This year without a Christmas episode :(
Plans for next year:
- Most of the time will be devoted to the Star FAQ game. In 2022 the story should be told in its entirety.
- Several updates to the game "Awesome Vacation" and slowly but surely we are creeping toward version 1.0
See you next year!
Thank you for your support!
------------
В этом году без "Рождественского эпизода" :(
Планы на будущий год:
- Большая часть времени будет посвящена игре "Star FAQ".
- Ожидается выход нескольких обновлений для игры "Улетный отпуск", медленно но верно мы ползем к версии 1.0
Увидимся в следующим году!
Спасибо Вам за поддержку!