SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


(YouTube): ЗА ТЯХ РАБОТИМ!

Заради тези деца, ВСЕ ОЩЕ имам НАДЕЖДА за България

Момчето, с което ще ви запозная днес, не беше спазило регламента видеото да е с мое участие, но въпреки това, клипчето ми НАПЪЛНИ ДУШАТА и реших да го поощря и да му дам 100 лв от мен!

ПОСЛЕДВАЙТЕ ДЕНИСЛАВ ТУК:

www.tiktok.com/@denkata29


(YouTube): ЗА ТЯХ РАБОТИМ!

Comments

Привет, просто искам да кажа че за младите хора които се занимават с нещо такова като това момче, нещо което е правилно, следва съветите на Бате Киро, не се самоунищожава и т.н. Наистина е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да бъде подкрепян, няма значение как, с пари ли, с информация и т.н. , за да не се откаже и да тръгне по грешен път! :)

Венелин.

Защо Не се срещнете по мъжки да се Разберете...🙂🙄🙃

Marieta Tsoneva

👏👏👏👏👏👏

Marieta Tsoneva

😆😅🤣😁

Marieta Tsoneva

Брейка...Евала на МОМЧЕТО..!...Ама не се занимавай с тези Награди ..Tik Tok...и прочее...Когато даряваш за нещо наистина Стойностно ДА...!!!

Marieta Tsoneva

Zdr Vesko sglobih edno klipche za 1 min no niamam tik tok sum kude da ti go pratia?

Идеално Li Roiter , значи още някой рекламира Бате Киро и Веско :) При това Безплатно :)

Венелин.

Kogato ot " email " se prehvarli na patreon ,videoto izliza pod Ime DRAGAN PENKOV . Potarsete na YouTube "Dragan penkov"ili petkov, li beshe , I ste izleznat tvoite videa..video... 547 abonata

Аз търся да тренирам граплинг някъде във Варна или региона.

първо ти

Венелин.

Аре маняк нали си голям кибритлия пиши ми на лично давай адрес име телефон фейсбуци мейсбуци не ма ебе ай да та видим голям биткаджия ли си заеби ги тез чатчета пейтръни мейтръни

"V.S." или "Овцете си търсят падарина" kво стана с граплинга, отказа ли се вече, направи само 1-2 от тия модерните виртуални тренировки (тоест прегледа набързо в нета няколко граплинг, мма и др. клипчета) и май сме до там а? На твоята покана тогава: да се видим лице в лице, ти отговорих: Само кажи кога и къде, нещо не посмя да отговориш, защо ли незнам...?!?!?! Незнам също кой е шизофреника, ама ако ти прегелдаме пак постовете относно Руско-Българските взаимоотношения, и "познанията: ти по Българската история за периода 1821-1921, и въобще, какви "умни" мисли изсра под това видео, мисля че за всички ще бъде 10000% ясно кой точно е шизофреника тука :) . Що по средата на разговора си смени името на акаунта, на: "Овцете си търсят падарина" освен това имаш в новия си ник-нейм правописни грешки, но да видим дали можеш сам да си ги намериш или ще ти трябва правописен речник...

Венелин.

Не съм казвал, че ще се отписвам, заеби ти си шизофреник

A аз забелязвам, че ти V.S или (Овцете си търсят падарина). не си държиш на думата, нали още преди месец казва че се отписваш и с такива лумпени като мен повече нямаше да си хабиш времето? Освен това не АЗ наркох хората телета, по горе, които плащали на вълка бате Киро по 6.00 евро на мес, от толкова ТРУДНО изкараните си с пот пари, при това според въпросния човек, който най-вероятно си ти но от другия си акаунт (LYUDIII), ние плащаме тези пари за Нищо... И освен това не аз, а мен ме нападат директно и индиректно, както е видно аз пиша а на мен ми отговарят, ако не го виждаш си явно сляп, или още по-лошо, играеш играта: подлеца вика дръжте подлеца А?

Венелин.

A аз забелязвам, че не си държиш на думата, нали още преди месец казва че се отписваш и с такива лумпени като мен повече нямаше да си хабиш времето? Освен това не АЗ наркох хората телета, по горе, които плащали на вълка бате Киро по 6.00 евро на мес, от ТРУДНО изкараните си пари, при това според въпросния човек, който най-вероятно си ти но от другия си акаунт (LYUDIII), ние плащаме тези пари за Нищо... И освен това не аз, а мен ме нападат директно и индиректно, ако не го виждаш си явно сляп, или още по-лошо, подлеца вика дръжте подлеца А?

Венелин.

Венелине какъв ти е проблема на тебе? От както съм си платил във Пейтрън забелязвам, че ако някой не е съгласен със нещо тук или случайно противоречи на твойте възгледи ти тръгваш директно или индиректно да го обиждаш и нападаш, защо така?

1во: LYUDIII не си ми приятел, 2ро: Бате Киро и Веско си изкарват парите с ТЕЖЪК ТРУД! 3то ТЕ ЯВНО ДАРЯВАТ от парите си! 4то: Явно си се припознал в моите постове, и нещо си се засегнал, щом си правиш труда да ми отговаряш. Но за съжаление винаги е така ИСТИНАТА БОЛИ! 5то ако аз съм льохман, знам че съм льохман, и някой ми казва че съм льохман, не виждам причина да се обиждам! 6то леко пропусна че във всички църкви има кутия за дарения и който иска дарява а който не иска НЕ ДАРЯВА, точно както и Бате Киро ни прави и ни учи! 7мо: Явно за теб парите са най-важното и единственото нещо на този свят, от което веднага следва че: тук си само за да изкараш някой и друг лев! 8мо не съм ги виждал тези "много други..." дето казвали че Бат Киро бил в най-добра светлина преди 5-6мес, а сега било за пари... А преди 5-6 мес, да не би да беше само за чест и слава? 8мо А какво му е лошото че Бате Киро изкарва пари ПО-ЧЕСТЕН път? След като може нека изкарва и колкото повече толкова по-добре! И Последно: в една куха лейка, с пробито дъно, колкото и акъл да наливаш, все празна ще си остане...

Венелин.

Браво, възхищавам се на на такива млади хора които имат гъст за работа и уважение към по възрастни хора.

Виж приятел, не те мразя или нещо, ама аре дари пари от твоите изкарани с тежък труд, малко трудно сещаш ли се ? А пък Свещенника, никога няма да ти каже, вход 5 долара ахахаа нали разбираш ме. Поздрави

Поради същата причина, поради която един свещенник проповядва божията истина, и отваря очите на слепците, затова прави клипове, и затова предлага на хората да бъдат: Добри, или да бъдате себични, злобни егоистчета. Бате Киро просто предлага, а и както казах по-горе: вски има избор какво да купи или не, да ПОМОГНЕ на закъсал човек, или да стои отстрани и да снима с телефончето си САМО, и да спами за жълти стотинки после!!!

Венелин.

Тогава за какво ми прави клипове, че дарява пари ? + Това парите които дарява, са му от патриън!!!

Когато истинския нормален човек прави добро, дарява пари или нещо друго, той не се нуждае от ПОХВАЛИ, ГРАМОТИ в златна рамка, или пък всеки да му Благодари да го лайква в мрежите, и т.н.!!! Истинските добри хора обикновнно са аннонимни, и държат да си останат такива, не търсят НИКАКВИ , морални или материални облаги в замяна, просто са добри и правят добро!

Венелин.


More Creators