SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БОКО ЩЕ РАЗБЕРЕ АМЕРИКАНСКАТА ЛЮБОВ!

Малко за Жан-Виденовата зима и как американците винаги печелят. 

БОКО ЩЕ РАЗБЕРЕ АМЕРИКАНСКАТА ЛЮБОВ!

Comments

Браво. Едно голямо браво. Аман от американски гъзолизци. Бедата е че са много и на високи постове.

Видеото е супер.. мисля, че ще е хубаво да се качи в ytube.. Ще могат да го видят повече хора, заслужава си

Georgi Pavlov

Nasko, ти твърдиш, че си запознат с банковата система, нали така, искаш да обясниш колко сме глупави всички, не стой тук, какво правиш с глупаци, искаш да кажеш, че си си направил труда, да провериш с електронен подпис, като регистриран потребител, защото само това е начинът, в ТРРЮЛНЦ, собствеността върху капитала на всички приблизително около 30 банки в България, силно ме съмнява, Брейка за теб е прост, разкарай се, не е примрял за твоите кирливи 6 лева, нали си добре платен, нали си голям банкер, аман от американофилски цървули !!!!!!

хахах 5 евро ли те притесняват заслужава си да ги платя за да мога да му напиша на мишката в дупката където се е скрил:))))

Всичките НОЩници ще си платят на 100% и това предстои , евалата Кире 👏

Kriso Krumov

Само да ти допълня че Мангал Костов е комунист , та дръднка. Това, което описваш е за пред тълпата, чували сме го и преди. Истината се доближава до това което разправя Киро

Тодор БГ

То бива бива , ама когато вече се натрупат толкова лъжи няма как да не влезна и да ти напиша какъв глупак си и как си измисляш и как само се правиш че разбираш!!! Нищо не разбираш и нищо незнаеш, да те светна аз сега от първо лице когато фалираха банките. Ето ти един малък цитат:"На първо място, финансовият срив, който в буквалния смисъл на думата стопи спестяванията на всички български граждани и доведе до трицифрена инфлация, при която месечните заплати стигнаха до мизерната равностойност от десетина щатски долара, би бил немислим, ако не е налице изключителната банкова експанзия, развихрила се между 1991 и 1994 г. с прякото съдействие на Българска народна банка (БНБ), и особено това на нейния председател проф. Тодор Вълчев. Именно през този период – и най-вече по време на управлението на правителството на проф. Любен Беров, се нарояват десетки търговски банки, повечето от които са кухи структури, създадени с цел да бъдат източени както парите на вложителите, така и държавните капитали, получавани от тях по линия на прословутото рефинансиране. Посредством редица престъпни банкови стратегии една значителна част от националното богатство, измерващо се в трилиони тогавашни левове, е прехвърлено от банковите каси в касите на нароилите се през този период кредитни милионери – като тяхната обвързаност с бившата стопанска номенклатура на Българската комунистическа партия (БКП), и особено със структурите на Държавна сигурност (ДС), повече от ясно говори чий е бил сценарият за банковия банкрут на България" - Край на цитата . А от първо лице господин ти Ж.В. и БКП окрадаха до токова дъжавата че България почна да задлъжнява. И тогава имислиха гениалния план: Събраха всички шефове на търговски частни банки и им казаха сега ще ни отпуснете едни пари но не се знае кога ще ви ги върнем. Аз по това време бях в БЗК, естествено хората казаха гледай си работата!! и Ж.В. и правителстовото почнаха да разпространяват слухове как банките били пред фалит по медиите. Което беше абсолютна лъжа, но хората повярваха и се юрнаха към банките да си теглят парите, а банките "умнико" печелят от кредитите но работят с пари на депозитарите, и няма банка на света , от която всички депозанти да си дръпнат парите и тя да оцелеее, и оттам тръгна и финансовата криза! Разбра ли , а не от американицте и "кукловодите дето си измисляш". Като дойде СДС с Иван Костов на власт бяха поставени пред избор или да почната да приватизират и всички предприятия, за да покрият дълговтете натрупани от комунистите и да запазят българския капитал или да изтеглят едни големи заеми западните банки. Но и там предадоха всичко защото продадоха на безценица българските предприятия за комисионни, така че никой не ни е виновен. Това е истината а не твоята измислена ..... даже незнам как да го нарека, ама то глупав човек какво да измисли. И още нещо да те светна и в момента няма нито една банка в България която да е собственост на американска банка . Само една американска банка има клон в БГ СИТИ БАНК и то през клона в Нидерландия а не директна собственост. Така че е толкова разбираш ти - нищо не разбираш. А колкото до вируса няма значение дали е изкуствен или не важното е че съществува и да - убива хора!!! Занимавай се с това от което разбраш, показвай упражнения, учи младите на активна физкултура , но нито разбиранията ти за бизнеса нито за политиката са правилни даже в много случай са грешни!

Бат Киро, и аз не очаквам голяма промяна, тези които ще дойдат на власт няма да са по-различни от сегашните, но и аз се надявам тези гадове да отидат в затвора.

Бат Киро, та нали сам знаеш какво е станало с мафията в САЩ, когато е станала равна по сила на държавата. Смачкали са я и са я приобщили към брутния вътрешен продукт. Сценария е същия и при нас просто се случва по късно заради комунизма. Визирам че ГЕРБ са мафията станала по силна от държавата и дори я превзеха. За следващите ще се знае че крадат, но няма да е явно като до сега. Ще крадат по друг начин без директен рекет и бухалки. Може би на външен вид живота ще е добре но само оправните ще се справят.

Така е при американците любов няма, само секс и те винаги са от мъжката страна

така говореше т.нар. цар-премиер...като му дойде времето...слави много си повярва нещо...хората гласуваха против статуквото досега -а не за славчо и останалите натегачи...

Тия избори нищо,няма да решат

Kiril Delchev

https://www.vbox7.com/play:d31bfebcff# - СКРИТАТА ИСТИНА ЗА ЕВРЕИТЕ

https://www.vbox7.com/play:1945170319 - БЪЛГАРИЯ ПОД ЕВРЕЙСКО РОБСТВО!

Последвайте този линк и гледайте за какво иде реч https://www.vbox7.com/play:c0dee552b7 - РУСИЯ ПОД ЕВРЕЙСКО РОБСТВО

Бат Киро ,аз си мисля че друго ще се случи,за това кой ще управлява.Сега на 11 юли,пак гласовете ще са разпиляни между много партии и пак няма да се състави правителство и Радев и служебния кабинет ще продължат.После следващите избори на есен ще се случи същото и тогава партиите ще кажат ,че за да има парламент ще гласуват доверие на служебното правителство и така Радев и служебния кабинет ще управляват

Трудно ще прежалят Бойко, след като зет му е сключил голям договор с американска компания за внос на месо у нас.

Dessislava

За много неща си прав бат Киро, но за Путин че е едва ли не спасителя, не си прав! Той също е с евреите (кукловодите) и е допуснал банките на Ротшилд да се нагнездят в Русия и да експлоатират най-брутално братския ни народ!

Особено ако Костовчо спечели( ДА България) е тогова си *††************"*""*****************************

Дано найстина усетят американската любов нашите предатели, но нас лично хората от народа това с нищо няма да ни стопли. Само гледаме като овце и НИЩО. Жалко, но факт!

Абонирах се само, за да видя какво ще ни разкажеш за "американската любов" и "кукловодите". Горе -долу си прав , но е доста по-сложно. Принципно, както си осъзнал, никога не се работи на директно ръчно управление, а само чрез предатели. И за лошото и за доброто- кадрите решават всичко.

Още по-зле ще стане

Аз мисля, че нищо няма да стане

Toncho Todorov

Veliko video Breik

Христо Тодоров

За сега печелят америсанците.

Vladimir

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте това е истината

Киро чакаме те в Фитнес еропа дружба ела за една тренировка с Ники .


More Creators