SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АЗ ЛИ ВЪЗПИТАХ ТЕЗИ ДЕЦА И МЛАДЕЖИ?

От колко време говоря за проблема при децата и младежите? Тотално чувство за безнаказаност и безскрупулна наглост... Никой не обръща внимание на проблема...

Обръщайте внимание на децата си! 

АЗ ЛИ ВЪЗПИТАХ ТЕЗИ ДЕЦА И МЛАДЕЖИ?

Comments

Peppa pig е такава анимацийка. Бащата се губи в гората, бърка пътя с колата, не може да поправи колата когато се повреди! Малката Пепа е винаги по светната от брат си Джордж, който все циври!!!

Направете видео за новите имена на новородените българчета, които вече не са с български имена!

Унищожаването на мъжкото и изобщо авторитета на бащата е отдавнашна и целенасочена политика. Кире, покрай внука може да си обърнал внимание на детските анимации, може и да не си. Виж там как са представени бащите - безполезни олигофрени, които всички мотаят и подритват. Фактическият глава на семейството е жената, а от децата - обикновенно момичетата са по-умните, по-борбените и т.н. Това се е превърнало в клише на холивудските филми, и не само. Последиците са дълбоки и фатални за семейството каквото го помним. Обърни внимание и на супергероите - няма един от благополучно семейство (с двама родители). Или са загинали и двамата, или някаква друга глупост. Резултата е подсъзнателна трайна матрица, че това е нормата. Важи с пълна сила и за насилието. И при съзнателно унищожени авторитети - резултатът е хаос. Демокрацията си е демокрация, но няма нито една успешна организация без безспорен лидер - армия, църква, държава. Един, дето да тропне по масата и да поеме отговорността. В заключение - Норбеков казва - "Феминизмът е чумата на 20-ти век". И е безкрайно прав.

може да опиташ да му обясниш че като следва всички останали няма да успее в това което иска. Повечето хора не са доволни от живота си точно поради тази причина, поне според мен. Няма да му е лесно, защото масата ще иска да го смачка, но ако не се предаде и си отстоява интересите ,в живота ще му е по-лесно. Казвам го от личен опит

Над това трябва всеки да се замисли!

Абе добре бе, защо все основния виновен е някой друг?! Абе вие не проумявате ли, че тая порода, дето населява тая България е пълна мърша и боклук!!! Ми тия деца нали тая мърша ги ражда и хрантути?! Ми нали преди да е виновен даскала или парламента е ВИНОВЕН ЕДИНСТВЕНО И САМО майка му и баща му!!!!! Ма погледне им тъпите и урудливи физиономии, то само това да вземеш ти става ясно, че и то и преди това родителите са пълни боклуци!!!! Това е действителността в България в момента, това е преобладаващата маса и от нея нищо стойностно няма и не може да излезе.

Глупакът е непобедим.Още деца и вече са без бъдеще.Как да се обясни това?Позорно е докъде докараха нещата глупаците отгоре.Един народ гние отвътре с помощта на новите ни покровители.Смятам,че и тази тиня ще отмине,когато отново процесите на самозащита вродени ни от времето и дедите се пробудят.Ще се случи!Не ни е за първи път да ни асимилират и убиват брутално.Ще оцелеем и в тази буря.За говната в кенефа,какво да кажа-рано или по-късно като се размирише достатъчно,все някой ще се сети да пусне водата и да ги отмие.Борете се! От всеки по малко усилие и ще стане да дръпнем въженцето на казанчето."Малкото е голямо"-нали така Кириле?

Yosif Aleksiev

Така е защото родителите модерни ангажирани бизнесмени не обръщат внимание на децата хвърлят ги пред телевизорите,компютрите и таблетите и те засмукват всичката мизерия от там 21 век век на деградация имаш цялата информация в ръцете си,но не знаеш как да я използваш.

Също в 5,6 клас имах съученик които си беше на училище с бокс и 2 ножа смисъл бяха му в раницата и се хвалеше с това наляво нядасно и мега много се кефеше..Представяте ли си 12,13 годишно да ходи с ножове и боксове в училище и да се гордее с това,а баща му доколкото знам е знаел и самия той му ги е дал.

И аз съм на 14 (сега ще правя 15 но нали още съм си на 14-8клас) и мога абсолютно да потвърдя от моя клас 80% пушат ако не и повече (тези 80% са децата които не се крият съвсем свободно пред оградата или даже в двора си пушат) а пък знам за 2 които са вземали наркотици....В днешно време да си гей е нормално и всяка 2-ра почти е лесбийка....Просто нещата наистина са много зле,днес разбрах даже че когато майката на една е разбрала че пуши я поканила с нея на балкона да пушат.....нямам думи,а за самочувствието на днешните идиоти не ми се говори..

Добър ден, бай Киро! Аз съм на 14 и със стипендията си купих абонамент за твоят Patreon, защото разбрах колко си прав за всичко! От перспективата си на ученик искам да споделя, че всичко, което каза за учениците и училищата е абсолютно вярно! Успех с видеата, напред и нагоре.

десетки случеи знам за родители където не си познават децата много много е тъжно и гадно но е и самата истина та и по зле . Но да ви кажа доста родители има и за ебане където не са си обръщали внимание и после мале мале ко стана таз мойта , ама то вече мача приключил

0897548446

Дрислата раздава правосъдие,унижава друго дете дето и него майка го жали,извинявам се за думите но гнева надделя,ако я хвана ще бия до смърт.

0876599817

Еей душата ми се събра като гледах малката лигла как кара момичето да се съблече,това говедо от добро ще разбере ли,не,жива ще я одера.Много се натоварих но това е истината за съжаление.

Докато не върнат Бойчиновци няма да има оправия!

Брейк, аз съм 1990 и още нямам деца(но до някакво скоро време ще имам де), ама родителите на тия деца дето сега са тийнейджъри и на около 20 години, не са ли възпитани от родители дето са били подобни келемета навремето около 90те и прехода като цяло? И не съм психолог, ама това поведение като цяло би трябвало да е проекция на нещата, които се случват в семейството.

Явно сме набори, и аз бях първи клас тогава. И това е защото масово тогава, а пък и сега впечатленията са били, че демокрация и свобода е равносилно на анархия а то не е така.

В цялата пумия и фалш около нас ето това е грозната истина... Колкото и да се занимаваш с детето си в момента в който попадне в училище сред цялата тази пасмина се изтрива целия труд и цялото усилие което родителя е положил за да го вкара в правия път!

От доста време следя каналите в Ютуб, но от 2 месеца съм в Patreon. Ще разкажа една случка от моята работа. Бях учител по Физическо възпитание и спорт в Столично училище. Събираме се на Учителски съвет, защото ученик в VII клас е надраскал вратите на тоалетните. РАзговаряме с колегите и решаваме да предложим следното-нека ученикът да боядиса 2 врати на тоалетните. Ние така искаме да го "накажем", но по-дълбоко сме заложили, че това момче, след време ще бъде мъж. Ще му се наложи да боядиса някъде. И колко лесно можем чрез "наказание" да го научим на труд. Изправи се Директорът и каза, че не можем. Накърняваме достойнството на това дете и ако разберат от Общината ще стане страшно. Това е родната действителност.

Казармаааа, казах го и в едното видео за карамата. Няма бащи - дето само като те погледне и да се насереш.Спомням си един път съм втора смяна на училище и трябваше да уча , но аз съм келеме и съм навън да си играя .Прибирам се и усещам че баща ми се е прибрал за малко от работа. Връщам си аз часовника назад -Хитър съм , влизам и баща ми вика ти къде ходиш бре , колко е часът? - аз ми тате то по моя часовник е еди колко си .Така ли като ми отвъртя един шамар от входната врата прелетях 4 метра и се намерих в хола зад дивана.Ще го помня докато съм жив и съм му благодарен за това. Друг случай - идвам с две двойки от училище.Майка ми се чуди какво да ме прави и баща ми казва , мойто момче твойта работа е да учиш, а който не учи не яде.Нямах вечеря и ми каза че няма да си лягам.Цяла нощ трябваше да уча по всички предмети . Баща ми ставаше на всеки час да ме изпитва по тях.Представяте ли си какво е , хем за мен хем за него.А той беше преподавател във университет.В 6.30 сутринта ми каза може да лягам след като вече беше доволен от резултата. Но така трябва да бъде .А сега МОнтесори не знам си какви тъпотии .Детето да не го пресираш.Абе аз да не би да съм психично болен станал като са ме държали изкъсо.Напротив благодарен съм защото сега имам хубава професия и изкарвам добри пари .Това е!

Brutalnata surova istina! Bravo bate kiro v 6tatite sum I mnogo hora tuk koito sa bili v lainata obikalqt po u4ili6tata za da govorqt na mladite ti moje da si primer za tova . Za mene BG e kato Jena koqto kolkoto I da obi4am nemoga da sum s neq po dobre mi e da si iskarvam 4estni pari. A ti prodaljavai da govori6 istinata blagodarq ti 🇧🇬💪

Чест и почитания за това,което правиш Кире!

Киро прав си.. аз съм с малко дете на 4год.. Все още я възпитаваме с нашите виждания. Ама не знам как ще се оправяме като тръгне на училище. Каквато и среда да му създадеш у дома като отиде с другите деца то се оценя по тях.. иска и то да е модерно, знаеш как е. И ние сме правили глупости като деца, ама сега глупостите им нямат никаква морална граница. Трябва да се намеси държавата, а тя вместо да помага, не стига че нищо не прави ами и дава път на платените НПО-та, които правят всичко още по-зле.

Georgi Ishkitiev

Самата истина.

Иван Паунов

Поклон

Точно така дяволски си прав

В САЩ. имат голям проблем с хероиновата зависимост в училищата. Дано и това зло не дойде при нас. Все още има спасение за нас, дано да се усетим докато е още време.

Hans R

Браво Бат Киро и Веско за видеото язе имам 2 деца и не искам да станат таквиз Живи и здрави да сте и все същтият дух да карате

Евала за казаното от вас, това е на 100% живата Истина и тоталния Геноцид.

Ти човече не разбра ли че на управляващите не им дреме за нищо друго освен за джобовете си??? Бай Киро за това ви казва на всички да си ги гледате САМИ! Или ако не си разбрал пак го изгледай.

Поклон

Aleksandar Antimov

Браво Кире, нямам думи, нямам думи.

Aleksandar Antimov

проф. д-р брейк...много сериозна тема..най-важната впрочем...трябва да гледат управляващите от орбан в унгария...

ТАКА ТРЯБВА,ВИНАГИ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ,КОЛКОТО И ДА Е БРУТАЛНА,ДАНО ХОРАТА СЪС СЛЯП РАЗУМ ДА ПРОГЛЕДНАТ НАЙ НАКРАЯ.БЪДИ ЗДРАВ БАТКО КИРО.

Вече няма деца, има идиотчета без възпитание, без ценности, гледат само телефоните, чичаците с пари и коли, това им е идеала, цигарите налапват още преди биберона бради и пазарските чантички от 90-те на врата , гледа се страшно говори се за ММА

Velik si bat Kiro

Христо Тодоров

Киро не знам защо се ядосваш. Децата ще се учат по трудния начин и ще минават през жестоката месомелачка. Доста от тях ще умират, ще бъдат инвалиди, ще изчезват. Системата ще се рестартира сама, но рестартирането ще е жестоко. На никой не му дреме. Чака се това да премине и уж нещата да се оправят от самосебе си, но нещата не работят по този начин. Естествено, че ти си неудобен и ще си неудобен, защото казваш истината.

Браво, много хубаво го каза за всичките простотии, като наред със стероиди, наркотици и тем подобни, феминизмът и убиването на мъжете е нещо изключително опасно, което 99% от хората не осъзнават, че е оръжие за масово унищожение на цели нации. Защото е доказано, че когато стане война или някакъв вид подтистничество, мъжете са ЕДИНСТВЕНАТА съпротивителна сила, която може да се противопостави и да промени нещо. Не са жените, мъжете са. Жените нямат това качество, не им е и работа. Това са ФАКТИ от историята, не мнение. Убивайки мъжката енергия, убивате и съпротивителните сили на цялото общество. След това убивате и семейството, морала и от там възпитанието, защото няма кой друг да има топките да застане зад думите и действията си. Убивайки мъжа, убивате и жената. И децата. Всичко от там тръгва. Замислете се и се събудете!

Брейк, браво за видеото! Само ще отбележа още нещо. Древните гърци са казали, че "семейството е градивната единица на държавата". Разбитите семейства означават разбита държава. В БГ има ужасно много разбити семейства, сигурно всяко трето семейство стига до развод. А някои просто живеят разделени. На времето нещата бяха други. Имаше повече уважение в семействата. Сега при първата срещната трудност или единия или другия си хващат партакешите и "майната му". Какво се случва с децата - нищо повече от една трагедия. Много от тези деца страдат от липса на възпитание, родителски контрол, помощ. Никой не им дава полезни съвети за живота и не ги насочва, как да изградят бъдещето си. Как стигнахме до тук - ти си го казвал много пъти и пак го казваш. Обърканите модерни ценности, липсата на нормален човешки диалог, липса на самоконтрол, пропагандата от западните медии и т.н.. И няма да става по-добре.

Ned

още 98 година, когато бях първи клас, беше анархия. Не ми се мисли колко е пропаднало за още 20 години.


More Creators