Už je březen tak si tuhle fotku můžem ukázat. A proto že se fakt bojím. že dostanu ban na insta a fb tak ji dávam jen sem. Je pro mě hodně důležitá, a mam jí fakt rád. Bylo to vlastně uplně na koncí focení když jsme šli s modelkou už lesem k autu. Taková ta fotka " ještě se prosím svlikni fakt na posled už ted je super světlo :) " no a vzniklo toto :) Boži ne?
Apache Hájek
2019-03-04 18:02:37 +0000 UTCJan Svoboda
2019-03-04 17:31:45 +0000 UTCJiří Vykouk
2019-03-04 17:17:34 +0000 UTC