SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: 4 юни 20:0 часа

Здравейте,


Тази вечер от 20:00 часа ще има лайв в Пейтриън.


Ако имате въпрос към Бат Киро, задайте го в коментарите.


До после!

LIVE: 4 юни 20:0 часа

Comments

Само да ти кажа, че не е добре да си завиваш кръста с нещо за затопляне . Имам дискова херния и съм донякъде специалист по темата. Дай малко почивка и прави само упражнения за кръста. Гледам, че си импулсивен тип и това ти пречи в този случай. По–полека и ще се оправиш. Поздрави!

Кире да си жив и здрав!

само така бат Киро.

Благодаря за live , на ниво както винаги! Винаги си актуален и точно в целта 🥰

Krasi Hristova

Nazdrave bate kiro

та, чу ли какво казаха за нас? :D

Благодаря за лайфа, бате Киро и Веско! Много ми хареса, беше интересно и забавно :-)) Поздрави и на домакинята, като каза какви неща е приготвила- чак ми се прияде😋

Веси,другия път и ти да си с булка на масата . Поздрави!!

Здравей Бат Киро, поздрави от Бургас! Следя ви ти доста време в ютуб, аз съм от 20-те нови абонати който дойдоха :D Радвам се на всичко което правите, зареждате положително много... Останете си със здраве и наздраве! Поздрави и на нежната половинка!

Поздрави от нашата маса за вашата!!!

Кажи някоя история за машинкаджии, които са изгубили всичко на хазарт

Направи тази вечер много по-хубава!

Zdr bat kiro, iskam da te pitam kakvo mislish za Mercedes s63 amg . V Chicago sum ot mnogo godini I smiatam da pratia tazi kola v bg. Dvigateliat e v8 6.2 liter 560hp . Tuka e mnogo po evtina da se kupi specialno tazi kola ot kolkoto v bg. Sporet teb I vesko kakvo mislite . Blagodaria

Благодаря за лайфа!

Та накрая да кажа лека вечер! И наздраве на Киро и на теб Веско! Живи и здрави!

Здравейте! Страхотен лайф се получи. Пия си ракийката с моята госпожа. Дано утре успея да се поразтъпча на стадиона. Наздраве

Бат Киро, чудя се дали да сложа едни машинки на циганите в мойто село, не питай старило, питай патило са казали хората

На Божков му наклониха десния ташак американците... преди малко ги гаври във фейсбук! Поздрави на всички и наздраве

Бат Киро ,кажи нещо от Румъния че днес се сетих за видеото което гледах сутринта

Здравейте :) Какво мислиш за клипът на 3-те момчета, които те хранят и ти смятат парите? Поздрави на всички

Добър вечер бат Киро разкажи някоя история от 90 те

Здравейте! Страхотен лайф се получи. Пия си ракийката с моята госпожа. Дано утре успея да се поразтъпча на стадиона. Наздраве

Бат Веско един въпрос към теб доволен ли си от двойка дизелът аз имах само че е46 писна ми от проблеми и ядове взех си пак Е46ца само че 320 бензин 150 коня без газ. Предпочитам парите за ремонт от дизелът да ги сипя за бензин на бензиновата. Искал ли си да си вземеш друго бмв. Автомат или ръчка?

В последния момент - Наздраве и от мен! (От родното място на Тато)

Здравейте бат Киро и Веско. Наздраве от Варна . Не си показвал как е положението по Арбанаси в момента?

Кога ще покажеш жена си?

Чак сега се включвам, наздраве!

Веско като гледам от ютуба нема да я бъде ! Кажи на бат киро да разгъне някоя история от едно време ама по пикантна ! <3

brokeeen

аз съм веселин димов от червен бряг...иван сирко е атаман написал отговор до султана.....

Целувки леля Диди! Благодаря и на вас,поздрави от фамилията!

Възможно ли е скандала около Пеевски и Божков, да се отрази на резултата на ГЕРБ на изборите на 11-ти юли?

Viktor

Здравейте семейство искам да ви разкажа една история за един мой приятел малко да се посмеем . Поркаме си една вечер като вас а той няколко дни преди това хвана жена си друг да и се радва и ми разказва а аз му викам то и по Дунава много кораби минават ама гледай го хич не му личи, От тогава половин година не ми говори май си помисли че се оправдавам. Наздраве

Какво ти е актуалното мнение за ваксинацията и кови 19

Извинявм се, но забравих да попитам с кой двигател е Киата? Поздравления за избора, корейските коли са чук!

Здравейте и наздраве от Шотландия

Здравейте ! Искам да питам Киро,според него,кой е построил пирамидите?

Бат Киро и компания, Петко от Пловдив, просто ми е густо майна да Ви гледам, благодаря Ви!

Колко пъти е нормално с дългогодишен партньор, жена да правиш секс на седмица? При теб как е

Бат Киро скоро ще се видим ли в Търново

Бат Киро ще ме запознаеш ли с дамата по-горе Мариана Маринова, изглежда ми симпатична и мисля, че е около моите години. :D

Бате Киро, имам и един хумористичен въпрос ;-) Какво мислиш за твои набори, които си търсят млади гаджета- 25-30 години по-млади от тях? Благодаря!

Здравейте хубави хора.Бъдете живи и здрави .Гледам си лайфчето сипал съм си една ракия и много ви се радвам.Поздрави от Враца.Наздраве на цялата компания!!!

какво ти е мнението за юли тонкин

Днес се махнах от страницата (да не и прсвя реклама) с големия “хейт”. Честно, бат Киро ми е супер далеч от този образ на класик, с който се забавлявахме и самоиронизирахме в началото там. Някой просто си е поставил за цел да прави антикампания..

Здравейте, бат Киро, Веско и булката(ако е там, че в момента не съм вкъщи и не съм сигурен хаха). Искам да помоля бат Киро да разкаже някоя история от Силистра, понеже неколкократно е разказвал, че е имал машинки или бинго зали в нашия град. Поздрави и наздраве!

Познаваш ли Наско Сираков и Иван Славков-Батето ?

какво ти е мнението за юли тонкин

Здравейте всички! Бате Киро, много искам да се срещнем, но тъй като съм далеч от В Търново и нямам възможност нито книжка, бих искал да попитам дали ще можете да дойдете до Благоевград в ден и час по ваш избор?! Благодаря и наздраве!

Здравейте пичове уникални сте, само напред, скоро време имам път към Търново, ще радвам да се видим!!?

Ivan

Kato tozi

Zdr bat kiro as sum Ivo ot Ispania, dai da trugvame po putia i da spirame mladejite da im vzemame interviuta i da im davame akuli ste stanat veseli i raznoobrazni dialozi stoto taka kato vikash sam vdigash kruvnoto mnogo, pozdravi

Здравейте фамилия и Веско! Да разкажа на бързо - най-после отвориха фитнес залите тук в Германия и реших да си подновя договора.И о ужас! На мястото където се попълва пол: мъж /жена, вече има и divers!Ток ме удари чак! Не искам даже да си представя,че и у нас скоро ще е така..Дано те чуват повече млади хора, Кире ,че тая помия ми е до ушите вече! Поздрави и да сте живи и здрави!

Само да кажа, че протеста не беше техен. Организираха го други хора и те се закачиха да трупат точки...

Bulgarian

Поздрави бат Киро! Гледам те от доста време и единсвеното нещо което искам да ти кажа е, спри да обръщаш толкова внимание на тъпанарите, винаги ще има такива нещасници! Живи и здрави ;)

Бат киро какво мислиш за това , че най накрая община Велико Търново ще отпусне пари за люлки за децата със специални потребности? Дали вървим в правилната посока и има ли лъч светлина

Киро, ти си каза мнение за Сталин, кажи си мнението за мой герой Ленин?

Стефан

Поздрави и наздраве от слънчева Англия! От кумата

проф.брейк продължавай в същия стил...есента ще си нужен на много хора с трезво мислене...в момента ни управлява херо от америка....идват рязко америка -ценностите....лгбти и т.н.

Здравейте ! Бат Киро , разкажи някоя история за Габровските ти приятели , поздрави :) !

Здравей, бате Киро, какво ти е мнението за професор Иво Христов? Поздрави на теб, на Веско и на домакинята!

Бат Киро използвал съм стероиди, но с изследвания, треньори и акъл. има ли надежда за мен или съм льохман? Какво е страшното на стероидите? :D

Добър вечер Бат Киро. Би ли ми отговорил дали познаваш някой измежду тези: Бисер Славчев, Веско-рижавия, Пешо-ретрото, Георги Георгиев-тужура.

Имам въпрос относно, какво мисли Киро за раздаване на български паспорти на чужди инвеститори?

Стефан

добър вечер, бай Киро, чак сега се включвам. Аз въпроси нямам, но искам да ти кажа, че аз съм и живeя в малък град /свиленград/ и всичката тази лумпенизация като наозбани компплексари, обратни и наркомани почти ги няма тук, така че знай че надежда още има и младите не сме погубени.Поздрави!

По случая с Цанов Бат Веско ако може да кажеш на Киро един лаф точно по случая "Крив хуй се изправя най добре в гъза на приятел".

Добър вечер, бат Киро, Веско и Булката Моят въпрос към вас е дали сте чували за плана Ран-Ът, който е приет с аплодисменти в нашия парламент през 90те. Дали планът продължава да върви след като почти сме стигнали дъното... Имам и въпрос относно идеята България да излезе от ЕС и НАТО и да се включи в икономически и военен съюз с Русия. Възможно ли е според вас да се възстановим след тежките санкции, които ще понесем при излизане? Благодаря и поздрави от Иво от Бургас! П. П. Обиждащите комплексари са толкова нещастни и неграмотни, че само толкова прости хора като тях могат да ги вземат насериозно. Според мен една среща на феновете ще ги дразни в червата. 😎

Bulgarian

Здравейте, пише ви Николай Петков от Русе. Поздрави за неспиращия хъс на Киро, за това да отваря очите на все повече хора! Какво мисли за това, че Илчовски веднаха след показанията си в прокуратурата тотално млъкна? Явно сериозно са го заплашили.

Уважаеми Кирчо,пише ти дядо Лъчо на 70г.Изключително те уважавам че най много говориш и поучаваш младите.Олигофрените,лумпените и мизерниците само могат да лазят в краката ти...просто ги затваряй и точка.Имам една молба,разбирам характера ти изострената ти чуствителност към истината но ако може малко да намалиш нецезурните думи,защото младите най-много попиват.Имам и едно питане,разкажи малко повече за родния си корен и историята на с.Павел.

какво ти е мнението за юли тонкин

Бате Киро здравей! Поздрави от дъждовно-слънчева Англия!

Преди време каза, че от секса не се отслабвало.... аз толкова теории изброих на жената за ползата от него и ти изведнъж....ме заби като пирон в кисело мляко :) Лека вечер

НАЗДРАВЕ КИРЕ ДАЛИ ЩЕ ДОЖИВЕЯ КОГАТО РЕШИШ ДА ПОДАРИШ И КИАТА ЯД МЕЕ ЗА ХЮНДАЯ НА САЛАТА ГО НАПРАЙ УСПЕХ

Второ: Преди време казаз

Защо след като каза, че ще си подариш колата на един от "нас" не накара Веско да запише всички абонати до датата на обявяването и да си спестиш всички главоболия?

Бат Киро, искам да попитам две неща:

Здравейте семейство!

ДОБЪР ВЕЧЕР.ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР ИМАМ ДВА ВЪПРОСА.КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА РАЗПАДАНЕТО НА ЮГОСЛАВИЯ И ЗА СРЪБСКИТЕ КОМАНДИРИ - РАТКО МЛАДИЧ , АРКАН И МИЛОШЕВИЧ ? КАКВО МИСЛИТЕ ЗА МИСИИТЕ НА ООН И БОМБАНДИРОВКИТЕ НА НАТО НАД БЕЛГРАД 1999 ГОДИНА?

Добър вечер! Поздрави на Киро, Веско и Булката от патолога. Относно старата кола- добре се получи, ама погледнат от мой поглед трябваше да се "сецира" надлежно и да се види, колко е запарена :). Честито за новата кола, безаварийно и отнова да сте здрави всички.

Здравейте, компанията поздрави от Мюнхе! Въпросът ми е към секси дрезгавия глас в дясно, г-жа Кирилова кое е деиствието или думите от страна на Бат Киро който могат да те накарат да откачиш пантите от първия път. Наздраве

Kiril Delchev

Обичам овчарската салата, ракийка ледена да пия и много мацки покрай мен. Та да ви. Развесели малко. Наздраве пичове и пички

Бат Киро, таекуондото ми е страст... какво мислиш за спорта

Dimitar Yankov

Бат Киро , наздраве! Моля те прати поздрави на Тейлър бореца от Пловдив. Голям фен ти е , но няма абонамент за Пейтриън.

Димитър Войков

Здравейте поздрави от Карлово.Въпросът ми е какво според теб е мъжка професия.

Бат киро аз те послушаха, и така направих с 300 зора си върнах заемите и даже както ка за ти 5 лв да имаш ама твои абе сега съм добре и много ти благодаря 0877449419 моя номер

Бат Киро коментирай свалянето на Чаушеску този човек е занулил външния дълг на Румъния

Krasio Velikov

Бъдете живи и здрави прави и корави

БАт Киро гледам коментарите във фейсбук .... то страшна работа все едно си окрал или убил някой .... майката си ебало то много малоумник много нещо .... как ще се оправим като 95% са завистливи олигофрени ... останалите 5% ли трябва да дърпат талигата от калта и лайната

Наздраве бат киро

Какво тие мнението за Джо Диксън, дали наистина може да докара около 150 милиона долара за ФК-Левски София? Или евентоалната сделка за акциите на футболния отбор ще се провали?

Viktor

Бат Киро, интересно ми е ти дали си пробвал каквито и да е било наркотични вещества на младини?

Georgi Hristov

Бате Киро поздрави от Пазарджик. Първо искам да попитам леля Даниела какво е приготвила на софрата? Специални поздрави за нея. Към теби Веско - нямам търпение да направим един клип в Пазарджик да поговорим за телеофни, комуникация между деца , поведение, родителстване и все неща за които си ни говорил. Мисля, че ще се получи добре за цялата аудитория която сме тук.

Бат Киро.. по история сега учим за соца и доста нареждат режима. Какъв диктатор бил Живков и как във всяко училище или детска градина имало негов портрет... учат ни, че се е разчитало на насилието и нарушенията на човешките права. Интересно ми е да разбера, какво аджеба е ставало с тези интелектуалци, които всички споменават заедно с бананите. Доста неща са ми разкавали, но аз на теб вярвам и от тебе искам да чуя.

Dimitar Yankov

Бат Киро ти говориш много за младите да правят това да правят онова…. Това означава ли че в твоя живот си правил много грешки и чак сега си разбрал много от тях ? Поздрави от Германия на теб и на Веско 🙂

Здравей бате Киро може ли да кажеш нещо повече за твоята контузия в кръста и как я оправи аз имам същия проблем в момента

Кажи на шефа наздраве

Поздрави от (временно) слънчев Уелс! Живи и здрави да се с Веско! В последно време все си го мисля, това където каза че на мършата аванта не се пуска и това ме навежда на мисълта, отговорност на репортерчетата как може да търсим, без да им прехвърлим керемидите? Най-вероятно знаеш, че и на запад е същата помия, само че тука пропагандата им е набивана в мозъците за много по-дълго време. Колегите ми на работа са местни и ги обсъждаме тея неща, и взимат да се усещат вече, ама общо взете никой не ми вярва като им приказвам, че ги манипулират. В България най-вероятно ще е същата работа. Накрая на месеца се прибирам, съквартиранта ми и той не може да ги трае, и той ще се прибира с мен. На кого да обясня, че бтв и подобни са пълна помия като ще влезне през едното ухо и ще излезне от другото.

Добър вечер господине и наздраве

Добър вечер, Киро и Веско! Първият ми лайв в пейтриън. Стойностни и качествени видеа, поздравления. Продължавайте така.

Здравей бай Киро. Имал ли си до сега някакъв контакт с Костадин Костадинов и още ли ти е същото мнението за него?

Димитър Димитров

Здравейте най Киро и Веско.Аз съм нов абонат иначе ви следя отдавна.Адмиряьии за всичко което правите.Имам много поуки от вас.Аз работя Англияя и носталгията яко ме е на легнала.Въпроса какво мисли за българите работещи в Чужбина и за него в това странно време 31 години и без приятелка нормално ли е както е в моя случай.Блягодаря и на двамата.

Здрасти бай Киро. Вярно ли е твърдението на Божков, че в началото на прехода, законите се спазваха, а не като сега.

Димитър Димитров

Ето въпроса

Стефан

Веско! Аз ти пратих въпрос на миналия лайф но ти не го прочети, молете питей го за довечера! Питай Киро да обесни за младите каква е разликата между БКП и БСП, и ако се беше родил пи рано дали би членувал в БКП. Поздрави от Стефан от Франция.

Стефан

Здравей бай Киро, будителю на българщината и здравия разум! Интересно ми е какво мислиш за скорошните действия на хората от партия ,,Възраждане"; за протестите срещу Гешев, за реакцията им срещу своеволията на америкаските войници , за това, че подаряват учебници, в които пише историята на България такава каквато е. Аз ходих на техния протест в Бургас срещу меките китки. Направо ги разпиляхме. Виждам, че в някои Facebook групи на Възраждане се споделят твои клипове, т.е. хората те уважават и говорят до голяма степен същото като тебе. Това не ги ли прави различни от другия прогнил политически материал, козируващ на чистачите и охранителите в Брюксел?

Здравейте колеги

Стефан

Сръбския бос Сретен Йосич ще излезе от затвора тази година .Как смяташ дали ще накара Боко да се подсигури със здрава охрана ?

Здравейте отново! Искам да попитам булката каквото беше първото нещо, което хареса в Бат Киро! Да сте живи и здрави!

Здрасти бай Киро, привет Веско. Имам следния въпрос - какво стана с видеото за Тити Папазов, в което го направи на 2 ст. покрай глупостите с това че уж бил се заразил с "кромид" 😃, какво стана, да не се съдехте, интересно ми е просто, благодаря предварително, живи и здрави да сте!

Огнян Стефанов

Според теб обществото винаги побеждава. Да , така е , но много малко като мен винаги ще поставят интересите си на първо място и до последно ще държат на своето. Много е трудно защото почти всеки един иска да направи другите по свои образ и подобие. По всякакъв начин ще те искат да те съсипят- повечето пъти само психически като те избягват и псуват, но и ще се сбият с теб, защото не мислиш като тях и те мислят за враг. Надявам се твоя внук да не се влияе от мнението на другите и сам да избере това което иска да прави. Ако го направи ще бъде наистина щастлив и доволен.

Dobur vecher, brigada, mnogo shte se radvam v budeshte da vuzobnovite blagotvoritelnite kampanii, blagodarq i Nazdrave!!!

Здравейте бат Киро, Веско и Булката. Аз искам да попитам Киро какво мисли, че ни чака след 11 юли и дали няма да имаме още по-олигофренска есен по модела на западните страни!

Здравейте Бат Киро и Веско, и разбира се булката! Искам да попитам Бат Киро какъв беше първия му бизнес?

Здравейте, Киро и Веско! Бате Киро, добре стана това с колата и по естествен начин редуцира абонатите. Най-върлите останахме. Не съжалявай за останалите. Единиците саважни! Поздрави!

Манол Тончев

Хейтърите можеше да ги поздравиш, че благодарение на тях, никой не спечели колата. Да си знаят вината и защо са вредни за обществото.

Dessislava

Здравейте Кире и Веско. Това с колата е от една страна доста нелогично, погледнато от друга страна въпрос на престиж. Единици са тези, които могат да си позволят да направят на салата своята собствена кола, която струва около 4-5 хиляди лева. Мачкай хейтърите и не се отказвайте от целите, които преследвате

Dimitar Dimitrov

Здрасти бай Киро. В една открита среща, проф. Иво Христов разказа за един професор как разпитвал някои от студенти си. Питал ги, кой е най-важния ресурс на капитализма. Студентите казвали учените, инжинерите, програмистите и т.н. Професора им казал - глупаците. Глупаците са най-ценния ресурс на капитализма. Но в природата не се раждат много естествени глупаци. За това те трябва да се превърнат в такива. За повече печалба.

Димитър Димитров

Какво ти е мнението за братя Галеви? Защо не лежаха в общежитие на лек режим 3 години, и после да излезнат чисти? Познаваше ли се с тях?

Viktor

Здравейте бат Киро и Веско имам един въпрос Бат Киро знаеш ли коя е Тотка Николаева Петрова от Ямбол, която има републикански рекорд на 1500 метра гладко бягане поставен на Балканиадата през 1979г. в Атина, който не е подобрен и досега.

Бат Киро , заеби ги всички келеши, дето те плюят. Много внимание им обръщаш и говедата точно това искат. Аз съм от началото в Patreon и няма да си махна абонамента !!! Най-много ме кефят твоите истории и преживявания от миналото !!! Наздраве на теб и на Веско , много добра работа! Edit: Забравих да кажа наздраве и на жена ти ! Браво на нея, истинска домакиня!!!

Здравейте,искам да питам еди въпрос който не е за мен.Как е най добре да се свали някоой килограм от жена на 60+,Бягането явно отпада,на пътека,велоргометър или поросто повече движение

Здравейте пак, имам и още един въпрос, гледам внимателно видеата ти Бат Киро и чета между редовете, струва ми се ,че има лек разрив в отношенията с Цанов......дали е така и само клипа с Илчовски ли е причината.(за мен няма особено значение ,просто ми е любопитно...)

Добър вечер от бургазлията Калин!Съжалявам,че не успях да дойда да те посрещна като разбрах,че си идвал в Бургас .Мъчно ми е ,но ....разминавка стана !Искам да попитам защо точно избра КИА Спортидж ..В смисъл немските,френските изобщо европейските марки автомобили не ги ли харесваш и защо ако е така ?Интересно ми е да разбера бат Киро - поздрави!

Здравей те Бат Киро и Веско Честито ти кола Бат Киро с здраве да я караш Живи и здрави да сте с Веско въпрсът ми е хвана ма жал за БСПето според теб каква е причината Социалистите да загубат доверието на ората Благодаря предварително

Здравейте упорити Човеци :) Какво е мнението на Чичо Киро за това , че Америка налага санкции на Божков , Пеевски и другите ? Вторият ми въпрос е кого познава от гр.Левски когато е държал машинки там ( бизнесмени) ?

Здравей, бат Киро! Поздрави от Варна! Добре дошъл си тук. Би ли разказал някоя история с Митьо Пищова и малко повече за семейството си?

:)

Нямам въпрос имам пожелание: дай да събираме някаква сума месечно дори и малка и да помагаме, както с гимнастичките от Горна.

Мисля, че малко хора са прочели целия репортаж, повечето само заглавието. Идеята на учителя е да покаже нагледно как е било тогава и в това няма нищо лошо. Не казвам дали е било хубаво или лошо: лично аз съм на 55 и съм видялповече хубаво защото тогава съм бил млад и не ми е пукало за лошите неща. Замислих се ако след 30 г учител трябва да пресъздаде днешното време, какво ли ще покаже :)

Кире поздравявам те за новата КИА, много добро решение, добра кола. Живи и здрави да сте с Веско, на хората дето ви мразят да ходят на майната си. Нямам въпроси, обичам ви дано се видим. Живи и здрави

Aleksandar Antimov

Здравейте бат Киро, Веско. Напоследък правите повече видеа за ютуб, отколкото за пейтриън, което не ми харесва. Също така и дума не обелвате за онлайн дискотеката, която обещахте. Та затова мисля, че малко разяснение няма да е от вреда!

Бат Киро и относно въпросът със сегашните момичета не стига че почти всички са тревоманки и буклуци ами пък читавите са с промити мозъци. Свалях едно момиче и след като разбра че съм ловец се отдръпна от мен. Въпреки че ловците полагаме сто пъти повече грижи за дивечът от която и да е еко организация а въпросните организации промиват мозъците на хората които не са запознати и ни изкарват убийци и всякакви и същевременно си крадат пари и си гледат кефът и си измиват ръцете с нас.

Здрасти на бат Киро и Веско! Имам два въпроса: 1. Какво ти е мнението за адаша Киро Скалата? Говори хубави работи, но доколкото знам се е занимавал със спорта ,,фитнес" и добавки, неща, за които си ни учил, че са вредни. Познаваш ли го лично или покрай Цанов се запозна с него? 2. Цанов се опитва да запознае общество с някои извращения като строга господарка, педофилията, джендър трансформациите. Всичко това е хубаво, но какво постига с постове като цитирам ,,Отворен въпрос - само на мен ли след този клип транссексуален ми стана по-симпатичен от повечето политици". Става въпрос за клипа с културиста. Така не постига ли обратния ефект? Добавка: според мен културистът е платен от някое НПО, за да разчупи ледовете сред българското общество. За целта се представя като консервативен джендър, колкото и смешно да звучи, но това е друга тема. Наздраве!

Добър вечер! Бай Киро, ще ни разкажеш ли как сте сваляли момичета навремето и имал ли си ти някакъв подход към тях? Поздрави от Лъвовете на Хасково!

Имах честта да се чуя с бат Киро, който го плюе е нещастин! Имам няколко въпроса: 1.Как запазваш мотивация за тренировките, дори когато не ти се тренира? 2. Жена ти спортува ли с теб, предполагам че за да я селектираш значи не е случайна? 3.Мислиш ли че синът ти ще те надмине от спортна гледна точка? 4. Не се ли притесняваш, че като си показваш новата кола, може някоя брадата батка да ти скочи на бой ако те засече някъде? И един забавен въпрос: 5. Кога ще осиновиш Веско? ПС: Организирай фен среща!!!

Здравейте поздрави, вече 2ри месец съм абонат(историята с колата беше тъпа, но всеки греши ,за това сме хора).Въпроса ми е мнението на бат Киро за дизбаланса София/останалата част от страната.Аз лично не съм от София и живея и работя тук само заради добрата заплата и нищо повече ,като цяло не ми харесва начина на живот ,но пък дохода позволява един нормален стандарт, 80% процента от младите се натикахме в тази гъчканица по апартаменти 60/70 квадрата и оставихме къщи с дворове ,едва ли не по принуда.

Здравейте и на двамата, моят въпрос е видяхте ли новината за училището, в което в урок по Гражданско образование са се “върнали” по времето на Живков - учили са как е било в училище “по онова време”. Децата са били облечени с ризи и червени и сини връзки, и са разглеждали различни предмети свързани с комунизма. Какво е мнението ви за подобни уроци и занимания?

Три въпроса към Брейка: Идва ли инфлацията или хиперинфлацията, с тези хеликоптерни пари, напечатани от Федералния Резерв на САЩ. Лек коментар за Жан Виденов, за Жан Виденовата Зима и как ти лично оцеля 96/97 зимата. Смяташ ли, че службите на америка и русия са работили против него, защото той се е опитал да отстоява национален интерес, за разлика от Костов. Благодаря.

Здравей, бат Киро! Аз съм от "новите" в Пейтриън. Искам да те попитам, какво ти е мнението за Янсен ван дер Щрудел? Благодаря!

Бате Киро, жив и здрав да си ти и бат Веси. Може ли да чуя твоето мнение защо американците нападнаха Божков. Не мислиш, че е тъпо от тяхна страна. Благодаря и поздрави от Канада

Vladimir

Добър вечер, Бат Киро. Левски или ЦСКА?

Здравейте Бат Киро и Веско . Гледам видеата ви от около една година , но едва наскоро се пресъединих към Пейтрион . Искам да благодаря на Бат Киро за това което засне като видеа за правилния начин на трениране . Мога да потвърдя , че това е истинския начин да тренира човек . Аз го бях забравил ,а Бат Киро ми го припомни за което съм му благодарен . Много полезни неща научавам от него . Като още един ъгъл да се погледне върху ситуацията . Любимото ми e коментара му ,че единствените истински богати са тия дето печатат парите .И като ги питат колко си богат ? Сигурно отговарят .Колкото ми трябва . Откраднал съм си го . Бъдете живи и здрави и продължавайте напред . А за новата кола честито . 6 месеца с жена ми сме правили Спортиджи в Словакия .Има малка вероятност ние да сме я сглабяли новата кола на Бат Киро . Добри са ! Наздраве .

Банда привет от Манчестър и наздраве!Решихте ли вече къде ще насочите парите от колата и ще обявите ли пак как и къде можем да помогнем и ние?И още нещо:Гледахте ли братята от Горна в талантите?Ние лично с жената гледахме и бяхме горди,знаейки че с малко,но от сърце сме помогнали на тези деца.Скоро си идваме в България и ще минем живот и здраве до залата да ви видим.

Deyan Purchev

Здрасти Бай Киро и Веско. Имам 2 въпроса. 1.Във твойте видеа казваш че трябва младите да правят секс, но и казваш че няма семейства нито пък морал. Не мислиш ли че няма семесйтва и морал точно заради това че всеки пердаши който хване и има много не планирани и не-желани деца? 50% от браковете се разпадат а другите 50% са заедно от няма и къде. 2. Трябва ли да се живее със страх че жена ти може да ти изневери или не трябва да ти пука? И ако знаеш че има шанс жена ти да ти изневерява какво трябва един мъж да направи? Аз лично съм на 25 и все още не съм женен. Поздрави, живи и здрави!

Здрасти Бат Киро аз съм момчето на което подари книжката много ме зарадва. Като имам път към Търново ще мина да пием по Хайнекен да почерпя. И едно въпросче имам гледам че все борчета на Wunder Baum купуваш имаш ли някаква история с тях или просто ти харесват и такива взимаш. Не се ядовай за абонатите истинските ти фенове те подкрепяме каквото и да направиш и ще седим в пейтриън винаги. Наздраве живи и здрави!


More Creators