SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: В ДЕНЯ ЗА РАЗМИСЪЛ, ДА ПОМИСЛИМ ЗАЕДНО!

Тази вечер от 19:30 часа ще има LIVЕ, на който ще обсъждаме утрешните избори на България.

Ако имате въпроси към бат Киро, задайте ги в коментарите.

LIVE: В ДЕНЯ ЗА РАЗМИСЪЛ, ДА ПОМИСЛИМ ЗАЕДНО!

Comments

Абе тука само силистренци ли сме ,всеки втори градски ? Бат Киро трябва да направиш видео от Силистра с някоя стара случка !

Petar Andreev

Добре дошли в новата диктатура ориентирана срещу човешкото и човека.

Zhivko_Y

Браво бате киро и веско

ЗА ТОВА, ЧЕ НАПИСАХ САМО ВЧЕРА ВЪВ ФЕЙСБУК, ЧЕ ЩЕ ГЛЕДАМ ЛАЙФА ТУК,НЯКОЙ БОКЛУК МЕ Е ДОКЛАДВАЛ 😡😡😡.ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ ЗА КАКВО ФЕЙСБУК ПРАВИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ❓❓❓😡ЗА ИЗРЕЧЕНИЕ : " ЩЕ ВИ ГЛЕДАМ ДОВЕЧЕРА " 😡😡😡

И да, общо взето трябва да се спасяваме кой както може. Но спасение поединично не е вариант.

https://youtu.be/vnW6xF8MDc8

Има версии че целия Ковид цирк ще приключи около 2026. Ето и възможните сценарии:

"БЪЛГАРИЯ, КОЯТО СЪГРАДИХМЕ" (10 епизода) - https://youtu.be/04xuSetUx88

Аз си мислех, че си от хората Батко Махно

Кажи нещо за снимката с гъза?

Александър Николов

сирко-ударението пада на о --адашче..атаман запорожки..вескооо..

Здравейте Кире и Веско. Според мен на много хора помагате. Продължавай да повтаряш на хората кои са най-добрите хапчетата против стрес.

Dimitar Dimitrov

Ковида е сериозна инфекциозна болест, изкарва от строя за десетина дни и се кара мъчително. Шести ден го карам и вече си промених мнението. Изобщо няма общо с грип, по-скоро е като някоя тропическа треска. Вината на Борисов и Щаба е в това, че не обясниха на хората сериозно за какво става въпрос, а се лигавеха, заплашваха и разиграваха театри.

Здравей бате Киро, кажи какво мислиш за убиеца на Милен Цветков и как го пуснаха?

Веско , Бат Киро , здравейте!

Заради този лайф искам да те поканя бай киро да пием по едно да се видим на живо... и да си поговорим за нещата от живота...

Последен въпрос - защо Западът превъзхожда Изтока и се възприема като по-силен икономически, военно, културно влияние и дипломатически (НАТО, ЕС И САЩ)? Исторически от къде идва този дисбаланс в света? Благодаря

Деница

Какво ще кажеш за апетита на САЩ, ЕВРОПА И ТУРЦИЯ към България?

Бате Киро,поздрави от Червен бряг!Какво би напарвил ти,ако беше на мястото на Констадин Костадинов и влезеш в парламента с 7-8 процента

Здравейте Киро и Веско , хващам лайфа в края само искам да ви поздравя от Барселона (Испания)

Добър вечер Бат Киро и Веско, Когато навърших 18г. 2009г. и имах възможността да гласувам. Ходих и гласувах, само че тогава бях глупав и гласувах заради самото гласуване а не защото бях мислил за кого е най-добре да се гласува. Няколко години по късно, като почнах да разсъждавам, съжалих много за избора който направих. Питането ми е - според теб дали няма да е по добре да вдигнат годините за гласуване примерно от 18 на 25г и да добавят изискване само хората със нормално семейство да гласуват.Тъй като тогава предполагам че хората ще мислят хем повече хем по различен начин като са женени и с деца, когато отидат до урните.

БНО Шипка и Войнски съюз Васил Левски бяха хора който пазиха нашата граница от бежанците, но сорос ги спряха и в ютуб а и сякаш ги избиха заради иниацитивата , която поеха те. Бат киро какво ти е мнението по темата? Поздрави преди всичко от Мартен (Русенско) и след това от Варна!!!

Кой е Шибаланко? :)))))

Здравейте току що си заплатих таксата но нещо не се ореантирам или лайфа свърши ? :)

Здр.. брат, знаеш ли кое ме отчайва, виждаш нещата започнаха да се разплитат, все повече информ..излиза и въпреки това, продължават да са Зомбирани брат и чувам ... амии АЗ чакам сега януари да си..прасна 3та !!! Е тва направо ме разбива.. немога да повярвам кви идиоти са.! Толкова сварени мозаци бахти..! Евала Веско .. дръж печено

Bat kiro koga shte pusnat plavasht Kurs na evroto I da obrushtame li levovete

Киро ако другите държави са по прости защо държавите им са по подредени

Бат Киро, онзи Георги Шишков дето гостува при Цанов и разказваше как се е съблича пред мъже за пари сега най новата му идея която представя във видеата си е да вземе 4 апартамента на кредит в София и така щял да се издържа като ги изплати /към 1 милион кредит общо с лихвите/ .. хората му пишат в коментари че е луд и ще се погребе така, той отговаря че не го разбират и са закостенели мозъци. Апартаментите които гледа са по 45 квадрата чиста площ за 200 000 лева... без лихвите, а брокера му вика: най на далавера е на зелено да вземеш. Моля за коментара ти.Поздрави от Пазарджик, Сашето

къде изчезна Кунчо?

Koq*

Dobur vecher, Breik i Vesko, iskam da zadam sledniq vupros, koq parlamentarna partiq beshe dostoina opoziciq prez poslednite 4 godini, Blagodarq! P.S.: Chakam si pozdrava s Indira Radic

От насторйките избери по-високо качество. Перфектна е връзката

Киро Брейка - Оригинала

Отговорихме вече

Киро Брейка - Оригинала

не съм съгласен за коцето ..излязоха много съмнителни неща от морална гледна точка..и за водача му в пловдив..и за субсидията и за къщата ..и за фиктивния му развод..това не увлича..аз гласувах за възраждане юли но не стана ..иначе уважавам всяко мнение..живи и здрави ..проф.брейк..наздраве..

Историята доказва, че власт без кръв не се дава.

Здравейте! Бушува ли биологична война над целия свят, за която никой не смее дума да обели?

Hristomir Hristov

Би ли поел Ангажимент да попиташ Костадин Костадинов има ли нещо общо той или братовчед му с ГЕРБ на местно ниво във Варна ?

Само да кажа За тоя шибаланко... Случайно ми попадна негово видео дето обяснява как бат Киро взел пари от някагъв гъз за нещо си и как Цанов водел предизборната кампания на някой си.. Не го изтърпях цялото видео, и адски много ме подразни.

Аз се чудя къде е Кунчо?

Бай Киро Аз съм против да лъже Костадин , нека да му гласуват заплата от 10 000 не да краде и да лъже. Говорил съм с общинските му съветници. Аз Живея във Варна. Проблема е че краде . Добре де кажи ми какво ще стане с крадец на дребно , ако му дадеш възможност да краде на едро . Честно ли е цървула да забогатее като ме излъже ? Ама и Волен и Той говореше истината ? И какво стана ? И Яне Янев казваше истината. Някои хора на Бойко казваха истината - Сачева , Биков, после излязоха курви....

Киро здравей много хора забравят че незнам как врачки ли са ама знаят как всяка година ще има грипна епидемия и ваксини готови за лекарите още преди ковида си пускат по едно грипче взяка зима тя работата наредена години преди ковида с грипните епидемии всяка зима

Какво мислиш за Асен Василев, малко е луд. Дали Бойко Рашков ще вкара някой в затвора

Pavel

През втората световна,въпреки ,че сме част от европейския съюз на нитлер,спасяваме нашите евреи..

Georgi Pavlov

Интересно казват, няма информация колко време пазят антителата, а ваксината е една година след болеста имат "уж" повече информацията, антителата от естествено преболедувалите били по-слаби от тези на ваксинираните, но още плазма от ваксиниран не се използва.

Още видеа за 90те

Simeon Mladenov

Какъв е коментара ти за думите на Симон Милков, че ти и някой си по прякор "Гъза" от Търново работите за Демократична България ?

viktor georgiev

Здравейте Веско и бат Киро! Към Киро брейка: Бат Киро сам кажа, че ако изборите променяха нещо нямаше да ги има. Какви са ти предположенията за утре?! Пак ли тея нещастници от Герб?! А и още нещо, гледайки листата за президент, бих искал да ти чуя мнението, кой е най-малко боклук. 😂🤣😂 Благодаря!

Петър

Чухте ли каква информация излезе свързана с главата на Беларус, който каза че не се е съгласил за 900милиона долара подсилване на икономиката, но в замяна на карантини, затваряне и тем подобни. Той каза, че не бил го направил колкото и да му платят да затрие народа си, какво ви е мнението

Yordan Yordanov

Здравейте, какво мислиш за Боян Расате, наредиха ли го с нападението над ЛГБИ джендърите?

Не Знам , що тая Съпруга иска все да е В СЯНКА ? То Най благоверните, Се се КРИЯТ! Защо? Защото на минката Хич НЕ И ПУКА!!!! Има кой да Я Храни !

Здрасти Бай Киро, от сайта countrymeter. info в реално време има информация за България колко са родени и колко са умрели. Няма разлика в смъртността от миналата година. 280-290 на ден.

YULIYAN BELEV

Бат Кире, насърчавам ви с Веско да отидете в село Неофит Рилски и да посетите Исторически парк! Направете едно видео там, за да може все повече българи да видят какво чудо са изградили едни истински българи! Ако не сте чували за това място, само ще вметна, че това нещо няма аналог в световен мащаб и целта е съхранение на българщината и нейното разпространение, не само в България, а и сред останалите нации. Поздрави и само Възраждане! :)

Венцислав Димитров

Социалните мрежи

Поздрави бат Киро и Веско , освен за Луна не виждам за кого бихме могли да гласуваме. Така поне цирка би бил пълен 😃 Миналия ден ви бях писал за Кацарски как ме беше жегнало интервюто та най вероятно и Костадинов колкото и хубаво да говори ще обърне палачинката ако докопа кокъла. Един по страничен въпрос , Какво мислиш за БНО Шипка и генерала? Вероятно и друг път са те питали но ми е обягнало. Мерси

ivaylo tringov

Наздраве не вярвам на никой абе кво стана С КУНЧО знаеш ли нещо

Проблемите никога няма да свършат ако продължаваме по същия начин но все пак има начин ако искат единиците както казваш ти бат Киро! Имам нещо конкретно в предвид!

Костя обра протестния вот и ще има изненади утре...

Бат Киро, днес прочетох една статия на учени от Харвард, че трябва да носим маски и по време на секс! Та искам да чуя и второ мнение по въпроса от Декана на университета по живот в България Киро Брейка. Мерси

Аз ще гласувам за Възраждане. А доколкото дали ще ги смачкат това зависи от хората ако хората застанат в количествен състав зад тях нещата ще се обърнат и вместо да ги смачкат ще трябва да преговарят за много по добри условия на живот

Добър вечер на екпиа. Тез със ваксинините, чудно наистина, защо като надупкаха поне триста хиляди и мръдна само с 3%. Може и бавно да се предаваме, но повечето все търсим как да ги надхитрим. Какво се е случило със старите лайфове. Исках да отворя един стар и пишеше че не съществува.

Пак съм аз.Да кажа че съм от Силистра, познавам лично директора на болницата казва се Д-р Васил Славов!Семейни приятели сме. 3-то поколение доктори,баща му Д-р Георги Славов тази година за съжаление почина от Ковид ... той смело продължава както чувам завета на баща си!

Деница

Здравейте бат киро може ли да разкаже за случката където е замерял с топки за билярд

Здравей Бат Киро , поздрави от Несебър. Една група момчета сме каним те на кафе при нас в нашето градче(неискат сертификат) 😆0884527636 това ми е телефона бих се радвал да се отбиеш.Поздрави

Здравейте бате Киро и Веско нямам въпроси исках само да ви поздравя и да ви пожелая успех.Всъщност имам въпрос съм бате Киро би ли желал да направим една тренировка заедно да се запознаем лично не само в пейтриън но след като се върна в БЪЛГАРИЯ благодаря предварително.

Добър вечер Бат Киро и Веско. Бих искала да споделя мислите си, защо трябва все пак да се гласува. Да кажем примерно, че имат право на глас 200 души. От тези 200, гласуват половината. Сред тях обаче 40 са купени. И това съответно им дава тежест при изборите. Но ако вместо 100, гласуват 150, купените 40 няма да имат толкова голямо значение, като в първия случай. С две думи искам да кажа, че като не гласуваме, се оставяме купените гласове да натежат на везните. Съгласна съм че всички са еднакви, но смятам че все пак бихме могли да си изберем по-малкото зло и да не оставаме безучастни........ Ще се радвам да чуя мнението Ви по въпроса.

Здравейте Киро и Веско! Киро, смяташ ли че Кирил Петков е новия заместник на Бойко назначен от Щатите?

Borislava Vacheva

Господин Киро, къде мога да закупя книжка с тези български поговорки ? изглеждат много вярни или по хубаво, напиши ти една, аз съм първият купувач. Послепис: мнение по ловеца на педофили, който го задържаха, правилна ли беше постъпката му ?

Киро ЗДРАВЕЙ от Силистра ... "Всичките са МАСКАРИ " от 1989 г насам ние сме следвали васална политика , ние нямаме собственна политика ясно е като бял ден ,че всеки трябва да се спасява по самоединично основната градивна клетка вече я няма .... ОБЩЕСТВО НЕ СЪЩЕСТВУВА !!!

Krasio Velikov

И служебното правителство не прави нищо. Уж разкрития от половин година, а няма никой задържан за нищо

Здравейте! Както казвам винаги - това е един малък, но много прост народ! Не вярвам на никой и няма да гласувам за никого! Аз ще си построя моя социализъм! Поздрави от Варна!

И ВМРО донякъде, много по-добре от другите, изключая Възраждане.

Ще повярвам на Костадинов когато влезе в Парламента и свърши нещо.Помня преди 15-тина година Сидеров и той говореше истини,беше против системата,но знаем какво става после като хората му се довериха....отделно не знам до колко системата ще допусне Костадинов да свърши това което иска,следователно....оправия няма.

В.П.

Веско пипни малко камерата че е лошо качеството

Не го слушай какво казва този оликофрен с пилешко сърце. Много говори а си прави далаверите. Взима по 8 лв на глас субсидия и го боли дядовия! Просто е изгодно сега да се говори против ковид. Той така трупа рейтинг. И в момента който влезе в парламента ще забрави какво е казвал.

бат Киро, а какво ще кажеш за Симон от рубриката Шибанистан? Който постоянно хули ВЪЗРАЖДАНЕ, теб и така нататък...

Той ги казва ,ма и Кацаров тъй каза...

Здравейте!

Здравей бате Киро,пиша ви от Дания.Тука от понеделник стягат мерките отново,изкат да използват зеления сертификат за всички работници.Все по-зле става ситуацията.Знаем че нагласят изборите, но няма да се отказваме ще гласуваме,това е най-малкото което можем да направим.Прав си във всичко.Да сте живи и здрави.

поздрави от Хасково бат Киро няма за кой няма управия.Според теб как ще се развият нещата

петър петров

Здравейте бай Киро и Веско, интересно е че вече 32 години сценарият е един и същ и нищо не се променя. Според теб, какво събитие би било пречупваща точка и народа, ще осъзнае, че трябва да вземе нещата в свои ръце?

Здравей Киро,видя ли каква стана тя сега?Както в България беше най-лабаво с Курона вируса тъй сега затегнаха примката яко.Пържолата се обърна в тигана.Въпроса ми към теб тази вечер е:Не си ли се замислял да напишеш книга?Да систематизираш нещата с поуките и съветите най-вече за младите.Защото виждаш в онлайн пространството информацията се губи.Може да ти трият канали,видеа или пък Веско да се напие и да ти затрие без да иска всичките видеа.За Веско се пошегувах разбира се.Поздрави от Варна ,морето и сините вълни.Остани си със здраве.

Здравейте комити Веско и Киро!!! Според мен, докато не се въведе имуществен и образователен ценз нищо няма да стане. Поздрав.

Здравейте :) Само да поздравя Бат Киро и Веско!!!Отивам сега да бачкам!!! Готвите ли Търново да посреще един буден лекар 2022 ;) Успех и горе главата!!! Всички сме в тая простотия и накрая ще излезем чисти и победители

И още един въпрос от мен: какво мисли Киро за каквото става на границата между Беларус и Полча. Какво ти е мнението за Лукаченко като политик?

Стефан

Добър вечер момци! Бат Киро, кажи на младите тигри, че си трябва да мандърсат, че после ще го търсят ама няма. Просто много наплив на загорели жени, и нормалните ще изнемогнем хахаха

Само с тоягите и измитането на всички е решението, без страх няма оправия за напред

Yordan Yordanov

Че си ги мислиш от гъза си! Плювалник, който не разбира, че човека пре-спокойно може да си е депутат, ако толкова много му се крадеше. Дано поне си взел някой лев за коментара, защото иначе си мегапрост!

Димитър Димитров

Бат Киро спасяването ще е по единично , храна,вода ,дърва, за по Дълъг период от време и така.. Вече в Германия И австрия пускат реклами Как военните когато Се Борят срещу хакерски атаки, e съвсем нормално да си без ток И да вечеряш с якето И зимните ръкавици. Кукловодите ще правят каквото си поискат защото съпротива просто няма ….. мирните протести не помагат…..

Valentin Takev

Здравейте и от мен Бат Киро и Веско! Какво мислите за Ицо Хазарта и кандидатурата му за президент?Вчера Слави Трифонов направи лайф по 7/8 ако сте го гледали какво ви е мнението? Благодаря предварително.

Деница

Здравейте Бат Киро и Веско!

Иван Паунов

Здравей какво ти е мнението за Кирил Петков и продължаваме промяната?Аз не им симпатизирам,просто искам да чуя мнението ти.Извинявай ако вече си то изказвал. Втория ми въпрос е за Денис Теофиков,какво според теб може да накара такова момче да се самоубие ? Според мен е глупав инцидент е следствие на наркотици. Хубава вечер наздраве

Здравейте Киро и Веско, един въпрос към Киро: според теб, къде изчезнаха членовете на бкп като бяха почти един милион в 1989. Само да ти кажа че е трудно да си марксист сега в България.

Стефан

Много хора говорят за Възраждане . Днес Ви звънях , предполагам че ще Ги рекламирате пак изпратих Ви материал за тях от Варна. Костадин Костадинов в момента е крадец на дребно за субсидията , на път да стане крадец и лъжец на едро. Бай Киро - Ти знаеше ли че с парите от субсидията Възраждане са платили награда за Бойко Борисов ,, Ангел Хранител на годината мисля че беше ,, за помощта за инвитро бебетата ? Какво ще кажеш за това ? И че парите които са дарявани са дарявани на фондации на свързани лица ? Едното е кумата

Бай Киро правя всичко възможно, за да си хвана гадже и всяко едно момиче ме отблъсква. Какво да правя?

Бай Киро, мислиш ли, че има тайни общества и ако да какво предполагаш, че се случва там?

Добра вечер Бай Киро! Според теб кой или какво е най големия унищожител на младите и има ли начин да се преборим? Ако да какъв!

Привет, Киро и Веско! Ако си пийвате - наздраве! Днес понаписах нещо във фейса (даже го споделих и в твоята група) - относно безмислието да се гласува. Същото, което и ти разправяш нон-стоп. И най-вече - да спрат да ми приказват вменени от медиите шаблони за "отговорност", "сега е момента" и прочие. Това със "сега е момента" го слушам 32 години всеки път на избори. Баси и момента - 32 години. Но - все още има масовка, която им се вързва. Всички (ти знаеш де) които се допускат до междинната власт (защото на актьорите в България се полага само междинна власт за пред масовката, въпреки, че ги наричат Парламент и Правителство) са или силно зависими субекти, или пълнеж с костюми и вратовръзки, от които нищо не зависи, но са нужни на властта като мизансцен. Ако случайно някой читав пробие - има установени похвати доста бързо да ги вкарат в правия път. Гледал съм го много пъти отблизо. Мероприятието трае до 4 седмици след назначението/изборите макс. Ако и дотогава издържи му спретват нещо за пред медиите и аре вънка от чадъра. Ще се спра, че иначе от лайфа само мене ще четете. ... Поздрави!

И в Германия изборите са нагласени, няма да ходя повече.Гласува се на хартия.10 минути след прекратяването на гласуването знаеха точните резулатати на 99%

Добър вечер Бат Киро и Веско. Предлагам ви в бъдеще да направите поредица в която да се прави кратък преразказ на велики български филми от времето на СОЦА. Може да се разказват интересни факти за филма, да се показват определени сцени и пояснява защо филмът е така добър. Нека младите да видят какви актьори е имало преди. Мисля че ще сe получи добра поредица.

Здравейте и наздраве! Аз не гласувам, защото знам, че с тези така наречени избори, всъщност някой се пълни с пари и никой не слуша народа! Но искам да те попитам какво мислиш за Луна и Възраждане? Незнам защо си мисля, че отново за пореден път народа ще изиграе лошо своите карти, отново ще са предадени! Благодаря ти, бъдете живи и здрави и все така усмихнати! ❤️🇧🇬💪

Нямам Фейсбук,Инстаграм и т.н. причинатата за което си Ти,сега живея реален свят, за което ти благодаря.Затова не съм гласувал за момчето.Не съм имунизиран , в Германия ПСР теста струва 80€ не мога да тренирам вече.Само с ПСР, преболедувал или ваксиниран.

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Само такива лайфове да има по често.Вапороса ми е Абе има една партия Дека се каза Възраждане на отечеството Логото на тази партия е Заедно със Русия България е по силна Та тази партия не можели да се обедини със Възраждане и заедно да влезнат в правителството и да се обърнем към Братска Русия и да загърбим НАТО и ЕС

Petar Dimitrov

Ти говори лично с него, според теб искрен ли е, въпреки че и Волен говореше, но после като те затисне машината на властта - край...

Ивайло Александров

Бат Киро какво точно имаш предвид като използваш думата пирамида и кой ще е новият президент (не че има значение)

Бат Киро стига се снимахте в трънките като партизани, вземете с Веско направете една кулинарна рубрика на булката да покаже как прави вкусотии за Лайфовете :D Продължавайте със страхотните клипове, поздрави и наздраве от Варна.

Бай Киро, този път ще гласувам за Възраждане и за Костадин.Допускам, че и него могат да окипазят, но за момента той поне казва нещо конкретно, което си е помислил да направи, тези другите дори това не казват.Абсолютно съм съгласен с теб за мнението ти относно партиите и гласуването, но този път съм решил да пусна за Костадин, въпреки че Белият Кон се вижда и е ясно, че идва...

Ивайло Александров

Здравей бай Киро. Наскоро гледах едно интервю на Костадин Костадинов в "лице в лице" и Цветанка Ризова му казва: "С тези протести, които организирате против маските и зеления сертификат, някак си не създавате ли един хаус... нима не виждате какво се случва в болниците". Тая нахална, безочлива змия има наглостта да каже НИМА НЕ ВИЖДАТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА В БОЛНИЦИТЕ! Не ти е май абонат в patreon, да види какво се случва в болниците...

Димитър Димитров


More Creators