SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДЛЪЖЕН СЪМ ДА ЗАЩИТЯ ДОЦ. МАНГЪРОВ!

Не ми се говори на тази тема, но то друго няма. Изключително много ме дразни математикът проф. Витанов, който косвено обвинява доц. Мангъров за слабите ваксинационни резултати на страната ни.

Днес ще ви разкажа една лична история, която доказва, че доцентът не е против ваксините (истинските), а точно обратното. Помогна на снаха ми във връзка със здравословен проблем, за който разказвам във видеото.

ДЛЪЖЕН СЪМ ДА ЗАЩИТЯ ДОЦ. МАНГЪРОВ!

Comments

За доц. Мангъров знам от близки хора, а не от теливизиите следните неща. 1. Преглежда всяко дете което има нужда (от всякакви детски болести) и му поставя ТОЧНА диагноза. И съответно му предписва адекватно лечение. 2. Като си положителен от ОНОВА, нито на личния ти лекар му пука нито на РЗИ. И най-адекватното да го извикаш него, и ти е гарантирано, че ще ти предпише адекватно лечение. А и психически, че някой е дошъл при теб е първата огромна крачка към оздравяването.

Това лято във Несебър, сл. Ббяк и св. Влас беше забранена думата корона тактв вирос несъществуваше защото всеки си пазеше хляба но отидехали даси праят тест във лаборатория Лина цъфваха със ковид. И кмета на бургас искаше средата на Авгост да закрива сезона но някои май ходиха го саветваха даси помисли че черноморието вреше от тористи и на големите хотелиери неимсе нравеше даги затварят . Иначе ако ненаправят септември някои локдалн сезона ще продалжи до 15 ти Октомври щот дотогава имат резервации повечето хотели но лошото е че бургаска община одавна я пишат във червената зона и сега удареха и ромънските тористи че щели да влизат само ваксенирани

Значи на тоя новия ковид във сл. Бряк му викат летен вирус сес силен гърлобол сополи някои ги хвашташе повръщане и разтройство и пак са губи обоняние. Това лято аз го изкарах три пъти двата ма зарази дащерята и един път миго качиха от работа, жената и тя го кара няколко пъти даже и сега е болна . Лошото е че минава само със антибиотик и ако се забавиш със пиенето отива във дробовете . НО НЕЕ КОВИД Имаше от персонала направиха на няколко човека тестове които показаха чеса положителни но хората се оправиха за три дена

Бах го , и в Патреона теият , смятай

Stefan Burov

А в България ги боли фара - WTF ?!?

Stefan Burov

Евала, а този витанов е толкова жалък, че не заслужава името му да се пише с главна буква

Предстаеяш ли си , там - в Испания , моля ти се , се е случило такова бедствие - шеста вълна

Stefan Burov

Срещу - АЗ ТУКА СЪМ НЯКОЙ , А ТИ - НИКОЙ !!!

Stefan Burov

Аре , сметни ся - аз рина лайна , ама съм повече от теб...

Stefan Burov

Тук , отново си никой...

Stefan Burov

Да , ше ринеш лайна - обречен си

Stefan Burov

Та , лайновозите - ти , тука като не можеш да оцелееш - къде си тръгнал е...

Stefan Burov

Да , така е - тука сме само на четвърта вълна , просто защото сме изостанали от Евро Съюза !!! И то , толкова сме изостанали , че разни помияри - където не могат да преживеят тука (поненеже тука наистина не е лесно - ако не си учил , ако не си се трудил ...) Та , ла

Stefan Burov

Има нещо "гнило" в България.... тук в Испания премина петата вълна вече се готвим да яхнем шеста.. а в България едва започва четвърта.. по телевизията показват специалист по инфекциозни болести и вместо да се занимава с коремни чревни операции има наглостта да говори за инфекции.. нещо не е наред в тази страна.. Тук в Испания, такова нещо не може да се случи.. и по улиците, се разхождат тъмни балкански субекти без маски!... в Испания, всички са омаскарени и без да ги задължават, така съвестно по европейски... нещо гнило има в тази балканска страна..

Georgi Pavlov

Браво, Киро! Достойна позиция. И аз само Мангъров, Тодоров и проф. Иван Чалъков слушам и гледам.

Жалко но факт. Аз като питам хората защо тоя Витанов всеки път познава с точност какво ще стане, те ми казват- той измислил формула която познава.. Вече ми омръзна и да броя маските по плажа . На ден само на един район можеш да намериш поне 5-6.

Киро, с това видео целиш десетката. Поздравления!!! Преди време, когато направи разговора с доц. Мангъров, ти отправих критика за това, че говориш върху него, но с това не омаловажих успеха ти да разговаряш с този велик Човек. Много те бива в анализите защото имаш свободен дух и не чакаш да правиш свирки на някой за да измъкнеш нещо. Затова съм още с теб в Пейтриън. Прав си за този проф. Витанов, че е от най-големите боклуци радетели на пандемията, ваксините и мерките. Ама и той като другите боклуци изглади косъма, хвърли вехтите пуловери и вече в студията седи на стола тежко, нагло и самодоволно. И ако помните, в началото на пандемията май беше доцент, а вече е професор. Математик, който дава акъл за вируси???? Толкова е и математик. Пълен боклук.

Това и аз го чух ,ако е така е направо скандално .Какво има в тази ваксина ,че да го улови скенера ,всичко друго но не и лекарство .Ако имаш снимки или кадри пусни ги да го видим този скенер .

Petar Andreev

Радва ме факта, че тук намирам смислени коментари..

Georgi Pavlov

Чичо Киро, дано си жив и здрав, тези гадове да не ти направят нещо. Добре че те има. ТИ си вътрешно скромен човек, народен, но аз да ти го кажа....ти си истински апостол на свободата бе човече. ДА звучи пресилено, но за ДНЕШНИЯ ни стандарт си такъв - събуждаш хората, като ги караш да се замислят. Аз съм ти благодарен! Дано успеем и оцелеем хората с мозък. Дано....

Цар Александър I

Ще ни принудят,ако искаме да живеем и Бог ни е дал дни да се върнем назад във времето да се откажем от този технологичен свят който води към ада защото в него не ние,а машината е по важна.Това не го казвам,аз а Клаус Шваб,че Ковид е удобното оправдание за преминаване от трета към четвърта индустриална революция

Преди около 10-12 години, много добре си го спомням, имаше масова пропаганда на ваксината церварикс срещу рак на маточната шийка. Реклами по радио, телевизия, предавания, обсъждане в интернет форуми. Имаше един известен български актьор Юлиан Вергов. По няколко пъти на ден чувах гласа му в рекламата по радиото за ваксината. От тогава ми е неприятен, нищо лично към него, той го е направил за пари, но го свързвам с това и случая който ще спомена по-долу. Очевидно се провеждаше масова рекламна кампания през всички информационни средства. Някой е платил за това и то много. Мой познати коментираха дали пък да не ваксинират подрастващите си дъщери. Агитацията тогава беше насочена към 12-16 годишни момичета. И след това дойде този случай и него много добре си го спомням, защото бях силно потресен, съпричастен и съпреживявах това, което се случи на това семейство... Още докато беше жива... Абсолютно здраво дете... Трагично е... https://www.dnesbg.com/zdrave/potresavashto-14-godishno-momitche-gasne-sled-bezplatna-vaksinatsiya-sreshtu-rak-na-matkata.html https://www.actualno.com/healthy/poslednite-dumi-na-lili-razkajete-na-poveche-hora-za-tova-koeto-mi-se-sluchi-sled-edna-vaksina-news_483436.html https://www.lentata.com/page_7392.html?fbclid=IwAR2DtjKz3NSjmiLSDIYe7vYU-WQCgr9tc2Wttwnuc_1_ltXzWqpIhvKqerU https://dariknews.bg/novini/bylgariia/pogrebvat-14-godishnata-lili-v-chetvyrtyk-1467643 https://news.bg/crime/14-godishno-momiche-izdahna-dve-godini-sled-vaksina-sreshtu-rak-na-matkata.html Както и при кови ваксините много хора може да кажат: "Не бе, то няма общо... била е предразположена... Просто така се е случило..." Какво правят ваксините по принцип - бъркат се в работата на имунната система. Какво представлява автоимунното заболяване - проблем в работата на имунната система. Ясно е като бял ден. Сигурно на много хора може да им е полезна, да е спасила животи тази ваксина, НО не е възможно да се знае предварително как ще повлияе на който и да е човек. Всяко човешко същество на тази планета има уникално генетична структура. Всеки човек е различно устойчив и податлив на външни въздействия. Няма как да се знае моментното му състояние и как би реагирал човек на такава ГРУБА намеса в работа на имунната му система. Може на 99,9999 процента да им е помогнала, но за един човек да е пагубна... Риск има и всеки трябва да реши дали да го поеме. Разбира се за този случай отдавна не се говори. Само спряха масовата агитация и пропаганда, но ваксинацията си продължава. Почти невъзможно е обикновен човек да се изправи срещу фара мафията и да докаже че е пострадал от ваксина. Няма да се намерят учени, лекари, които да разровят и да открият причините. Ясно да покажат доказателства за увреждания от ваксини. Ако все пак се намерят такива то те бързо се "самоубиват" или в най-добрия случай биват отхвърлени от "медицинската" общност и не могат да си намерят работа никъде. Преди повече от 30 години в България от държавата се разработваха, произвеждаха, изпитваха ваксини. И е било абсолютно задължително да са безвредни. Държавата не е била в състояние да си позволява допълнителни разходи за лекуване на хора пострадали от ваксинация. Било е нужно да се предпазват хората наистина да не боледуват, а не просто да им се продават ваксини. Защото за всичко плаща държавата, за ваксините, за лекарствата и за лечението. Повече здрави хора, по-малко разходи. Сега нещата са на обратно. Отново държавата плаща, т.е. всички ние, но ваксините и лекарствата се произвеждат от частни корпорации. Техния интерес е по-големи печалби. Съответно печалбите идват от повече болни хора. "Хубавото" на ваксините е че са предназначени за здрави хора, т.е. печалбата идва от всички хора. Докато при лекуване на болни, печалбата е само от тях, а те са много по-малко на брой. Затова и при ковида не търсят лекарство, с което да лекуват само болните, а правят ваксина за да инжектират всички. Проста бизнес логика. Всяко частно предприятие се стреми да увеличи клиентите си. За фармацевтичните корпорации това не може да стане със здрави хора. "На тях не им пука за нас" Майкал Джаксан 1958 - ∞ ПП Това не е срещу Мангъров а срещу търговията със здраве, то не е стока!!!

Milen Milev

Пак си много точен! Огън бате Киро, четата е зад гърба ти!Ние сме твоята армия от анализатори убийци!Ние сме най-умните и най-кадърните.Поздрави машини!

Отново добро видео

Не мога да разбера, няма ли кой да им пренареди керемидите на Витанов, на Бай Шиле, на Плешивия генерал или може би се разхождат по улиците с охрана.

Dimitar Dimitrov

Гответе се на Фаизер им дадоха статут на редовна одобрена ваксина.Киро може да не вярва в господ Библията и.т.н.Обаче всичко казано ор светите отци и Стареца Паисий 1:1 стана.И от това което е до сега е нищо пред това дето иде.Но все си мисля че тука ще се протакат нещата,което е добре.

X Xx

Англия повечето са надупчени, тук в Испания, дупчат и децата, Франция нещо се опъват.. и ги задължават.. а България се чуди, как да се сниши и да ни отмине.... но да прибере парите... целта е всички да са надупчени, Защо... това ще разберем след време

Georgi Pavlov

Бат Киро, моле те направи още едно интервю с Мангъров но този път моля те подготви въпросите и го изслушвай за да го чуем и ние.

Интересно в момента Англия каква игра играе. Стадионите пълни, хората един до друг без маски, в магазините без маски, заведения работят. А в европеския съюз искат по строги мерки и задължителна ваксинация.

Голямо видео, Благодаря ти

Aleksandar Antimov

Прав си бат Киро но по план искат да го държат 2030 година .А от началото на 2022 случайте от ваксините няма да могат да бъдат приканвани както до сега .Не препоръчвам ваксиниране освен ако не искаш да се автаназия .

Браво!

Да така е Бат Киро тук в Испания вече има няколко случая от ваксинираните вече измреа Ама си малчат

Bravo.Blagodarq za vudeoto. Manguriv trqbva da e zdraven minister, no kuklovodite edva li shte pozvolqt.

Така е бате Киро, народа се прави на ударен за очевидни неща, само и само да не им се срине аквариумчето, че тия хора са им врагове а не приятели..

Жив и здрав да е доцент Мангъров

Бай Киро ако успееш да вкараш таен агент в Ковид отделението и зазнемеш това, което се случва ще запушиш устите на всички боклуци!

има чип във ваксината Мангъров добре го знае това . На летището в Париж имат скенер и хващат не чипираните скоро на всякъде ще ги поставят.


More Creators