SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЪЛГАРИЯ - РАЯТ НА ЗЕМЯТА!

Днес ще ви разкажа малко за престоя ми в Испания и с какви наблюдения останах.


Парите за децата от Горна Оряховица са събрани! Благодарим на всички!

БЪЛГАРИЯ - РАЯТ НА ЗЕМЯТА!

Comments

Благодаря ти много за това видео.Това ми е първия ден в patreon.Много емоции изплуваха и разбрах как България е най-красивото място на света !!!

Уникални кадри. Браво на Веско!!! И много силно видео. Повече такива си пожелавам!

Потвърждавам, всичко казано за Испания е точно така.15г живях там....

Бат Киро ... страшно видео! Поздрави от Берлин.

NSSN

https://youtu.be/zWg4P1zpCEA

Браво Киро редовно те гледам и следвам тук от ноември защото знам ,че е важно да се подкрепяме един друг. Живи и здрави бъдете

И накрая Радев я награди с медал. Сибилка с медал .

Живея на 30км от Хамбург, Германия. Преместихме се, (от Хамбург) защото там е много шумно и пренаселено, лудница е. 3г вече сме в чужбина и на един пикник не съм отишъл. Няма природа,няма поляни. Всичко е засадено, частно или обградено с огради. Дори в гората не е диво, а има едни широки пътеки направени (изкуствено), да ходиш по чистичко, все едно си в парк. Няма кътче (в северозападна Германия), което да не е докоснат от човека. Навсякъде си личи човешка намеса. Не съм си представял, че ще се връщам в България, за да ходя сред природата, на пикник, на язовир...

https://www.youtube.com/watch?v=LBF92cWdoPA Гледайте бай Тодор какво е казал приживе - уникално и безкрайно поучително !!!

бат Киро констатира реалността, това е самата реалност, той си изказва мнението и защитава позиция, на никой не му харесва да приеме истината, кагато е болезнена, но действителността е такава. Така виждам нещата от моя гледна точка.

Трябва да сте въоръжени, защото сте обидили много хора - строителни работници, чистачи и други. Искат да те линчуват, казват, че да си умен не е да си с крак и половина в затвора

Хайде българи в Чужбина, време е,да се прибираме. Да живее България.

Jivot i zdrave na 1vi May se vryshtam az... 5 godini sedq v typata angliq pyk jivota si minava. Jivi i zdravi!

Mitko Georgiev

България е номер едно! Истинска и неповторима!

Tova mi napomnia za predi edna godina deto pravi klip4eta ot proleta. Goliama nostalgia me hva6ta ot tes hubavi vidia za Balgaria. Blagodaria za klipa i na dvamata vi.

Daniel Mladenov

Бат Киро, не съм съгласен с теб за Слави - бесен чалгар си е, 95% от песните му са такива, 2-3 песни на кръст има добри, всичко друго е простотия, за дуета му с Криско да не коментирам, Софи Маринова също, пускай си народната ни музика и не се занимавай с тази помия, хората са прави като го наричат чалгар...

Огнян Стефанов

👍

Искаш да кажеш, че ако си купя къща на кредит или апартамент и не си плащам банката не може да ми го вземе в България, ако е първо и единствено жилище ? Така ли да го разбирам? Аз мисля, че не само ще ти го вземат, а и ще имаш да им даваш още.

Все едно да снимаш някой цигански квартал в България и да кажеш:ето как живеят Източна Европа "глад и мизерия". Мислиш ли, че е много логично? Така се прави пропаганда, добра или лоша.

Можеш да покажеш как живеят хората в америка в момента в дивия капитализъм, към който сме се запътили и даваме за пример, как били живеели видиш ли хубаво хората на запад. Ето клип от преди 20 часа от Портланд https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10216779659838814&id=1682371949&sfnsn=mo. Нека видят хубаво как живеят хората в див капитализъм и кредити. Там останеш ли 1 месец без работа буквално ти взимат къщата, като самата банка има тези права. Пълно е с бездомни по улиците и не само в Портланд, това е в цяла америка, прочетете коментари, клипове и снимки какво споделят хората.

Кире ,прав си , че България е много хубава страна. Имам много приятели , които живеят в твоя регион и са ме посрещнали гостоприемно , но ми кажи как да се върна като след 20години работа с по16-17 часа труд и създаване на име, което е най-важното за един мъж хунтата дойде на власт и с бюрокрация и държавен рекет за 2години ме занули. Както знаеш , по устав се рекетира най-добре. Да знаеш, че никой от нас не е тръгнал по чужбина от хубаво.

Много хубаво видео, макар и доста пристрастно.Има за какво да се поспори обаче.Първо и Испания си има 4 сезона и зависи през кой сезон си ще видиш всичко, което го има и в България,но понеже е много по-голяма по територия ще ти трябва да пообиколиш повече. Ако слизаш на юг е нормално да става по-топло и растителноста да се изменя. Отидеш ли на север става все по-зелено. Бил съм почти навсякъде и мога да кажа, че каквото търсиш ще го намериш в Испания. Искаш планини и зеленина има ги, искаш ниви и поля, има ги, искаш язовири със зеленина и сянка има ги, искаш море:има, океан:има, море и балкан заедно :има и т.н. и т.н.Проблема е, че не е концентрирано всичко на едно място, поради огромната територия, която заема. Не виждам да и липсва нещо на Испания.Когато се сравняват две култури е нормално да има доста разлики. Ние се чудим на тяхната, а те на нашата, което си е в реда на нещата.Въпроса е дали можеш да се приспособиш и дали го искаш.Може много да се говори по темата.Всеки в днешно време може да потърси в интернет, дали Испания има гори, къде ги има и какво представляват.България е красива, но не е единственото място на света с гори, реки, езера, язовири и поля :)

Като избягаха от България ме хванаха за дедовия. Аз от опит го казвам. 4 години си ебах душата в Англия. Имах и снимкови материали за това колко е "Чисто и Подредено" Ако решите ще ви ги пратя. Да се радвате на мизерията там. Всеки е свикнал да снима само Стоунхедж или Лондон, но никой не е снимал в Прованса, аз го направих.

Росен Александров

На кадрите от 4та минута ако се загледате ще видите, че пътят е масло. Равен, очертан. Тук нямаме 100м такъв път. Преди 2г пътувах с автобус от Валенсия до Мадрид. Една дупка нямаше през целия път. Влакът ни изпревари отстрани. Караше сигурно със 150-200км/ч. Тук пътуваш 1 ден от София до морето.

Ама трябва да работим и върху личните ни качества. Да не крадем и да не си завиждаме толкова много. Иначе пейзажите са красиви.

Кире, доплака ми се като те слушам.

Симеон Симеонов

Blagodarq 🇧🇬💪 s obi4 I nadejda ot 4ujbinata

Бат Киро и Веско - вие сте ВЕЛИКИ ХОРА! Плача от щастие, че съм роден тук. Преди години учех в Лондон и се върнах на седмия месец, поправяйки най-голямата грешка в живота ми - да живея в Лондон. Пълна мизерия и нищо общо с това, което виждаме по телевизията. В лекцията по счетоводство ми се смяха, че нямам калкулатор и мога да смятам на ум, бях на 18. Трагедия и половина. Имам съученичка, която завърши там и сега опява за коронавируса в бтв, и е роб до живот. Тая заплата да си я навре някъде. Роботи и половина. Благодаря ви и на двамата, че правите тези видеа. Като слушам как Киро нарежда нищожествата и изпитвам душевно удовлетворение. Живея до основно и начално училище - срам ме е да кажа какво виждам.

Ивайло Александров

браво проф. брейк..прав си отвсякъде...

Бат Киро, прав си за България! Който носи българското в себе си, независимо дали е роден или израснал в Танзания, САЩ или Австралия, винаги ще го дърпа нещо към България. Ще дам няколко примера - Кили от Танзания. Африканец, който почита родината, обичаите и в който има повече българско от повечето българи. Потърсете "Кили от Килиманджаро", ако искате да научите за живота му. Последното качествено съдържание на български телевизии преди да започнат с вълните. Друг пример - Мартин Граховски. Израснал е в САЩ и Канада, но се върна преди няколко години и направи поредицата "3 минути България". Уникални видеа, които можете да намерите във Фейсбук. Макар да е прекарал само някое и друго лято като дете, родината му е най-мила. Запознахме се като снимахме и двамата нестинарките в с. Българи, но не знам защо не го е публикувал. Качил е много хубав филм за сурвакарите. Голям майстор зад камерата, в монтирането, разказваето на истории и в него тупти българско сърце. Не съм съгласен за Испания, не е баш така. Живял съм в различни части и там има много хубави места. В Бенидорм точно не съм бил, но това е като да съдиш природата в България по Слънчев бряг след като го опустошиха. Не е нужно да плюем другите държави, за да оценим колко е хубава България. Даже Афганистан далеч не е само чукари както мислиш, а си имат и зелени планини. Разбира се родното винаги е най-мило. Който не е гледал видеата на Мартин Граховски, нека ги намери и както каза бат Киро - да си събирате чукалата и да се прибирате :D

Поздрави на колегата Веско Дерзайте ще се прибираме скоро

Благодаря ти Киро ...напълниха ми са очите Верно е .... от България по хубаво няма

Много щраках с пръсти на Тайсан кючек , като тренирах бокс 🥊:) . Всичко пее Слави ,няма лошо . Народните му песни са от лесните и почти всеки може да ги пее . За това го харесваме . А за политиката още да не го съдим . Да му дадем толеранс 100 дена поне. И както казва бат Киро. Да се оправяме сами . И аз съм обиколил цял свят с корабите . Но всеки път в България се връщам . Да запрятаме ръкави и да си оправяме страната !

Тук няма лични съобщения, но ако пуснеш скрийншот или оставиш имейл, ще ти помогна. Изглежда ми като измама. Къде ти искат тази информация? Имейли ли ти пращат? Сигурно е спам някакъв. Не отваряй никакви линкове.

Здравейте, само на мен ли в ютуб ми иска да изпращам кредитната си карта, за да валидирам, че съм над 18 или снимка на лична карта. Какви по дяволите са тези изисквания? Видно някаква нова простотия, не зная. Ако някой има същия проблем, моля да сподели решение, ако има такова, или поне да зная, че проблема не е само от моята връзка или компютър. Благодаря!

Браво момчета , уникално видео ! :)

Ние, хората от пейтриън, сме много по-интелигентни и те разбираме. Онез боклуци от ютуб 100% нищо нямаше да разберат от това видео.

Супер видео !

🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬❤️❤️🍀🍀

Точно Така е язе живея в Испания и точно така е Живи и здрави да сте с Веско Само така

Дано ги жегнеш и се осъзнаят, толкова истини казваш!

Krasi Hristova

Ейййй,сви ме под лъжичката! Великден идва и като се сетя за агнешко чеверме,дроб сърма,пролетна салатка, козунак и курабийки направо ми потичат лигите! Браво,Кире и Веско! Както винаги много силно видео! Пак ме разплакахте!Райска е и много ми липсва! А си прав,че сме най- кадърните - нарочно ни го набиват да мислим,че за нищо не ставаме та да се предадем накрая! Силни сме,горди и непокорни! Благодаря за видеото!

Няма по-хубаво от българската природа!

BULEXIT.

Веско, задобряваш все повече! Адмирации !

Ivo Cigarov

Чалга музиката като музика как да е, но виж чалга-културата е увредила повече хора от стероидите и диетите взети заедно.

Ivo Cigarov

БАСИ ТЪКМО БЯХ СВАРИЛ 3 АГНЕШКИ ГЛАВИЧКИ СЪС МУСКАТОВА РАКИЙКА ЧУДО БЪГАРСКО И ГОВОРИШ ЗА ЧЕВЕРМЕ Е НЯМА ПО ХУБАВА ДЪРЖАВА ЗА ВАС УСПЕХ И В ПЕТЪК ЛАЙФ

Много правилно !

Абсолютно така е !!! От БЪЛГАРИЯ по хубава няма ! Тук в Германия лятото вечер и един щурец не можеш да чуеш !!!

Кати Димитрова

Точно така е бай Киро както казваш за испания , аз сам шофьор на камион и съм обиколил цяла испания тука е каманяк и пустиняк,да има и хубави места ама те са към по северната част като Астуриас,и Галисия .

Genadi Dimitrov

Поздрави бате Киро и Веско! Искам да ви кажа,че видеото в ютуб не може да се споделя!

Гърция островите й са на ниво, по суша нищо впечатляващо. И си много прав, предците ни след бой навън, и като се върнат първото нещо което правят е да целунат майка България. А ние какво хокаме и мразим всичко що е Българско, спрете се най-сетне... България си е прелест, но управляващите и господарите, направиха така да я мразим и да се мразим, затова сме разидинени и като муха без глава почти всеки е. "Разделяй и владей" Юлий Цезар

Много правилно го каза Бат Киро но много от напусналите България няма къде да се върнат, особено от села и малки градове. Няма училище, няма доктор, няма зъболекар, няма линейка, няма полиция, всичко е разруха и няма нищо, даже големи села нямат и банкомат, няма хората как да си изтеглят пенсиите и заплатите да си напазаруват. Къде да се върнат хората от чужбина?

Valentin

Бат Кире браво ! Говориш истината но за съжаление болшинството са глухи да я чуят, слепи да я видят. Отидат в чужбина , изсерат едно лайно там, и като се върнат край по хубаво от там нямало. С какво им промиват мозъците се чудя , а дали им ги промиват? Според мен хората затъпяха тотално и масово . Като шилета са. То шилетата са по умни май. А като заговори за агънцата си спомних на Павел сборовете. Подреди ги нещатата с ракийцата , биричката както си беше. Биричката в герана да се охажда, агънцето в пеща, даже не едно защото то не стига. Едни сборджии изпращаш идат други. Жалко че така се развали хубавото ни село. Старците като си отидоха почнаха золумите. Хората забравиха какво беше. Лъжат и пропагандират безобразно и се чудя как тия дето го правят забравиха. И защо си мислят че ние дето помним ще им повярваме. Относно Слави аз не смятам че неговата музика е чалга. Смятам че има собствен стил. Особено народните песни ги пресъздава по такъв начин че на някой настръхвам. Желая ти здраве то е най ценно другото е следствие от него. Продължавай в същия дух пък дано се осъзнаят затпелите идиоти.

Росен

Хубаво го каза Кириле,да ти се доживее! За мен това ще е любимо видео,защото ми напомни най-хубавите човешки неща! Бъдете здрави с Веско!

Киро и аз съм бил точно в тоя град пълен ташак е

Поздрави Киро и Веско! Много добър клип, браво на Веско! Аз след 4 години живот в Америка и 5 години във Великобритания, с жена ми мислим за прибиране в България. Дано повече хора се върнат от чужбина и да се опитаме да живеем добре устроено и в България.

много хубаво видео.. и кадрите с изгрева са супер

Georgi Ishkitiev


More Creators