SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


хем НАСРАН, хем ГОЛЯМ!

САМОУНИЩОЖЕНИЕТО Е НА МОДА...

Никой не иска да има собственост и на хората това им харесва.

Малко за кредитите, лизингите и продължение на темата с колата ми.

хем НАСРАН, хем ГОЛЯМ!

Comments

Така ми падна в очите след това видео, че няма на къде повече... много интересно как реши, че никой не бил искал колата, като тука поне 150 човека твърдят точно обратното. Някакви сметки ли имаше, които не излязоха правилни? Не ти се занимава с прехвърляне и документация ? Ама нали си голям мъжкар бе? Като кажеш нещо го направи. Тея хора включително и аз за това сме в тоя пейтриън. Да не мислиш, че ако станеш, като другите ще останат повече от 50 човека тук? Не се излагай! И какви са тия глупости да я оставяш на автокъща за да се продава? Ами защо не я продадеш на чисто лице, както правят 95% от хората със старите си коли. Със сигурност ще и вземеш 10 пъти по 300лв. И няма да дари 300лв , а 3000... нещо гнило има в цялото ти видео и смърди от далече така да знаеш. Много неприятно.

Privet Kire, kazvam se Teodora I jiveia v Anglia veche 18 godini...Privetstvam s cialoto si surce tova koeto pravish za koeto imash moite admiracii...Planuvam da se pribiram v Bg..Az sum ot Veliko Turnovo Opitvam se I bih iskala da razgovariam s teb no ne se poluchava a da si ostavia mobilnia nomer tuk ne e udachno ...Shte se radvam ako mi predostavish nachin za vruzka.Blagodaria

Здравейте Бат Киро и Веско чуствам се предаден и излъган въпреки, че не вярвах да спечеля колата и аз както всеки друг абонат се надявахме на тази награда независимо, кой ще я спечели. ТЯ щеше да има сантиментална стойност за всеки един от нас и колата щеше да стане антика защото смятам, че никой не би я продал или дал в морга. Не очаквах да има значение колко абонати ще дойдат или няма да дойдат и още по малко че тези който сега са влезли какво отношение може да имат не че имам нещо против от това кой кога е абониран и има или няма право да участва във томболата това не е моя работа но за мен жестът който беше решил да направиш за някой от нас беше повече от прекрасен но така лекомислено да решиш да се отречеш от думите си и да теглиш на всички ни една майна право в очи извинявай просто не съм очаквал и мисля че това можеби си има и причина за която само ти си знаеш но колата си е твоя и ти решаваш какво да правиш с нея просто не е честно за всички нас които те следим от самото начало и те подкрепяме по един или друг начин до сега съм се въздържал от коментари но не очаквах да чуя точно това от теб но ти знаеш най добре бъдете живи и здрави

Ако искаше да я подари умния ход беше да обяви това намерение само тук, да го осъществи и чак тогава да бие барабани. Неговия ход е ход на хитрец, обаче хитростта не проработи защото само 20 нови клъвнаха и той запя друга песен. Уж тука не сме лумпени за него, ама ни подава стръв за шарани.

Hristo Zlatkov

Ще се носят маски на открито! След 2 часа: няма да се носят маски на открито. Ще подаря колата! На другия ден: няма да я подаря. 1 към 1 с щаба.

Hristo Zlatkov

и да размисли вече се окляпа тотално в лайната. Имаше шанс да размисли преди последното си видео от днес. Писахме му в коментарите много хора че не е редно да се отмята като политиците от думата си, обаче не. Той вместо това направи видео как ни се кара вече и на хората от пейтриън колко сме жалки и ние. Абсолютен цинизъм и гавра с доверието.

Не е честно. Искахме колата и толкова се радвахме, че някой от нас ще има шанс да я покара и да и се радва всеки ден... а то какво стана .. чувствам се излъган... поне да не беше обещавал, защото така наистина доста хора се чувстват излъгани ...Казана дума, хвърлен камък.. Какъв е проблема да си спазиш обещанието. Изобщо недей да се ядосваш кой какво е писал и че не му трябва или че си има или каквото и да е там.. Доста хора като мене те подкрепяме винаги за почти всичко, но сега се чувствам много разочарован.. не става дума за стойността на колата дали е 1000, 5000 или 10000лв.. Тук става дума за обещанието пред аудиторията.. Дори да беше една ябалка или круша.. щом си обещал нещо публично, смятам че е изключително важно да си го спазиш.. Започва да ми прилича като в политиката.. По цял ден гледаме и слушаме обещания и надежди, а накрая се чувстваме като идиоти, защото сме излъгани .. ей тя историята и тука май е същата... Нямам зли помисли и намерения, ще продължавам да те гледам и слушам, защото намирам доста стойност във видеата ти, НО специално в тази ситуация се чувствам доста излъган и угорчен.. Надявам се да размислиш и да продължиш с първоначалната си идея към последователите си .... и едно "извинявам, се бях ядосан" пак ще оправи работата към верните ти последователи. :) Благодаря

По добре я дай на Веско ако няма кола или я използвайте за работна вмвсто да поема пътя към моргата

Бай Киро ,остави ги тъпунгерите да им е в задника няколко ката .... да си живеят с лизингите ! Простия човек си е прост и ще си остане прост колкото и да му обясняваш .....Имам и обръщение към Христо Златков ! Да я спечелиш колата и да не я спечелиш - какво значение има ...Защо упрекваш бай Киро ,че бил се измятал ....Помисли повечко върху това което казва и се случва впоследствие .Най-лесно е да се плюе някой ...Когато сам постигнеш нещо и си купиш нещо значимо - кола например както си младо момче и имаш голямо желание за кола ,може и да ме разбереш какво имам предвид !Подареното не е както личния успех да се сдобиеш със собственост - няма значение дали е кола или недвижим имот ! Живота е пред тебе и рано или късно ще осъзнаеш и разбереш ! Учим се докато сме живи,но недей плюй човека- бай Киро ...Нито си му на годините ,нито на .....Премеждията и опита ! Бъдете здрави - поздрави !

Чакай Дядо Коледа. От него е по-вероятно да получиш падърък. :)

Hristo Zlatkov

Виж сега. Така не се прави. Не го казвам заради колата. Аз кола имам доста по-хубава от тази и това не е темата. Тук става дума за принцип. Щом знаеш поговорките, знаеш казаната дума на какво се равнява. Особено мъжката дума! Имаш някаква идеа, не ти трябва вече тази кола ок. Искаш да направиш шоу и евала на хората тук дето те подкрепяме и казваш, че благодарение на наспработите с Веско. Същевременно обаче, поставяш под общ знаменател абонатите тук дето сме от първия месец, както съм аз и много други, абонатите дето са примерно от 4 или 6 месеца и тези дето са отхвчера и са се абонирали заради колата и друия месец ще изчезнат. Така не се прави! Уважаваш този който те уважава! Казваш, колата е за верните хора с абонамент до момента, а не от утре! Или например казваш, подарявам я на най-първия абонат и т.н. Другото коено прави вчеталнение е, афишираш шоу с Филип бричката, той явно отказва да дойде, ядосваш се, че няма да има аудиторията и рекламата която очакваш и даваш задна. Отделно си разочарован, че само 20 нови абонати има въпреки томболата. Нали тук сме наши хора, не сме лумпени! Не се отнасяй с нас като с шарани. Поздрави и успехи!

Hristo Zlatkov

Киро, Веско здравейте хора! Страхотна идея но аз едвам неска можах да разгледам видео за такава интересна идея с колата! Не знай кой как а аз искам и тя ще стане за канала и на вратите може да сложа лого от своя канал и надпис че е подарявана от Киро Брейка! Това е и много полезно как то пример и има смъсл за меня! Получих ТЕЛК на оная седмица над 71% така че имам привелегии за паркиране и така нататъка! Сега съм в Кишинев, пристигнах от 3 дена.

Кире, както повечето хора тук написаха, наистина олекваш! Та нали постоянно говореше как твоята дума не ставала на ДВЕ и каквото кажеш го правиш. Все ми е тая за колата ти. Въпросът е как се отмяташ така лесно за нещо , което каза. Изказването ти, че си привлякъл само 20 нови абоната и това те кара да я дадеш на морга е крайно евтино и тук за първи път те видях в друга светлина. Ставаш алчен и те интересуват единствено още и още пари. Първоначалната ти идея , че уж всичко го правиш за да "помагаш" на младите почва все повече да бледнее.

Simeon Kostadinov

Druj si na dumata publichno si kazal veche podariavash tova e mujka duma si dal

Кире,направи си купона както беше решил и не се съобразявай с никой.Колата си е твоя и направи каквото решиш с нея,но найстина не е гот когато се отметнеш от това което си казал,че ще направиш.

Zdr. Kире ..абе не се съобразв.с някви тъпаци. Няма смисъл да я даваш на няква морга, сериозно брат. Изтегли някой честно и това е..! Вс е ок.

Тука се изложи доста... каза че ще дадеш колата, получи нови абонаменти и излъга и старите абонати да се надъхат и сега изведнъж се изнерви и се отмяташ като онзи път дето уж искаше нещо за младите да спортуват и се отказа и там лесно. Почвам да си мисля че си повече на думи отколкото на дела.

Атанас Иванов

Дай ми на мене колата, аз я искам

Наборе, олекваш..

Тази кола всъщност за новите абонати ли трябваше да бъде?Ами това е неуважение за хората, които вече са абонати!Много шум за нищо

Бат Киро дай я на мен аз ще ти дам колкото моргата плюс 200 лв щом е за благотворителност

Бат Киро този път определено ни разочарова. Всеки път говориш как като кажеш нещо и е закон и така каза и за колата. Беше решил да я подариш и уж тва беше.. И какво стана сега? Само 20 нови човека в Пейтриън влезли и се отказа.. Ами ние? Чеп за зеле не става от нас, така ли? Като мобилните оператори.. важни са новите хора - те старите вече са се вързали. То ако се връзваш на всеки коментар и си мениш мнението от него докъде ще се стигне... Дано помислиш по темата и наистина и удържиш на думата, че иначе определено ще ни загубиш доверието, а уж все ни благодареше и уж все бяхми по-важните...

Simeon

И сега какво излиза? Хейтърите печелят ,а ти им клякаш и отменяш томболата? Когато се абонирах впечатлението ми е ,че си силен характер и съм силно изненадан от решението ти.До толкова се изненадах ,че се замислих дали не блафираш за отмяната на томболата.Надявам се ,че причината не са само 20 те нови абоната и дори не биваше да го споменаваш според мен.Сега ми е интересно как ще излезеш от ситуация, защото ясно че не си прост и много вероятно да е моментна емоция която на всеки му се е случвала и е взимал бързи спонтанни решения. Поздрави и колата има не само парична стойност!

Бате Кире, не се отказвай, хубаво го беше замислил, аз лично много се зарадвах когато обяви за томболата. Не обръщай внимание на негативни коментари. Не я давай на морга. Не знам дали има сила, която да те накара да се откажеш, но се надявам все пак да се случи.

Кире, не си прав. В коментарите на предишното видео ясно се вижда, че има хора, които проявяват интерес към колата ти и изрично подчертават, че ще им е от полза. Без значение дали са двама-трима или двайсетина...има желаещи. При това положение, от уважение към верните ти абонати е редно да си спазищ обещанието...още повече след като си го направил публично. В противен случай излиза, че само вдигаш шум и даваш празни обещания като политицте. Покажи, че не си като тях и си дръж си на думата, за да не излезе, че си "Хем голям, хем насран".

Ей, таман се зарадвах и се отказа

Stanimir Vladimirov

какво се връзваш на тия нищожества, направи това което искаш, но на морга да я хвърляш.....обслужена кола....

Дано томболата остане... щеше да бъде интересно. Дано това е временна реакция от негативните коментари в ютуб и все пак томболата се случи.

Kristiyan Kalchev

И аз я искам :D

Martin

Уж :)

Hristo Zlatkov

Направи томбола, нали уж това беше идеята..

И таз хубава,аз я искам

Аз давам 1000 лв

Bat kiro s teb 💯. Dali da ia podarish ili niama nema znachenie. Mnogo poZdravi ot chicago !

Bat Kiro, kak razbra che nikoi ne iska kolata?

Много повече се оскъпява и кола и апартамент с лихвите които ще се плащат.Но хората искат всичко сега. И аз съм от старата генерация, мисля точно като теб. Гледам всичко да си е мое.

Абе вие повярвахте ли му, че ще подарава нещо?! Аз не. Нали виждате, че той за всяко нещо си сменя мнениено по 5 пъти като булка в мензис. При това непрекъснано парадира, че като каже нещо и го прави.

Hristo Zlatkov

Добър вечер чичо Кирчо! Критиците си ги убил отдавна, доказателства много,така и вчера в Ютюб,пищат като мишки,някакви там мозачни инвалиди,лумпени,гола жена на живо не са виждали,няма и да видят)))знаят че нищо незнаят и нищо немогат, въобще зорлем съсипаха младежта,немога да повярвам!Завиждат ти чичо Кирчо, защото ти намираш смисъл в това което правиш,правиш го много добре и го развиваш,продължавай в същия дух,ние като спортисти знаем мотото "БИЙ ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ" Във връзка с музиката "Чалга"означава надсвирване,и все си мисля че човек слуша и се забавлява на такава музика каквато му харесва,българска народна музика,сръбска народна музика,гръцка народна музика и прочие,противниците на чалгата са едни от най големите комплексари, защото завършват купоните си с чалга и не можеш да ги свалиш от масата,виждал съм ги тия палячовци)))))))) Що се отнася за томболата,дръж си на думата, мъжка дума хвърлен камък,колата е супер,много ми харесва и ще изкара един милион километра))аз на томболи много печеля,сигурно ще я ударя,и днеска си мислех как хващам самолета и се прибирам да я взема от теб,познавам хора които мечтаят да имат нещо на четири колела,и ценят... Забавлявай се! Поздрави от Великобритания

Бат Киро колата ти е добра не е за морга

Както ти обичаш да казваш " Не казвай хоп преди да си скочил".Изложи се доста с тоази откровена лъжа.Аз лично едва ли щях да участвам,за да дам шанс на някой ,който реално има нужда от автомобил,но да се отмяташ така е доста некоректно от твоя страна.Дано поне дариш парите на някое дете,което има нужда от тях.

В.П.

Имах надежда да си пробвам късмета. Леко разочарован съм от решението, но разбирам.

Pishi mu i datiq dava tova e dobre.

Например на Веско.

Ще е форма на разсипия, ако я дадеш на морга. По добре я подари на човек който няма възможност да поддържа луксозна кола, нека си я продаде и използва парите за добро.

Голям си, и правилно си решил не заслужават!

Киро и Веско не искам да ме разбирате погрешно че се заяждам с Вас,но в предното видео говорите едни неща а сега други.Въпроса ми е защо?

Колегата го каза по-горе, но да.. явно старите абонати не стават за нищо и само новите са били важни.

Simeon

Бате Киро надявам се че ще размислиш и ще направиш томболата.Мисля,че те е обидило това,че хора се отказват от колата.Поздрави машино!

Аз не разбрах кои хора са ядосали бат Киро-тези в тубата,или някой от Патрона🤔

Киро и Веско аз нещо не съм разбрал май.Нали каза че ще има томбола за абонатите в Патреон а сега се оказва че е щяло да има томбола ако има много нови абонати така ли?А сега като има само 20 нови за старите абонати отпада колата? Според мен ако е така не е коректно.

Kiro ne znam kak da te nareka zashtoto sum po maluk no ti pisha otnosno kolata.Predpolagam che mnogo malko hora ot komentirashtite sa se vozili v Sonatata.S kef ochakvah da q spechelq amaa yvi.. dryg put

Бар Киро стига си къса неврите, бе. Боклучета са всите, няма думи, само 20 нови са се записали. Баси цирка! Звънкай на пишова да вади черешовото топче и я гърчете. Дай им шоу на пасмината и увеличи двойно тоя Пейтриън. Нека плащат тия ревливите

Абе стига ни занимава с тая кола като искаш я запали

Кире тук не става въпрос за отворени и затворени цървули,става въпрос за музикална инвалидност. Човек на които му доставя удоволствие чалгата е с нищожна музикална култура. За твоя информация чалгата е вреден шум не е музика. И не бъркай оригиналната музика с чалга,също така неказвай че сръбската музика е чалга ставаш смешен. Нормалните хора слушат оригинална музика,може и симфония зависи от нивото ѝм в обществото и културният им багаж. Но ти не обяснявай на младите че трябва да се забавляват с Радка пирадка и без това са достатъчно дебилизирани. И накрая надявам се че ти е станало ясно защо Професор Иво Христов казва че около 85% от младите хора са дебили.

Здравей те Бат Киро и Веско Аз таман се зарадвах че някой от нас от Пейтриъна щте кара колата на Бат Киро Значи ние не оценяваме шанса което ни се отваря на което ни се отдава възможност да спечелим Кола Убава и Голема Язе немам кво да кажа Ората от Пейтриъна ме разочароваха

еее, жалко

Не на морга..!

Наистина е така, хората се заробват за банките, докато мигнат и вече живота е минал, лесно теглят пари, дълго ги изплащат. Карл Маркс е бил прав за капитализма и как хората ще дойде време само да работят и няма да имат свободно време да харчат парите, като една фирма произвежда, а не се купува продукта тя фалира, капитализма съществува благодарение експлоатацията на труда. „Капитализъм: Научете човек да лови риба, но рибата, която той улавя, не е негова. Те принадлежат на лицето, което му плаща да лови риба, и ако има късмет, може да получи достатъчно заплащане, за да купи няколко риби за себе си. " - Карл Маркс

От тази кола станахте легенда и е желателно да остане някаде и да се говори за нея.. Имате много видея и разходки със нея,,, замислял ли сте се ако колата говори какво би ви казала, как би се почуствала тя,,,, ценят се малките неща във този живот,,измислен и унищожително на всичко, най вече на ценностите ни като хора, избора е винаги и само ваш и вашо решение,,, за мене тази кола е жива легенда и човек който цени ще намери безброй красиви неща и моменти със нея,,, не смятъм че толкова лестно може да се захвърли един шедьовър на вашето изкуство класа и преживяване,, поздрави на вас цялото ви семейство и всички които обичате,, Благодаря ви

И аз също мисля, че не трябва да се отмяташ от думите си, не заради друго, а съм убеден, че тук в Patreon много хора очакваме томболата - не се връзвай на боклуците. Сантименталната стойност за победителя би била най-голямата награда!

нее, аз я искам колата,

Goldy Rachel Kiss

Аве бате Киро чакахме да обявиш томболата ! Аз не сьм в Бьлгария но все пак си помечтах за колата даже исках да питам мое ли и онлайн да се участва ...no щом ще даряваш това пак е много добре !!!! Не губи надежда заради простаци молим!!!

И аз съм ''за'' да остане томболата

Няма и нищо на колата . Аз очаках томболата . Но както решиш, Поздрави

Според мен трябва да си държиш на думата и да я подариш, както беше обещал.

Искам да се свържа с вас момчета ! Имам ниша в новото нормално !!!

Аз копувам коли за части бат кире

Давам 500лв бат Киро. Ако искаш свържи се с мен 0894615180.

Киро, много си прав за авто лизингите. Имам 2 коли но ми трябва още една и си викам, абе мога да си позволя нова, хаха.Отивам за Дачия"Дъстър" и като тебе останах потресен, ден след разговора с брокера ме осани една мисъл, ми новата която иска да купя ще ми излезе над 35000лв. новичка страхотна и ще си ми мирише на пластмаса дълго време, позагледах старите трошки и ти да видиш, купих си кола от Холандия за 8000лв., постегнах си я(да не я мисля) за малко над 2000лв. и сега въпреки че е 18 годишна си ми мирише на кожа и дърво и карам истински автомобил(да подчертая не е от известните марки коли от висок клас в БГ), тъй че не се занимавай с тез нови пластмасовки. А със Сонатата направи каквото си искаш тя си е твоя (може Веско да я накичи с камери, връзваш едно чучело от залата на шофьорското място и я бухаш от някои мост за краш тест)

Бай Киро не ги слушай някои млади хора не могат да си позволят кола и това някои да спечели много би го зарадвало не ги слушай тея лумпени

И що сега така? Аз пък исках да участвам в томболата.

Бай Кире да не те застигна и тебе новото нормално така да се отметнеш бе

Аз искам колата, чаках да кажеш как да участвам. Вярно, не съм се абонирал сега за канал, а преди, обаче я харесвам.

da ne si posmial i ot kupona de se otkazhesh ei!!!!!!!Nima da se predavash,che shte me nakarash da se vurna ,pa da hodia da te tursia da ti durpam ushite ,jajajaaj

zdravei Kire,sledvam te ot godina i polovina veche ,interesen si mi ,smeia se s teb ,nakara me da se zamislia nad mnogo neshta,samo tozi put ne te razbrah ....tova che niakoi te e zasegnal ne e novo ,no zashto nie koito te sledvame triabva da plashtame na drugite schupenite chashi....az lichno sum izvun Bulgaria i za kolata ne me zasiaga ,no ti kaza v prednoto video AZ OBESHTAVAM- tova sa silni dumi ,i nie koito te haresvame ti viarvame ,nedei se poddava na provokatsii ,napravi tova koieto kaza ,za tezi koito te haresvat ,ne za tezi koito te opluvat

Томболата беше супер идея, като чета и коментарите тук виждам, че всички я одобряваме. Смятам, че радостта на спечелилия струва повече от мнението на лумпените.

Мартин Недев

Приятел една идея от мен чудния за продажба и първите който ще ти дадат ги подари на организацията Топла супа или на Лео Кадели но решението си е твое или на клуба на инвалидите в Русе абе то щяла България има нужда.Успех

Petar Ivanov

Да ти кажа аз много се зарадвах че ще организираш подобна томбола не за да участвам, а за да гледам след това шоуто. Това щеше ти вдигне рейтинга. Добре го измисли с бричката да си кооперирате, просто щяха да влязат много нови хора от там. Направо съм изумен че се отказваш, въпреки че направи няколко видеа че ще подариш колата. И един човек да я искаше даваш му я на него и толко. Важно е събитието и емоцията да стане. Аз поне това се надявах да гледам, а сега разбирам че много лесно се отмяташ от думата си. Направо олекваш като се отмяташ така. Това ще ти донесе още повече негативи на канала и на patreon-a. Парадоксалното е че в този клип се заканваш че ще видим как държиш на думата си, като се заканваш да я дадеш на морга, а същевременно се отмяташ от нея след като си обещал да я подариш.

Жалко наистина. Щях да се зарадвам на участие в томбола за колата. Това си е голям жест. Може би ако се паднеше на мен щях да я продам. Дано да размислиш, но каквото и да решиш не е редно да има сърдити.

Dimitar Dimitrov

Нали знаеш? Направи добро, изяж л...но. А иначе за колата бих я взел ама ще се прибирам в България чак края на август. Идеална работа щеше да ми върши ама. Пусни и обявата и някой ще я вземе. Колкото и вземеш толкова, все е нещо. Само за едно не съм съгласен с теб. Това дето го лаза за хеви метъл и рок певците не е точно така. Че има дроги има, но са единици. Повечето са по-големи и от тебе на години и все още пеят и творят,и имат глас да свалят прозорци.

Жалко. Щеше да се получи готино. Не е хуаво да се отказваш толкова лесно.

Бат Киро, още като направи клипа, в който казваш, че ще я подариш ми мина през главата че ще има недоволни. Това е поради простата причина, че каквото и да я направиш винаги някой няма да е доволен. За недоволния - ако я продадеш ще спечелиш много, ако я подариш никога няма да е на недоволния(никога няма да е на недоволния 🙂), ако я запалиш... знам ли ще замърсиш околната среда и те така... В края на краищата собственика решава какво да стане с колата. Имам усещането, че ще измислят глупости и за идеята с "дискотеката". Дано да греша. Поздрави!

Иван Биков

Супер идея беше,но не е проблем,сигурен съм,че бат Киро си има основание и така е по-добре.Иначе щях да чакам за "кораба майка" и аз на ракийка със салатка, но да сме живи и здрави!

Valentin Tyakov

Аз я искам! Тамън сега си търся. :D Евала!

Как бат Кире ще я дадеш на скрападжии за 500 лева ,да я продадат и да изкарат пари... ? Ако ще я даваш за 500 лева казвай още утре пращам сестра ми да я взема ,че детето все не може да събере да си вземе :)

Кире остави томболата ! Не се връзвай на тия бездушници !

Жалко е, че човек и добро да иска да направи наистина в днешно време ще го изкарат какъв ли не. Жалко за решението ти ,но все пак можеше да и се наслади някой на колата и не за това,че е кола или лимузина, а че ти си я карал и с нея сте заснели клипове,който достигнаха до нас и ни поучиха за живота и ни дадоха надежда ,че все пак има лъч надежда в младите с клиповете за децата спортисти. Поздрави от Вео от Германия и очакваме нови видея и съвети.

Здравей Бате Киро за някой тази кола е стара но аз карам доста по стара и за човек като мен е нещо ценно жалко че ще отиде за скраб а на някой като мен ще е голяма радост да си я кара !

Жалко дори и аз искам макар че нямам шофиорска книжка но толкова те уважавам че бих се зарадвала да я имам но мога и да я купя

Така и не разбрах защо си променил решението в предния клип викаше че ще правиш томбола сега ново 20.

Здравейте и аз искам да се чуем 0885534411

И според мен по-добре ще е да подариш колата както беше решил първоначално, защото много хора (включително и аз) се бяха зарадвали на идеята. А дали някой ще може да си позволи поддръжката й, това вече ще реши сам. Ако не е хапка за неговата уста просто няма да участва. Но със сигурност има и други, при това не единици. Като човек който сега навлиза в живота и му предстоят много изпитания, това би било една тревога по-малко.

Подари я на някои които я иска от абонатите

Евала

Най - добре май така, колкото вземете и дарение. Иначе колата супер, изглежда ми като лодка за дълъг път. Успех

Kire 6te q vzemem be ,kak da ne q 6tem , 6te q pazq kato 4aikata na Bat To6o 😉

Hristo Hristov

Бат Киро дай я на мене ,ще бичим Кайсана и други кючеци !

Petar Andreev

Кире,аз не разбрах кое те е обидило,но явно се е намерил някой идиот с "остроумен" коментар..Както и да е - идеята беше страхотна дори и да не съм се натискала за колата,но това само защото нямам книжка:)))С толкова много приятели в България никога не ми се е налагало да имам...От както дойдох в Германия осъзнах каква глупост е да нямаш книжка! Без коментар..Надявам се,че не си се отказал откупона?!Поне да се повеселим заедно "онлайн":)) Аз чалгата и кючеците ги обичам и класика мога да слушам;)Не се ядосвай ,не ги мисли ! Винаги е имало злобари.Важното в,че ти си най!💖 Хубава вечер !

Не я давай на морга ,защото там са най големите измамници . Дръж си на думата на който не му изнася да го ….уха

Filip

Преди няколко месеца, Тесла на Елън Мъск закупи биткоин за 1.5 милиарда долара. Преди няколко дни, те прекратиха да приемат биткоин заради твърде многото вредни емисии при ползването й. Там работят доста умни и кадърни хора, които си промениха мнението от днес за утре. Затова и не обвинявам Киро Брейка, че си смени мнението. Не е обмислил всичко добре, видял е нещо което ще е проблем за него и решава да прекрати инициативата.

Y I

До някъде съм съгласен с теб, но нека всеки има предвид, че да се организира томболата (ако ще бъде с нотариус), заедно с прехвърляния, транспорт и много други разходи, няма да излезе на бат Киро никак евтино. Или иначе казано - освен, че е наливал хиляди левове през годините за тази кола, сега освен, че я дава ще трябва и да налее още пари за да я вземе някой. И равносметката каква е? 20-30 нови абонати (200-300лв). Просто е безмислено.... Трябва да го разберем и него. Не ги печата тези пари. Ако се бяха събрали достатъчно абонати и с парите да покрие поне разходите по giveaway-е съм сигурен, че бат Киро нямаше да се замисли...

Киро здравей. Искам да се чуем по телефона бих желал да споделя нещо с теб лично. как да стане това?

Циганска работа ...

Димитър Ганчев

Киро Кироооооо плю си в устата. Не ти сече топора на едно място, ако знаеш какво е ,,ТОПОР". Ти какво очакваше? Като кажеш че си подаряваш колата да се абонират тук 100 000 ? Ей така си сменяй казаната дума като политиците и си ЧАО за последователите ти.

Подкрепям на 100% решението на бай Киро. Всичко си има граници. И за кредите и лизингите е по-прав от права линия. Тепърва ще гледаме това, което някои видяхме оттатък океана 2008-2009 г.

Бат Киро според мен е доста обиден на коментарите,той е имал едно в предвид а се случва друго

Знаете ли какво зрелища и да не мислят и да не правят нищо . Много добре си го измислил . Браво! Живи и здрави

Еее Кире размекваш се! Тая сган не разбира от томболи и коли. От г*за в устата е формулата, знаеш как е.

Hans R

Здрасти Бай Киро, от една страна жалко за колата, може да е на годинки, но е добре поддържана и стегната за разлика от коледните елхи пълни с електроника с които всеки цървул се хвали, че кара нова кола на лизинг. Честно да ти кажа, очаквах с нетърпение томболата, която мислеше да организираш, поради простата причина, че който и да спечели колата, щеше да има под ръка автомобил, който няма да го предаде и да върши винаги работа. Иначе за хората поне за себе си отдавна съм се отказал да се занимавам да обучавам когото и да било или да им обяснявам как новото модерно им пропилява целият им съзнателен живот. Изводът от цялата работа е че толкова са тъпи тези говеда, че въпреки затънали до шия в лайна се лъжат един другиму, колко по-добри са неговите лайна от на съседа или приятелите му, а жалкото е че в крайна сметка всички са в лайната и няма как да се измъкнат цял живот от там. Може и да е абсурдно, но хората желаят и им харесва цял живот да не правят нищо и да си стоят като купчина тор, която единствено иска да затъва все по дълбоко в собствената си простотия и олигофрения. Оставяй говедата да се самоунищожават, те това искат и това им харесва, дори и да им подариш нещо, което никога няма да ги подведе или остави когато имат нужда да си свършат работата, те ще ти кажат, че е боклук.

Не се ядосвайте и не се набутвай с нови коли .Ние сме с теб поздрави .

Ееее аз се зарадвах много на това .Като жест но каквото е такова . По-добре да вземе втора ръка и ще му е на сметка . Поздрави живи и здрави !

Мъчно ми стана за тебе, че няма кой да ти оцени жеста, а ти го правиш от сърце. За съжаление истинските хора като теб, които не се страхуват да бъдат прями не биват оценявани, а по-често биват смятани за ненормални.

Borislava Vacheva

И аз бях готов да участвам значи :D

Бат Киро,нали знаеш,че Българина е неблагодарен!Ако му дадеш хляб,той ще се цупи,че не си му дал и салам!Въобще не се трови излишно с такива ИНДИВИДИ!Жив и здрав!

Radoslav

Bravo Bat Kiro tochno taka e

Христо Тодоров

Кире, абе остави ги да се фантазират. Ние ще си останем последните мохикани. Направи това, което беше решил от най-напред, винаги първото решение е най-правилното. Поздрав

Еееее аз така зе зарадвах като каза че ще я подариш... жалко наистина.

Здравейте приятели, може пък на търг да я обявиш и после ще има ресурс за помощ за нуждаещи се. Просто като идея,все пак не е моя кола а твоя. А за кръста мога да препоръчам Клиника Нинов в София,ако ви е нужно ще съдействам +359886990090

Киро много обичам седани , но си мисля , че някой има нужда повече от мен

Как така,бат Киро моля те не я давай на морга ако не на томбола поне я продай на половин цена та да може да си я купи. Аз нямам кола и ми трябва много бих се радвал да направиш томболата

Аз отчаяно се нуждая от ХЮНДАЯ

Това са финансови инструменти, които имат приложение. Нетрябва да се отричат, а да се вдигне финансовата култура на ползвателите. Ето един пример: Toyota Corolla Hybrid Executive Plus струва 50,000лв. Лихвеният процент от техния лизинг е 2.71%. В същото време, едно добре балансирано портфолио при брокер на борсата дава 7%. Около 5% са приходите така.

Y I

30 години промиване на мозъците свършиха работа.

Здравейте, определено не съм много ентусиазиран от видеото тази вечер. Защо да е давате на морга? По добре е продаите за малко повече пари и ги дарете на нуждаещи се.

Тъжно ми стана от това видео. Все пак от хиляди непукисти, да има 20, които евентуално ще са щастливи, дайте им колата. Някой ще е истински щастлив. Тъй или иначе кола за всеки няма. Но някой ще е истински щастлив.

Бат кириле не мога да повервам че се хващаш на тия нещасници??? Ти ни учише требва да сме над нещата а ти се потдаваш на тея индиянци??

умрел

Всичко е добре,но..! Когато си обещал нещо,обявил и т.н. и впоследствие се влияете от някакви коментари,взимате ново решение,това за мен е несериозно. По тази логика,всеки може да се измъква от ситуация. С този акт,доста олеква даден човек. Когато се говори нещо се премисля за да не из ада в безтогловност. Подарете колата на когото и да е в Пейтриън,пък печерившият да прави каквото иска с нея. Когато човек сменя мнението си,означава слабохарактерност. Вие толкова време излизахте,говорихте,години наред и изведнъж катарзис. Някакви хейтове взимат връх над вас и вие им се подадохте. Казвам всичко това с добри чувства и ни най-малко да ви обидя.Изразявам мнение и се надявам,че то е коректно и на място. Страницата си е ваша,парите са си ваши,решенията също,но всичко ще се обезмисли с едно неразумно действие. Бъдете последователен и коректен. Поздрави от Германия!

Красимир Йосифов

Ne se poddavai na tia 10 % negativnite, nie chakame jrebia

Ех, бай Киро... Айде и аз да коментирам нещо. Не обичам да пиша, предпочитам да се видя с човека. Винаги съм ползвал телефона си по предназначение - "Ало? Да! Добре!" и точка. Но за сега все още сме със семейството ми в Германия и само с тез камери и умни телефони си говорим, пишем и виждаме с приятели и роднини. Та, както и да е, относно заемите (кредити). Със съпругата ми, сме на мнение, че заем е добре да се вземе, колкото и рисково да е (ти много добре го обясни защо е така), само за чисто нов автомобил и покрив над главата, било то къща или апартамент. През август 2018 г. взехме за нова кола и януари 2021 г. го върнахме целия заем (кредит) с лихвата. Така, че колата е моя (наша) и нямаме да даваме на банката. Пито - платено! Ще видим как ще си позволим дом в България, при положение, че нямаме събрани пари много и трябва през юли 2021 г. да се приберем в България. Все тая, да сме живи и здрави пък все ще се справим някак си. Сега, относно колата... Така си решил, така ще сториш, твоя воля. Но бях се зарадвал, че може би ще имаме шанс да спечелим нещо. Ако бях спечелил колата ти, веднага щях да я дам на баща ми, че и без това се белосва с една скъпа каруца. В края на краищата подкрепяме те и за това те следваме и в Пейтриън. Бъдете живи, здрави и щастливи!

Аз я искам само защото е била твоя .

Аз и да ми се падне не бих я взел понеже както и ти каза миришат ми чорапите за такава кола.

Как никой не я иска? Вярно че едни не я искат, но другите я искаме

Не я давай на морга, бат Киро. Продай си я и колкото изкараш, ги дари. Ако я дадеш на морга ще е много глупаво. Как така никой не я иска. Аз я искам, давам 1000лв. веднага.

Така е , аз бях пуснал пост на темата за лизинговите коли и заеми за жилища стана такъв скандал, че една седмица трябваше да се занимавам да доказвам на идиотите, колко са заблудени.... Пишман... Хората не могат да разберат психологическия ефект на този капан.

az ia iskam

Според мен не се отмятай от първият замисъл жеста е важен. Ама ти си знаеш

Filip

Мислех че ще има томбола!

Какво означава стара.. трошка... и т.н.? Що за изрод би казал така? Аз ще се радвам да я спечеля. Обожавам да идвам в Търново. 5 години съм учил там и ако причината е да взема кола, ще съм на 7мото небе :D. Поздрави !

И аз я искам


More Creators