SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ИЗКАРВАШЕ ПАРИ КИРО "ФАЛИТА"

Здравейте!

Ето видеото с моите премеждия по време на прехода! Разказвам как се появиха мутрите и от кого бяха организирани.

Колко изкарвах от най-оборотната зала? Изгледайте видеото!


*историята е препоръчително да се гледа с бира в ръка! 

КАК ИЗКАРВАШЕ ПАРИ КИРО "ФАЛИТА"

Comments

А има ли истории от Бат Киро Другаря?Нещо още по-ранно...

Жив и здрав да си бат' Киро!

Много интересна история.Ще се радвам да пуснеш още такива.

Продължавай с историите, много са забавни и яки!

Много интересно! Истина казваш за днешните мутри и то във всяка държава е така за съжеление.

Viarno za kazarmata puk to vseki moje da razkazva po dni i noshti, no za mladite koito neznaiat ili koito se izmukvaha da ne slujat i si misliat che sa spechelili

На тия млади бомбета им разкажи за казармата. Как искаш, не искаш, се гърчиш .... Колкото повече пот изкараш, толкова по-малко кръв ще загубиш... Прав си ,че тия днескашните не знаят как да завъртят една крушка. камо ли да се опрат на някакви мутри...Посерковци и мекияри, как се очаква да се случи нещо друго освен това което е в момента...Ебасимо, и държавата, ДАВАЙ КИРО, ДАНО ГИ СЪБУДИШ, ДАНО ДА ЖИВНАТ, ДА СЕ ВЗЕМАТ В РЪЦЕ , да подходят, да направят нещо

Бат Киро завиждам ти за времето в което си израснал!

Повече такива видеа! Супер са!

Хубав клип, но мисля че сега е ад, защото или си с Бойко или ядеш трохи и ако го организираш добре ти го взимат... Поздрави и повече такива истории

Стреляше се по улиците,на месо,всеки се скатаваше и бяхме мишки,но нямаше друг начин

По онова време си беше страшно,и при мен бяха дошли,искаха 1000 лв.Едно малко барче ,с 15-20 места,имаще само за ядене и малко за дрехи,казах им,и да ме убиете,нямам пари,наем.данъци,вода,ток и нищо не остава.Оставиха ме на мира,добре,че мой роднина,се обади някъде и така,но беше страшно,не беше изобщо весело

haresvam isoriite razkazvai kogato mojes

Жив и здрав, връщаш ме назад във времето, нямал съм бой с борци ама ми напомня ситуации в които съм бил, от 20 години съм напуснал България и сега като гледам няма за какво да се връщам

Евала, бай Киро!!! Това ми е любимото видео досега. Дано правиш повече такива видеа! Дай някой път нещо и за Магурата. Поздрави!

Най-големия си бат Киро! Продължавай само така! С теб сме! Поздрави и на теб Веско.

Това е ирония, бат Киро не ги мисли. Да става майтапа

Киро Брейка - Оригинала

Missouri Здравей бат Киро, казвам ти батко защото си по голям с три години. Това няма значение. Гледам те отдавна и съм със теб на 100%. То затова съм и тук. Досега не съм правил никакъв коментар. Аз по принцип съм по обран, както казах с теб съм. Имам една забележка към теб, спри да се нарчаш ФАЛИТА да го слагаш като под заглавие на видеата и да говориш за това, защото не си. Така храниш чОБАКА и останалата пасмина. С уважение!

+1 за историите

Като стар комарджия, имам един съвет към останалите комарджии. От натрупан личен опит..... ОТКАКТО СЪМ СПРЯЛ, СЪМ ВСЕ НА ПЕЧАЛБА!!!!

Мутрите-емблема на 90-те. Тони Дачева-емблема на 90-те :) класика. Това време е много специфично и идиотско, който не е живял тогава и няма пресни спомени вяма как да вникне. Аз съм по-малък, но началото на 90-те хждех с по големи и имам преки наблюдения и от машинките и от мутрите и от страха и от бригадите и от бригадирите и от 190-ките и от голфовете и от всички простотии. От машините изкарваха луди пари. Джоли кард го помня като бял ден и музиката му и екрана му :) после имаше пирамиди ш вякакви подобни идиотщини. Не съм нацил никакви пари, но приятели около.мене набиваха здраво, дори на кредит, после беряха страх от докато си изплатят изиграното . Може би точно това, че имах шанса да гледам как потъват парите и как после идва страха и нямането ми помогна никога да не играя комар. Такива бяха времената. Сега това е цяла индустрия. Еф бет и т.н. поздрави бай Киро!

Hristo Zlatkov

Абонирах се днес. Интересни видеа. Само кадрите от България да гледам ми стига. Останалото е бонус :)

Интересно бат Киро. Благодаря

Перфектно клипче разказвай.Баш българин си със достойнство 👍👍👍👍👍👍

Евала ти бат Киро, видял си много от живота, най-важното е че си си останал човек. Продължавай само така 👍

Ще го питам по-късно. Мисля, че говори за 1992 година.

Киро Брейка - Оригинала

Кириле, разкажи за мутрите, които са идвали да Ви рекетират във Велико Търново! Давай, разказвай, прави повече такива клипове, защото 90-те години на ХХ век България бяха едно много мътно, много смутно, но и динамично време! Бихте ли се в "Интерхотела" с мутрите, пристигнали от София? Оръжие носил ли си, за самозащита? Беше бурно време. Разкажи за сблъсъка ти с мутраците във Велико Търново. Поздрави! Много интересно видео!!! Прави повече такива клипове!

Супер видео, Бат Киро ! Продължавай с продължавай с подобни истории, беше адски интересно!

Аз предлагам друго, един ден в бъдеще всички да сме живи и здрави да направим една петъчна "тренировка" на маса с хубава бира и мезета и да се запознаем всички! Да направим една сбирка, сигурен съм че ще е весело и интересно! Говоря когато цялата тази лудница свърши и се успокоят нещата. Иначе за клипчето хем ми беше забавно, хем беше и интересно!

Zdr Bat Kire N1 Super istori ❤👍

КИРО, ИСТОРИЯТА, КОЯТО РАЗКАЗВАШ В КЛИПА, КОЯ ГОДИНА СЕ Е РАЗВИЛА? ТОВА ТРЯБВА ДА Е БИЛО ПРЕЗ 1992Г.-1993г.

МНОГО ИНТЕРЕСНА, ПРАВДИВА И УВЛЕКАТЕЛНА ЗА СЛУШАНЕ ИТАРИЯ БАТЕ КИРО! ЖИВ И ЗДРАВ НИ БЪДИ!

Interesni istorii super🙂👍

Genadi Dimitrov

Има един лаф " ЕМАШ КРАВА- ПИЕШ МЛЯКО" Твоята крава РУНЦАИС бая млекце е давала. Не мастика, буре с 12годишно трябвало да му паркираш до автомата, сам да си налива (БЕЗПЛАТНО)!!!😆😆😆😆😆😆😆Имам и аз истории с машинки. Една вече ти разказах. Ако искаш други само кажи!!

Ще има още такива истории, Алекс

Киро Брейка - Оригинала

Евала Кире, много хубава история, мнооого ми хареса. Имах някой друг приятел дето живяха по подобен начин но из Варненско. Обичам такива истории, искам още. С теб съм , само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Благодаря

Киро Брейка - Оригинала

Благодаря, Ники!

Киро Брейка - Оригинала

Добре си дошъл!

Киро Брейка - Оригинала

Bravo Bat Kiro ti si edinstveniq koito pokazva chasti ot bulgaria s tvoq jivot . Ti si edinstveniqt koito ima razlichni klipove ot drugitre. EVALA EDIN DEN KATO SI DOIDA NA BULGARIA DA POTRENIRAME I DA MI POKAJESH NEKOI NOVI ZA MEN NESHTA. BLAGODARIA Jiv i zdrav Bat Kiro - Nai-Golemiq.

Много интересно видео! Браво!!!

За пореден път се убеждавам какъв истински човек си, Киро и колко много може да се научи от теб. Живял си в няколко строя, видял си много, препатил си много, постигнал си много. Пъстър и интересен живот, достоен за уважение и благородна завист. Поздрави от Русе, ще се радвам да чуя някоя история за бизнесите, които си имал тук.

Благодаря!

Киро Брейка - Оригинала

Поздрави, Радо!

Киро Брейка - Оригинала

Благодарим, Петя!

Киро Брейка - Оригинала

Много ми хареса видеото,хубаво сте го узвучили,връща назад времето,обичам ги тия истории,ще се радвам на още такива,наистина интересен живот който малко хора са имали,бъдете здрави ти и Веско!

След тази случка са затворили залата в Левски.

Киро Брейка - Оригинала

На мен ми бе интересно това видео и бих гледал още такива. Кога се осмели да се въртеш пак в Левски след инцидента?

Y I

Бат Киро продължавай в същия дух.Поздрави ;)

Жив и здрав Бат Киро


More Creators