SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПОЛИТИЦИТЕ - НОВИТЕ ХАЙДУТИ!

Заснехме едно интересно видео, което е комбинация от няколко теми, които са свързани помежду си.

Каква е съпоставката между подвизите на Вълчан Войвода, днешните политици и младите, вижте във видеото!

Приятно гледане!

ПОЛИТИЦИТЕ - НОВИТЕ ХАЙДУТИ!

Comments

Дистанционното образование е пълна простотия имам 3 деца и по този начин нищо не учат

ами какво да мисли , мишоците си остават такива. и навсякаде е пълно с такива-те преобладават.

За 99 % от нещата за състоянието в държавата си прав. И за времето през соца също ,но какво мислиш за тези мишоци ,които знаят истината ,но за пари се навеждат !

Кире натисни малко темата за жените щото само знаят да искат а нищо не дават както каза ни готват ни нищо една слива имат и секс немогат да правят. Бащите ли така ги възпитават незнам.

Поздравления !!!

Chris Dinoff

Супер беше. Ако може направете още видеа където показвате и разказвате за историята и културата на България.

Евала киро.За всичко си прав просто не се бях замислял да се сетя.

petar

Istinata boli ama e Istina. S luja ne se jivee I'll se jivee v ilusionen svqt.

Samo Taka. Otvarqi I'm ochite na mladite.

Kakto Kazvat Rusnatsite" derzai v periot"

Ahh Kire. Samo Taka kakto kazvat" pravo kume v ochi" He sum we pribiral it 16g v taq pusta America use. Ma Kat se prebera shte re potursq da si polafim.

... и пак ...Благодаря! Живи и здрави!

Повече трябват като теб ,да си жив и здрав и Веско и той ,с вас сме за бъдещето на България,покрай нова година се прибирам и задължително ще дойда до Търново да пием по бира, ГОЛЕМИ СТЕ

Bravo, silno video.

Евалата Кире , както винаги "право куме в очи" и на място . Дано повече хора да те чуят с разбиране . Малко са хората , които ще кажат истината в истинския и вариант , който далеч не е цветен ... Продължавай в същия дух , дори и един човек да те е чул и разбрал е огромен принос ! Шапка свалям 👏👏👏

Kriso Krumov

Бат Киро ,не се ядосвай,от глупендери оправия няма.Дават дебели мангизи на Кобилкина да ги учи как да смучат топки,дават пари на циганина-пастор да ги лекува,на Тонкин да ги мотивира с дебилни лафове,но плюят за 5те евро за един човек,който им казва истината.Хората не обичат истината ,обичат да им говориш как са супер яки,как са номер едно и ако им кажеш нещо по-така веднага се обиждат...няма оправия.Само истински реформи в орбазование,здравеопазване и съдебна система могат да подобрят нещата.Това се прави с хора като Иво Христов,а не с Тома Биков,Цеца,Меца и тн.

В.П.

Много силно и точно видео направихте Киро и оператор Веско! Картинката е прекрасно пасва на точни думи на Киро! Киро, пак перфектно точно и кратко казваш за ситуацията! Гледах, слушах и пак се вдъхнових за мислене как и аз да продолавам да снимам и какво да казвам в своето видео. Прекрасно предаване направихте! Прегръштам ва хора и пожелавам вам здраве, късмет и повечи хора да виждат вас и да се учат на правилни и точни неща в живота си! Как то винаги, поздрави от Кишинев и моите приятели които разделят вашето мнение по важни въпроси на живота! Голямо уважение на вас от сърдце!

Разликата в класите между Бат Киро и смешници тип юли тонкин е като да сравняваш Майбах с Дачия.

Много силно видео! Поздравления! А мястото наистина е....Настръхващо /заслужава си да се посети! Силни са и думите на Вълчан Войвода- "Един живот не е достатъчен за освобождението на България. Затова завещах делото на потомците!".....ама то пък едни потомци сме.... :-))))

Браво за хубавото видео .👍👍👍👍👍🙂

Genadi Dimitrov

Браво Веско и Бат Киро! Хубав клип, добре направен съдържателен и добре монтиран.

Hristo Zlatkov

Иво Христов за пръв път го гледах преди 5-6години в някакво предаване, и си рекох "ебати пича, как назовава нещата с истинските им имена". И много ми хареса тогава, като начин на мислене. Жалко то е, че малко са тия като него, и още по-жалко то е, че точно тия хора остават на заден план, за разлика от Простата Кърджалиска Путка и други такива, на които непрекъснато се дава поле за изява по медиите

Супер видео отново! С нетърпение чакам всяко следващо! :)

Много силно видео момчета,развълнува ме истински,продължавайте все така,помагате истински! Живи и здрави

Комуникация между млади и стари няма.... Ама стари и мъдри като Бат Киро защото ще ти каже всичко директно в очите. Изчезва тази порода хора вече....

При меня тръгва. Видеото е уникално Браво на Бат Киро и Веско природата е феноменална уникална красота Не знаех че има паметник на Вълчан войвода страхотно.А сега за Младежката формация на Борисов те тия не трябва да ги допускам ме в власта заедно с Американеца Цветанов и Белият Слави.Във Власта трябва хора Като Вълчан за Иво нзнам нищто щтот не го следя но щом казва Бат Киро че Истински честен политик Той от Коя Партия трябва да проверя.На България трябва хора честни и мислещи за Бългаските Граждани и Държавата.А не Шарлатани да я съсипват.

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината. BULEXIT.

Не очаквах че харесваш проф. Иво Христов ! :) ... Наистина е страхотен оратор !

vesko i kiro :D abe vie izleznahte ebati dobrata kombinaciq chesno ! evala

brokeeen

Vimeo са правили промени без да ни кажат. Сега би трябвало всички да го виждате! Приятно гледане!

Киро Брейка - Оригинала

Не тръгва и при мен

Здравей Кире, хубаво видео. Хареса ми много. Продължавай все така. Поздрави от Варна, бъдете живи и здрави вие и вашите семейства.

Aleksandar Antimov

Unable to find the video. Such are the mysteries of the Internet, рече Vimeo. 😂 Сигурна съм, че екипът (Веско) работи по отстраняване на техническото хлъцване.

При мен тръгва

И при мен не тръгва.

Не тръгва

И на мен не тръгва, до сега е нямало проблеми

На мен неми тръгва.


More Creators