SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЕТО ЗА ТОВА НЕ СЕ ПРЕДАВАМ!

Има две неща, заради които няма да се предам!

Едното нещо е семейството, другото е България!

Музика: Никола Георгиев - Странджанска гайда / Nikola Georgiev - Strandzha gaida https://youtu.be/G8ZCR_sc6hk

ЕТО ЗА ТОВА НЕ СЕ ПРЕДАВАМ!

Comments

и да добавя, аз нямам телевизор повече от 15 год, да имам телефон, но на 9 год. а децата имат право на по 30 мин на ден да седят на лаптопа, и после навън с другите деца! :)

Венелин.

Привет, прав си както винаги и от мен поздрави от Ирландия/Дъблин. :)

Венелин.

Благодаря за видеото, много силно. Аз също имам малко детенце и знам какво е. Прави те жив и осмисля живота. Поздрави от Ирландия и повече такива видеа 👍

Умиране има , предаване няма! В боя няма да сте сами.

Stefan Tsanev

За много години! Продължавайте все така! Бъдете здрави!

Живи и здрави Киро и Веско!

Hristo Zlatkov

Отвратителен Лондон бих казъл !

Весела Коледа бат Киро и Веско! Както винаги страхотно видео.

Честита Коледа бат Киро и Веско!Супер разчустващо видео.Поздрави от мрачен и дъждовен Лондон

Честита Коледа,Киро и Веско.Бъдете здрави и продължавайте все така с клиповете!

В.П.

Честита Коледа и успешна 2021 година

Честита Коледа Кире и Веско. Бъдете живи и здрави и се пазете. Ще се преборим. Само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Наистина инстинско видео ;) Страхотни думи и кадри!!! БРАВО!!! Искам да ви дам една идея : Можете ли да направите още един канал в тубата, в който да качвате откъси от красиви места в България... Веско определено има талант ;) Хора като мен, които живеят далече от България и имат много познати чужденци могат по този начин да им показват красотата на в нашата страна ;) Още веднъж прекрасно видео 📹🎥📹🎥📼 Весели празници!!!

Andrey Mirchev

Честита Коледа ! Живи и Здрави - двамата с Веско и семействата Ви ! Ще се оправим - да знаеш ! Поздрави от Варна !

Благодаря ви момчета за хубавото видео,много трогателно,развълнува ме силно,бъдете здрави Кириле,Веско и вашите семейства! И на всички тук които сме в петриън хубави празници!

Много истинско и силно видео !

Браво Драго. Само с това видео разбрах, че не съм забъркал за абонамента си тук. Много искам да съм на твое място сега. Представям си чувството което изпитваш за това което си направил за двамата ни ...будители! От мен ...голямо Благодаря! 0878 36 38 72 за Драго, Веско, Бат Киро, за малкия Кирчо и за другите в канала моят телефон е винаги отворен. Още веднъж Благодаря! Любо от София е с Вас. За Драго- ако имаш подобни идеи следващия път ме включи и мен. Знай че не си сам. Бъдете здрави и приятни празници. Чао

не се предаваме е общо казано трябва да си направим план за оцеляване

Супер добро видео пичове!Весели празници!А за онези фенове на фалшивия вирус,да си е..майката пумиярска ,

Кире, няма да се даваме! Знам, че 2021 ще е краят на тая простотия с ковида, а ние ще оцелеем, защото сме силни, защото сме единни макар и малко на брой. Весели празници и поздрави на теб и Веско!

Живи и здрави всички да сме. Киро хвана ме за гърлото като показа малките обувки, в крайна сметка всичко което правим е за тях, това е смисъла на живота ни, за тях ще плодължаваме да се борим. Весели празници.

Бъдете живи и здрави !

Здравей Кире, Честити ти празници на теб на семейството ти и на Веско. Да сте живи здрави и много щастливи. Няма да се предаваме ще се държим. Дръжте се и вие . Поздрави и всичко най ви желая.

Aleksandar Antimov

Поздравления!Отново прекрасно видео!Мога да ги гледам таквиа всяка вечер и никога няма да ми омръзнат!Почит към мислите и духа който притежаваш Бат Киро и такъв какъвто трябва да го има всеки ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН!Видеото е точно на място, защото сега по Коледа имаме най-много нужда от семейството си, а не да бягаме от него.Това е все едно да бягаш от себе си, поне за мен!Весело изкарване на празниците!

Няма предаване! Това не е концерт по желание :) Хванеш ли се на хорото играеш до край!

Hristo Zlatkov

https://youtu.be/x9HaLmXTGus Pozdravqvam teb I Vesko, badete jivi I zdravi!!!

Veselo Posreshtane na Koleda... Gradski, za sajalenie malko xora shte razberat tova za koeto govorish!!! Silni I istinski dumi, pozdravleniq!!!

Bravo bate kiro I vesko veselo izkarvane na praznicite

unicalno video napalnihte mi duhata da givee bulgaria i celia bulgarsci narod

Уникално видео ! Уникални сте Киро и Веско !Много силни думи ! Трябва всеки един от нас да го изгледа и почувства дълбокият смисъл ! От АЗ трябва да станем НИЕ като едно цяло ,за да се спасим ,защото само така ще се спасим ! Да се борим заедно всички в тази държава за едно по светло бъдеще на идните поколения ! Бъдете живи и здрави и не губете никога вярата в успеха ! Поздрави и на Драго човека подарил дрона ! Да живее България!

Хубави семейни празници.Здраве,Радост и Късмет на цялото семейство,както и на Веско.Страхотен клип.Браво.

Жив и Здрав Драго,Веско Професионалист, Бат Киро Великан Живи и Здрави ще се справим!

Здраве и късмет желая на всички Българи по света и у нас! Никога ама никога не се предавайте мой Български народе! Поздрави от Лондон

Истински човек, супер видео, уникален град. ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

Поздрави и Живи и Здрави да сте всички тук !!! България и децата й са над всичко !!!

ForryGor

Strahotno video vie ste Yunaci!!! Ne bat Kiro ne sme se predavali nqma i da se predadem a ti i Vesko ni poddurjate duha Blagodarq vi.Hubavi praznici.

Браво момчета! Евала и на Драго! Да сте живи и здрави!

Много си прав Бат Кире мъчно ни е за България Страхотно видео просълзихсе на химна Докато вас ви има нема да се предаваме Живи и здрави да сте с Веско и Ники.Весели Празници

BULEXIT.

Силно...много силно, днес е бъдни вечер, ноща когато желанията се сбъдват... Бъдете все така истински!.... Силни кадри, върнаха ме в младостта, в университета, който съм завършил.... умеете, да разчуствате... мамка му! Да сте живи и здрави момчета, и вашите семейства!

Georgi Pavlov

Благодаря! Стопли душата и сърцето ми. Светли и благословени празници!

Iglika Koleva

Весели празници Киро и Веско бъдете здрави и много щастливи!!!

Весели празници на ВСИЧКИ!!!!

Браво момчета накрая със Химна и тези красиви кадри от мила България ме вдигнахте във въздуха.Да сте живи и здрави и весело изкарване на празниците

Filip Petkov

Весели Празници

Коро и Веско весело посрещане на празниците 🥳

За пореден път ме разчувства с това , което казваш и всичко на което ни учиш! Бъди здрав и се радвай на твоите любими хора! Семейството е над всичко! Велик си, Бат Киро!

Здравейте Бат Киро и Веско, поздрави от Кипър, БРАВО за видеото и да това крепи тези от нас които не се предава е, да няма как да продължи вечно, няма как с лъжи да печелиш винаги, няма как да натискаш и да очакваш че няма да ти се отвърне. Ние сме силни, защото не се предава ме, да нашето семейство е нашата сила, и не нам за вас, но ако нещо стане с моето дете виновният ще умре, защото или аз или той, не ме Интересува нищо, децата са тези за които живеем, нашите, вашите и техните, няма значение, те не са виновни никога а само ние. Браво и само напред никога няма да спрем и да се примирим, защото така Те са спечелили, а аз не съм съгласен. Благодаря за видеото!!!

Бате Киро, много силно ! Поздрави от Пазарджик

Здравейте Киро и Веско весела Коледа живи и здрави и вашите семейства !!!!! И всички тук който сте последователи бъдете живи и здрави !


More Creators