Sorry for the silence... I’m just trying to finish this update as soon as possible. I hope that it will be the last update of mechanics and further it will be possible to simply add the new content.
_______________
Извиняюсь за долгую тишину... просто стараюсь поскорее доделать это обновление. Надеюсь, что это будет последним обновлением механик и далее можно будет просто дополнять игру контентом.
Rebis
2020-02-15 16:45:15 +0000 UTCASA
2020-02-12 19:18:31 +0000 UTClol32
2020-02-12 17:13:18 +0000 UTCWake
2020-02-12 15:09:40 +0000 UTC