SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НОВА ЛИ Е ПАРТИЯТА НА СЛАВИ?

Изборите наближават и много хора ще гласуват за новата политическа партия - ИТН. Искам да ви споделя моята гледна точка на нещата и дали новата партия, наистина е нова...

Вижте повече във видеото. 

НОВА ЛИ Е ПАРТИЯТА НА СЛАВИ?

Comments

Бати Киро този клип задължително го пусни във Ютуб.Не знам но тук по малко хора ще го видят.

ПО времето на Тодор Живков не беше диктатура.Всичко си беше подредено и никой не беше гонен без причина.Имаше някакъв ред и се знаеше кой кара влака.Да имаше и някакви дребни проблеми но те бяха толкова малко че никой не говореше да тях.Ако границите бяха отворени като при сърбите никой нямаше да иска да събори социализма в България.Това е единствената му грешка на Тодор Живков.А може би СССР не са позволявали това

Ами то сега какво е там?

Позволявам си да Ви задам един въпрос: Ако стане една "хубава диктатурка" в България, Вие ще се върнете ли? Искате ли да живеете в диктатура, защото аз не.

За пореден път си прав Бай Киро. Аз не ходя да гласувам. Първо че не е правилно при все че не живея в бг. И второ заради тези тънки свирачи на носталгични струни. Аз мисля няма се оправим то затова се и махнах де, освен ако някво чудо да стане и с една хубава диктатурка. Ама няма кой да я направи.

да изчезнеш за 60 секунди

слави чака ахмед доган да му го покаже....

Аз го гледах туко -що.При мен нямаше проблем с видеото

Защо не мога да гледам видеото ? След като кликна на клипа , ми изписва грешка и че съдържанието не е налично . Само аз ли имам този проблем или клипът е свален вече ?

НЕ СИ ПРАВ ЛЪЖА СА НЕЩАТА ЗА СЛАВИ .ТОЧНО ДРУГИТЕ СА ПО ТОЗИ МОДЕЛ . ЛИЧНО АЗ И ШЕПА ХОРА СЪБРАХМЕ ХОРА ЗА 2 НАСЕЛЕНИ МЕСТА И РАДОСТИН ВАСИЛЕВ(председатела на правната комисия) ИДВА ПРИ НАС И КАЗА ПАРИ НЯМА ПОДАЯНИЯ НЯМА НИЩО НЕ ОБЕЩА ЗА НАС ЛИЧНО . Всичко това е постигнато без нито една стотинка ,във общината бчхме 40 човека и никой не взе 1 лев . Пак казвам на никой нищо не беше обещано няма постове няма нищо .Много ни беше страх но не се предадохме .И затова победихме

За много неща не си прав,а за това,че няма за кого и никакъв смисъл най не си прав!

И повечето глупаци ох чужбина нищо не разбират от политиката за това гласуват за да България и Слави Трифонов.

Стефан

Споменавате министри... Според Вас Калин Вельов и Любен Дилов син за министри, това сериозно ли е? Вярно е, че ИТН взе голям процент, защото хората гласуваха срещу статуквото.

Много странно точно в предизборния месец целенасочено “плюене” по Слави!Много не истини на база няколко члена от В.Търново, ИТН извади хора за министри и зам. който никога не са били нито партиини чл. , нито в изпълнителната власт ! Сигурно си видял алтернатива та затова ги убиждаш ! Едно е да разказваш истории от миналото , да убеждаваш младите да не взимат всякакви лайна ,а съвсем друго е да настроиваш алдиторията срещу партия и човек който на първите си избори изпревари столетни партии !

Какво общо има дрогата с бирата, дебил? Трябва по-добре да си подбират троловете, такива като теб грам не ставате.

В.П.

Принципно си прав, но какво да направим? Да чакаме Бойко да управлява още 10 години ли? Никой политик не трябва да бъде оставяни прекалено дълго на власт. Ако новите са същите мекерета, което е доста вероятно, ще изметем и тях. Трябва да опитваме, иначе няма оправия.

В.П.

Браво бай Киро.

Бай Киро, един път да съм съгласе с твое видео... Ама една забележка, че мега много цигари пушиш. На лайфа гледах, е не я остави тази кутия. Пръсна се.

Брейка .. против дрогата ама пие хайникен и пуши по две кутии … против ОПГ(ерб) , ама си седи вкъщи по избори и го повтаря месец преди и месец след изборите … Слаб 2 и то не заради колата и не заради различни виждания и хобита . Не си толкова морално извисен , за колкото се мислиш и нямаш никакво право да възпитаваш и да учиш който и да било , та дори и било”по тяхно желание” . Връщам се в канала на Цанов и то не заради курвите , педалите и другите изроди , а заради това че има повече топки. :) Бъдете здрави с Веско !

Бате Киро, много си прав, че със стари к.... нов бардак не става! Аз лично ще гласувам на 11.07., въпреки че не очаквам някаква кой знае каква промяна, но от друга страна не искам да пропилявам гласа си. Още се "ослушвам" за кого да гласувам, но едно знам със сигурност- никога няма да гласувам за Слави и ИТН. Може би Жан Виденов, чувала/чела съм, че е свестен човек, но трябва първо да се информирам каква е тази партия и той с какви хора ще се явява на изборите. П.С. На следващия live ще те питам, какво мислиш за него 😉

Всеки български гражданин трябва да има право на глас, а дали ще го използва или не, си е негова работа. Не можем да отнемем на 1,8 милиона българи (ако цифрата е вярна) конституционно им право да гласуват. Освен това на повечето българи в чужбина не им безразлично, какво става в България и кой ще управлява.

🤝

абсолютно вярно проф. брейк...не е това чаканата промяна....не е и.т.н....

Хората гласуващи за Слави нямат абсолютно никакви политически убеждения. Там има всичко друго, само не и политика . Политическата култура на българина по приницип е много ниска!

Няма 2 истини. Истината е една.

Иван Паунов

Аз съм вън от 12 години и нито съм гласувал ,нито искам да гласувам ! Не мисля ,че хора като мен дори и да са в час с нещата имат право на глас . Защо аз да определям бъдещето на хората в държавата ? Да не говорим за хората в Анадола ,които дори не говорят езика! Преценил съм ,че трябва да се оправям сам и дерзая ! Да сте живи и здрави Киро и Веско ! Наздраве !

Rusi Vasilev

Прав си

Ти си от лумпените, които Киро Брейка описва като изостанали хора!

Здравейте Киро и Веско. Поздрави от Англия. Напълно съм съгласен че всичките са един дол дренки и абсолютно нищо няма да се промени а ще става още по зле...

Здравейте Киро и Веско. Поздрави от далечна Дания. Искам да ти кажа, че си много прав за това, че ние които живеем в чужбина не знаем какво се случва в България. И в този ред на мисли аз съм на мнение,че ние в чужбина не трябва да имаме право да определяме как ще живеят хората в България мисля, че не е редно и за това аз никога не гласувам. Надявам се повече хора да те разберат защото си много прав

Ако не беше ИТН на предишните избори, положението щеше да си е по старому..Хората трябва да гласуват! Не може да мрънкаш само и да хулиш.

Гласувайте срещу тези които ви дразнят. Гласувайте за техният опонент. Това което трябва да стане ще стане. Не гласувате ли, гласувате автоматично за тези които ненавиждате. А Бат Киро е прав - оправяйте се сами. Всеки както може и колкото повече източници за пари толкова по-добре. Не чакайте само на един източник. Трябва да влиза пара от всякъде. Дори и да изгубиш един източник да ти останат поне още два. Акции, webshops, физическа работа и тн. Толкова от мен.

Bobby Kundelov

Все се каня да попитам на живо, но пропускам, за това ще пиша тук а ако успея и на лайф-а. ..."мършата трябва да тегли и да е в лайната"... Ти си го казвал много пъти, хората с власт гледат на всички без като мърши и за това действат единствено с лични облаги и народа влачи, не мислиш ли?

Много на място го каза Бат Киро!Живи и здрави.Поздрави от мрачен Лондон

На същото мнение съм. Правителството е най-големият враг на народите и така ще е винаги. Даже се чудя как хората очакват някаква промяна, като правителствата пречат на средната класа по целия свят.

Ние вече сме се заличили.

Напълно прав бате Киро! Хората гласуваха за ИТН, заради Слави. Не можем да си кривим душата, като шоумен и певец е много добър. Само, че точно неговите хора ще го предадат. И отново си прав, че тези които заменят Бойко ще го задминат по кражби и хайдутлук! Дано на Българина му уври главата, но не вярвам!

Стига с тези Възраждане, Божков и всякакви мекерета и подлоги! Вие не разбрахте ли, че всеки, който го дават по телевизията на богоизбраните (а всички телевизии са техни), са мекерета и циркаджии. Меко казано циркаджии, по-скоро кризисни актьори и марди!!! Бай Кирчо, извинявай обаче и мангъров отдавна съм казал за него, че е същия. Защото за сценария на филма трябват един добър и един лош артист. В случая - мангърчето играе във филма добрия (за тези, които са тук - единиците). За да му повярват и да размият помията. Но и той за мен е същата маскара, както всички в ефира на масмедиите.

Bravo Bat Kiro shte ti buda abonat v patreon , za da se ucha no kogato imam v kartata pari

Христо Тодоров

Бат Киро аз живея в чужбина и на предните избори гласувах за Възраждане,а на предстоящите пак ще направя същия избор.Аз не се чувствам излъган и съм убеден,че никога няма да бъда излъган от тях.Не всички са еднакви и това исках да ти кажа в разговора ни по телефона,но ти си убеден,че е така.Прав си,че всеки сам трябва да си помогне и че дори и Възраждане не могат персонално да помогнат на всеки.Битката е за България и ако държавата ни тръгне нагоре то тогава всеки ще има възможност да се реализира там където е силен.

Евала бат Киро това си е самата истина…сам не си ли помогнеш няма кой!Поздрави на теб и Веско че правите нещо смислено за гледане и продължавайте в същия дух👏👍😉

Здравейте, точно така е, да потвърдя и аз, в гр.Любимец се пребоядисват от 20 години насам, сега отново усещат на къде върви работата и бързо ще забравят Герб. В момента в който хванат кокала, няма да се спомене нито за малък град, камоли за село. За тия нещастници София е България и стотинка няма да стигне до бабите и дядовците ни, какво да говорим пък за бъдеще за младите извън големите градове.И това за носталгията го закова право в целта, много тънка струна е там, това е последната наглост да се възползваш от пиянството на един народ, ако мога така да се изразя. Адмирации за това, което правите от една година съм ви абонат и се радвам, че има хора като вас. Продължавайте !!

Stoyan Dimitrov

По скоро Възраждане,а Божков,ако наистина иска да помогне трябва да се свърже с тях и да започнат някакви разговори,за доброто на България.Васил Божков го заклеймяват като престъпник, аз лично не съм сигурен,че е така,но въпреки това според мен единственната алтернатива са Възраждане с председател Костадин Костадинов.

Какво да става в България, вечна кражба и криза, оправия няма. Се си мисля че отвънка няма да ни заличат, но ние самите ще го направим без да ни мигне окото, с тая завис, продажност, алчност и да забием нож на близък и не близък, стига ние да сме добре... Доста хора са на тоя принцип, така че тя е ясна, пълен крах.

Ей за това дедо поп от Испания не гласувам

пускай LIVE по-често ,МОЛЯ ТЕ

sweetkish

За това Божков. И бат Киро,тези който сме по Европа знаем какво става у Бг,защото се прибираме по 4 5 пъти на година. Така че не всички сме така.

Дори и да не е нова, той е пълен нещастник. Имаше шанс да направи коалиция, но не и топки. Аре у лево.


More Creators