SamSuka
evegrossss

evegrossss

patreon


evegrossss activity

Very tasty ^)

View Post

Personal photo-gift for diamond Tier +

At this level, you can choose which cosplay to take photos in :) Hello! Now all personal photo gifts will be from the 1st-10th day month

At this level, you can choose which cosplay to take photos in :)

Hello! Now all personal photo gifts will be from the 1st-10th day of the month

View Post

Personal photo-gift for diamond Tier

You chose without cosplay, in normal clothes. Well..

View Post

<3

I added these cute butterflies through AI They're beautiful, yes?

I added these cute butterflies through AI

They're beautiful, yes?

View Post

Hello!!

View Post

:3

View Post

One of my photos in nature!

This photo was taken in the botanical garden where there was bamboo, as well as there was a fair. I bought myself 2 bottles of homemade wine

This photo was taken in the botanical garden where there was bamboo, as well as there was a fair. I bought myself 2 bottles of homemade wine :)

View Post

yummy

View Post

I love food

A little later I will post a photo from a professional camera with a cake I will need a photo like the one in the second picture :)

A little later I will post a photo from a professional camera with a cake 

I will need a photo like the one in the second picture :)

View Post

lmao

View Post

Mitsuri!

This cosplay, unfortunately, came a size smaller and during a photo shoot on the street I lost a button from my shirt, it tore part of the b

This cosplay, unfortunately, came a size smaller and during a photo shoot on the street I lost a button from my shirt, it tore part of the bust. I was...

View Post

Love!!

This photo was taken on Sony's photo parat. I added a teardrop in Photoshop and this one looks so realistic! I love this photo, I guess I'll

This photo was taken on Sony's photo parat. I added a teardrop in Photoshop and this one looks so realistic! I love this photo, I guess I'll even prin...

View Post

^3

View Post

no comment..

View Post

It took me a long time to wash this knife..

Фейковая кровь, которая была куплена на позапрошлый Хеллоуин пригодилась! Fake blood, which was bought for the Halloween the day before last

Фейковая кровь, которая была куплена на позапро...

View Post

<3

Now it's one of my favorite toys

View Post

Real tears?

Для этого косплея мне пришлось поплакать. Даже видно стекающую с моих щек слезку на подбородке.. For this cosplay, I had to cry. You can eve

Для этого косплея мне пришлось поплака...

View Post

Pochita!

Я недавно досмотрела Человек бензопила и хочу сказать что жду второго сезона, ведь персонажа Кобени не раскрыли до конца :( I recently watch

Я недавно досмотрела Челов...

View Post

Personal-photo gift + <3

Я вернулась! За то, что вы так долго ждали новые фото, я сделаю вам подарок

Я вернулась! За то, что вы так долго ждали новые фото, я сделаю вам подарок <3 Вы может...

View Post

Hello world!

Sorry for the absence, I was treated in the hospital and the house a. Nothing serious. But now I'm going to cosplay a lot!

View Post

A few more photos)

View Post

Hello world! Всем привет!

I recently had a birthday and...

I have good news for you. I recently had a birthday and I decided to give myself a gift - to buy a camera. Now the posts on Patreon will be much more beautiful and of better quality! This is one of the photos that were taken with the camera, which you saw fi...

View Post

My Nezuko

View Post

;)

Наконец-то видео Finally the video

Давно не было видео, правда?

Long time no video, right?

View Post

:3

Я буду еще косплеить персонажа с этого аниме, а вот какого именно - пока что секрет I will still cosplay a character from this anime, but wh

Я буду еще косплеить персонажа с этого аниме, ...

View Post

My favorite moment in this anime is...

С накидкой или без? With or without a cape?

Это демоны - сестра и брат, а так же семья пауков

These are demons - a sister and a brother, as well as a family of spiders

View Post

Uncomfortable 0.o

Была бы эта штука сладкой Would this thing be sweet

С этой штукой очень неудобно… Как Незуко с ней так долго ходила?

This thing is very uncomfortable... How did Nezuko walk around with it for so long?

View Post

Nezuko!!

Nezuko!! Я ждала этот косплей 2 месяца +.+ I've been waiting for this cosplay for 2 months +.+

Я долго думала по поводу этого косплея, потому что его сделало уже очень много людей. Но вышло в...

View Post

Handmade kimono

This is my handmade cosplay, I really enjoyed the process. Thank you for supporting me! I hope I will learn how to sew cosplays and then I will not need to wait for delivery from Aliexpress ... But then you'll have to sit and sew every night, ahah

View Post

With or without?)

View Post