SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ГИ РАЗМАЗВА - ДА, НО...

Преди да си пуснете това видеo, изгледайте първата част в YouTube: https://youtu.be/GISCYHThj1M


Обяснявам надълго и нашироко, как дори и да имаш чисти идеи, рано или късно, попадаш в схемата. Ако не се съгласиш - просто те изхвърлят... 

КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ГИ РАЗМАЗВА - ДА, НО...

Comments

Видеото вече е недостъпно в YouTube, можете ли, ако го имате да го качите тук или в архивните видеа

Хем си прав , хем не си . И самият факт че пусна видео с Костадинов показва това . Всеки има право на избор и според мен е длъжен да го изпълни, защото вече изборите може и да са манипулирани , но не се печелят с 99% както едно време при БКП. И между другото има и примери в ЕС които ясно ни показват че нещата могат да се случат в някаква степен ( имам предвид Орбан и Унгария ) . Питам аз , а не може ли хашият Орбан да се казва Костадин Костадинов ?

Искаме томбола за колата, само който има желание за колата да участва в играта!

Viktor

Браво много добре казано!?👏🏼👏🏼👏🏼

Deyan Nikolov

Кире, основита разлика м/у Костадин Костадинов и всички други, с които направи паралел е това, че той не е компрометирана личност, както и, че не зависи от олигархични кръгове, както и не е потомък на някое ченге от недалечното минало. Именно затова е и борбата с Възраждане - в политиката, хора, които не са зависими, или няма компромати срещу тях, не се допускат. Като казвам, че не е омаскарен, нямам предвид публично (което се случи с всички, които показа), а имам предвид, че тези които, както каза "готвят схемите в кухнята" нямат нищо срещу него. Това, което им остава в момента е медиен чадър над него и Възраждане и някакви жалки опити за клевети.

Е как да изгледаме първата част като исписва - Video unavailable This video has been removed by the uploader

Така е, напълно си прав! Но аз имам вяра и надежда за коалиция и обединение на Възраждане и Божков! 🇧🇬❤️🇧🇬Те са единствените, които знаят за какво става на въпрос, единия има пари, другият държи на българското! Това е моето наблюдение, аз им вярвам 😉😉😉

Бай Киро много важни видеа но мился това е най важното от всикчки до сега

Бат Киро, Американците искат да помагат на всеки както са помогнали и на "Индианците"

Моля Ви да поздравите Филип и Жоро от Асеновград

Yuli Kuteva

Цялото семейство сме Ви почитатели.

Yuli Kuteva

Защо не ми тръгват последните 2 видеа. Немога да ги пусна.! Нещо Vimeo забива, незнам какво става. Ако някой има идея.. Благодаря предвр. ☺

Много силно видео! Всичко е истина.. малко не ми се иска да е така но си прав ! Дано някой ден погледнем към Русия. Поздрави от Афганистан! На 4500км не спирам да те гледам и да те слушам Бат Киро, продължавай все така!

Кире , много силно видео, браво Кире. Направо изби рибата, супер си. Много те уважавам за това което правиш. Много силно видео по правилно време. Изгледах го 3 пъти. Живи и здрави да сте ти и Веско

Aleksandar Antimov

Много ми хареса видеото,полезно както винаги!Поздрави!

Хи-хи. То само заради това видео си заслужаваш абонамента. ЖИВ И ЗДРАВ.

Аз също не гласувам и няма да гласувам, защото историята показва, че политиците не работят за държавата тоест хората, а за себе си. За съжаление, това никога няма да се промени, защото всеки един политик е огледало на нас самите. Просто ни е такъв манталитета и всеки, колкото и добри намерения да има, като напипа далаверата го засърбяват ръчичките. Единственият вариант е наистина някой външен (не щатите), да направи нещо за хората докато и той краде. Руснаците поне ни обичат и уважават - имам приятели руснаци, винаги сме се прегръщали като се видим...

гледах божков и цанов live бях решил да гласувам за възраждане но сега като се замисля само божков който има пари може да направи реално нещо :)

преди 10г. чета на трите деца това чудо....никой не ме слуша и викат дай лаптопа...ударих го о пода ...най-малкия заекваше 2-3. год след това ..жена ми се разсърди яко...пред развод...сега всичко е наред ..про българско както би казал някой ...

Един път съм гласул през 2013 за Атака. След като направи коалиция с ДПС разбрах, че са подбрани проституките. По добре да не се гласува за да се държи ниска избирателснот. За да може при един референдум за или против НАТО ЕС да мине. Или смяна на системата на управление. Тогава бих гласувал

I az ne glasuvam bat kiro Nqma I da glasuvam Za tes bokluci

Христо Тодоров

Здравей от скоро съм абониран тук и благодаря за това видео! Много добре обяснено.

Много ми е смешно когато хора като теб се изказват ! Само се слуша не се разбира какво се казва ! Щом пишеш тук това означава ,че си абонат но всъщност си хабна мотика ,защото сам си се обиждаш !

Тука не става въпрос за крадене, а за влияние и контрол. Крадат политиците на дребно. Сега се разместват пионките, но кукловодите остават същите и “пандемията” доказва, че са се взели за всемогъщи и искат да покажат на целия свят кой кара влака. Но кое ги кара да прибързват толкова - не знам, искрено се надявам да е защото повече хора се събуждат, а не защото знаят какво да правят и след това да ни заробят съвсем. Но в крайна сметка, мисля, че е за хубаво. В един момент, няма как всички да са роби

Левски е имал ясен конкретен план- всеобщо въстание. И е работил по този план и мисля, че "информиране" е последното, което е правил.Той е правил организация!!! Поради това не приемам изрази от рода "ще изритаме властта с ритници". Това да не Ви е компютърна игра. Искам да знам кой точно, как точно и кога точно. Ако нямате отговор на тези въпроси си оставаме с много приказки на вятъра.

Goldy Rachel Kiss

именно, затова човека каза (в youtube), че няма да го направи и ще даде аргумент Защо тук

Затова и геният Ботев пише Моята молитва: О, мой боже, правий боже! Не ти, що си в небесата, а ти, що си в мене, боже - мен в сърцето и в душата... Не ти, комуто се кланят калугери и попове и комуто свещи палят православните скотове; не ти, който си направил от кал мъжът и жената, а човекът си оставил роб да бъде на земята; не ти, който си помазал царе, папи, патриарси, а в неволя си зарязал мойте братя сиромаси; не ти, който учиш робът да търпи и да се моли и храниш го дор до гробът само със надежди голи; не ти, боже на лъжците, на безчестните тирани, не ти, идол на глупците, на човешките душмани! А ти, боже, на разумът, защитниче на робите, на когото щат празнуват денят скоро народите! Вдъхни секиму, о, боже! любов жива за свобода - да се бори кой как може с душманите на народа. Подкрепи и мен ръката, та кога въстане робът, в редовете на борбата да си найда и аз гробът! Не оставяй да изстине буйно сърце на чужбина, и гласът ми да премине тихо като през пустиня!...

За всички в коментарите, които казват, че видиш ли, нямало за кого да се гласува... Ами добро утро. Събуждайте се. Ако някой мисли, че с избори стават нещата, по “техните” правила да промениш нещо, по-добре да се обеси човек, щото там няма надежда, да не се мъчи. Надеждата е всеки да си събужда ума и отваря очите, да иска да развива сам себе си и да помага на останалите, които искат да се учат. И като се събере някаква критична маса, тогава може да се говори за промяна и тя няма да дойде с избори. Ами с ритници. Никое правителство или режим в света не е бил свалян от народа с протести или с избори. Всичко е и е било театър. Всичките тея протести са били нагласени, не протестите доведоха “демокрацията” в България, ами падането на СССР. Да не би хората да са свалили режима? Свалили дръжки... С протести и особено “мирни”, нищо не става. С изборите е същото. Избираш измежду неща, които не си създал ти и не познаваш, а които някой друг е сложил на масата и това са всичките ти възможни опции. Определени от някой. И не просто някой, ами някой, който да те граби и убива. Задънена улица. Единствената промяна винаги е идвала и ще идва с борба. Първо умствена - осъзнаване, и после физическа. Това е от както свят светува. ВСИЧКО Е БОРБА ЗА СЪЗНАНИЕТО НА МАСАТА!Затова се промиват мозъци в световен мащаб, защото ако всички предполагаха или пък знаеха и видят какво ни кроят, щяхме да ги изметем за 24 часа. Затова и Левски не е направил промяна от днес за утре чрез избори или не знам си кво. Той е работил за общото съзнание, информирал и просветлявал хората (не случайно той и Ботев са били и учители) и след това ги е организирал, всички към един идеал, стъпка по стъпка, не е искал въстанието да избухва без да сме готови. (както е станало с Априлското въстание, в голямата си част, предварително провалено от Русия и останалите Велики сили, защото те са имали интерес то да не е координирано и да гръмне преждевременно и поотделно, за да се “издумкат” патроните, образно казано, за тази цел работят руските и сръбски агенти като Каравелов, Филип Тотю, Панайот Хитов, Димитър Общи и прочие, това е съвсем отделна тема). Та затова Левски е и най-ярката личност в съвремието. Нека се поучим от него.

Здрасти, Киро. Право думаш и си подбрал най-долните политически курви за пример. Сценариите са тези, които описваш. Пропусна един. Надхитряването. Костадинов (все още) не е курва. Може да стане - съгласен съм, но засега по-скоро не е. Нека го вкараме в джаза и да му дадем шанс. Винаги се намира един, който в правилния момент чупи калъпа и разбива статуквото. Правилният момент иска време. Нека Костадинов се пробва и ако има топки ще натрупа критична маса хора зад себе си в рамките на един мандат. Оттам влиянието му се увеличава. Оттам шансовете му се увеличават. Тарикат ще лобира и с Русия, и със САЩ, ще ги използва, защото са предвидими. Ще промени малки неща в началото, после по-големите. Това, което съм решил за себе си е, че той заслужава да му се даде шанс. В най-лошия случай ще се провали и всичко ще си остане както си е и както го описваш. Аз не гласувам. Досега съм гласувал веднъж, а съм на 37. Сега ще гласувам за втори път и това е част от това да съхраниш себе си и живота си, част от това да се нагодиш. Ти няма да гласуваш, ясно е. Приемам аргументите ти, но за мен това е пораженческо мислене. Като не гласуваш, значи гласуваш за настоящия властимащ. Поне така го дефинирай - не казвай, че няма да гласуваш, а си го кажи както си е - аз ще гласувам за боко негласувайки.

Ivo Cigarov

Само Възраждане !

Киро е феномен хем тренира хем пуши и бяга по 5-10 км ако махне цигарите ще си дигне и резултатите това е така :) ама сигурно му е навик

По тая логика то няма за кого да се гласува :)

Харесвам видеата ти , но смяташ ли за редно да пушиш цигари във видеата? След като даваш съвети на хората колко са вредни наркотиците и всичко останало. Не си ли даваш сметка,че някой от хората които гледат може да поискат да пробват.

На лично съобщение

Киро Брейка - Оригинала

Здравей, бате Киро, нов съм тук и подкрепям това, което правиш. Не знам къде мога да оставя телефона си за да се чуем.

Не се подценявайте никога. Всичко е възможно, войната е винаги била война на енергии. Нали знаете за ефекта на пеперудата?

Беше разследван и 7 одита му направиха. Нищо не излезе,. Васил Иванов отиде да работи в телевизията на гелосания,така че репортажът със сигурност беше нагласен. Едно нещо има, което ме кара да си мисля, че ще се окаже Волен 2 и то е, че каза, че ще върне субсидията, а не го направи. За друго той не може да бъде обвинен. Къщата си не я е купил с партийна субсидия, но си излъга откровено, че няма да я ползва.

Лъчезар Райчев

Не, не дали ще стане. Дали истинските им намерения са такива - ще видим. Аз им писах, че ако тоя се окаже Волен 2, ще ги намеря и двавама и не отговарям.

Лъчезар Райчев

Костадинов е за връщането на взаимоотношенията с Русия а Пасков е още по краен за обединение на всички славянски народи!Така,че туй ако не е заявка за смяна на ,,ебача,,здраве му кажи!Дали ще стане вече е друг въпрос ще поживеем ще видим!

Milen Simeonov

Киро е с акъла си и това е. Живото доказателство, че живота учи най-добре. 👏

Много си прав , Кире ,но в крайна сметка трябва да опитаме да направим нещо.Към момента нямаме топки явно за революция , не пречи да опитаме с избори. Просто трябва масово гласуване,за който си искате.Аз не мога да реша за кой,всички ми се виждат един дол дренки , но в крайна сметка от негласуване и ходене на кафе и за гъби в изборния ден се докарахме до тук...

В.П.

Костадин костадинов беше в разследван от журналиста Васил Иванов за субсидии те е взел и си купил къща гледайте го

Нещата, които говориш са верни, но ако смятаме, че всичко е решено вместо нас - то ще бъде. Отдавна съм разбрал как работят нещата без да съм бил там. Като четеш и се занимаваш с едно нещо 15 години няма и как да не ти стане ясно. Да, народът може да се е превърнал в пасмина, но все пак това беше и целта - в това да го превърнат. Трябва да има будители - винаги е имало и винаги ще има. По времето на всички деспотични империи. През 1912г Първа и Трета Български армии разбиват Османската Империя при Люлебургаз и Бунархисар, а Втора Българска армия превзема "непревземаемият" Одрин. Цял свят идва да види как е станало това. Това го е направил народ, който 500 години е бил мачкан, само защото е вярвал - сам, 25г след освобождението си, е направил невъзможното. Така че - да, много ясно, че ако разсъждаваме, че всеки може да бъде купен - така ще бъде. Вместо да мислим така, по-добре да създадем неподкупни хора, най-малкото от себе си, иначе наистина всичко е обречено. Истината е, че нещата могат да се променят само ако има достатъчно голяма маса хора, обединени, които са готови да умрат за това - буквално.

Лъчезар Райчев

От двете момичета, които говориха за Воленчо, едната била "speechless". Наистина "без думи" на български е останало момичето. Бат Киро, подхвани и тази тема след изборите!

Ам Бареков

И не от нашите смешници, т.нар. спецслужбисти. А от онези отвъд голямата вода.

Здрасти Наборе, Нямам никакви забележки по това, което си изложил във видеото. Всичко е кристално обяснено, до болка вярно, но все пак мисля си, тези от "Възраждане" до ден днешен не са циркулирали в политпространството. Дали не заслужават поредния кредит на доверие, преди да са ги налазили чакалите от спец службите.

Киро,точно така е както казваш!!! ТИМ така направиха-взеха руската страна,и години са недостижими.

Едно нещо ми е пределно ясно! На системата и матрицата не можеш да се противопоставиш, затова най-добре да ги изучиш максимално добре и да се приспособиш. Що се касае за матрицата има ходове и излизане от нея, но от системата не!

Здравейте! Ако много надълбоко потърся смисъл в това което говориш, вероятно ще намеря, но! Преди време, предрекох как ще се развие всичко това с Короната, а ти ми каза че не ти се занимава с конспирация и това са глупости! Аз също се надявах, бирата да се охлади в реката ама беше топло времето! Но да си дойда на думата! Ако се е правил правилният избор в управлението на държавата, по време на прехода, още щяхме да сме индустриална Република! Ако не сме стояли и да дрънкаме глупости пред блока, когато сме хванали далавера та с лесните пари, а бяхме гласували, сега нямаше да говорим за Костов, Доган, хубавото Наде и тн. Аз знам едно, ако не стане с изборите, ще бъде с революция и то кървава! (Без която, също няма да мине и то вероятно още преди да свърши тази година) През годините, аз също дрънках че няма да гласувам, защото познавам душите на голяма част от управниците, но сега трябва да се започне от някъде! Поздрави...

Мислиш ли,че Евреите ще оставят Запада да залези?Знаеш ли,че земите на Франция,Германия,Евреите ги купуват след ВСВ и реално тези земи са техни,а Швейцария им е резиденцията.

Това трябва да го види Цанов!

За всичко си много прав,но мене ме тревожи това че когато говориш прекалено много да не ти дойде честитка като на Цанов. Благодаря за интересното и полезно видео!

Браво Киро! Много точно и ясно обяснено. Дано го разберат повече хора.

Много добро видео!!! Но как според теб фактор Америка може да се отстрани при вече окупираната ни във всеки сектор страна??? Дали, ако сменим с Русия няма да изберем “по-лошия ЕбаЧ”???!! Не го казвам, защото не харесвам Русия, напротив завършил съм руска гимназия и имам доста приятели руснаци! Само, че съм говорил с приятели от Полша, Беларус, дори учителката ми по руски, която е по възрастнаот теб бат Киро, тя е от Украйна...... Та това, което искам да кажа е че съм чувал доста упреци и минуси от това Рисуя да ти е “ЕбачА”. Не мога да говоря с факти или аргументи, а просто случки.... (пак казвам това, което го пиша не е чиста монета. Говоря като страничен наблюдател, който няма преки наблюдения над нещата 😃)

Петър

Дам Бат Кире и аз съм си ги мислел тия работи,но друго е Ветеран като теб да ги потвърди,но въпреки това Надеждата умирала последна казали хората.Радвам се ,че има хора като теб да имат смелоста да ги кажат на хората право в очите нещата и да не си мислят,че света и хората в него са много розови. Време е да се махнах Розовите очила и да прогледнем в каква помия живеем. Съгласен съм с теб,че в такива малки групи можем да си помагаме взаимно и да страним от стадото.Светът не е такова розов колкото ни го изкарват и колкото по-бързо слезем на земята и приемем фактите,толкова по-добре за нас.Успех на теб, Веско и останалите разумни хора в групата. Поздрави от Германия

Бат Киро,страхотно видео.Абсолютната истина.Вярвам че ще дойдат добри времена за България и май е време всички ние които сме извън пределите на родината да се връщаме.Поздрави на Веско

НЕ МИСЛЯ ЧЕ НА РУСИЯ ИМ ПУКА ЗА НАС ЗАЩО ТРЯБВА ДА НИ ПОМАГА ЗА КВО??????????

https://youtu.be/g4XJzz78iyQ

Бат Киро определено всичко казано е истина и времето го е показало. Искам само да те добавя че ако политиката е като бизнеса ние вече нямаме "разменна монета". Как ще се пазарим с кукловодите като нямаме какво да предложим, мисля че вече сме по "бели гащи". Остава ни само една опция ...

Super Kire. Samo Taka otvarq se ochite na maltsina. Pone da izkrastalizira vsichko. AZ Mislq you Russia ili Kitai Kat tebe neznam za India. Mnogo Dobro video.

Според мен започват наченките на нов вид управление в световен мащаб , така че това крадене може след известно време няма да е толкова лесно да се прави както до сега! Всеки в политиката гледа да си оправи живота преди всичко и който се е излъгал за него да гласува, пак ще се разочарова. Те направиха политиката шоу. Гледам и малки деца вече се и интересуват ! Биг Брадър пасти да яде.....

Логиката която вкарваш е правилна и нещата са така България няма как да бъде абсолютно независима, малка държава без армия няма как. Но ако управляващите са с гръбнак и наистина се водят от българския интерес няма да се краде така и нещата ще започнат да се случват лека полека. В крайни случаи по важни въпроси ти сам го каза може да се търси подкрепа отвън и да се защити националния интрес доколкото е възможно. Трябва да се опитваме да промвним нещо като само стоиш и псуваш няма как да стане нищо.

Браво Кире! Почти набор съм ти-69.И яз израснах по уличите еи правех бизнес в нашта държава но ББ 1 ме унищожи ! Сега оцеляваме навън в дивия капитализъм ! Следя всичко твое и те подкрепям! Радвам се имаш ентусиазма да събуждаш умовете на младите! Бъди богословен

За краденето се знае от почти всички предполагам,но тук бат Киро нагледно разясни кое,как и защо се случва !Чест и почитания- достойни за уважение сте бат Киро и Веско за всичко което правите !!!

У наше село има една такава поговорка ДОБАР ЛИ СИ ЕБАЛ СЪМ ТА ЕБАЛ ЛИ СЪМ ТА НИЩО НЕ СТАВА ОТ ТЕБЕ . С мекия нищо няма да стане и така като гледам ко става само дългата ръка на путин може да ни оправи до някъде

Bravo dobra rabota

В крайна сметка Бат Киро излиза че е прав за всичко Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте. Така или иначе язе ша гласувам за Костадинката тук в Испания Все имам още малко надежда че Братска Русия щте застане зад нашият гръб Ако Костадинов спечели изборите де и да рече да минем на другият бряг. То Сидеров ме разочарова

Запада е залязваща империя. Пандемията показа в действителност, колко по назад са от страни като Русия и Китай

Hans R

Абе Ебал съм ги,тия шибани политици дреме,ми на дедовия за тех . В то живот шибан требва да са,бачка здраво ,за да има кво сложиш на масата ,и да има къде си завреш главата. Има една стара поговорка,който работи ще яде,който не,нема да яде.И,никой не,е по голем от хляба.

Genadi Dimitrov

С не гласуването на който и да е помагате на мизерниците да си въртят схемите. Има опция да не гласуваш за никой, но трябва да се гласува. Колкото повече гласуват, толкова по-трудно ще си въртят схемите с изборите.

браво проф.брейк...на десетката в окото...

Точно така е, но изключително малко хора го осъзнават. Не виждам как България може да стане наистина независима държава в момента; дори и да стане революция. Великите сили контролират играта от векове

Много вярно и много добре казано браво Бат Киро

Filip Petkov

Реално и обективно погледнато, всичко което казва бат Киро, е така в крайна сметка.

Венцислав Димитров

bravo bat Kiro nauchih dosta raboti ot tui video

Христо Тодоров

Точно това са си казали повечето, избирайки професията.

Бат Киро, много точно каза всичко в това видео!Поздрави от Бургас!

Взема и аз да стана депутат поне да прибирам пари


More Creators