SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОМПЛЕКСИ ЗА АМАТЬОРИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ (2 част)

Здравейте,

Показвал съм доста пъти този комплекс, но в това видео съм обяснил по-подробно. Възможно е да се изпълнява и навън. Ластиците са от бънджи.

Приятна тренировка!

КОМПЛЕКСИ ЗА АМАТЬОРИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ (2 част)

Comments

Ластиците са от бънджи.

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте искам да попитъм как точно се наричат тези ластици за монтиране на стената.Защото искъм да си направя но като търся в интернет ми излизат доста видове и ми се струват фалшименто.благодаря предварително.

Здравей Бат Киро... сезона сега е такъв че предразполага за бягане и на вън със сигурност има хора които биха предпочели да бягат сред природата било то парк или в планината. Когато прецениш според планът ти за пускане на клипове да споделиш твоя опит за примерна тренировка извън залата бягане упражнения със собствено тегло...

Бате Киро, можеш ли покажеш още комплекси с ластици?

Купил съм си от женските ластици, два лесни и два малко по трудни. С лесните правя с права ръка, и добавям по трудните за трицепс и бицепс. Наистина разтягането е малко ограничено, но като комбинира човек и с тези става. Жив и здрав.

Честит Рожден Ден ,Бат Киро!Желая здраве ,защото това е най-важното нещо , а след като човек има здраве ,всичко останало си зависи от него.Ти показа ,че когато човек е мотивиран и постоянен,може да успее във всичко с ,което се захване!

Честит рожден ден Бат Киро! Здрав и все така искрен човек бъди! Имам една идея тай като повече предполагам от тези който те гледаме сме трениращи и спортуващи да измислиш някакво спортно предизвикателство да правим с теб. Може и няколко каквото решиш.

Бат Киро честит рожден ден! Живи и здрави ти и цялото ти семейство! И аз имам рожден ден днес :))) ще изпия едно шотландско и за твое здраве! поздрави и на Веско!

Жив и здрав да си бат Киро, страхотно упражнение 👍

Правя почти същата тренировка - 8км бягане, кръгова тренировка с ластици и преси. Ако имам повече сила да правя повече кръгове или да добавя велоергометър в края, какво би ме посъветвал (в момента правя до 7 кръга). Интересно ми е какво ти е мнението за електростимулацията, когато се използва за масаж и разпуска е след тренировка? Поздрави!

Честит рожден ден, жив и здрав и дълголетие! Както и да продължаваш все така :) С теб сме!!

Stoyan Dimitrov

Честит Рожден Ден,Бат Киро ! Много да си здрав, и весела вечер!

Страхотно видео отново ! Благодаря ! Честит рожден ден ! Още дълго да сме заедно !

Честит Рожден Ден бат Киро! Бъди жив и здрав,все така упорит и мотивиращ!!! 👍

Пожелавам ти много много здраве,и още много хубави истории и спомени!🥀

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КИРИЛЕ! БЪДИ ЖИВ, ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ! ДА ТИ Е ЖИВО, ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО И ВНУЧЕТО! ПОЗДРАВИ! ОЩЕ, ОЩЕ ТАКИВА КЛИПОВЕ ПРАВИ!!! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ БРАТ!

Честит рожден ден, да си жив и здрав. Ще пия поне две за твое здраве

Честит рожден ден бат Киро,жив и здрав .Желая ти много щастие,късмет и любов.!

Честит Рожден Ден,Бат Киро !

Жив и здрав ,бате Киро,само напред и наздраве с една биричка :)

Честит рожден ден! Жив и здрав и продължавай да държиш форма!

Честит рожден ден ! Жив и здрав, и още два пъти по толкова!

Честит рожден ден! Жив и здрав,късмет и успехи !

Второто движение е за задно рамо и за гръб. Не знам точно за кои ластици ми говориш. Моите ми ги правят и са за бънджи.

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро, честит рожден ден! Бъди жив и здрав и благодаря за тренировката!!!

👍🙂

Genadi Dimitrov

Аз бягам 1км правя същите упражнение ,но съм добавил лицеви ,кофички и набирания. Въртя го 5пъти и съм готов за 40мин макс,иначе използвам ластиците от борците ,опъват се много и са си тежички :) . Продължавай Киро!

Честит Рожден Ден, бат Киро! Желая ти най вече здраве и много късмет! Продължавай смело напред ние сме с теб! Поздрави! 🎂

Това сравнение с Фюрера в началото съм се смял 2 часа отново - невероятно чувство за хумор имате !

4RD mn zdrave 6tastie i liubov Bat Kire.Vaprosami e moite Lastici sa tezi det gi Reklamirat v fsb te sa cvetni Sinio Zjalto cherno cherveno.Stavat li za tez oprazjneniq deto ni pokazvash.Dnes na obed napravih za Ramo v Parka kombiniram s ti4ane kakto ni u4ish Utre 6te napravq s Lasticite za bíceps i tríceps .Samo za Grab ne znm kak da treniram s Lasticite Ako mozjesh da napravi6 edno Video da mi pokazjesh.Blagodarq Predvaritelno👍

Здравей Кире, Видеото ми хареса, полезно е. Благодаря ти , благодаря ви и на теб и на Веско.

Aleksandar Antimov

Току що гледах клипа и в ютуб,и разбрах за рождения ден.Г-н Кирилов,пожелавам Ви всичко най-хубаво,много сбъднати мечти и нека Господ пази Вас и семейството Ви!!!!!Щастлив съм,че Ви има!

Благодаря много за видеото с пояснения. На мен лично тези видеа за влизане и поддържане на форма са ми много интересни. 🤩

Iskra

Благодаря . Може ли са покажеш комплекси с пудовка . Когато имаш възможност. И какво мислиш като цяло за ухражнениятя с пудовка. Видях че имаш пудовка в залата. Лек ден

Тези видеа чакам аз 👍🏻


More Creators