LIVE: ИЗБОРИ 2021 - РАНО Е ЗА ПРАЗНЕНСТВА! 05.04.2021 / 19:00 часа
Added 2021-04-05 11:14:53 +0000 UTC
Здравейте!
Тази вечер (05.04.2021) от 19:00 часа ще направим LIVE в Patreon.
Ще си поговорим за резултатите от изборите и за "новите" играчи.
Ако имате въпроси, задайте ги в коментарите под този пост.
Кръстници са тези, които раздават заповедите. Същите, които заповядват назначаването за министър на Ананиев в осем поредни кабинета(от Костов включително насам) и му дърпат конците на Бойко - тях наричам аз кръстници. Ще се съглася, че е дезертьор, страхливец, предател, лъжец, убиец, мръсник, куче и така нататък, но и ще предложа дума, с която да го определим кратко, ясно и изчерпателно, а именно - ИБРИКЧИЯ!!! За мен той е точно такъв - краде пари с дясната ръка докато държи ибрика в лявата и обслужва, който е на ред.
2021-04-13 17:32:40 +0000 UTC
👉👉👉👉Френското издание L'Express в статия за ситуацията у нас нарича премиера Борисов „Кръстника“ на България. Във Франция са стигнали до този извод. „Ако гледа включванията му на живо във Facebook, човек ще реши, че той е предприемач в сферата на благоустройството, а не лидер на държава в Европейския съюз...
Скандални снимки от спалнята му, на които се виждат пачки от 500-еврови банкноти, щяха да доведат до разследване за пране на пари в една нормална страна-членка. Но не и в България“, - пише L'Express.
В цялата история на България нито един наш управник не е падал толкова ниско. Дори към Тодор Живков западните издания се отнасяха почтително, независимо, че го описваха като лидер от тоталитарен тип.
Само ние ли не проумяваме, че когато „кръстник“ е начело на държавата ще бъдем винаги най-бедната страна? Защото неговото разбиране за управление е кражби, манипулации, корупция, лицемерие, пропаганда и все от този род. Ще сме най-болната нация, защото и парите за здравеопазване се крадат. Продължителността на живот ще е най-ниска у нас, защото възрастните хора са оставени на съдбата. Срутища ще задръстват пътища, а километър магистрала ще е на цената на диамантите от борсата в Антверпен, защото се крадат милиарди.
И ето го „Кръстникът“ в Рилския манастир. Благодари на Бог, че му помогнал да спечели изборите, защото много хора гласували за него. Минута по-късно заявява, че се отказва да е депутат. Не му трябвала депутатска заплата, нито имунитет. Разбирате ли колко е деградирал този тип – за него присъствието в НС се изразява в получаване на пари и имунитет. И през ум не му минава за приемане на закони и спазване на конституционния ред и разделение на властите. Не се сеща и за тези, които са го избрали и са очаквали, че той ще ги представлява в НС. Не, няма да ги представлява, нито ще защитава техните интереси. Защото не му пука за тях. И за Бог не му пука, ако питате мен, но обича да се прави на добър християнин - от страх, или като пиар.
За „Кръстника“ е по-важно да изчезне, да се скрие, за да не отговаря за несполуките в управлението и за разпада на държавата. В парламента оставя своите министри и неколцина пропагандисти, които да отговарят на неудобните въпроси и вероятно някои от тях да поемат вината за неговите зулуми.
Френското издание го нарича "Кръстника" на България, но ми се струва, че това е е съвсем точно. "Кръстниците" в мафията все пак имат чест и достойнство, каквото в случая липсва. Дезертьор е подходящо, но ми се струва семпло. Лъжец? Вече е клиширано, защото той не спира да лъже. Предател му отива, но и то не е пълно. Страхливец е доста точно, но към него трябва да се прибавят и други. И се сещам за вапцаровото стихотворение „Песен“, в което има израз: „Свърна в гъстата гора и избяга като куче.“ Убиецът, който стреля от засада, бърза да се измъкне, да не остави следи, мръсникът...
Да предлагаш депутати в услуга на друга партия като картофи на пазара; да изпращаш дузина министри в телевизиите по едно и също време да облъчват зрителите с пропаганда а ла 1956 година; да разиграваш нелепи сценки как благодариш на Бог и да плюеш на вота на избирателите си, за да си спасиш задника – това са долнопробни, но и непростими неща. Да, вариантът „избяга като куче“ ще му отива.
Не, не е забравил да вземе чекмеджето с пачките и златото. Куче влачи рейс, става: Куче влачи чекмедже.👉👉👉👉https://frognews.bg/novini/krastnikat-izbiaga-kato-kuche-chekmedjeto.html
2021-04-12 20:21:34 +0000 UTC
Вярвай в обратното, за да се случи, ако всички сме с това съмнение, ясно, че няма да стане. НЕКА се концентрираме в това, какво е добре да стане. Вие говорите само за какво не вярвате, че ще стане. Трябва да вярваме в това, което желаем, да се концентрираме най-вече в собствената си промяна, ние Гражданите сме също отговорни за цялото на Обществото. Общество не се образува от Политиците, а от съвестни Граждани.
2021-04-12 08:09:45 +0000 UTC
За Божков съл съгласен, че може, но много ме съмнява че ИСКА нещо повече от отмъщение и да си осигури комфорт в родината
2021-04-10 10:49:36 +0000 UTC
🤣🤣🤣
Огнян Стефанов
2021-04-07 10:13:59 +0000 UTC
Ако изборите променяха нещо, щяха да са забранени....
2021-04-07 08:00:28 +0000 UTC
И аз бях за Божков !!! Живи и здрави да сте Веско и Бате Киро !!!
Кати Димитрова
2021-04-06 22:04:45 +0000 UTC
кире как виждаш божков с путин да работят...че не мога да се сетя...
2021-04-06 18:33:37 +0000 UTC
но не съжалявам..
2021-04-06 18:26:12 +0000 UTC
мога да напиша книга за психологическото развитие на един комарджия -аз...100-120. бона съм субсидирал божката...от 1993г..голяма борба...
2021-04-06 18:20:35 +0000 UTC
на предния лайф кире те попитах за краси каракачанов че го нареждат...и познах...със здраве...
2021-04-06 18:02:02 +0000 UTC
не подценявайте народа...ако партииките кире си изменят на обещанията сега нищо не се знае за реакцията на хората...
2021-04-06 17:57:17 +0000 UTC
да не станем свидетели на пазар на депутати...има голяма вероятност...много голяма...кокала е много тлъст...
2021-04-06 17:42:52 +0000 UTC
мисля че Божков е най-лошия вариант.Няма човек който да не е чувал страшни неща за него.трябва да си луд за да гласуваш за него.и ако няма подходящ пускаш празно,според мен
2021-04-06 16:31:24 +0000 UTC
Божков може да е нашият Путин, но с толкова голям процент на Лумпени в България трудно ще стане.
2021-04-06 16:05:11 +0000 UTC
Аз ще кажа какво очаквам да се промени като гласувах за ДБ: очаквам масова чистка по всякакви ненужни държавни администрации и освобождаване на малкия и среден бизнес от административен натиск. Смятам, че те са най-способните да го направят. И изобщо не ме интересуват някакви джендъри и други такива, дето смятам че са глупости и не мисля че ще стане.
2021-04-06 08:10:22 +0000 UTC
Бат Киро абе направи едно видео за феномена който се случва .... в 7:30 сутринта 30% преброени гласове ?? Процентите са наредени грубо 24% ГЕРБ , 18% Слави и така на татака .... в 13:30 90% преброени ПРОЦЕНТИТЕ СА СЪЩИТЕ НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ ???? Начи бройш бройш едни и същи числа пък 3 пъти повече преброени .... Как става тая работа ум да ти зайде .:)
2021-04-05 20:12:38 +0000 UTC
Моля те, научи се да пишеш и тогава коментирай! Грамотността ти е на 0, да не кажа, че отиваш и под нея! Ако Веско чете коментари като твоя разбирам защо срича! Ти за препинателни знаци, за големи букви, за начало и край на изречение чувал ли си?
2021-04-05 18:43:34 +0000 UTC
Здравейте господа. Въпрос към Киро
Къде според теб изчезнаха бежанците на турската и гръцката граници след появата на коронавирусът?
Milena
2021-04-05 18:22:25 +0000 UTC
Здравейте бат Киро и Веско...и наздраве! Поздрави от Русе! Ще го бъде ли 45-ия парламент?
2021-04-05 18:01:35 +0000 UTC
Наздраве бат киро! С кой мислиш че ще се куалира слави ?
2021-04-05 17:59:18 +0000 UTC
Ще видим филма, мерси
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 17:55:12 +0000 UTC
Да те питам - къде да си намеря жена, бате Киро? Всичките където съм им имал мераци са или кариеристки, или като чуя, че ще си прави джуки и бяфам с 200 или търсят някое мамино детенце с порше... Имаш ли идея как да си намеря жена (не момиче), а жена - с която да имам семейство и деца (ако може преди 25 години). Позсдрави, на 19 съм от Шумен!
2021-04-05 17:53:05 +0000 UTC
Ok sedish bai Kiro otgovarqsh na vaprosi kade glupavi kade ne ... Taka kazvash zvanq MI Bojkov zvanqha mi ot drugade . Dobre tuka li ti e po interesno kazvash ne mi se zanimava s gluposti s pomiq no i v tiq mreji gu ima i to mnogo ti znaesh otlichno .. Hubavi neshta govorish i ne si pros chovek
2021-04-05 17:50:07 +0000 UTC
Здравейте, бат Киро и Веско! Като получих известие за лайв в пейтриън бях до магазина и веднага си взех една бутилка хубаво вино и мезенце...
2021-04-05 17:49:26 +0000 UTC
Как мога да се свържа с теб :)?
Hristo Hristov
2021-04-05 17:46:24 +0000 UTC
бат киро 1 въпрос относно сваляне на корем дългосрочно, какви тренировки ще трябват освен пътека
teodor
2021-04-05 17:44:58 +0000 UTC
Бат Киро, защо Божков не успя да си уреди достатъчно гласове с толкоз пари? Или са му ги скрили, както говори той?
2021-04-05 17:44:40 +0000 UTC
На следващите избори Боко като добави пак към пенсийте, социалните помощи и други за многодетни семейства и всичките по махалите и пак ще си тупа топката! Няма измъкване от тая мафия!
Metodi Tzvetkov
2021-04-05 17:41:52 +0000 UTC
Истина ли е историята за Гемижев,че е вдигнал предницата на Вартбург за да може да си смени гумата някаква мадама
2021-04-05 17:40:21 +0000 UTC
Бате Киро може ле да направиш клип в който по подробно говориш за свирепия капитализам чувал ли си за анархо капитализъм това е ситема в която се застъпва за елиминирането на държавата без правителство без данъци и с помощта на свободния пазар ще се развие по-добро общество само частна собственост и свободен пазар.
2021-04-05 17:28:29 +0000 UTC
Здр.. Момци Кире изборите са решени още преди нова година (там кадето трябва) а вчера сямия вот е формялност, но хората него знаят.! Поздрави... трябва да си поговр.някой път
2021-04-05 17:25:10 +0000 UTC
аз смятам че идаването на всеки различен от герб сега означава връщане на схемите след 89 година все пак всичките са станали богати по това време от разграбване на даржавни предприятия и схеми и сега общо взето стана всички схемаджий срещъ герб защото герб им шибнаха силен шамар
Radoslav Krasimirov
2021-04-05 17:24:07 +0000 UTC
Кире,аз едно не мога да разбера?! Много бързо забравиха хората ,че Слави беше първа дружка с Бойко и той заедно с дружината му го издигнаха на пиедестал.Може и да се е подвел ама все си мисля,че интереса е клатил феса...Аз песните му много ги обичам и на концерт съм му скачала и пяла,ама да ни управлява ..надскача се мисля.За Божков съм и това е ама не гласувах и аз като тебе..Не съм до сега,че и аз съм виждала шефа как печеше кюфтета и бира приготвяше за циганите като избирахме кмет...Голяма предизборна акции беше😄😄😄..Тя и тяхната не лесна - на всякъде ги връткат..
2021-04-05 17:23:47 +0000 UTC
Здравейте,ако една шепа хора управляват светът ,какво значение има кой ще управлява тук ?Конците се дърпат от вън.
2021-04-05 17:22:31 +0000 UTC
КИРО НАЗДРАВЕ НИЩО ЧЕ Е ПОНЕДЕЛНИК ПРАВ БЕШЕ
2021-04-05 17:22:23 +0000 UTC
Да България с измислената Америка за България, разпространяващи джендарска "демократ пропаганда" ВЪН!
2021-04-05 17:22:18 +0000 UTC
Защо няма нито един убит политик досега, освен Андрей Луканов?
Viktor
2021-04-05 17:21:11 +0000 UTC
Чичо Киро, не се юрнах да гласувам, не бях говорила по въпроса със семейство и приятели, но днес по-рано всички се събрахме и се съгласихме за Божков. Като ти гледах видеото много се зарадрвах! Благодаря за съдържанието както винаги!
2021-04-05 17:19:03 +0000 UTC
Мисля, че много от повечето от нашите политици са продажни и американски марионетки, но Христо Иванов ми е особено неприятен. На 3 Март, деня на Освобождението на България, излезе с изявление което беше в духа, че руските войници са дошли "Уж за да ни освободят", а малко след това да ни окупират. Отделно от ДБ редовно обсъждат демонтиране на съветски и руски паметници. За мен това е абсолютен позор.
Явор
2021-04-05 17:18:28 +0000 UTC
Относно руснаците, факт е че ни мислят за предатели,но самите те първи ни предават... Относно Афган,бил съм там много пъти,пак факт руснаците ги уважават много местните,друг факт те също са предали местните след като са си тръгнали с подвита опашка,но политиката е проклето нещо. Путин я дигна Русия но май ще я и удави. Не че има друга перспектива де.
2021-04-05 17:15:16 +0000 UTC
Слави тръгнал от мартениците - символ на древните българи, минал през забавни предавания и правещ се на клоу, припявал на вече покойните мутри-братя от ВИС1 и ВИС2, създал вече собствено шоу и докоснал върха с една камара холивудски величия дошли му на крака. Прекалил с наркотиците и почти ослепял, спрял се и след това видял мъгъщието на Господа. Помогнал на не малко хора. Теглил путка майна на БаталТВ и Боко афендито, неотказал се и създал собствена телевизия с която да радва още зрителите си. Погнусен от политиката, влиза в нея, за да им ебе майката на всички онези олигарси, които искаха да го закопаят. Докоснал се до експерти българи в чужбина, напуснали държавата си от гнусните изпражнения на торбите с лайна. Аз лично очаквам от Слави, първия политик полетял към затвора, а след първия как последват и други. Обещал им е пълна резивия и сурвакане до посиране, което съотвества с исканията на българските граждани. Отметне ли се - ще изгори като факла от българския народ.
2021-04-05 17:14:09 +0000 UTC
Бат Киро, не съм съгласен с теб за криптовалутите, аз лично търгувам от 5 години с криптовалути (не много активно), но наскоро продадох известно количество и печалбата ми беше х5, разбира се не е добре да си вкараш всички пари там, но определено има потенциал вместо да държиш всичко "под матрака" или в банката. Прочети по скоро за блокчейн технологията, не толкова за самите валути.
2021-04-05 17:08:09 +0000 UTC
Здравейте,Киро и Веско.Какво мислиш за казаното от Божков при второто интервю при Цанов, когато Пеевски е имал среща със Слави и до последно както каза Божков за Слави “Продаде ли се не се ли продаде
2021-04-05 17:07:30 +0000 UTC
Коментирахме го, Манолка
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 17:07:30 +0000 UTC
Баща ми те слуша и се нерви, че даваш съвети на младите да стават далавераджии. Цял живот далавери ли ще въртят? По-добре да станат топ професионалисти в нещо, от което да получават два-три+ пъти от средните доходи за страната, да спестяват и да си управляват умно парите. Да не разчитат, че някой месия ще ги оправи.
2021-04-05 17:01:36 +0000 UTC
Говорихме за това отначало.
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 17:00:06 +0000 UTC
Бат Кире, пийвам ракия, замезвам сладко и те гледам с кеф. Следващитя лайф да си с Хайнекенче. 😁 Как я виждаш България след три месеца. Да сте живи и здрави
2021-04-05 16:59:52 +0000 UTC
Кириле,тоя лаф за трицата в гъзъ винаги ме разсмива,действа безотказно!Бъдете здрави с Веско!
2021-04-05 16:59:09 +0000 UTC
Най прекаран е Ванката сега . Трябва да мете и народното събрание.
2021-04-05 16:58:56 +0000 UTC
Отговорихме, Иво на същия въпрос
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 16:58:21 +0000 UTC
Поздрави от Белослав!
2021-04-05 16:57:55 +0000 UTC
Как ще коментираш изказването на Божков, че е имал пари в Биткойни и заради това не са успели да му вземат всичко
2021-04-05 16:57:53 +0000 UTC
Ей тоя Elon Musk много прост... Продава си колите Тесла за Bitcoin-и :D Наздраве
Mitko Georgiev
2021-04-05 16:57:40 +0000 UTC
Коментирахме, Данчо
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 16:57:25 +0000 UTC
ЗДРАВЕЙТЕ, БАТ КИРО И ВЕСКО! ПИШЕ ВИ ВАШИЯТ ПРИЯТЕЛ УЧИТЕЛЯТ! ИЗБОРИТЕ ПОКАЗАХА, ЧЕ ИМА НАД 600 000 ДУШИ СА ГЛАСУВАЛИ ЗА СЛАВЧО. ЧОВЕКЪТ ПРЕДАВАНЕТО СИ НЕ МОЖЕ ДА ВОДИ, А КАМО ЛИ ДЪРЖАВА?
2021-04-05 16:57:20 +0000 UTC
Хубавото на това че Слави спечели е че може да смени Генарала и Кантарджиев с Годжи и Бай Шиле. Може ли да кажеш кой от щаба те дразни най много и защо
Valentin
2021-04-05 16:56:34 +0000 UTC
На изборите накратко се видя че повечето мислят с гъзъ си. Какво ще стане когато Бойко Борисов си замине. Според мен ще стане по-зле , защото в момента с Бойко Борисов положението е що годе спокойно , защото все още сме мъж и жена а Да България на Иван Костов искат да го променят. Също ще може ли да се чуем тези дни , защото когато ми се обади не успяхме да довършим разговора.
2021-04-05 16:53:30 +0000 UTC
Важното е,че партиите,които 30 години съсипваха България - бсп,сдс,герб и дпс са в тъча!
В.П.
2021-04-05 16:52:44 +0000 UTC
Здравей Чичо Киро,
възможно ли е Слави Трифонов и Краси Радков да са гаджета ?
2021-04-05 16:52:18 +0000 UTC
Отговорихме на такъв въпрос. Поздрави!
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 16:52:14 +0000 UTC
Как ще коментирате че Костадин Ангелов го избраха в велико търново и варна специално във вашия град където и мангъров беше издигнат
2021-04-05 16:51:26 +0000 UTC
Кире, какво те кара да мислиш, че ако дойде Божков ще мисли за народа, а не за собствения си гъз и хората около себе си ? Божков иска отмъщение, а не да подобри нещо в България... това са две различни неща!
Simeon Kostadinov
2021-04-05 16:51:18 +0000 UTC
Киро ако не се гласува как ще се промени нещо. Ти говориш от твое лице 53-годишен дядо. Ами ние които имаме деца на по 2,3 месеца какво да правим ? Да стои и да чакаме така ли ?
2021-04-05 16:48:36 +0000 UTC
Втори въпрос-Резултатите на ГЕРБ в чужбина?Според мен взеха голямата тояга оттам..
2021-04-05 16:47:10 +0000 UTC
POZDRAVI OT JAMBOL GOLEMI STE .......NE PISHA NA BG ZASHTOTO KOMPA NYAMA
2021-04-05 16:47:01 +0000 UTC
Докато няма имуществен ценз за право да гласуваш, никога нищо добро не ни очаква.
2021-04-05 16:46:47 +0000 UTC
Здравейте, поздрави от Франкфурт.
2021-04-05 16:46:28 +0000 UTC
Здрасти бай Киро,един клюкарски въпрос понеже си по запознат с нещата.някъде бях чел че Тодор Живков ударил шамар на турския премиер през 1978 г. в Одрин,това дали е вярно или са жълти заглавия
2021-04-05 16:44:59 +0000 UTC
Повечето българи в чужбина може да не са гласували за ГЕРБ , но за сметка на това гласуваха за чалгата, ДеБъ и джендърите. Това да не би да е по добре? Не напразно падащата от самолети деменция ги подкрепят! Според мене Божков е единствената надежда, но пак трябва да си имаме едно на ум, защото 99% от тези влезли в политиката се самозабравят!
2021-04-05 16:44:02 +0000 UTC
Здравейте момчета, поздрави от Бургас
Киро какво мислиш за хората, който са отишли да живеят и работят в чужбина и от там гласуват за ГЕРБ, БСП и ДПС
2021-04-05 16:40:52 +0000 UTC
Байдън,дойде на власт и веднага започнаха конфликтите в източна Европа
2021-04-05 16:40:29 +0000 UTC
Кире, бъркаш. Мутрите, независимо, колко пари имат са бита карта така е и за Божков.
2021-04-05 16:40:25 +0000 UTC
Евала. Един истински въпрос.
2021-04-05 16:39:46 +0000 UTC
Киро, кога ще ми се обадиш? Тук mного няма да разберат какво те питам.
2021-04-05 16:38:32 +0000 UTC
Здравейте отново! Имам един другар, който ти е много голям почитател и иска някой път да си говорите по телефона. Ако искаш да ти дам телефона му. Поздрави и да сте живи и здрави! :)
2021-04-05 16:38:16 +0000 UTC
Как мислиш-Цирка дали ще са Бойко и Слави ,,,,Ще вземат да се вземат пак
2021-04-05 16:38:12 +0000 UTC
Здраво момци, докато не прекъснем командването на господарите от сащ не мисля че можем нещо да направим. Но сигурно ще ни бомбардират. Какво мислиш чичо Киро?
Александър Клисарски (bg1forever)
2021-04-05 16:36:42 +0000 UTC
Поздрави Киро и Веско! Аз съм доволен. Лумпените и лошият матрял избраха северозападният дудук. Сега ще настане анархия и безхаберие, което е супер за хората, които знаят какво да правят ;).
2021-04-05 16:36:35 +0000 UTC
Здравейте Бат Киро и Веско! Ей сега си свърших тренировката. Искам да питам Бат Киро какво му е мнението за електрическите автомобили?
2021-04-05 16:36:34 +0000 UTC
Според мен ще се вдигнат всички на протест, ако се коалират ГЕРБ и БСП. Особено в София, където се видя, че не печелят.
2021-04-05 16:36:29 +0000 UTC
Здравейте младежи, от 32 минути гледам нова тв и думичка не обелват за ковид.... явно е дезертирал някъде!??
2021-04-05 16:35:44 +0000 UTC
Ти и Веско помогнахте да се направи филм за Ботев. Аз си мисля че човекът се обръща в гроба си като гледа как българите масово се оставят да ги тъпчат и не си мърдат пръста да си променят съдбата
2021-04-05 16:35:32 +0000 UTC
Здравейте Бат Киро и Веско !
Бат Киро, защо според теб не говориха за ковид 19 през последните 2 дни ?
Тръгнаха да надигат вълната, но имаше затишие през последните 2 дни.
Сигурно коронавируса си е взел малко почивка.
Поздрави от Варна !
2021-04-05 16:34:37 +0000 UTC
Здравейте Бат Киро и Веско. Искам да попитам защо Слави се скри с извинението, че има симптоми на вируса? :) Поздрави от Дания!
2021-04-05 16:34:26 +0000 UTC
Отговорихме на този въпрос вечер
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 16:31:33 +0000 UTC
Поздрави..А наздраве
2021-04-05 16:31:24 +0000 UTC
Поздрави от Кърджали. Мнението ти за Възраждане какво е.
2021-04-05 16:30:28 +0000 UTC
За тази вечер имам три въпроса.Разкажи за братята Васил и Георги Илиеви ? Защо са се разпаднали групировките ВИС И СИК ? Какъв човек е бил Илия Павлов ?
2021-04-05 16:29:56 +0000 UTC
Притиснявам се за другаря божков , че ако дойде на власт тя ще стане неограничена .... което малко ме плаши ... отиваме към тотална диктатура ... не знам дали това ще е по-добре или ще е по-зле пред дилема съм .
Krasio Velikov
2021-04-05 16:29:06 +0000 UTC
Бат Киро следвам ви от 3 4 месеца много истински неща казваш !! Но според мен който и да дойде много трудно може да се оправи България.
Трябва от нас хората да се започне по улиците не се спазват правила.
Полицията не си върши работата. Дори да се оправим пак ще е хаос ... Аз мисля че докато сме парламентарна република няма нищо да се промени.
Най-добре Русия да си не вземат.
Какво мислиш ти ?
2021-04-05 16:28:23 +0000 UTC
Киро, за пандемията не си прав, в Тексас още от края на февруари махнаха ВСИЧКИ ограниченя и маски, ограничения няма в целия свят а има само в Западна Европа и някои части на америка и турция,така че може да свърши бързо
Shang Tsung
2021-04-05 16:26:35 +0000 UTC
Здравейте приятели, бат Киро моля те направи дисекция на патриотите .
По голям срам не сме имали досега военния министър да не е военен ,радвам се че поне от тях се отървахме
Колкото и да е зле няма да е по зле от сега
Filip
2021-04-05 16:26:01 +0000 UTC
И друго казваш че Милиардер не може да го пипнеш,ама и оня с русия перчем беше още по богат а мнението за него ти го знаем ?
2021-04-05 16:24:41 +0000 UTC
Искам да питам Киро защо да не се кандидатира на следващите избори за министър председател? Би имал много голяма подкрепа от хората - умен, интелигентен, мислещ човек, поне така може да се промени нещо!
2021-04-05 16:22:48 +0000 UTC
Здравейте, според вас възможно ли е някога лица като Бойко Борисов да се озоват в затвора или това в България е невъзможно?
2021-04-05 16:22:44 +0000 UTC
Здравейте Бат Киро и Веско! Мислиш ли ,че евентуален служебен кабинет на Радев би променил нещо в България
2021-04-05 16:21:43 +0000 UTC
Здрасти, Кала, отговорихме на същия въпрос преди малко.
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-05 16:21:21 +0000 UTC
Дали си запознат с плана Ран-Ът
2021-04-05 16:20:37 +0000 UTC
Поздрави от Норвегия. Кире след тая словесна любов се чудя. Ако Божков те покани, били влязъл с него в следващите избори?
2021-04-05 16:20:21 +0000 UTC
според теб освен васил божков кой друг би могъл да оправи държавата
2021-04-05 16:19:56 +0000 UTC
Въпроса ми е : Ти гледал ли си ескпертите които предлага Слави и какво мислиш за това ?
2021-04-05 16:19:29 +0000 UTC
Бай Киро, ако беше на мястото на Борисов, какво щеше да направиш в тази ситуация? Нови избори, коалиция на всяка цена с който и да е или какво?
Втори въпрос - ако Борисов не е премиер, мислиш ли, че е застрашен?
Ned
2021-04-05 16:19:22 +0000 UTC
Тъй като си правих труда да изслушам голяма част от хората, които изявяват желание да ни управляват, просто освен Божков, друг нещо интелигентно не видях да кзва. Няма против Слави, но хора, които изкараха Сузанита едва ли не герой....... просто няма как да дам гласа си за него. Билетчетата не са ви карали да ги купувате. В селото където живея, имаше хора, които по цял ден стояха и търкаха..... Беше казал, че си бил в кухнята, според теб, има ли възможност да излезем от тия лайна, имайки предвид манталитета на хората към момента? Поздрави от колега ютубър ^^.
Hristo Hristov
2021-04-05 16:19:08 +0000 UTC
Бат Киро и Веско здравейте, живи и здрави да сте фен съм ви. Мисля че за Слави не си прав, той също не обещаваше някакви неща в предизборната си кампания.Той представи кандидати , които са експерти в областите си за министри , които правят план как би се подобрило дадено министерство.Референдума който направи преди няколко години показа какво искат българите и смятам че Слави би направил точно това. Слави също е успял и разполага с големи възможности и не вярвам че би се подиграл с гласовете на толкова българи, ако обаче го направи това смятам че би било неговият край. Важното е според мен че на тези избори се доказа че ние българите вярваме че нещата могат да се подобрят. Въпроса ми е ти гледал ли си експертите които предлага Слави и какво мислиш за неговата система която предлага? Поздрави от Русе
2021-04-05 16:19:02 +0000 UTC
Добър вечер бачо Киро и Веско. Привет от Испания. Аз не гласувах. Та на въпроса възможно ли е да се започне стрелба по улиците срещу политици както беше едно време. Живи и здрави бъдете
2021-04-05 16:18:23 +0000 UTC
бомбата реално може да доиде само от да българия защото са десни и меркел ако натисне то тея няма къде да идат със дпс са ясни . Както бях написал и на предния лаиф уговорката е Радев да направи експертно правителство и герб да го задуха и на следващите избори 40%герб ще са надолу заради бизнеса че няма с какво да държи
2021-04-05 16:17:28 +0000 UTC
Герберастите докопаха пак тлъсти проценти, там фалшификацията е ясна, но защо се подлъгаха мнозинството по ДБ и Христо Иванов...
2021-04-05 16:17:09 +0000 UTC
Здравейте, момчета! Бате Крие, според теб Божков ли е истинския вълк в политиката?
Манол Тончев
2021-04-05 16:16:37 +0000 UTC
Кирчо ако имаш информация Черепа правил ли е дарения /благотворителност/ за кого и къде?
2021-04-05 16:14:24 +0000 UTC
Бат Киро , смяташ ли че Слави ще направи двоен удар ,ако успее да убеди президента да го издигнат от партия има такъв народ за бъдещите президентски избори ?
2021-04-05 16:14:11 +0000 UTC
Какво мислите за американските бази у нас
2021-04-05 16:13:48 +0000 UTC
Zapada e hubavo samo na kartinka Kato gledash. Realnosta e druga
2021-04-05 16:13:44 +0000 UTC
Познаваш ли някой от Търново да е гласувал за ботокса
2021-04-05 16:13:15 +0000 UTC
Здвавейте
2021-04-05 16:12:56 +0000 UTC
Здравейте аз лично гласувах " не подкрепям никого " просто за спорта гласувах и аз участвах в машинното гласуване понеже обещават едни пари. Според мен най-логичният избор беше другаря Божков поради простата причина че няма кой да го "купи" но ..... неподкупен с власт ... става интересно в един момент ще почне да прокарва неща които устройват само него и едрият капитал .
Krasio Velikov
2021-04-05 16:11:26 +0000 UTC
Здравей,въпрос от друга тема. Какво ти е мнението за Путин ? Пасков добре го описва последно време...
2021-04-05 16:11:21 +0000 UTC
Бат' Кире. Имам един въпрос. Кажи ми какво мислиш за Божков ? Интересно ми е чуя.
2021-04-05 16:11:05 +0000 UTC
Zdraveite ,Bat Kiro q kaji dali Bojkov ste izvadi nqkoi kompromat za Boko zashtoto si mislq che ima dosta neshta?
2021-04-05 16:11:05 +0000 UTC
Ти сам го каза , няма промяна . И Славчо е в играта 100%
2021-04-05 16:10:46 +0000 UTC
Бат Киро всички държави ли ги управлява мафия.
2021-04-05 16:09:24 +0000 UTC
Малоумни въпроси. Лично мнение.
2021-04-05 16:09:11 +0000 UTC
какво мислиш за Венци Чикагото и неговата партия , на изборите бяха с Божков
2021-04-05 16:08:53 +0000 UTC
Не ме изненада резултатът на БСП. Да не забравяме 120 хиляди умрели пенсионери през 2020. Ето и от къде може би идва разликата
2021-04-05 16:07:06 +0000 UTC
Bate Kire i Vesko zdraveite nov sam v Patreon .. napalno sam saglasen che beshe vajno i vreme da smenim licata (moje bi e taka ) no neka da vidim kak shte se naredqt . Ta vaprosa mi e zashto Bojkov... Ne mislish li che iska da si varne vsichki firmi i Ritoni i da si deistva po neshtata
2021-04-05 16:05:33 +0000 UTC
За пример, аз гласувам за 1 ви път от 91а.
Yordan Mihaylov
2021-04-05 16:05:27 +0000 UTC
Слави толкова пари хвърли за таи телевизия, сега влиза във властта да ги избива.
2021-04-05 16:05:02 +0000 UTC
Здравей наборе и Веско,как ще коментираш направо смешната избирателна активност в България, и голямото раздвижване в чужбина.
Yordan Mihaylov
2021-04-05 16:04:33 +0000 UTC
Бат Киро какво според тебе можем ние хорицата да направим? Какви приготовления можем евентуално да започнем, за да не разчитаме некой друг да ни оправи и изобщо има ли го тоя варинат, впредвид кви сме хиени?
2021-04-05 16:04:01 +0000 UTC
Izborite minaha, sega predstoqt analizi i pregovori...Moje li edin put- Nazdrave, dnes e 37-iqt mi rojden den. Pozdravi ot injener Bakalov!
2021-04-05 16:03:40 +0000 UTC
bat kiro pozdravi ot aksakovo iskam da te pitam kak shte se promeni darjavata sled izborite
Христо Тодоров
2021-04-05 16:02:05 +0000 UTC
Добър вечер.
2021-04-05 16:01:54 +0000 UTC
Живо здраво поздрави от Щатите !
2021-04-05 16:01:21 +0000 UTC
Zdraveite Breik, Vesko i Daniela,
2021-04-05 16:00:39 +0000 UTC
Za bitkoina kvo mislish super nadsenen e sega 50 000 parcheto smiah
2021-04-05 15:58:42 +0000 UTC
Zdravei bate Kiro. Dnes po Aljazeera techeshe text che Borisov e spechelil izborite. Molia za tvoia komentar
2021-04-05 15:57:04 +0000 UTC
Здравейте Киро и Веско. Искам да питам какво мисли Киро, че ще се случи сега с коронавируса? Дали няма пак да ни затворят?
2021-04-05 15:56:09 +0000 UTC
Смяташ ли, че е по-добре всички да гласуват и какво мислиш за мнението на Пасков, който твърди, че колкото повече хора гласуват, толкова по-малко важи купеният вот?
2021-04-05 15:48:52 +0000 UTC
Чакам с нетърпение лайфа понеже тука сме в почивен ден аз ще ви гледам от вкъщи със биричка, НАЗДРАВЕ!!!!
2021-04-05 15:48:17 +0000 UTC
Как би действал бай Киро ако беше на мястото на Слави? Поздрави!
Tsvetan Tsvetkov
2021-04-05 15:45:35 +0000 UTC
Здравейте ,бат Киро и Веско! Аз мисля,че ако гласуването променяше нещо,щяха да ни го забранят.Поне за два дни отмениха вируса :) Поздрави и Наздраве!
2021-04-05 15:45:25 +0000 UTC
!!!!Привет от Барселона на любимия ми тандем Киро и Веско, вчера около 16 часа местно време минах и излъчих видео от избирателната секция в Барса и като видях каква опашка имаше от желаещи да гласуват направо ми се развали настроението. Аз не гласувам никога защото не искам да участвам в този цирк. Ще си позволя да цитирам бай-Тодор "Ти нямаш пари какво ще решаваш - решава този който има пари" Тия хора като ги гледах как мирно и кротко са се наредили като овцете и чакат да си пуснат гласа(сякаш някой ще им го зачете) за мен това означава че те сами доброволно са съгласни на това към което са ги повели политиците а именно ; европейски ценности, джендър идеология, маски, ваксини с неясни субстанции, затваряне на работни места и т.н. - списъка с гадостите които са ни подготвили е доста дълъг, та въпроса ми е ; Ако никой никъде не отиде да гласува медийките какво ще излъчват и как ще си натъманят процентите, аз лично си мисля че ако това се случи значи народът ще се е събудил и тогава ще може нещо да се промени, ти какво мислиш по въпроса бай-Киро ?
2021-04-05 15:43:04 +0000 UTC
Божков е престъпник, Божков е мафиот, Божков не е за политиката, а е за затвора! Направи мили очички при Цанов и ти разтопи сърцето.. Бил жив, защото спазвал закона...чак и той не си вярва на казаното! Хората, които гласувахме за "ИТН" не гласувахме заради концерта му...! Бъди сигурен! 3.5 милиона на референдума!, Колко очакваше сега да гласуват за него...Божков му предлагаше коалиция..отказа му Слави и почна мафиота да го плюе! на Бойко гомното почна да му се подава отдолу и той взе да протяга ръка за мир, за благото на държавата... Каквото е казал Слави до момента..го е изпълнил никакво коалиране и пълна независимост... Много е лесно да плюем по гърба на другия..Поне изчакай дали ще се издъни..та да си направиш чикия на душата, като го засипеш с лайна :)
2021-04-05 15:38:20 +0000 UTC
За пореден път се убедих че българинът е тъп.Щом гласуваха за Слави толкова хора като си мислят че той ще ги оправи.Изобщо не мислят а и са късопаметни.Преди 12-13 години за едни избори Слави лансира Миглена Кунева тази дето ни затвори АЕЦ за пари, но това не го помнят.А че цирка ще е голям е истина, още повече сега сме в сложна геополитическа обстановка.Конфликта Русия Украйна е на път да се превърне във военен.Украйна вече с струпала 80 000 армия, Русия прехвърля военна техника към Донбас и Крим.Има доста видеа за това.
2021-04-05 15:36:06 +0000 UTC
Здравейте, бате Киро и Веско! Гласувах от южна Франция за Божков, майка ми и други близки също...и пак ще гласувам за него ако трябва по-късно, че само в него е надеждата да изкорени тотално тези стари плевели, да се почне на чисто, а не само да дойде да яде от баницата и той. Факт е, че българите в чужбина не избраха Герб и Божков влизаше в пзрламента (не, че може да направи нещо с толкова малко депутати). Той даже и сега може и да влезе ако не изчезнат гласовете по пътя до България.
Metodi Tzvetkov
2021-04-05 15:20:59 +0000 UTC
Мисля, че Слави и Божков са си имали вземане даване в иманярството. И някои много страшни неща са се случвали по това време, Киро ти чувал ли си нещо?
Dessislava
2021-04-05 15:04:24 +0000 UTC
Бати Киро, не позна, че ГЕРБ и БСП ще се коалират. Математически не им стигат депутатските мандати за мнозинство, плюс това днес Корнелия Нинова каза, че няма да подкрепи никакво правителство на 'ГЕРБ-СДС'! Картите се разбъркаха! Големите печаливши са 'Има такъв народ' и 'Демократична България'! При нови избори след 3 месеца, те ще си вдигнат още резултата!
Viktor
2021-04-05 14:57:12 +0000 UTC
Здравейте,
Искам да кажа, че реших да участвам като застъпник в изборният ден и да видя целият процес нарчен "избори". Виждайки нещата отвътре направих свои изводи за себе си /осъзнах, че съм грешал за много неща. На самите избори нещата протекоха съвсем нормално - хората, които участваха в комисии и т.н. бяха нормални хора, всичко беше нормално. До преди това си мислех, че проблемът е в тях /че са купени, манипулируеми и т.н./ Сега видях с очите си, че греша. Тогава стигнах до извода, че проблемът е в нас. Какво мислите Вие, Киро - проблемът в нас ли е?
Alex Ivanov
2021-04-05 14:53:06 +0000 UTC
Здравейте Киро и Веско радвам се че отново съм на live с вас. Искам да те попитам дали си изгледал последния live на Цанов с Васил Божков ? Наистина ли смяташ че такъв човек може да бъде първа или втора политическа сила и да тласка българския народ напред към просперитет ? (На мен ми звучи смехотворно) - Божков имал хъс за отмъщение ? - ( Къде го виждат почитателите му това чудо незнам ). Божков нямало как да бъде подкупен защото имал мното пари - (както той сам каза). Наистина има хора които вярват че щом един човек има много пари то значи повече не са му нужни , и с тях ще помага на другите като Божков , защото той не обичал хората около него да са нещастни а той да се чувства добре. Та той най-много лаеше против Борисов а каза че никога не са имали вражда помежду си ? - Какво мислиш за неговата идея да легализира марихуаната с лечебни цели.
2021-04-05 14:46:48 +0000 UTC
Поздрави от Добрич, бат Киро, гласувах за Божков и през цялото време си припомнях какво говориш ти и какво знам аз, но реших ей така напук да отида и сега съжалявам, че се включих в този цирк. Живи и здрави и само напред, мършите да се радват и да ги маскират и да ги ебът в гъза - здраво!
2021-04-05 14:37:27 +0000 UTC
Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте тук в Испания Много Българи гласуваха за Слави като ги питаш защо и те не знаят да ти отговорят Въпроса ми е Каква е тактиката Божков да спечели на Есен ако кабинетат се разпадне Понеже Слави нема да се коалира със ГЕРБ Благодаря предварително
2021-04-05 14:28:40 +0000 UTC
Наздраве Кире. Отивам за бира и ще те гледаме с жената в 19:00. Аз имам въпрос - какво ти е мнението за достоверноста на вота като цяло? Какъв е шанса гласът, който си пуснал да отиде РЕАЛНО за партията, която ТИ си избрал. Защото ми е много интересно как за 10 години не чух един човек да ми е казал че ще гласува за ГЕРБ, пък все те печелят.
2021-04-05 14:16:17 +0000 UTC
При едни протести бързо ще издъхне дългия, шоумените и музикантите са за концерти и актьорски вечери, не за управление на държавата
Dimitar Dimitrov
2021-04-05 13:49:38 +0000 UTC
Наздраве от София. Поздрави на теб, жена ти, сина ти и Веско. Искам да те попитам дали се вижда края на тази глупава пандемия и дали ще бизнесите магазини и молове, за да малкото които са оцелели да продължат да работят. Това е което правите с Веско е страхотно. Нека live да е само в patreon, за да си спестите обидите с Веско
2021-04-05 13:40:05 +0000 UTC
ДОбър вечер и от мен Бат Киро и Веско !Много малко ....да не кажа почти на изчезване са хората като теб с такъв морал и цености и акъл нена последно място ,а и опита да не го забравим и него да го споменем от който имаш безкрайно много и ние черпим благодарение на теб!Та...въпроса ми е дали Божков го прави за лично отмъщение или за да помогне наистина на държавата избавяйки хората от :както той ги нарича- хунтата ?!Или го прави и за двете едновременно - как мислиш бат Киро ?!Поздрави и на двама ви с Веско !
2021-04-05 13:01:00 +0000 UTC
Добър вечер Кире и Весе , поздрави от Осло от Русин и Весела и Гергана от Варна ! Само да ви кажем наздраве и бъдете здрави! Ако може да надигнеш Хайнекена. :) Чудим се кой гарантира ,че хората,броящи бюлетините са безпристрастни и съвестни.
2021-04-05 12:48:43 +0000 UTC
Здравейте Кире и Веско! Чета коментарите и мисля - как така ГЕРБ??Каква радост?!Ама те ни затриват бавно и сигурно.Чак ми се плаче като си помисля,че ще изчезнем лека по - лека! Аз и аз като тебе ,Кире за Божков бях, дори и никога да не съм се интересувала от политика,простичко си мислех - човека има пари и то по много - няма да ни смъква кожата от гърба ,а пък си ги и познава тея дето ни газят,ясна му е цялата врътка.В него ми беше надеждата..
Аз си седя тука в гадната Германия,гният си ми костите и си плащам кредита ,и все още си мисля,че мога да се прибера..
Дете на соца съм с майка рускиня, това ми бяха най-щастливите години - няма да се върнат!Като дойде тая демокрация - леш!За всичко си прав - златна ти уста! Все едно мен си слушам..Дано дойде ден да мога да си дойда поне в отпуск и да те разцелувам,че само ти ми поддържаш духа тука!
Браво на вас с Веско! Иска ми се само ,повече абонати да имате и повече хора да те чуят-не да слушат ,а да чуят!
И сега въпрос - мислиш ли,че има шанс Божков да се върне ?! Дай ми надежда,моля те!
Да сте ми живи и здрави!
2021-04-05 12:41:21 +0000 UTC
Эдравейте. Въпроса ми е следния. Ти Бат Киро каэваш че трябва да се помага само на теэи който имат желание да се оправят и на единиците. Не трябва да се гледа общото. Проблема обаче е че то България няма да я има след няколко десетилетия. Какво може да направи малкия човек по въпроса? Да съгласен съм че с гласуване няма да стане. И с революции не. Но какво да направим ние който искаме да съхраним нашата цивилизация?
2021-04-05 12:31:33 +0000 UTC
Сега започва цирка, но сега ще е голямата кражба. Идват новите фондове от Европа + яко кеш за справяне с последствията от Ковид.. хах...пфф.. и познай.. за кви врътки и кражби става въпрос, хората идея си нямат. ама наистина си нямат представа. Да не говоря повече, но така стоят нещата. ..за съжл.
2021-04-05 12:29:36 +0000 UTC
Те че са им дали дали то се энае но върви ги проверявай какво са им отнели комунистите преди 100 хиляди години.
2021-04-05 12:28:52 +0000 UTC
Здравейте Веско и Бат Киро, най много ме зарадва на тия избори че българите в чужбина 1/3 от трудоспособното население не се уплашиха от вируса и мерките и масово гласуваха. Показаха че България им липсва и все още се интересуват какво се случва не са безразлични и много казват че мислят да се върнат. Мнението ти Бат Киро. Аз лично се надявам в парламента да се изпокарат и президента да назначи правителство.
Valentin
2021-04-05 12:27:35 +0000 UTC
Никак няма да пропадне. Ще си прибере още пари и ще се прави пак на шоумен. да не мислиш, че му дреме за народа.
2021-04-05 12:23:48 +0000 UTC
Слави Трифонов си е шоумен,може да оправи България само ако намери знаещи и можещи,които да свършат цялата тежка работа!Аз му бях фен докато се продаде на Бтв,даде сърцето си на сатаната.Но нека видим какво ще направи....само едно се моля да не се поддаде да се съюзува с тулупа...тогава е пропаднал завинаги!Иначе съм съгласен с теб,Брейк,много по-добре се диша като ги няма ония патриотчета гуреливи!!!!!
2021-04-05 12:10:43 +0000 UTC
Здравейте банда и поздрави от Пловдив!!! Бат Киро за първи път бях член на СИК и най-вероятно за последен.... Само ще кажа, че четирима от членовете бяха гербаджии- и четеримата 60+....Изуми ме факта, че четиримата пенсионери БСП и Живков и соца и т.н.... ГЕРБ им били дали това което режима на времето им бил отнел...... (М/у другото бая голям брой от гласовете бяха за ГЕРБ в секцията ми, няма да казвам колко от тях бяха пуснати от пенсионери- може би се чудиш как разбрах, ами простичко, повчето пенсионери не си сгъваха правилно бюлетините и при пускане в урната се разтваряха или падаха така че да се вижда....
Петър
2021-04-05 12:10:00 +0000 UTC
Здравей, Киро. Според теб има ли шанс Боко и Слави да се коалират? Поздрави от Стара Загора!
2021-04-05 11:40:44 +0000 UTC
Не бъди толкова критичен към Слави, изчакай да видим какво ще напрви първо. Не разбирам и мнението ти за Божков.. Значи той е голямата работа като е забогартял с хазарт, имал е взимане даване с политици, обаче Слави като е имал шоу в btv е нещастник. Защо? По неморлна работа ли е извършвал от Божков? Дори и Слави да е има вземане даване с политици, защо за Божков е ок, а за Слави не?
Освен това Божков кандидатирайки се, няма никакви интереси да управлява, ами просто да се подсигури да не го закачат. Едно негово управление би било фиктивно.
2021-04-05 11:36:54 +0000 UTC
Здравейте, Кире и Веско. Не мога да разбера какви са тези хора, които подкрепят Слави. ГЕРБ си беше най-добрия избор от всичките кандидати за властта. Ако до момента хората казват, че живеят зле, ще става в пъти по-зле. Ще видим. Най-важното е всеки да се научи сам да се оправя в този живот, както казваш.
Dimitar Dimitrov
2021-04-05 11:30:18 +0000 UTC
Кире,Респект човек.Само направи Reminder за да ме подсеща,кога си Лайв...Всичко най добро и довечер ще те гледам.Поздрави от Австрия
2021-04-05 11:29:03 +0000 UTC