SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПАРИТЕ ОТ КОЛАТА, ОТИВАТ ПРИ ДЕЦАТА!

Здравейте,

Както обещахме, парите от колата ги дарихме на тази танцова формация, която събират средства за направата на първия екранизиран детски танцов спектакъл.

Ако имате желание, може да помогнете и вие:


Юробанк АД Пощенска банка
IBAN: BG 79 BPBI 79361030664601
BIC: BPBIBGSF
Музикално танцов филм “Момчетата на Димитров”

ПАРИТЕ ОТ КОЛАТА, ОТИВАТ ПРИ ДЕЦАТА!

Comments

Бай Киро, ти сам го каза, единиците се подкрепяме! Онези клатикурци на запада не могат да оценят българското!

Tsvetan Tsvetkov

До вчера бяха 1000 лв. Днес ще се чуем пак с тях и ще разберем.

Киро Брейка - Оригинала

Здравей, бате Киро! Имаш ли някаква информация, колко пари са се събрали досега (след като пуснахте видеото) от дарения? Благодаря на теб и на Веско за инициативата, да сте живи и здрави!♥️🍀

Браво на Чичо Киро и бат Весо! Аз съм от Нова Загора и ми стана повече от драго, че не само сте били по моя край ами, и че сте помогнали! Покраи чичо Киро си припомних кой съм наистина и за какво трябва да се боря.. да живее България!

Благодаря тя на Веско и на Чичо Киро че ни пълнят душите и сърцата , днес дикато пътувах за работа видях как се веят шарени знамена ( знаете кои са те ) и викам си пак ще си писна клипа . Супер сте ще ги поткрепим децата ❤️

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Ние хората от Пейтриъна щте помогнем на Дечорлигата те го заслужават

I az bih pratil , ako stava po- lesno

Киро, не се притеснявай да "просиш", както казваш, пари. Аз ти благодаря, че винаги ни показваш млади българчета, на които можем да помогнем. Като сме заедно имаме сила да променим нещо, а най добрата промяна е да помогнем на деца да бъдат по-добри утре! 5 пари не давам за възрастното население.

бате Киро то така и така нещата от теб тръгват и ти ни ги показваш и ни запознаваш със критичната обстановка във държавата пусни си линк към описанието със твоя пейпал пак лесно ще пуснеш пак клип примерно че и ги даваш (на мен не ми трябват никакви клипове ).Или Веско да се ангажира да и направи един пейпал и така на всеки ще му е удобно да праща от където и да било. И това примерно да си ви е политика за набиране на средства и чрез пейпал

Аз си спрях абонамента при Цанов и ще помагам за всяка кауза.Трябва да запазим корените си.

Браво 🇧🇬🙏🏻❤️

Браво чичо Кирчо 👏👏👏👏за избора,това са настоящи и бъдещи таланти който някой ден ще ни представят пред света с танцувалните си умения хореография,с традиционна българска музика)) Браво Българи,с активност и достойнство има надежда за всичко,много се радвам да сте живи и здрави,ще помагаме с каквото може 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Браво Кире, знаех си че така ще стане , ще гръмнеш право във сърцето. Пиши ме вътре, браво на децата, евала на учителите. знаех си, ти си пушка, аз съм с теб. Обичам ви тебе и Веско, ако даде господ може и да се видим, че не сме приключили със Великотърновския обект. Ама съм натоварен с много работа, не обещавам. Обещавам обаче да дам за тези деца. Живи и здрави.

Aleksandar Antimov

Браво, бат Киро! Респект! Добре направи, че дари парите за децата, те са бъдещето на България ♥️ И аз се радвам да помогна, с каквото мога, сигурна съм, че много твои последователи ще го направят. Лично аз обичам българската музика и танци, радвам се, че тези деца се занимават с нещо смислено, а не с простотии, като много други на тяхната възраст. Поздрави на децата и на ръководителите на формацията!

Нямат пейпал.

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте, искам да дам и аз пари но понеже живея в САЩ няма как да пратя чрез посочените от вас сметки. Има ли някакъв друг начин по който мога като примерно чрез ПейПал или нещо подобно.. моля пишете!

Supper.

#1 сте!!! Респект!


More Creators