No sem tam by se neco v plne palbe hodilo. Kdyz uz clovek musi pracovat, tak aby ho tesilo neco na tom telefonu nebo windows :) Jsem trochu puntickar a stve mne kdyz to nevypada jak ma, takze nizsi rozliseni proste nekousnu :-D
Ladislav Vitovec
2019-11-18 13:31:34 +0000 UTC
hm, to ma nenapadlo :) premyslam, ci ked to nahram v plnej palbe tak vy si to mozete v plnej palbe stiahnut :)