SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: 18.06.2021 | 20:00 часа

Здравейте,


Тази вечер от 20:00 часа ще има лайв, тук в Пейтриън.


Ако имате въпрос към Бат Киро, може да го зададете в коментарите под този пост.


До после!

LIVE: 18.06.2021 | 20:00 часа

Comments

Лошото е, че в България ако стане нещо от сорта (мерките за Ковид като в запАднала Европа) , то няма и кой да се вдигне и протестира. Вижда се как и колко са се надигнали срещу тези мафиоти от толкова години, които ни оправляват.

Metodi Tzvetkov

Здравейте Бат Киро и Веско! Хубаво Кире за гласувалите от чужбина, но като гледаме колко малко гласуват в България и за кои, пак същата пумия и още по-лесно с купени гласове ще се минава...и по-малко на брой ще има нужда!

Metodi Tzvetkov

Здравейте, мойта гледна точка за Цанов е, че той те харесва Киро и е съгласен с теб, но все пак той е журналист и има друг изказ. Личи си, че харесва професията си, но не иска да работи в медия, където да му налагат цензура, но все пак трябва и да се храни. Абонирана съм и за двама ви, за да помагам на каналите ви точно, заради младите и заспалите. Между другото съм на 44г и всеки ден във фитнеса минавам 10 км на пътека и тренажор. Никога не съм употребявала наркотици и други хапчета. Не пазя диети, но се храня с истинска храна, а не джънк фуд. На теб се спрях, когато видях портрета на Живков и веднага се абонирах а покрай теб и за Цанов.

Dessislava

наздраве бат Киро

И само да кажа, синът ти е голяма работа. Тренирам неговите тренировки онлайн и супер много се квфя 😎

Iskra

Ей, пак изтървах лайфа… , но сега го изгледах. Бъдете живи и здрави. Поздрави

Iskra

за избелването на задниците потвърждавам, един познат го направи преди 2 седмици. За масовата психоза си я спомням от детските- един показва въртящи се кръгове и всички започват да го слушат. От тогава разбрах колко е лесно. Дядо затова винаги ми набиваше в главата "най-простите неща са най-гениалните". Вече разбрах защо го казваше.

zdraveite, moje li nomera na tibetskiq lechitel za krusta. Blagodarq mnogo

gledah taq rismari mnogo zle

https://www.youtube.com/watch?v=imunu_CDGe8&list=RDokUEJtAgXsY&index=26 Fun Fun - Happy Station (1983)

Благодаря за live-а, беше много интересно, поучително и забавно. До следващия път, бате Киро, Веско и Даниела!

Благодарим за вълнуващото време прекарано заедно ,разсмя ни и ни натъжи,но истината не жали !

Krasi Hristova

Поздрави от гнусния Лондон

Môle te kiro prati mnogo pozdravi n'a mitio kitarata!!!

Стефан

Браво на домакинята и честито за новият уред !

Лека вечер ! До следващият път ! Поздрави

Имате ли Instagram да има like :D

По км въртиш на колелото ?

Наздраве Бат Киро и Веско лека вечер! Кире и да знаеш жени като твойта вече няма за съжаление. Сега жена и кола се избират на късмет.

Наздраве, бат Киро! Поздрави от Рударци! Жив и здрав да си ти и близките хора около теб и да не ти пука от глупаците дето те хейтят!🍺

Ти си най големия

Бате Киро от началото на Patreon съм се абонирал и докато си жив ще съм с теб и Веско.Това което говориш не го пише никаде и неможеш да го прочетеш никаде.Само умни хора сме се събрали тук.Глупаците да си теглат теглото.

И ЗА ЛЕКА НОЩ КАКВО ИМАШЕ НА МАСАТА ГОСПОЖО КИРИЛОВА МОЛЯ.

Промени ми мисленето и ми отвори очите

Бай Киро, как можеш да кажеш на "булката" "баба". Внимавай да не спиш отвън :D

Как да се борим с кукловодите?

Svetoslav Rumenov Ushev

Бат Киро и Веско наздраве! Какво мислиш за смесвните боеве понеже след като спрях със спорта ми омръзна от еднообразието от ОФП. Та мисля да започна да тренирам мма. Какво ти е мнението?

Бате Киро благодаря ти ,че ме научи на толкова много неща.И ни учиш как да живеем правилно и хитро.Веско е много добро момче ,пази го защотото са рядкост такива хора

И още един въпрос - ако може. Как да бягаме по-дълго (10-15 км. и повече), ако пушим 2-3 кутии цигари на ден и нямаме достатъчно въздух? Опитвам се да ги намаля, но ми е трудно...

Поздрави от Монтана ! Гледам твоите видеа от самото начало и съм абсолютно съгласен с всичко, което казваш относно всички аспекти на живота. Разсъждаваш точно като дядо ми и баба ми - с истинските порядки от онова време. Продължавай да си номер 1 Бай Киро !

zdraveite i nazdrave jivi i zdravi da ste kire kvo ti e mnenieto za priqtelstvoto na tsanov s djuliqna gani

ani borisova

поздрави от село Дичин

sweetkish

Когато.можете вечер.0889201957

Бат Кире не разбрах мнението ти за Автокъща ,за сервиза разбрах. Благодаря ти

Kiro i vesko oshte edin vapros za men: Kiro, v Bulgaria ima mnogo izostaveni pametnitsi ot socialisma . Partizanski pametnitsi, razni geroi ot onova vreme. Moje li da napravish klip i da pokajesh n'a mladite Che te mogat da hi izdarjat, da gi potchistat?

Стефан

отговорихме напреди

Киро Брейка - Оригинала

Бате Киро, понеже говориш много за природа и красота, та да те питам дали си посещавал и виждал френските региони (всичките)...хиляди красиви места и природа в радиус от 50км НАВСЯКЪДЕ. Трябва да го видиш, че да повярваш. Над 20 години обикалям цялата страна и е просто уникално. Не говоря за туристическите дестинаций даже. Наздраве и всичко най! България е красива, спор няма!

Metodi Tzvetkov

Dobur vecher, Kire, Vesko i Daniela. Iskam da popitam g-n Kirilov, na kolko godini se chuvstvashe nai-silen, az sum na 37 i ticham po 20 km bez problem, a sum 102 kg, pri visochina 185 cm, ta malko sum debel de?!! Jivi i zdravi i samo napred!

Здравей Киро, мнение за Бойко Рашков

Най Тъпото Във Англия е че Хората който имат Ваксината трябва да носят Маски.

Докато беше в Румъния, как просъщестува връзката ви с жена ти от разстояние?

Mario Valchev

Здравей, бай Киро! Ако беше министър на спорта, какво би направил за български спорт?

Бъдете хамелеони,това е! Казвам го и на приятели,но малко го осмислят,поздрави от Русе .

ПП "Има такъв народ" е само инструмента да се отсрани 'ГЕРБ' от власта. Ако не беше партия на Слави Трифонов сега ГЕРБ щяха да са още на власт! Това по-добре ли щеше да бъде? Харесва ли ви работата на служебния кабинет, доста разкрития направиха за золумите на ГЕРБ!

Viktor

Pak sum AZ Kire. To kazvash tuka sa edinitsite. Ma nqmali nqkauv nachin da se obedinim. Navremeto imashe devils." Suedinenieto. Pravi silata. Ta I nie Taka.

Бате Киро Goshak Gaming Ти Беше Направил Видео. Препоръчвам ти да го гледаш. Не е нужно да правиш Видео на това.

мислех на предните избори че пр агенциите заблуждават итн...но явно сега му го набиват ...няма да вземе и 12проц...прав си че това не е промяна...проф.брейк...

ОЩЕ МОЖЕ ЛИ ДА НЕ КАЗВАШ БУЛКАТА ВСЕ ПАК ВЕЧЕ СТЕ БАБА И ДЯДО КАТО НАС

Бате Киро, видях клипа ти в YouTube. Наистина ли ще си взимаш отпуск? Това означава ли, че вече няма да пускаш видеа скоро - дори за хората от Patreon? И втори въпрос - гледал ли си видеа на Стоян Колев и какво мислиш за него и всички които му подражават?

Наздраве момчета , поздрави от мрачна Англия . Първо искам да изкажа благодарности на Чичо Киро заради който от месец не спирам да бягам и се чуствам супер , без хранителн режим тялото ми започна да се оформя , а най важното супер много се зареждам . Въпроса ми е : Как издържаш на всичката помия която се излива върху теб семейството ти и всички които те прикрепят ? Наздраве, наздраве бъдете живи и здрави 😊❤️

Здравейте. Бат Киро обясни повече за онлайн дискотеката, дето беше решил да правиш? Как, кога, по какъв начин, през коя платформа. Досега не е правено и може да се получи. Мисля, че проектът е добър.

Кире грешно ме разбра не съм и говорил за еко организаций занесох им луканки на семейството и като и казах че са от мой дивеч и тя си еба майката ама карай. Наздраве момчета бъдете живи и здрави. Както ти имаш един лаф научих от тебе коя е тя че да ми дава наклон на патката.

проф. брейк какво мислиш за нашия пилот-бог да го прости и как реагира президента....аз лично съм бесен...

Zdravei bat kiro ot chicago, iskam da te pitam KTB bankata e otkradaha. Sichki sumnenia olegnaha vurho mnogo politici. Peevski, gerb, bsp etc. doidoha. Ima li sumnenie za tezi documenti da li sa oshte tam ili podmeneni

Бат Киро не с това за биткойн поредната голяма пирамида ще оберат парите на хората !Това ще стане

Три пъти ти званя но се ме отхвърляш

Бате Киро, само да допълня, че аз съм те гледала в ютуб канала на Цанов, знам, че му даде начален старт. Това, че Цанов стана голям, го казах в обратния смисъл на думата. Че той взе да гони само лайкове и гледания, хвана го грандоманията. Благодаря за отговорите, особено на втория за умните жени, много се смях! Живи и здрави и наздраве на всички!

Какво мислиш за нумизматиката ?

Имал ли си банка бай Киро?

Svetoslav Rumenov Ushev

здравейте компания,поздрави от Пловдив...за всичко си прав бат Киро,но ще ти кажа ,че тия докато не ни изповаксинират всички няма да мирясат...и ще ти кажа че следващата "пандемия" ще е картата с климатичните промени...тогава света ще страда още повече...това ще стане до 2025 година...и понеже казваш,че не си вярващ в Бог искам да те попитам според теб как се е появил живота на тази земя?

Здрасти Киро аз съм Мартин ,момчето от София което тренира баскетбол.Да те питам няма ли начин да дойдеш някой път ,да ни покажеш тренировки за въздух и издръжливост.Всички от отбора те следят и ще бъде супер преживяване.

Бай Киро, бъди си пак боклук, че на жените нормалните мъже са им скучни и ги напускат

Mario Valchev

bat kiro kade moga da te vidia

Ще се радвам ако имам възможност като си дойда в България да пием по бира 🤘

Здравейте, големци! Поздрави от Ирландия. Веско, съвет от мен, радвай се, че човек като бат Киро е до теб и те води в правия път! Бъдете живи и здрави 😉

Здравейте! Бат Киро нещо повече относно ваксините можеш ли да кажеш, имаш ли информация от твоите хора. Тук в Исландия цялото население е ваксинирано страшни олигофрени, и се говори че ще е задължителна.

ДОБЪР ВЕЧЕР.ИМАМ ТРИ ВЪПРОСА ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР. КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА МАСОНИТЕ ? ЗАЩО Е ПОЧИНАЛА ИЛИ УБИТА ЛЮДМИЛА ЖИВКОВА ? ЗАПОЗНАТИ ЛИ СТЕ СЪС ЗАГИНАЛИЯ ЛЕТЕЦ МАЙОР ТЕРЗИЕВ ?

Добър вечер бай Киро може ли да кажеш какво мислиш за Георги Димитров

Здравеите, бат Киро и Веско, поздрави за това че си оставате винаги истински, въпросът ми е какво мислите че ще стане с цените на апартаментите ?

Здравейте, бат Киро и Веско! Въпросът ми е дали бат Киро познава нашият щангист Ангел Генчев и какво му е мнението за него.

Здравейте поздрави от дъждовна Силистра искам да коментираш следното което винаги ми е било интересно преди 89-та година на банкнототите пишеше : "Банкнотата е обезпечена със злато и активи на банката " към този момент няма европейска валута да е " подпряна " със злато та искам да коментираш тези " пари " който са в джоба ни не са ли виртуални след като нямат реално покритие .

Krasio Velikov

Бат Киро поздрави от село Павел на 23 г съм отглеждам 350 овце в селото и живея там и най важното нямам кредити и тренирам по без химия .

Абсолютно си прав за кадрите , във всички сфери. Те могат да се създадат отново , но много трудни и в извънреден авторитарен режим. Няма как да ни оставят, ако не се случи чудо. Въпреки всичко има надежда, промените стават точно във война, а сега сме в такава.

zdraviete bate kiro i vesko. kakvo mislish za chetvartata indosrialna revoluciq i mqstoto na choveka v neq

Бате Киро, имам един леко шеговит въпрос: Един мъж си призна, че мъжете не харесвали умни жени. Според теб, това вярно ли е?🤔😂

По тази тема за кадрите много си прав а дори не мислят за това . То като нямаш хора и да искаш няма как да тръгне .Лошото ,че в момента това ще продължава и както казва проф. Иво Христов има и неличими болести в този случай това е едно от нещата не може да се променят ей така . Браво !

Здравей, бай Киро. Каккво стана с логопеда, с който щяхте да показвате какво правят родителите с децата си (дори да е неволно). Мисля, че това е много наложителен клип.

Димитър Димитров

Наздраве! Живи и здрави :)

Здравей Киро, поздрави от Чирпан. Интересува ме как се роди тази нужда да се припознават псевдоспасители. Все пак хората са казали "Излъжи ме веднъж - срам за теб. Излъжи ме втори път - срам за мен".

Кажи как може да се промени това което се случва в България. С брат ми имаме малък семеен бизнес. Идва запъхтян мъж пред инфаркт на около 30 години...сяда да стълбите и пита "Колко пари ще ми плащаш"

Здравей бат Кире какво ти е мнението за Автокъща със морга за части и сервиз като Бизнес в България? Знам ти мнението сега за бизнеса,но въпреки това кажи мнение или поне на твой приятели? Това ми е мечта и сега Работя в Германия и мога да спестявам пари,без кредити разбира се. Поздрави от Касъл , Германия. Виолин Василев

Добър вечер господа, поздрави от Долище :). Продължавай напред, кучетата си лаят, керванът си върви. Малко късно се включих, по - късно ще върна за мнението с Терзиев, че го изтървах. Беше споменал, тия "стриимъри" които решавали да те анализират и т.н., ако не е тайна, кои са те? Интересно ми е, не съм стриимър, но пак съм в тази сфера до някъде и знам що за льохмани са голяма част от нашето голямо "БГ Стрииминг общество". Та ми е интересно кои са индивидите, които са решили да се правят на "анализатори". EDIT2: Та относно това колко бачкат сегашните, преди да почна да се занимавам с това, с което се занимавам сега, фирмата в която работих, пак в IT сектора, имахме едни моми, които така бачкаха, че освен за секс за друго не говореха :). Чудех се какво всъщност правят да са на тая позиция, ама то после се разбра :D.

Hristo Hristov

Поздрави, живи и здрави

Да сте живи и здрави баткире и продалжаваи все така

Какво ти е мнението за Николай Банев и приватизационни му фонд 'АКБ Форес' ? Защо чак след толкова много години го притиснаха?

Viktor

Голям екип сте !Браво !

Бай Киро , мислиш ли че стъки е пионка на тиквата ?

Аз лично на миналите избори не гласувах и на тези и на следващите няма да се случи .Защото там е пимия пълна дъното .....сега мислят уж да правят кабинет ама пак не мислят няма да се случи . И затова ще стоя и ще гледам шоуто защото ще бъде по-голямо .Поздрави Мария Подекова

Другия ми въпрос е свързан с хазарта да обясниш на младите и старите какъв доживотен порок е.Благодаря

Здравейте, младежи. Бате Киро, пожелавам ти скрошно оздравяване и още много клипове да показваш как тренираш. Точни този тип тренировки практикувам и отделно карам колело по големи маршрути и бягам по черни пътища. Единствено онова упражнение с колелото не го мога... Исках да те питам как ще коментираш затварянето на ковид отделения в някои от големите болници? Днес го четох като новина, казал го е Асен Балтов. Има ли шанс да се свърши вече с всичко това?

Dimitar Dimitrov

Какво ти е мнението за Динко Вълев

Mario Valchev

Наздраве,Киро и Веско.Много правилно направихте с коментарите и това,че повече няма да отговаряте на всякакви интернет "герои" .Като бях студент ми предложиха да вадя някой лев допълнителни като пиша коментари срещу дадени хора и партии , като даваха по 2 лева на коментар и 5 за пост в група с над 100 думи.Аз разбира се ,отказах ,но да знаеш какви са 90% от тия , които те плюят и правят разни колажи.

В.П.

Здр бат Киро до колкото до кръста имах и аз проблеми с рамото и ме оправи тибетският лечител от Габрово ако имаш интерес мога да ти пратя инфо приятна вечер

Здравейте Бат Киро и Веско и булката! Звъня ти ама нещо не вдигаш! Извинявай за безспокойството! Да сте живи и здрави! ;)

Здравейте бат Киро и Веско.Имам няколко въпроса .Единия е свързан с Дан Колов този велик българин който е прославил България .Може ли да направите видео и няколко думи за него.

Защо не си направите собствен сайт, за да избегнете удръжките на Patreon?

Viktor

Привет бат Киро евала само напред и нагоре винаги ще има неблагодарни хора давай все така напред

Бай Кирчо, да си жив и здрав и всички около теб!

Kире днеска ми дойдоха парите в картата и Patreon автом.. си и взел абонамента ха..ха точно за LIVE .. брат.! Поздр .. на Веско

Наздраве ! Поздрави на цялото семейство бързо възстановяване и браво за решението !

Поздрави от Англия …. БАт Киро говорех с бащата показах му някои твои видеа за соца и той каза че ако бай Тошо дойде на власт сега всички тия горе ще са в средна гора в тухларната… и каза че трябва такива като теб радикално да оправят проблема … как мислиш дали е така много от врастниците ми го смятат за луд …. Благодаря и наздраве

Евала машини. Наздраве. Да сте живи и здрави. Мерси че звъняхте, но не можах да ви вдигна, защото бях на работа. Надявам се все пак да се уцелиме. Въпрос към бат Киро : Как ще коментираш инцидента с наши летец.

Подкрепям Ви, защото хората имаме нужда да слушаме повече логични неща.

Поздрави от Пишмана живи и здрави бъдете 🍻❤️

Здравей бат Киро, обясни защо не препоръчваш инвестициите в криптовалути! Много здраве на тебе и на Веско!

НАЗДРАВЕ!

Бате Киро, Веско, здравейте! Поздрави от Пазарджик. Въпросът ми е следния,  търся по-скоро съвет. В кабинета ми идват такива деца, към които аз поемам ангажимент да оправя говора им, родителите обещават да махнат телефона от ежедневието и да изпълняват домашната работа която поставям. Всичко е точно месец-два и последават пак телефон, спират домашната работа да я правят и съответно напредъка става много бавен. Да, обаче идват и родители, които ме молят да им взема децата за работа,  готови са наистина на Всичко , плачат молят ме да работя с децата им,  а аз им казвам "нямам места" а именно една част от местата са заети от деца на несъдействащи родители. Трябва ли да се чувствам гузен ако прекратя работата си с такова дете, и приема на негово място дете което родителите наистина работят с него и изпълняват всичко? Как би  постъпил ти бат Киро?Благодаря

Привет и поздрави от Лондон . да мятаме хайникенчетата 😁🍻 наздраве😁

Наздраве бай Кръстане, на тебе и на всичките ми съграждани! Добър въпрос задаваш😉😂

НАЗДРАВЕ И ОТ БУРГАС КВО ЩЕШЕ ДА СТАНЕ АКО СИ НА САМОТЕН ОСТРОВ СЪС ЩАБА БЕЗ МАСКА ..А????

Здравейте другари и другарки,ще задам всичките си въпроси наведнъж,а не на няколко пъти. 1. Колко процента мислиш,че ще вземе Божков на следващите избори? 2. Как е възможно да сме били най-добре от всички в социалистическия блок,а сега да сме най-зле откъм развитие? Давам ти пример с Унгария,която е един от домакините на Европейското първенство по футбол,също има писта за F1. Не мога да разбера как е възможно в България да НЯМА нито един нов стадион,който да отговаря на някакво адекватно ниво, все пак футбола се играе на стадион не на поляна. 3. Кое боли повече,счупено ребро или болки в кръста ? 4. Гледаш ли Европейското първенство по футбол и ще гледаш ли Олимпийските игри,ако изобщо ги има ? 5. Какво мислиш за Jordan,като марка за дрехи и обувки ? 6. И последните ми въпроси са: според теб кой е най-добрият български футболист и мислиш ли,че трябва да има голям модерен музей на българската спортна слава ?

Честито и от мен/нас последователи на бат Киро! Ще вдигнем една наздравица за дъщеря ти - да ти е жива и здрава!♥️

Бат Киро в кое време през деня тренираш и има ли значение дали ще е сутрин или вечер?

Mario Borisov

Цанов не заслужава абонамент. Той изкара "бай Киро" извън контекст и го направи да изглежда зле в интервюто за Илчовски. Цанов гледа да прави само сеир. Строги господарки, тежки бичмета ставащи джендъри и тем подобни. В неговите простотии няма поука. Само рейтинг и сензация. Но той това е учил, все пак е журналист, вярно, че е от университета в който магаре да сложиш, след 3 години магарето излиза с диплома(УНСС), но подлите номера на журналистите ги е научил.

Здравей, Христо! Ето, че пак се срещаме, пък макар и онлайн 😃

Бат Киро, за Таекуондото като боен спорт, какво ти е мнението. На мен ми е страст и ми носи страшен кеф.

Dimitar Yankov

Бат Киро, какво мислиш за майор Терзиев... какво е станало според теб?

Dimitar Yankov

Здрасти Киро , интересно ми е някога работил ли си на заплата за някой друг ? И ако някой път може да споделиш някоя история от Силистра ,и между другото вчера Камен Воденичаров ти направи реклама в шоуто на Сиромахов, ако не си го гледал :)

Shang Tsung

Бат Киро и относно въпросът със сегашните момичета не стига че почти всички са тревоманки и буклуци ами пък читавите са с промити мозъци. Свалях едно момиче и след като разбра че съм ловец се отдръпна от мен. Въпреки че ловците полагаме сто пъти повече грижи за дивечът от която и да е еко организация а въпросните организации промиват мозъците на хората които не са запознати и ни изкарват убийци и всякакви и същевременно си крадат пари и си гледат кефът и си измиват ръцете с нас.

Здравейте бате Киро, Веско и "булката"! Бате Киро, гледа ли интервюто на Цанов и Сашо Диков с Васил Божков и Цветан Василев в ютуб канала на Цанов? Какво ще кажеш? Четох някои неща в коментарите... Аз бях от първите, които подкрепихме Станислав Цанов, когато той започва в Пейтриън септември 2020. Лично аз не мога да кажа нищо лошо за него, даже напротив- Цанов е мъж на място. Заради едно недоразумение ми се наложи да изтрия профила си Пейтриън, така приключи и абонамента ми за канала му, а не защото не го харесвам. Е, сега през юни си възобнових профила, но съм само при бате Киро, защото Станислав стана много "голям".

Здравейте и поздрави от Испания. Искам да попитам дали ще качите в пейтриън видеата които свалихте от ютуб ,искам да гледам пак видеото "спрете масовата психоза защото следват масови фалити" и първите видеа за модерната болест как се насраха и се затвориха . Аз където живея една трета от магазините и заведенията ги приключиха фалираха . Най новата глупост като мярка в Испания е че е забранено да се пуши на масите в заведенията и на плажа защото казаха ще дима разнасял вируса на осем метра. Ако ти се пуши си като наказан на безопасно разстояние прав до масата. Лятото започна, туристи няма , хотелите и заведенията повечето не отвориха, тия където отвориха не могат да намерят персонал пък безработни колкото искаш, гледам и България е същата история. И накрая да попитам Бат Киро кой от щаба го дразнеше най много и защо

Valentin

Здравейте, поздрави. Бат Киро ,забелязвам че тези малумници(така наречените хейтъри), успяха малко да подбият дори и твоя остър като бръснач(в добрия смисъл на думата) нрав и дух. Не се поддавай на тези нищожества......САМО НАПРЕД.

Поздрави от Роман от Испания, на 13 този месец ми се роди втората дъщеря, така че ви казвам едно голямо наздраве от мен , бъдете живи и здрави Веско, бачо Киро, съпруга и деца. Може ли да поздравиш моята съпруга Янка, че ме дари с две прекрасни дъщери. Благодаря

Здравейте, Бат Киро и Веско! Въпросът ми е трябва ли един мма боец да има ден в който да прави тежки щанги

Чичо Киро, аз лично съм дарявал много по българските коледи, на бездомници, монети в кашони за болни деца и т.н., но дотук. Може би хората, ако страдат, ще гласуват по-умно, а няма да избират едни и същи, които ни ограбват вече 30 години. Нито ще дарявам на ансамбли, танцови групи и т.н. Животното трябва да е в калта, да усети, че е в калта, да види, че и другите животни са в калта и може би чак тогава ще избере партия, която ще го направи от животно в човек... Партия която ще намери пари за здравеопазване, култура, спорт и т.н. но ние сме народ, който си обича мъчителите и рекетьорите и честно казано мисля, че има хора, които гласуват за определени партии само да гледат сеир... както и да е. Правилно ли мисля или съм в грешка?

Поздрави на Бат,Киро,Веско и дрезгавия глас :):) от Мюнхен.Бат,Киро за такива плювачи,завиждачи пишман анализатори който не могат да кажат или напишат едно сложно съставно изречение, който не спират да плюят по- теб, народа е казал,акъл и мензис не ти ли дойдат на време изобщо не ги чакай!!! Бъди здрав!

Kiril Delchev

Здравейте, бат Киро и Веско! Поздравления, за бай Киро, че реши да спре да дава материал на мишките и троловете в Ютуб, Тук може и 100човека да сме, но сме качествени. Въпросът ми към бат Киро е как да чукаме по 2часа и 10минути😁! Наздраве и само напред!

Бай Тошо

Поздрави от Великобритания. Следният ми Въпрос е Бате Киро Какво Ти е Мнението За Делян Пеевски и За Ванко 1. И Според Теб Този Път ще махнат ли Бойко от Власта си.

Бат Киро, 5 км тичане всеки ден не на пътека, а на кръстосан планински път нанагорно и нанадолно добре ли е за поддържане на форма и топене на мазнини, като се увивам около корема с фолио, но не готварско, имам индустриален топ около 1,10 широк. Като отделно преди това тренирам с тежести и въжета? Жена ти ревнува ли че имаш толкова красиви абонатки? Били се боксирал 12 рунда с Юли Тонкин ако те предизвика? Ако имаш шанс да се върнеш в миналото, какво би променил? Ако случайно заседнеш в задръстване причинено от парад на прайд пеперудите и започнат да танцуват около колата ти, какво би направил?

Поздрави и от мен, "градски"!😃 Радвам се, че бате Киро има доста последователите от Бургас, попадала съм и на други в коментарите.

Здравейте Киро и Веско. Стефан от Франция, Киро, имам 2 въпроса за днес: 1 Киро може ли да си каже мнението за легендата че 39 година едва ли не България е била 6 та икономика в Европа и лева е бил златен и подобни глупости! 2 кажи си мнението за земеделско движение в България през 20 век и защо сега нищо не представлява

Стефан

Imma vupros. To kak mislish sreshtata mejdu Biden I Putin shte ima li nqkakvo politicheski oil vuobshte Nqkakvi promeni za Bulgaria. Blagodarq I sas zdrave.

Здравей бат Киро! Ще си вземеш ли почивка от Patreon и внукът на теб ли е кръстен?

Zdravei te Kire I Vesko I tam agenta koito ne se pokazva. Kak I i Che niq hora me qdem.

Здравей Бате Киро и Наздраве.🍺🍺🍺 Ако Хитлер Беше Взел Русия какво щеше да Стане Със България дали Щеше нещо да се промени или Нищо да не стане.

Добър въпрос!👍 И мен ме интересува това като бургазлийка, какво име би дал бате Киро на летището в Бургас🤔

Здравейте бат Киро и Веско, Гледам клиповете ви от 2018. Първия ми въпрос е към бат Киро - как реши да започнеш всичко това? Втория ми въпрос е - има ли заснети други клипчета преди двата дълги клипа за тренировките и ако да може ли да ги споделите? Поздрави от Стряма и бъдете все така истински!

Иван Биков

Бате Киро, трябва да се появиш отново в ю туб, защото нищожествата и льохманите трябва да бъдат дразнени и поставяни на място.

Манол Тончев

Поздрави от Бургас бай киро,продължавайте все така с Веско да ни показвате истината.Правете повече видеа,които сравняват днешния "демократичен свят" със стария "диктаторски свят", за да може държавата, да не лъже младити хора.Благодаря и спокойна вечер.

Здравей Киро :) Най-много ти се радвам ,че казваш винаги нещата както ги мислиш. По-много от темите мога да поспоря, но уважавам мнението ти и се кефя на начина, по-който го изразяваш. Аз имам едно питане .. понеже винаги казваш за баламурниците на стероиди и наркомани ,че това не може да са нормални хора а комплексирани младежи без други качества...та в този ред мисли , Цанов не ти ли се струва че от години не е спирал със стероидите :) и това че беше на ония психопат Волен подчинен, не ти ли се струва като диагноза? Благодаря и Наздраве.

Здравейте, приятели! Интересно ми е мнението на Веско как се разбирате с Бате Киро, въпреки голямата възрастова разлика и кой кого слуша по-често? Поздрави и наздраве!

Манол Тончев

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Тука в нашето Испанското село Койлер провинция СЕГОВИЯ щте има избирателна секция и другият месец нема да бием пътя до СЕГОВИЯ Еми директно щте гласуваме в селото Та въпроса ми е понеже ша има Бъгаре да гласуват за Ляв Съюз та кво ти е мнението за таз партия на Жан Виденов те са за НАТО ВЪН и За Братски взаимоотношения с Русия. И Ощте един въпрос ако може разбира се Според теб имали шанс пак да Работим с Братска Русия и да имаме собствена армия и изтребители от Русия И да бъдем независими от САЩ Благодаря предварително

Чичо Киро разкажи ни още някоя история от младините.

Знаех си аз, че няма да ни разочаровате, бат Киро и Веско!!!! Поздрави на госпожа Кирилова!!! Преди 5-6 месеца се абонирах за канала в Patreоn на Цанов и прекъснах абонамента след по-малко от 2 седмици. Не че не работи здраво момчето (може би), но още тогава му бяха малко жълти темите и това не ми допадна. Сега положението е още по-жълто. Не ми хареса, че беше сложил различни нива на подкрепа, които отговаряха на различни суми на месец. Малко беше тъпо, да си кажа направо. Въпросът ми е дали Цанов не търси една малко стремглаво нарастваща популярност? И дали не преиграва повече, отколкото трябва? На мен поне така ми се струва, не знам. Театралниченето никога не ми е било по вкуса. Благодаря!

Те не ги учат на счетоводство и финанси ти искаш финансова дисциплина.

Поздрави бате Киро на теб, жената и Веско. И по-бързо да се оправя този кръст. Къде ти дойде тази беля на главата. Иначе беше ясно, че ще ти писне от глупаците. Тях никой не може да им помогне, а и те самите не искат това.

Защо не отговори на видеото на Любо и Розмари?

Живи и здрави да сте, Киро и Веско! В чужбина има практика летища да се наименоват с имената на национални герои / велики хора. В Париж е Шарл де Гол, В Рим е Леонардо да Винчи, в Ливърпул е Джон Ленън. Тук имаме летище София "Враждебна", летище Бургас, летище Варна - без коментар. Какви имена би дал на тези три най-големи летища в България? С други думи , кои са тримата българи допринесли най-много за българите според теб? Благодаря!

Бай киро, по бай тошово време, учеха ли ви на финансова грамотност? Днес никой не учи младите на каквато и да е финансова дисциплина, за съжаление то и учителите нямат, пък да я предадат. Браво, че говориш да не се взимат кредити, кредитни карти, лизинги! Поздрави и бързо възстановяване с кръста.

Tsvetan Tsvetkov

Какво мислиш за малкото истински спортисти в България !Поздрави от Ямбол и наздраве бат Киро

Поздрави от Монтана ! Гледам твоите видеа от самото начало и съм абсолютно съгласен с всичко, което казваш относно всички аспекти на живота. Разсъждаваш точно като дядо ми и баба ми - с истинските порядки от онова време. Продължавай да си номер 1 Бай Киро !


More Creators