SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПЛАЧАТ ЗА БАЙ ШИЛЕ!

Всенародна любов по проф. Кантарджиев се разгърна последните дни, след като беше пенсиониран.

Нека си припомним в какво беше съучастник този човек... Не забравяйте!


Първо изгледайте видеото в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=TRoZJEcCN98



ПЛАЧАТ ЗА БАЙ ШИЛЕ!

Comments

Небезизвестният Кантарджиев или "Бай Шиле" замесен като главно действащо лице в имотна измама на ул. Св. Тертер в София !? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=981848629258455&id=100022999819952

Браво. Бат киро голем си

Dobra rabota bate kiro

Бате Киро, гледа ли интервюто на Цанов и Сашо Диков с Васил Божков и Цветан Василев, какво ще кажеш?

Много добре сте събрали и подредили видеата.. бях забравил повечето неща. Винаги след време като се обърнеш назад и истината започва да ти се изяснява.

Georgi Ishkitiev

To bio Lukashenko s raketa Trqbva da go gonim. T.e. Vijte kak toi se griji za natsiqta si, I se Opuva na Zapadnite tsennosti. Ma Putin e sad curbs my. I Zapadnqtsite so liqt re laqt. A trio so gleda naroda. Ei Trqbva da se uchim ot takiva rukovoditeli. S tiq zapadnqstsi pak izdu. rpmrpahme kusata klechka ei.

Точно така,няма ли арести,съд,присъда затвор, просто им изписват вежди. Батко Лукашенко показа как се прави при 200 заразени каза че никога в света няма да затвори-съсипе икономиката....

Бай Киро, съжалявам за баща ти. Да почива в мир. Благодаря за припомнените им заплахи. И дано наистина да си получат наказанието тия предатели.

Milena

Бай Киро, изпусна нещо! Сигурно тоя боклук ще е в листата на герб за изборите юли месец!

Tsvetan Tsvetkov

Слушайте-Люк Монтание, вирусолог -откривателя на вируса на Спин, Нобелова награда за медицина!!! Човекът казва, че Няма да се ваксинира в Никакъв случай. И обеснява защо.

Качвайте го в YouTube, нека хората гледат, знаят и помнят!

В.П.

Ама бат Киро, те наще медии са само папагали ... спомням си още 1-2 март 2020 , по CNN , CNBC, CBS и тн - "Света повече няма да бъде същия", "Най - голямото предизвикателство пред човечеството" и тн. .. смятай още никой няма никаква информация, а медиите вече поставиха диагноза на всичко. Всичко е една измама , огромна , нагла и човеко-ненавистна. И кат почнат тъпанарите да питат - "ема как измама , то пък могат ли всички - медии , политици , лекари, учени да се наговорят да лъжат" - ама то не тряа се уговарят. Те са си омешани вече , финансово , те са си наговорени отдавна - те парите идват от едно място , няма полюси .. има един полюс - всички останали са като разклонения на клоните на дърво. То стига да смачкаш само 1 лекар - медийно , да го оплюеш , да му унищожиш авторитета , да загуби работата си ... и от там нататък , други 100 лекари ще си навият калтърмите и кротко ше си носят масчицата и да въвеждат статистиката. То виж кво става с цял един президент - Тръмп ... че го плюха , че му се присмиваха , че го обвиняваха , цензурирахо го, накрая му спретнаха и едно активно мероприятие и го изключиха от играта. Вече не е важно, какво мисли - няма влияние. И друго си спомням - 17-18 януари 2021 .. в сайта на СЗО - "Напомняме на ползвателите на PCR тестове , че те не са диагностично средство и ползвано като такова вероятноста за грешна диагноза е 50%" .. значи кво излиза - дори от "официалния" източник става ясно , че всички цифри , статистики , още на първо четене са завишени с 50% ...

Nikolaev

Доказателство за добре свършена работа... Ще е добре да се качи в YouTube заслужава да се види от повече хора

Georgi Pavlov

Много добре казано , евалата Кире 👏👏👏

Kriso Krumov

Браво Кире!!За първи път пиша коментар абонат съм от година.Браво и на Веско с тази страхотен мантаж,защото на плиткоумния българин трябва да му се показват тези неща ,че бързо забравя.Страхотно видео само така но почнете и Костадин Ангелов тоя гей е мозъка и той трябва да отиде в затвора за всички жертви от ковид!!!!

Да

Киро Брейка - Оригинала

Цирка, едва сега започва! До сега беше само увертюрата, сега ще започне баш спектакъла… чакайте само септември 😉

Получихте ли снимката с новината за безплатната трева за всеки ваксиниран във Вашингтон

https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D1%81+%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0&oq=%D0%BA&aqs=chrome.4.69i57j69i59l3j35i39j69i61l3.4212j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Уверявам се че ората в България не са добре щтом реват за бай шиле Я не знаю что еще сказать по этому поводу будьте живы и здоровы Бат Киро и Веско

Както всеки път, бат Киро, колкото и да не ми се иска(защото е жалко, а не, че имам имам нещо против него) е напълно прав. Явно наистина ще трябва единиците да се спасяваме и да си помагаме, а тиквениците да се самозаличават...

Киро, цялата тази работа е "на рояци точка ком"

както винаги прав е бат Киро

https://www.facebook.com/vladimir.pavlov.90/posts/4675788432448342

Веско

за тия видеа си проф. брейк...бъдете здрави ...

След време други ще гледат цялото това безумие и ще се чудят как е възможно разумни хора да го допуснат. Както недоумявахме и ние за фашизма...Е, сега ни се изясни...Това не се забравя и не знам дали може да се прости.

Добър вечер чичо Кирчо,и на цялата компания,благодарим за точното видео! Толкова са жалки тия мастити професори че нямам думи да го опиша,то е МАНИПОЛАЦИЯ след МАНИПОЛАЦИЯ зомбираха хората,ума не ми го побира с каква съвет харчат тези мръсни пари,нямам думи,но със сигурност знам че по друго време на управление щяха да бъдат до стената....шарлатани с шарлатаните! Миналата година по това време си пътуваме с колите,нали самолетите бяха свалени,та пътуваме си към нашата красива България за Черно море разбира се,и в Мюнхен Германия прочетохме че Световната Банка е казала пандемиятаще свърши през 2028г.мале мале какво ли са ни замислили,дано има някаква грешка,дано не е така,но това са кукловодите Световната Банка! Забавлявай те се през лятото,че наесен могат да изфабрикуват някоя поредна вълна)))) Поздрави

евалла проф. брейк....голем си...никога не оставяй каруцата в калта...и най-важно е достойнството...браво брейк...

Е..ха мамата на народа! КОйто обаче се остави...

Mnogo Hubavo e sa se pripomnqt tezi izdevatelstva nad nadoda. Trqbva da sa v zatvorite a ne da se pencionirat. Pulen fars.

Това е геноцид. Нашия щаб 100% са си напълнили гушите по схемата с вноса на калцуни, маски и дезинфектанти удобно минали през фирма бушон преди да бъдат внесени. После казват пари не сме взимали. Няма кой да ги осъди и обеси за назидание.

Еей тва хората са били страашни говеда еей! Вместо да се радват, че тука е по-разхлабено от дивия запад, те си искат щабове и да ги мачкат бе. И това ако не е дъното на дъното, здраве му кажи!

Един ден всеки си получава заслуженото. И те ще си го получат! Народът е казал, че Бог забавя, но не забравя.

Народа е промит, но не само нашия, а по целия свят. Обясняват ти колко било отговорно да се ваксинираш и да си овца. Утре някой ще измисли извънземни и от тях ще ни спасяват така...

За щастие у нас политиците не могат да се разберат и да действат заедно. Просто са тъпи парчета, алчни за власт и пари. Това ни дава известна свобода, каквато нямат повечето народи. Проблема е, че политиците в световен мащаб са забравили, че ковчега няма джобове.

Кире, ти не познаваш, защото не си врачка. Нещата ги знаеш от опит и имаш инстинкт за оцеляване. Дано повече хора бъдем като теб.

Браво! Супер клип! На химна с децата настръхнах...

Истината трябва да се казва, Няма да забравим и няма да прости на тези изроди, Евала на вас 🥇 Бат Киро и Веско Давайте на пред и на горе

Бате Киро стига с тоя вирус, запукай малко натурално трениращите ;) Твоя любимец вече като бонбонки ги шляпа в клиповете

Така е! Само напред! Отбор Бай Киро!

Явно има доста просто население в държавата, много защитници извади след пенсионирането си

Toncho Todorov

УЧАСТНИЦИ В ТАЯ ГНУС БЯХА И СПЕЦИАЛНО АКТИВИРАНИТЕ"МАТЕМАТИЦИ".НАЙ-ГНУСЕН МИ Е ОНЯ НЕЩАСТНИК ВЕЛКОВ-НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ И "СПЕЦИАЛИСТ" /ДИПЛОМИРАН/ ПО УПРАВЛЕНИЕ НА КРИЗИ.КАК МОЖЕ ДА ИМА ХОРА КОИТО ДА ВЗИМАТ ТИЯ НАСЕРИОЗНО?

ОСВЕН ТОВА НАПРАВИХА МНОГО ГНУСНА ПСИХО АТАКА.С ПРЕДВАРИТЕЛНА ВИНА-ВНУЦИТЕ ЩЯЛИ ДА УБИЯТ ДЯДОВЦИТЕ И БАБИТЕ СИ.САМО ЗАТОВА ЗАСЛУЖАВАТ ДЪЛГИ ГОДИНИ В ПАНДИЗА.

АЗ Н Е СЪМ ЮРИСТ,ЧУДЯ СЕ КАК НЕ СЕ НАМЕРИ НАКОЙ АДВОКАТ ДА ЗАВЕДЕ ИСК СРЕЩУ ТИ ИЗРОДИ.НЯМА ДРУГА ДУМА ЗА ТЯХ.ХЕЛЗИНГСКИЯ КОМИТЕТ СПИ СЛАДЪК СЪН.

БАНДАТА ИЗРОДИ ТРЯБВА ДА СИ ПОНЕСАТ ОТГОВОРНОСТА.

Циркът не е приключил бате Киро! Ние пак тук сме малко поразхлабени, защото все още не се знае кой, колко и как ще краде. Но и така да си останат нещата ( което и аз не вярвам), мозъците на доста хора са вече промити.

Бате Киро заслужава не 6, а 600 евро на месец. Научих повече от този човек от колкото 5 години в университет и всичкия ми житейски опит взети заедно. Жив и здрав да си, с хората които те оценяват няма да спрат да те следват. Ние не сме тук за коли и тем подобни, а заради истината.


More Creators