Много ме подразни, че Бойко Борисов обвинява сегашното правителство за покачването на тока!
Ще ви припомня някой факти за АЕЦ Козлодуй, АЕЦ Белене и цялата енергопреносна мрежа!
От 1944г. до 1989г. прозводството на ток се е покачило 150 пъти!
Ще ви кажа и какво се случи след видеото за Търновската болница...
Вижте повече във видеото....
Bobby Kundelov
2022-02-02 14:17:22 +0000 UTCZhivko_Y
2021-10-24 03:22:53 +0000 UTCPetar Andreev
2021-10-19 08:52:32 +0000 UTCStefan Burov
2021-10-13 18:19:15 +0000 UTCCeco Dimitrov
2021-10-13 16:57:16 +0000 UTCMariana Voinova
2021-10-12 12:07:31 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-10-12 09:19:21 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-10-12 08:40:54 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-10-12 07:09:58 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-10-11 20:20:08 +0000 UTCStefan Burov
2021-10-11 18:45:16 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-10-11 17:55:19 +0000 UTCStefan Burov
2021-10-11 17:22:11 +0000 UTCValentin Takev
2021-10-11 17:10:28 +0000 UTCHristo Zlatkov
2021-10-11 15:28:33 +0000 UTCBobby Kundelov
2021-10-11 14:57:15 +0000 UTCHristo Hristov
2021-10-11 14:32:04 +0000 UTC