SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ОТ PATREON!

Направихме едно видео специално за вас, за да ви благодарим за изминалата година и подкрепата, която ни оказахте и продължавате да го правите!

Видеото в края е специален поздрав от Веско за Вас! 

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ОТ PATREON!

Comments

Да сте живи и здрави ,заедно ще се преборим за нашето бъдеще.Бог да пази България.

Всеки тук дава парите си с желание и цел да стига до повече млади хора все по качествени и стойностни клипове!Стойността не в важна - Аз лично преди няколко месеца пробвах да не превеждам 6€ ,а да са 10€ например и се оказа, че може , така че когато нещо е направено от сърце си струва за всяка кауза! Живи и здрави да сте всички!Дано да сме малко по позитивни и усмихмати през новата година!

Благодарение на Вас имам все още живец!Благодаря Ви от сърце!Бъдете Благословени!Наборката-Светла!

Веско! Парите си ги даваме с удоволствие за Вас!

Венцислав Димитров

За много години !

Krasio Velikov

za mnogo godini Kire

Христо Тодоров

Да е здрава и успешна за вас и вашите семейства, да правите повече видиа за YouTube, ние тук сме малко, едва ли някой би се обидил, че се излъчват и другаде.... И ако решите да направите клип и от чужбина, заповядайте, по всяко време живея в Валенсия, ще ви съдействам с каквото мога. Сигурно не съм единствения, който ви предлага... Ще е интересно видио, за българите живеещи извън бг.

Georgi Pavlov

ЧНГ! Нека 2021г. да е щастлива за теб Кире и Веско, за Вашите семейства, както и за всички Българи!

https://youtu.be/ZkGZeHR7j-k

Честита Нова година!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА КИРЕ И ВЕСКО,ЗДРАВЕ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ И САМО НАПРЕД .НАЗДРАВЕ!!!

За много години! Бъдете здрави и продължавайте да ни показвате истините, хубавите гледки , спорта! Благодаря ви за всичко!

За много години живи и здрави да сте

Весело посрещане на новата година!

По-принцип съм бедно момче и стиснато, но ЗАРАДИ ТОЗИ ЧОВЕК, СЪМ СКЛОНЕН И БЪБРЕКА ДА СИ ДАМ, ТОЙ НЕ ГОВОРИ А ПРЕПОДАВА МОРАЛНА ГЛЕДНА ТОЧКА !

Весело посрещане на новата година! Колкото и да сме песимисти, дано тя да бъде по-добра от тази.

Поздрави и на Вас! Успешна 2021!

Весели празници и успешна 2021 година

Благодаря Бате Киро и Веско за всички видеа,забавни истории,поучителни разкази,лайфове и най-вече за това,че казвате ИСТИНАТА!

Андрей Павлов

Киро и Веско, и аз ви благодаря от сърце! Благодаря ви, че ви има! Благодаря ви за истините, за смелостта, за красотите, които ни показвате, изобщо за всичко, което правите! Дано да достигате до умовете и сърцата на все повече хора в България. Вие сте истински съвременни будители! Благодаря ви и не спирайте! Бъдете живи и здрави! Бог да пази вас и семействата ви! Пожелавам и на двама ви устрем и дръзновение през Новата 2021 година! С най-сърдечни поздрави от ...отвъд Океана. 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Lidia Genova

Nie vi Blagodarim bat Kiro i Vesko.

Кире , ще можеш ли да пуснеш целия разговор със Цанов ? просто не мога да си позволя и за него да се абонирам !?

И ние ти благодарим, бат Киро! Нека още дълги години да си жив и здрав, да помагаш на хората, да ги учиш на правилните неща в живота. Благодарим и на Веско, без който много щеше да ти е трудно да ни учиш по интернет.

Весели празници господа будители.

Киро този път Веско те би. Много добро видео Веско 💯 поздрави и на двамата

Ще качите ли целия клип тук от Шоуто с Киро Скалата и Еленко Ангелов, от студиото на Станиславката?

Viktor

Живи и здрави Киро и Веско! Бат Киро, младите са бъдещето, но ти не спирай да им говориш и дано научат нещо от теб!

Hristo Zlatkov

Здравейте весело посрещане на новата година!!! Бъдете здрави!!!

Hey Pozdravi Jivi I Zdravi Pravi I koravi.

Здравейте, весело посрещане на Нова година.

И аз ви благодаря Киро и Веско за интересните видеа, бъдете живи и здрави! Поздрави и на всички хора тук в Пейтриън успешна година на всички! До година продължаваме напред!

Живи и здрави и весело изкарване на новата година.

Бъдете живи и здрави! Благодаря ви за прекрасните видеа, дерзайте! Нека всяко ваше желание е мое искрено пожелание към вас!

Кирчони,Веско,утре вечер пийте по една ракия за здраве на всички!!!

Пожелавам ви каквото си пожелаете да ви се случи! Бъдете живи и здрави!

BULEXIT.

Бъдете живи и здрави! Весели празници!

Киро като падне карантината. Ела да се запознаем в залата където работи сина ти имаш много последователи там .В сп Европа.

Кириле,Веско,аз ви благодаря за хубавите моменти тук в пейтриън,бъдете здрави вие и семействата,и догодина пак всички тук!

Весео посрещане на Новата 2021г Живи здрави и семействата Ви Кире и Веско и да ни разсмивате повече

Да сте живи и здрави много ви се кефя на това,което правите особено как вливате акъл на нас младите!

Благодаря ви много! Продължавайте все така и през Новата година! Весели празници и бъдете живи и здрави!

Благодаря ви че бехте с нас през цялата година Живи и здрави да сте И През Новата година така да продължавате да не сприрате да ни съпътствате.Ч.Н.Г.

И аз благодаря! Да сте живи и здрави !

Благодаря.Аз съм от самото начало ваш абонат и за миг не съм съм съжалила че ви гледам и следя.Продължавайте с все същия дух,особено с този Дрон нивата на видеата станаха за гледане на един дъх!Живи и здрави и много щастливи моменти ви желая през НГ.

Деница

Prodalzavaite vse taka Kire.Da ste zivi i zdravi.

Поздрава бат Киро и Веско!Живи и здрави весело посрещане на новата година

Най-важното е да сте живи и здрави, и да продължавате да правите това което Ви харесва :) Само напред и нагоре машинки!

Поздрави и на двамата! Бъдете здрави и продължавайте напред!

Ivailo Zhekov

Браво!

Ivailo Zhekov

Благодаря ви и на двамата че ви има в тази комбинация. Благодаря ти Кире за думите които чувам от теб, и за емоцията която ме изпълва от разказите ти и размислите ти. Благодаря и на Веско за аудио визуалното оформление с което прави клиповете още по въздействащо. Бъдете живи и здрави. ПП На тази песен винаги се разчуствам, но красотата с която Веско я допълни ме разтопи. Благодаря ви Живи и здрави бъдете

Aleksandar Antimov

Живи и здрави.

Ако има революционери в днешно време, това сте вие! Благодарим ви Ние, че казвате истината сурова и неподправена, каквато всъщност е. Нека новата 2021 бъде по-добра за всички нас!

Аз благодаря, че има такива добри хора като вас! Бъдете активни още колкото се налага, че за съжаление глупавия народ има нужда от много такива да им показва правия път

И ти да си жив и здрав бат Киро няма да се отказвате с Веско !

Поздрави и на двама в Ви, и Весели Празници

Iskra

АЗ също Ви благодаря за Видеата които правите за нас.Продължавайте мисля,че който иска да научи нещо от вас ще научи а лумпените да си гледат работата. Живи и Здрави бъдете ние ще ви помагаме за да продължавате да правите тези прекрасни Видеа. Благодарим Ви !!!!

Няма проблем, 6 евро са пари които всеки ден ги давам за нещо, а докато имам възможност ще ги давам, тъй като трябва да има независим източник на информация, а и все пак сме хора с еднакви възгледи, почти на 33 съм но аз съм поддръжник на онези времена дори да не съм живял по времето на социализма, то съм чел доста за него, а и филми много има за него документални, често ме наричат червен боклук и комунист, ама съм им ебал майката, тия мърши са закърмени с омраза, било голям проблем че нямало банани и дънки (всъщност имало е), но как никой не знае за добрите черти на социализма? Смятат че е лъжа всичко добро което се е случвало тогава, а вярват само на западната пропаганда колко лош бил и как магазините били празни и се виели километрични опашки, най-смешното е че дечица на по 15 - 20 години ми обясняват колко лош бил комунизма и как много страдали заради комунизма. Дето имаше една приказка че с такива хора ме делят 2 самосвала книги. Продължавай все така, поздрави от село Ореш, весели празници. А бих се радвал някой ден да посетиш и нашето село, аз наскоро ти пуснах две видеа в подкрепа. :) Бъди жив и здрав, здравето е най-важно особено сега.

Росен Александров

Киро и Веско Много много здраве и силен дух през новата година Благодаря че ви има

Vladimir

Живи и Здрави Бат Киро и Веско! Успех и през новата година!


More Creators