SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА ДЕНИС ТЕОФИКОВ?

Днес ще споделя моето мнение за трагичния случай с Денис Теофиков...

КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА ДЕНИС ТЕОФИКОВ?

Comments

Много точен анализ Кире, тук е отговора на бащата на Денис, https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2124261534392380&id=100004256624621

Krasimir Manolov

Напълно съм съгласна с вас Киро . Сега ще има разни герой като шофьора , който ще излизат и ще се правят на много добре познаващи Денис . Лошото в случая е , че от тези много знаещите никой не го е разбирал наистина . Ако имаше някой който да го разбира момчето едва ли би се самоубило . Пазете децата сии внимавайте какви приятели имат !

Дора

Пазете децата на България, живеем в едни от най-сложните и объркващи времена

Наталия Черепа

Киро им го обеснява по най простия начин с езика на улицата говори.И днес чета как пак не разбират,какво им се казва. Случаят е елементарен за разгадаване,а всички го усложняват и се правят на криминалисти. Какъв бил Брейка,че да говори,ми видяхме Мартин какъв приятел е и колко знае. Моля те направи още едно видео след време по този случай.

Когато каруцата се обърне, пътища много... а да се обвинява Продуцента е пълна глупост, и определено цели живите на гърба на мъртвите... че на моята обикновена работа ако незпазвам правилата ми режат от заплатата, и обратно ако шефа прекали плаща неустойка, така е по цял свят и затова се подписват договори... според мен, едно е истина, тази напаст от шоута, които оставят след себе си само жертви, целта им е не да направят таланта звезда, а винаги да има нови таланти кандидати за слава, и ако това са невръстни последствията ги знаем... никой не може да знае какво е имало в главата на момчето.. хората на изкуството са свръх чувствителни, различни от другите... да го оставим да почива в мир..

Georgi Pavlov

Колко е достоверна информацията, която изнася шофьорчето, че родителите са се принудили да реагират в такъв момент. Цанов така се обърка, Киро отново е прав!

Семейството на Денис: По повод интервюто на Мартин, шофьорът на Денис, искам да изясня, че аз и моята съпруга не сме разчитали детето ни да тръгне по участия, за да си купим диван или да си платим тока. Ние сме средностатистическо семейство, не тънем в лукс, но винаги сме се справяли с нуждите си без да се налага да притесняваме детето си за ежедневните си нужни. Във връзка с неверните твърдения по наш адрес по време на пандемията Денис си купи VR очила за плейстейшъна си, за да прекарва времето си вкъщи с приятели. Твърденията, че Денис има брат от мой първи брак са неверни. Никой няма право да клевети и сипе неистини по отношение на моя живот. Моля ви, оставете ни да изживеем мъката си. Спрете със спекулациите и не си правете евтин пиар на гърба на нашето дете. Не петнете повече паметта му. В тези тежки дни за нас ви моля да уважите болката ни и да СПРЕТЕ!

Приятелката е НЕЩО ПОТРЕСАВАЩО!

Пашев никога няма да прости на себе си, че не е реагирал адекватно на думите на Денис, че мисли за самоубийство. Според мен Пашев е бил затрупан с работа и задачи и затова просто му е казал да се стегне. След няколко дни всичко е свършило. Сега Пашев се измъчва от мисълта, че не е захвърлил всичко и не е отишъл да издърпа Денис от ръба на Бездната.

Абонирах се само заради думите ти.Харесват ми клиповете ти много. Веско моля те дай му още информация по случая и направете още един клип. Покажи му коя му е била приятелката и кой е баща й.

Уникален си бат Киро! Изобщо не се досетих че истината е съвсем друга. Искрено благодаря за това, че ни учиш да мислим!!!

Единственият човек,който без да е познавал Пашев и Денис направи най-адекватният анализ !Евала на човека

Браво Бат Киро напълно си прав Това е много хубаво че по този начин ни караш да се замислим е и така ти ни учиш да мислим логично как стоят нещата.Живи и здрави да сте с Веско

Petar Dimitrov

Евала!

Dimitar Leonidov

Момче, недей чети между редовете и не се подвеждай от емоциите си! Гадна тема е особено сега, когато е най-нашумяла, но наистина има много логика и смисъл в това, което казва бат Киро. Знаеш, че той си е директен и понякога това засяга, но по-добре така от колкото да ти бъде спестено. Помисли сериозно върху това и ако следваш Цанов изгледай и неговия клуп в Patreon, който е 3пъти по дълъг от този в Youtube и слушай внимателно какво казва Мартин-шофьора. Не се заяждам, приеми го като съвет!

Петър

От възможно най достоверен източник потвърждавам твърденията на Киро. Младежа е бил доста тегав и продуцента за всяко негово усилие го е възнаграждавал. Опитвал се е да го превъзпита. Сега човека е в депресия обвиняван,че едва ли не е подтикнал момчето да се самоубие. Живи и здрави да сте.

Ivan Tzanov

Евала,много силно видео Бат Киро 👍

В правилна насока разсъждаваш, според мен

Има логика!

Това което казва Брейка има логика. И ако Денис се е бил отцепил от Пашев, нямаше да прокопса дълго, Пашев го е създал, направил го е известен и до момента е бил № 1, защото ако се беше отцепил, щеше да дойде някой нов талант на 18-20 г. с нови песни и текстове от Пашев. Да може да отиде при друг продуцент, но е под въпрос дали песните му щяха да са хит, може би е щял да взима по 15-20 хил на участие, но много вероятно нямаше да е за дълго. Пашев е бил двигателя и той е движел минимум 70% от цялата работа. Но ной-голяма роля са изиграли пирятелите му, които са му набивали гръмотевици в главата, за участия и пари, колко много щял да взима а сега при Пашев колко малко печели, всеки ще се дразни ако му го набиват постонно в главата, че днес си взел 4-500 лв а при други обстоятелства на друго мяст си можел да вземеш 10-15 или 20 хил. В един момент вече губиш връзка с реалността а нещата са много навързани с много неизнестни, ако се отцепи от Пашев, да има талан той пее уникално, но ако не ти се отдава да пишеш текстове, а ако другия продецунт не може да съдаде хитове които да се равняват с тези на Пашев, залязваш и друг идва на твоето място, шофьора му го казва, че от това Денис се е боял най-много, нещата не са никак прости, от сорта на тоя виновен, ония невинен и загадката е разгадана.

Отново Киро е прав и друго - хората как вярват на шофьора, който си е изпечен далавераджия, излязъл от затвора. Даже не знам родителите на Денис къде са спали, че да сложат такъв човек толкова близо до детето им. Той врял и кипял в престъпни компании и е с детето им нонстоп. Няма ли други квалифицирани за шофьори? Нищо чудно той да е уредил коя да е приятелката му и като цяло да е поел контрол над доста неща и лека полека, като се увъртиш някъде където не ти е работа, после докато се усетиш и не можеш да мръднеш. Мисля, че в случая разковничето е "най-скъпия клип", а и неподходящото за Денис обкръжение. Той просто е загубил контрол над живота си и се е изгубил. Така тълкувам всичко до тук.

иначе жалко за момчето лека му пръст..

гледайте цялото интервю на Цанов с шофиорчето около час и 38 мин е накрая когато каза че никога нямал да работи и бил в сферата на крипто валутата и имал формула за успех обаче нямал да я издава видиш ли и другите да не се облажили да вземат да печелят и те та да не остане за него ,след такова изказване може да ти стане ясно за какво шофиорче става въпрос , та той не спря да нервничи и да се клати на стола... 70% от това което каза беше развален телефон.

Киро незнам дали ти пука но след това видео ме загуби като абонат

Пашев си има вина и той твърде ми е навлизал в живота му

Млъкни алтав поне имал малко уважение към момчето такъв талант си отиде ако твоето дете не дай си боже умре ще ти бъде ли хубаво някой да го обижда поне от уважение на беше замълчал Киро и ти

Прав си

Именно! Тези, които вярват на шофьорчето са от неговата класа, говорят си на един и същ език, разбират се чудесно. Жалко, че Станислав се оказа един от тях.

И аз май ще реша да си подновя абонамента след това видео. Особено ако има и други такива и особено за ДЕВЕТДЕСЕТТЕ години!

bate OT DO si prav

Тоя сефте го чувам, осрало се е лигавото чалгарче. Прав си Бат Киро, храни куче да те лае.

Професионално виждане имаш бат Киро, браво!

Наистина не знам кой нормален възрастен (изключваме децата фенове, които не разбират) би бил толкова прост, че да повярва на думите на някакво шофьорче, очевидно с тежък стаж в ъндърграунда (затвори, контакти, и тн.) Най-вероятно вярващите са точно такива-сеирджии и лекомислещи подстракатели, яхващи въланата на лайната които се изсипват над продуцента. Наистина ли някой си мисли, че човек ще си унищожи продукта, който е буквално принтер за пари? Истина е, че Денис бе супер талантлив и всяка песен, правена за него ставаше хит. Нима отговорния за него човек ще го тероризира до такава степен, че да го накара да предприеме най-крайното действие? Пълна гавра..с двамата. Мир на душата на момчето.

Денис е публична фигура, освен нечие дете. Родителите му са се съгласили на това, с всички произтичащи следствия. Няма как да се мълчи по темата. Цялото общество е настръхнало.

От няколко дни се чудех само аз ли вярвам на Николай Пашев и на никой ДРУГ!

Браво Бат Киро! Напълно съм съгласна с теб за всичко, което каза по случая! Аз съм сигурна, че наркотиците тук отново си казаха думата! Талант, който загубихме, но човек никога не трябва да забравя от къде е тръгнал и кой ти е помогнал! Шофьорчето, което даде мнение въобще не ми вдъхва доверие, все пак на бивш затворник, не мисля че може да се вярва много! Аз съм реален човек винаги гледам над нещата! За мен виновниците за смъртта на това младо момче са приятелката му и неговите така наречени приятели, а те всъщност са вредители! Няма приятелство в днешно време, всичко е интерес! Съжалявам много за него, но е факт, че е бил със слаба психика! Живи и здрави бъдете и само напред! Бъдете силни, това е тайната на успеха! ❤️

Жалко за момчето , Светла му памет ! Неможем да знаем кой и как му е повлиял няма как да чуем неговата истина !

Бат Киро разсъждава логично и правилно, но на много хора им е трудно да схванат логиката. Няма грешна дума в разсъжденията си!

Zhivko_Y

Мислех да си махам абонамента, но след този клип оставам! Браво! Киро, железен си, бих си пил бирата с тебе.

Брейка е прав както често се случва.Парите и славата главозамайват хората,а около тях се появяват всякакви хиени,които искат да се закачат на клона и да цоцат.Денис е бил на 21 , заобграден повече от интересчии и предатели,отколкото от истински приятели и е нормално да не издъжи в един момент.Пашев е в пълното си право да го глобява и да изисква,защото го е извадил от апартамента без диван и ток и го е направил една от топ звездите в България.Жалко само,че всичко трябваше да свърши така.

В.П.

Имал все пак малко уважение към починал човек и то доста голям талант на България

Тука не съм съгласен с теб първо не си бил там че да можеш да говориш по тази тема не знаеш през какво е минало момчето и още не нещо не всеки може да стане певец това не е за всеки Денис е роден за микрофона и голям талант който България за жалост изгуби и беше оценен чак след смъртта според мен цялото видео е за YouTube защото не е хубаво да правим пари на смъртта на Денис.

Най-вероятно бат Киро е прав. Иска се голяма дисциплина и силен дух, за да не станеш лайно и да си лоялен към хората които са те създали.

Georgi Ishkitiev


More Creators