SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СПАСЕТЕ ДЕЦАТА СИ!

Не позволявайте да унищожат децата ви! Все повече родители и ученици предпочитат да ходят онлайн на училище и да не излизат навън. Това е трагично...

Психиатриите са препълнени, не позволявайте това да ви сполети и вас.

До всички родители в чужбина, покажете тези пейзажи на вашите деца!

Кадрите са от Еленския балкан!

Музика:

1. Златина Узунова - Черешке, чьорна вишничко

2. Златина Узунова  - Дуйни ми вейни

3. Дуйни ми, льохни (Дуйни ми, дуйни, бел ветре)
 

СПАСЕТЕ ДЕЦАТА СИ!

Comments

Бат Киро, поздрави от Бургас. Кажи нещо за новата мода мъжът да готви, да чисти и т.н

проф.брейк продължавай в същия стил...есента ще си нужен на много хора с трезво мислене...в момента ни управлява херо от америка....идват рязко америка -ценностите....лгбти и т.н.

Бат Киро мнение за Македония и изказването на хърватския президент!

Мая Манолова каза след изборите, че с този си избор българския народ спечели... Но какво точно спечели не разбрах...ти също много добре се справи с хейтърите, които уж спечелили...

Dimitar Dimitrov

И аз съм от т.нар. поколение Z, но сте прав, че такова поведение не е нормално.

Здравейте, името Ви ми се струва познато. Вие не сте ли от последователите на Янсен ван дер Щрудел?

Здравей бат' Киро! Аз те следя в Ютуб, а днес се абонирах за канала ти в Пейтриън, напук на хейтърите. Дори и да си изгубил част от абонатите тук- други ще дойдат! Не се занимавай с хейтърите, това са дребни душици, те себе си не харесват, пък какво остава за другите. Освен това не е тяхна работа да ти броят парите! Лично аз се радвам, че съм тук в Пейтриън и ще гледам live довечера! Поздрави на всички

Бат Киро с тебе сме,и ще бъдем с теб!

С тази песен поздравявам твойте душмани бай Киро, жив и здрав! https://youtu.be/WRyCD2AyqP4

Аз пък се питам се му е видеото с тровенето на Тити Папазов покрай короната 😃

Огнян Стефанов

аз не бих си изпратила детето на училище. Учих в уж престижна гимназия, а през 90% времето там беше изгубено - на вятъра. Няколко от учителите даже не взлизаха в часовете, само надзираваха от офиса си до класната стая да пишат отсъствия, ако някой го няма..... Други и да са там не преподаваха, а оставяха съучениците ми (някои от които бяха направо бавноразвиващи се според мен, но какво да правиш - делегиран бюджет) да "преподават", сричайки уроците вместо тях.... При трети - дисциплината под всякакво ниво: ходила съм да се оплаквам на директора, че съм на първия чин, а не чувам нищо от суматохата. Добре, че бях буйна и бягах от там ... но все пак не беше много добре оползотворено време.

Къде е историята за бай друми?

И аз съм аут от следващия месец, а бях абонат от доста време. Чувствам се излъган. С последните си ходове брейка просто затвърди че е същия измамник като тези които плюе. Подведох се за съжаление и колкото и да го увърта не му се получава. Мисля че във всеки здравомислещ човек остана чувството за измама.

Аз също съм доста учуден от неговите игри и циркове. Първо казва тук сме наши хора, после прави някакви безумия. Като сме наши хора и искаш да направи подарък от благодарност или за реклама тук, да беше обявил, че я подаряваш тая прословута кола САМО за хората от пейтриън дето имат абонамент до момента, а не тепърва да тръгваш да чакаш нови абонати щото видиш ли подарявяш кола. Пак казвам, тук никой не се е записал заради подаръци, аз съм ти абонат още от първия месец тук БЕЗ прекъсване. Ако ще правиш нещо прави го нормално, а не да лъха на комерс и после.да се сърдиш и да обиждаш. Второ, Веско вече втори лайф ми пропуска въпросите! Писах му съобщение и ми отговаря "не е нарочно, поздрави". ОК, аз не казвам, че е нарочно, но се повтаря и някак си се губи връзката между така наречените наши хора тук. Реално от нас се иска да си плащаме абонамента, а от него да снима и да чете. До сега не съм имал колебания, но сега мислих доста след всички циркове и последно реших, продължавам и другия месец и ще преценя има ли смисъл за по-натам или не. Поздрави на всички!

Hristo Zlatkov

Киро, с постъпките ти в последно време ме изгуби. Удари го на алчност и избиване на комплекси. Колата та колата. Истината за колата, е че те хвана яд, че само 20 нови клиента успя да привлечеш...Та чак нарече въпросните 20 човека - "20 боклука". И сега пък се изкара голям герой, че даде колата за скраб..Пълен смях. И последно нещо ще напиша преди да си изтрия абонамента! Това, което мислиш да правиш с онлайн дискотеката, Dj Дамян го прави от 1 година. Ти просто крадеш идеята! Явно си видял колко пари изкарва от поздравите и си завидял.

Simeon Kostadinov

Бате Киро , направи коментар на тема американските войници които нападнаха пловдивски цех , за да чуят повече хора .

Понеже ми каза за Пешо Вълов истината няма да кажа лошо за теб никога ,не ме интересуват коли

Като ти е интересно какво ще измислят да кажат плюещите те, защо си спрял коментарите в Youtube където ти е видеото? Ето аз ще ти кажа тук-когато плюеш и обиждаш, хората ще ти отвръщат. При мен вече е 30-05 2021 и аз ще ти отвърна със спиране на абонамента си за канала ти. Не си ти най-великия.

Веско, в ютюб на рекламата на пейтриън, напиши "Харесва ли Ви клипА", моля. Много ме дразни, извинявай, че пиша и благодаря.

бат Киро, много се изложи с колата. Да беше я продал и да дариш парите. Има сума хора, които имат нужда от помощ. Почваш да олекваш. Започни да правиш нещо да обединяваш хората около теб и канала ти. Не си мисли, че ние доматите ги ядем с колчетата. Това, че плащаме и те подкрепяме, не значи, че ти ни отваряш очите. Аз като твой последовател искам да видя вече действия. Ясно е че работата е зле. Давай да действаме.

Велик си Киро

Много хубаво започва видеото.. направо настръхнах.. гайди, природа. Джендъри, мендъри - това е до време. Хора има от хиляди години, джендъри има от хиляди години.. щом до сега никой не им е давал права, значи и след време няма да имат. Това сега е някакъв временен цирк.. Подготвят ни за нещо по-голямо

Georgi Ishkitiev

Евала Бат Киро и Веско.Поредното страхотно видео.Настръхнах от емоция докато гледах тия красоти на България на фона на българска народна музика.Прав си това го няма никъде по света.Обмисляме да се завръщаме в България със семейството и твоите видеа въздействат емоционално.Живи и здрави бъдете и продължавайте все така.Поздрави от Лондон

Бат Киро, то да си асоциален в момента даже е добре, защото не виждаш в детайли цялата простотия, а само малка част и поне малко можеш да се спасиш.

Чичо Киро, много си голям! С моите авери от Варна ти гледаме всичките видеа. Продължавай да говориш истината, въпреки хейта! Много поздрави на Веско!

Ще използвам една модерна дума - мотиватор. Голям човек със голямо сърце си бай Киро и голям мотиватор към доброто и нормалното. ЖИВ ДА СИ!

Страхотен клип ,но за съжаление и на природата посягат ! Гората до нас във гр.Варна кв.Аспарухово и ебаха мамата. Редовно бягам там по едни пътеки всичко оредяло ,като футболно игрище. Мисълта ми е дано успеем да опазим най - красивата страна!

Само глупости от теб бе човек

Не е ли по- добре сами да обучаваме децата си и да ги водим на избрани от нас учители? Съгласен съм, че онлайн обучението в сегашния му вид е извращение на присъствие в класната стая с учителя, но нека да не забравяме, че и училището в класните стаи с часове по 45 мин и тестове с множество отговори също не е ефективно. Позовавам се на книгите на John Taylor Gatto като отправна точка.

Който не настръхне и не му трепне на това видео, той не е Българин! Браво момчета!

браво кирца...отново си проф.брейк..най- важната тема ...

Че то отдавна младото поколение живее пред компютър, пред телефон и да излязат все тая. Радостното за мен е, че отдавна няма да ме има на тази земя за да им гледам сеира. На прост народ такава сопа.

Toncho Todorov

Натам ни водят и нас.И след някоя година и тук ще е така....

Стойчо Йорданов

Пътят до Елена е изцяло ремонтиран вече. Трухчевата къща е на 200 метра от първия кадър. Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Евала Кире, евала Веско. Пак ме хванахте за гърлото. Знам че при вас е много красиво, преди няколко години бях няколко месеца във Велико търново. Мерихме пътя Велико търново - Елена, да го проектираме за пълен ремонт. Много е красиво при вас. Много пъти съм обядвал в Трухчевата къща в Елена. Много са добри. Хубави хора сте по вашия край. Живи и здрави. Поздрави от Варна.

Aleksandar Antimov

Нещата са толкова отчайващи, че смъртта изглежда като избавление. Извинете черногледството ми. Дъно няма. Учителката по литература на дъщеря ми миналата година в 7ми клас (Орегон, САЩ) е лесбийка. Тук учителите имат право какво творби ще се разглеждат и анализират и тя препоръчва на децата какво да четат както и училищната библиотекарка приготвя пакет с книги в чантичка и ги дава на децата. Докато чаках по миналата година зимата на 2019 за родителска среща (тук срещите са индивидуалнк между учителя и родителя) да ми каже как сд учи детето ми, и докато чаках моят ред пред вратата на тънкото бяха сложени рисунки на децата. Беше проект по който бяха работели и аз го ра,гледах за да видя кои книги децата са избрали, да видя какво четат хорските деца и как рисуват. Проекта беше да нарисуват кулуминационният момент к да направят обобщение и преразказ на този момент. Гледам, гледам и не вярвам на очите си. Едното момиче нарисувано 2 момичета седнали на един мост и се целуват и съответно думите между тях как преодоляли предразсъдъците си и били щастливи и света с мнението да върви по дяволите. Прекръстих се и си викам Господи, Света Богородице! Мигна, мога на парцали, дъщеря ми на 12 години, таман навършени преди 2 месеца тогава, пуснах я по-рано на училище навремето, че у-щото без пари, а детската градина 7-8 хиляди на година, и си викам детето ми хал хабер си няма още за секс те му промиват мозъка за еротика между обратни. В изреченията имаше думи които си казват в прав текст, заляли я вълни на трепет, удоволствие... разврат с една дума. И си викам ще помета с учителката като влеза вътре. Влизам аз и що да видя? Главата на даскалицата половината остригани до кожа, другата с дълга 20 самтима, шарена, лилаво, зелена, халки по носа, ушите, говори с меден глас. Братче, все едно змия видях, забравих да викам и да крещя, веждите ми стояха в поза на смес от ужас и удивление. Каза ми че детето ми много скромно, и мълчи много, но като и прочела писанията и говорила с нея разбрала че детето ми е умно и ми каза че за да не подценяват хората трябва да говори повече. Казах в нашата култура ако не ни питат, ние не се обаждаме и да си скромен е християнска ценност и детето ми идва от частно християнско училище. Първи срок в обществено училище. Мигахме на парцали и двете в мълчание, мигахме една, може би 2 минути и се гледахме в очите и си викам пак: Боже, Св. Богородице, и всички светии. И нищо. На детето съм забранила книги да взима от тези торби които им дават в пакет. Само супер герои, и педерастии. А аз съм човек изчел цялата градска библиотека навремето преди да замина за Америка преди 22 години. На дъщеря ми не давам да чете понеже библиотеката затворена последната година по Ковид, не мога да помогна да изберем, а от училището не давам. На капак нейните 4-5 приятелки сега има едно момче което се влачи с тях, и той ми мяза на трансджендър, може би майка му го кара да е с момичетата да види дали му харесва да е момиче преди да започне хормонални терапия. Дъщеря ми гледам си говори с него и върви до него когато ходиха на мол групово. Мяза ми на образен, но дъщеря ми още не ги разбира добре тези неща, въпреки че по Health ги учат за гейовете и грандовете че са нормални. Тя е на 13, наесен 14. Не давам да гледа филми където показват секс с обратни, секс между мъж и жена да. При нас е пълно, живея в либерален щат, операциите за смяна на пола са безплатни, но иначе бюджет за безплатни спортове или за жилища на ветерани няма, но операция на тинейджър за смяна може и без писмено съгласие на родителя. Къде съм си завела децата, право в леговището на вълка. В колежа

Na nikogo ne mu puka za nishto Bat Kiro stava vse po zle

Христо Тодоров

Направи видео много хора мислят че е истина.

Ти сериозно ли вярваш на този “запис” сглобен от различни наши видеа?

Киро Брейка - Оригинала

В момента Малката гледа видеото а малкият още не разбира той е на 3год.а Малката малко по разбира тя е 7и половина год.

Излезе аудио запис с теб Киро за колата.Нещо по темата

Супе природа просто немам думи каква красота е България цялата зелена Браво на Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.За съжаление това цялата истина.Да се надяваме че новото правителство на Есен да не затвори Нашата Държава Красива

Много красота момчета,благодаря! Бъдете здрави!

Браво чичо Кирчо,благодарим за хубавото видео,с уникалните кадри сред природата! Прав си както винаги,така е както казваш.Не много отдавна заговирих в реална обстановка едно хубаво момиче от поколението "Z")))нали така им викат на тези след 90-та))))та говорим си ние и я питам,нещо приятел има ли си,срещат ли се,забавляват ли се,така като цяло как минава времето,и то ми отговори така:-Времето минава в единочество,нито приятел си имам,нито възнамерявам да си имам,не мисля и да се омъжвам, защото няма смисъл,и си призна че май е за психолог)))нямам думи,така ако са мислили нашите родители нямаше да ни има! Друго,оня ден в Петък на тротоара баща завързва обувката на сина си голям ученик,останах без думи,смешно ли е трагично ли е незнам,но нещо е сбъркано! Поздрави и наздраве Забавлявайте се!

Еленският балкан е прекрасно място! И хората са прекрасни!

Заради подобни клипове се абонирах едно време. Страхотни кадри, прекрасна България!

Прав си Кире, но както виждаш не те слушат. Нападат те, че казваш истината.

Eвала за видеото,бате Киро и Веско ! Продължавайте все така !

Браво на Веско... И "монтира" чудесно... И Лети перфектно. 👍


More Creators