които имаш в кръста. Мога да ти помогна да си излекуваш кръста светкавично безплатно и без лекарства. Минал съм през това и знам за какви болки става въпрос. Помогнал съм на близки и приятели в България които са имали подобни травми и са се влачили дори по 30-40 години с това. Става дума за един спортен уред който не се предлага на европейския пазар но тук в Америка го има. Съжам че, тук не мога да ти прикача снимки на този спортен уред за да схванеш идеята. Изпратил съм такъв уред в България на близките ми в Ямбол. Пиши ми на фейс-бука на лични съобщения на ( месинжъра ) за подробностите.🙂 Профилът ми във фейс-бук е: Yordan Draganov на профилната снимка зад мен се виждат небостъргачи а подмен е Българския трибагреник. (ние с теб сме долу горе на една възраст но това няма значение.) чакам да се обадиш, 🙂

Трябва да правиш точно това, което смяташ, че е правилно. Идеята за колата е много добра!

Браво, Кире. Много добра е идеята за партито. Нямам търпение да се позабавлявам с вас. Много голям жест правиш с колата, Да караш колата на Киро Брейка - безценно... Сетих се сега за онова видео, където имаше желание в двора на едно училище да тренираш деца без такси. Няма ли вариант на вашия стадион в града да провеждаш тренировки на деца, които искат да спортуват. Слагаш препятствия, конуси и т.н. Някакъв наем ще плащаш за ползване на терена и това е. Мисля, че няма да имаш някакви административни спънки щом ще е безплатно.

Dimitar Dimitrov

Здравейте , Клиника Нинов в София предполагам че би ти оправила проблема с нерва Поздрави и живи и здрави

Днес гледах репортажа от нашия град Бургас за педал-парада ....Все си мислех,че е само думи и не ми се вярваше ...Мислех,че само по филмите го има ,но за огромно съжаление се случи ...Направо не мога да повярвам ,но има надежда,защото тези наши съграждани направиха всичко възможно да ги прогонят и да няма такава жалка и гнусна простотия ....Съжалявам,че не съм там да ги ошамаря тез психясали глупендери ...дейба и ..акъла ми не го побира как може да има такива неща и при нас ...Дано поне на Вас да не ви се случват подобни неща- поздрави от Бургаския на всички колеги и приятели тук в канала на бат Киро !

Абе,четох коментарите и във всичките се споменава само автомобила. Мене ме интересува дискотеката. Бат Киро да каже колко често ще се провежда?

Супер, бат Киро тъкмо ми трябва нова кола👍

Много и хубаво когато мислиш и говориш красиво ще участваме във супер видео ливе и ще бъде страхотно когато говорим и се смеем ще бъде красиво това е да сме живи и здрави

Според мен (а и както видях, според други абонати), най-добре ще бъде, колата да бъде продадена и парите от печалбата да бъдат дарени за благотворителност. Поздрави от гр. Пещера.

Kalfov

Браво.И Дискотеката и Подаръка са супер идеи.

Направо направете Bri4ka on board - Киро Брейка :D

Daniel Petkov

Браво бе бай Киро добра идея !

Deyan Nikolov

Виж тойота селика седана, препоръчвам от личен опит.

Посъветвай се с Бричката за новата кола. Той ще ти даде най- добър съвет.

Кире забравих да те попитам в България нормални коли не се ли продават та само тояжки споменаваш?

Киро прекрасна идея. На мен кола не ми трябва имам Мерцедс S 400 CDI 306 Hp и още една всекидневна. Ако ми се падне веднага ще я подаря или вие ще го нправите на някой който наистина има нужда а не може да си го позволи. Читавите хора са бедни в България нали се сещаш ?

Кире не вземай нова кола, вземи си кола "test drive" използват ги за тест в showroom's, и са на малко километри , ще ти излезе изгодно

Krasimir Manolov

Благодаря Кире, относно кръста докато си във форма започни да упражняваш Йога необходим ти е повече кислород, започни с дишане , имах подобно заболяване и йога ме спаси .Пробвай нищо не губиш

Krasimir Manolov

Ние (2) сме отбор Рено да си вземеш!

Dobra idea. PO Dobre e Nqkoi koito jivee v Bulgaria da poluchi kolata. Nie Tuk v chujbinata karame koli. V Bulgaria ima distal koito nqmat violinist. AZ predpochitam na Nqkoi koito Naistina ma Naistina se nujdae or prevozno sredstvo moje bi nqkoe mlado semestvo v nujda. Mnogo dobra idea Kire. Super.

Та, моята идея. Аз давам своя абонамент за младо момче/момиче, което да докаже, че заслужава колата. Призовавам всеки, който иска да последва идеята ми да заяви това в коментарите

Реално погледнато, след този клип цялата ютуб паплач си е направила сметката, че за 6 евро може да прилапа читава кола. Авторът също си е направил тази сметка. В това обаче няма абсолютно нищо лошо. И Киро си го казва в прав текст, няма скрито-покрито. Факт е, че този месец ще има бум в новите абонати. Факт е, че 90% от тях няма да си подновят абонамента. Аз също си платих едва след клипа в ютуб. Защото искам колата! И в това също няма нищо лошо. “Системата” го позволява. Но не я искам за себе си. Имам 2 автомобила - случно прагматично семейно комби на годините на синчето ми и малко японско бижу на моите години - с всички екстри за времето си - ръжди, течове, check engine и т.н., и т.н. Но купено съвсем наскоро - от сърце и в изпълнение на мечта, родена някъде по времето на Американското лято. Разбирате, че на мен кола не ми трябва. Но в БеГе-тото ни има маса млади и будни хора, които жадуват за автомобил, ама нямат 6 евро за да се “пробват”. И си знаят, че заслужават колата. Трудили са се, учили са съвестно, уважавали са родителите, абе - читави хора. Ама...нямат 6 евро. В най-близкото бъдеще ще имат, хора с този профил няма как да нямат. Ама в този момент ги нямат! А искат кола сега, не след 5 години. Аз бях същият!

Киро не си взимай рено, ще съжаляваш после. Вземи си една i30 wagon от hyundai в тези пари е 42000 е, но ще ти направят отстъпка ако им платиш кеш. Аз днес си купих i10, понеже от 4 коли, които имаме всичките се счупиха за една седмица.

Къде се намира този калдаръмен път?

Поздравления за благородната идея! Да сте живи и здрави.

Vladimir

Браво! Следя те гледам да не се обаждам само слушам.браво за идеята дано се падне на някой който има нужда от кола.

Нека да вземе КОЛАТА, този който действително ти е ФЕН (да кара Колата на Киро Брейка),и да се кефи !!! Поздрави за Инициативата !

Даже я продай на фен на който ще му е яко да кара колата на бат Киро но парата да иде за някой мега гладен и съсипан от съдбата, живота и държавници.

Идея! Продай колата и дари парата на някой от батака, не нуждаещ ,а от батака ! Мега нуждаещ! Поздрави!

И го пиша защото ще излезе и хейтър , мога да си развия коментара като хаканъ хейртър :)

Далеч не съм хейтър ! Но човека го е играл ( Слави Трифонов) ще подаря. Споделям почти всички видеа които правите и наистина ти свалям шапка за работата ви. Ама много ми прилича на Слави Трифонов шоу. Дали кръста или крака... Както казваш наши хора сме, за това и не коментирам в YouTube. Критика с любов!

Киро, ако ми се падне я пускам на публичен търг и 100% от парите се даряват. Тримата с Веско ще решим на кого.

Ivo Cigarov

Здравейте Киро и Веско . Имам една идейка . Защо пък , някъде във времето , не организираме една среща с Вас и феновете ( разбира се , само от Пейтриан ) и да се забавлявамв и повеселим ?!? Имам просто желание , да се видим на живо и си полафим и стиснем МЪЖКА ръка ! Струва ли си идеята ? Поздрави от Перник . Ще намеря начин да дойда , ако се осъществи !

Бързо възстановяване! Щом здравето е добре винаги всичко друго се нарежда

Hans R

Жив и здрав!

Пак шега, фен съм ти!

Дано запали , да не стане като ферарито ;)

ЕСЕ!

Хихихи , шега;)

Слави ? Дивана кога ще даваш ;)

Жив и здрав бат Киро ! Поздрави на семейството ти и да оздравяваш!

ФРАНЦУЗИТЕ НЕ ГИ ПОДЦЕНЯВАЙ ОСВЕН С....КИ ПРАВЯТ И КОЛИ ДОСТА ДОБРИ НАЗДРАВЕ КЛУБ CITROEN .

Голям си бате Киро и евала!Живи и здрави и все така да си останеш,истински мъжкар си!

Zdrasti Kire, Imam moshtna 3.4kw aparatura na Yamaha v Bulgaria. Kupix ia predi niakolko godini kam10,000.00 lv. V bg pari. Az jiveia v London ot 14-15 godini veche. Aparaturata mi stoi v Petrich v kashti bez da ia polzvam ot godini. Moje da se spazarim i da ti ia prodam, ako vse oshte ne si nameril.

Аз също се отказвам от автомобила.Нека да е някой,който има нужда,тъй като аз нямам нужда.Инак голям жест!!!

Бих добавил,магнезият да бъде Цитрат,Бисглицинат,Пиколинат...Инак подкрепям мнението ви.

Браво Кире голямо сърце имаш.

СУпер е идеята бат Киро !Тъкмо да се откъснем от проблеми,ежедневие и тая простотия и изобщо целия цирк наречен държава ....Мисля и се надявам,че ще бъде много интересно,весело и забавно!И не на последно място,когато има истинска веселба хората се отпускат и като разпускат можеш да им видиш истинските им лица в пълния смисъл на думата !Бъдете здрави и сме в очакване на предстоящото събитие ако мога така да го нарека !? Хубав и усмихнат ден от мен - поздрави от Бургаския !

Suzuki SX4 S-Cross е много добър джип модел 2017. Ние имаме такъв от 2018 и досега не ни е направил абсолютно никакви проблеми и е много удобна за каране. Има си екстри, като например затопляща седалка или когато и зададеш определена скорост например 90 км. тя да се движи сама.

Еваларката, бай Киро! Имате невероятно развитие с Веско. Помня първите ти клипове и си давам равносметка за прогреса, който постигна. Благородните каузи се трупат една през друга. Да сте живи и здрави! И дай скоро някой лайф, че ми се е припило хайнекенче! Пък и булката да чуем, какво мисли по някои въпроси. Тя съгласна ли е за колата :) ?

Ned

Кире ,ако я спечеля не я искам, продай я и дари парите за каквото решиш

Ivо

Добър вечер чичо Кирчо! Подозирам Купона ще бъде уникален, защото пролетта е пролет когато женичките са по къси полички))на партито ще има ли танцьорки, просто питам забавлявам се,направо ми идва да хващам самолета за вкъщи в България,тук в Англия незнаят да живеят тези нещастници,няма социален живот,като в концлагер е цяла зима дори от есента,съседи званят на полицаите ако видят коли на едно място,или чуят парти,уплашени,наплашенивъобще свършиха,ТОТАЛ ЩЕТА)) Поздрави за идеята с колата,ще бъде много забавно,може да принудиш някой да се прибере от чужбина,много здраве,на теб,на Веско,и цялото семейство! Наздраве Да живее България!

Браво Кире, отново доказваш колко голямо сърце имаш. Супер си. Жив и здрав да си, да се оправиш бързо. А за колата аз може и да не участвам в томболата защото макар и на 43 години не съм шофьор. Това ще го уточним по късно като попиташ. Живи и здрави двамата с Веско.

Aleksandar Antimov

Бат Киро, хубаво си решил да направиш нещо различно и успех в начинанието. Относно стария ти автомобил предполагам ние от „Patreon“ нямаме такава нужда от автомобил. Предлагам дори и да бъде спечелен от някой от нас със съдействието на Филип от Бричка автомобила да се продаде и парите от него да бъдат дарение в някоя от каузите който подрепяш. Относно покупката на Рено или френски автомобил помисли добре. Корейски вариант като Киа Хюндай би бил в пъти по-добър вариант. Казвам го от страната на търговец на автомобили. Пожелавам бързо оздравяване и поздрави.

Предполагам, че едва ли се съобразяваш с хора дето си предлагат услугите инцидентно в нета, но ако решиш, мога да се пробвам да съм полезен

Обади ми се, няма да съжаляваш. Ще се опитам да дам акъл

Занапред ще става сложно да се сдобие човек с читав автомобил, камо ли пък нов!

Кире, не изневерява й на южно корейците.

Бат Кире, цъкай ежедневно магнезий от 500милиграма, ако случайно не го правиш. Поздрави от Симеоновград и бърже да ти се възстановява кръста, че иначе жената ще почне да става нервна ;)

Венцислав Димитров

Искаме купон

Само ми дай нишан и ще се отзова!

Ако искаш акъл от човек дето е патил

Браво Кире. Колко често ще правиш дискотека?

0895445700

Оставям си мобилния, звъни ми когато намериш за добре

Бат Киро недей така да ме тревожиш. Всеки има лоши моменти, но ние не сме хора който вдигаме бяло знаме.Това с дискотека е добра идея, другото с коли и подаръци няма нужда...

Кире, мога ли да те посъветвам за следващата ти кола?

Браво на вас! Живи и здрави бъдете 🇧🇬❤️

Кире не знам точно за болките, но е възможно с чакръкчия( киропрактик ) да те понаместят.

Bobby Kundelov

Много добра идея :) Всеки се надява да я има в гаража си :) Браво

Супер си, Киро! Ако знаеш как ме изкефи и как се хилих на готиното "тук там има чукнато, но аз като я изпера и тя ще светне"! И да не светне, тя е ценна заради това, че е била твоя! (Деси от Ловеч)

Леле,Кире!! Страхотна идея за купон и най-вече,че ще можем да се видим и говорим!Ако се падна на работа ще си взема почивен ден ако трябва! Само кажи малко по- рано, моля те! За колата ще кажа само - че си едно голямо, безценно сърце!💖👏👏👏 Оздравявай по- бързо до колкото е възможно! Тея петна дето ги имаш най- вероятно е невродермит или псориазис - на нервна почва е ,така че гледай да не се ядосваш много и стой повечко на слънце !Малииии - като знахарка взех да говоря:))Ама те мисля и не искам да губим контакт,защото както и преди съм ти казвала - само ти ми даваш кураж и надежда,че все още има истински мъже! Желая Ви хубава вечер на теб и Веско!💞

И на мен ми е интересно къде е това място :)

Тодор БГ

Аз съм нов :)

Бат Киро и Веско, всичко най-хубаво ви желая!

👍

Genadi Dimitrov

Zdraveite Kiro i Vesko, postapkata ti s podariavaneto na kolata e za ogromna pohvala, bih vi predlojil a i mislia che tuk aboniranite hora niama da vazraziat da podarish kolata na nujdaeshtise kato kluba na invalidite ili niakoia podobna organizatsia na koiato shte varshi rabota za DOBRO. A inache ako namerish Volvo V70 niama da sajaliavash, nai zdraviat avtomobil :). Pozdravi

Може да се направи видео, като отиваш да оглеждаш колите и разговаряш с продавачите. Казваш нова кола, но не е ли по добре да е на 1 година или 2, че цената пада едно 5-10 хиляди след излизането на колата от дистрибутора. Hyundai Santa Fe / Tucson са прилични и има дилър на Hyundai във Велико Търново.

Y I

Еее евала Киро, това е приказка. Нека има нещо позитивно и забавно, че аман от тези простотии. Така ни скроиха вече, че забравихме какво е веселба. Особено тези които сме извън България. А това за колата е супер жест. Дано се падне на някой, който я заслужава. Ще чакам с нетърпение дискотеката 💃🏻💃🏻

Iskra

Браво Бат Киро !!! Чакам със нетърпение да дойде партито да се позабавляваме !!!

Голям си пич и да подаряваш колата и да не я подаряваш . Затова те подкрепяме ! Всеки тук може да си позволи и има хубава кола ЖЕСТА Е ВАЖЕН Жив и най вече здрав да си.

Filip

Живи и здрави да сте Бат Киро и Веско това е нещо няма думи до го упиша Страхотно уникално с нетърпение очаквам

Киро за 50 бона си вземи някое BMW 7series от Дару Кар употребявано е но пак ти дават гаранция в тяхния сервиз. Получаваш огромна кола много лукс и екстри за парите си.

Бат Киро направо един оркестър няма какво да си играеш. Като е Гарга да е рошава.

Бат Киро,ако искаш погледни новите Шкоди Октавия.

Купих си Хйндай на 70 000 км.,08.2016 г..Преди това работих в Кипър и пак карах Хюндай,защото съм много доволен.Много здрави двигатели.Хубаво правиш,че ще я подариш,добро дело.Дано да я спечели човек имащ нужда от автомобил.На днешно време автомобил е необходимост,не екстра.Поздрави от Германия!

Красимир Йосифов

Пичове. Някой може ли да каже къде е тази павирана пътека? :)

Остави го това рено, огледай се в нещо корейско. Хюндай, или Киа. Това са двете марки, които правят най-здравите коли в момента. Не са и скъпи.

Киро дойде на моята. Казах ти, че няма смисъл да пилееш енергия за глупаците. Жив и здрав да си ти, Веско и цялото семейство. И дано се оправи този нерв и кръст, че не е никак приятно. Колкото до колата Киро , предлагам ти да я подариш на човек, който в нужда, или няма средства. То е ясно, че ние в Patreon те подкрепяме.

Бай Киро това нещо като билетчетата ли ? 😀

ev@la bat Kiro !


More Creators