Еми, добре си направил бате Киро! Имаш си деца, внуци, за тях трябва да мислиш. Седи мирно и си питай дедовия!
2023-05-13 19:23:27 +0000 UTC
Здравейте Киро и Веско! Не спирайте да се борите за нещата, които вярвате! Мога да дам малък съвет на вас. Който иска може да ви пие на лично и да му изпратите видеото по имейл, но пак трябва да се внимава! Лек и спокоен ден!