SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПЕТЪЧЕН LIVE С КИРО БРЕЙКА - 26 ЮНИ 2020

Здравейте!

Днес ще направим LIVE точно в 20:00 часа българско време! Който има въпроси към мен, нека ги зададе в коментарите под този пост, за да не изтървем някой!

До после!

ПЕТЪЧЕН LIVE С КИРО БРЕЙКА - 26 ЮНИ 2020

Comments

Брат Киро много си истински живи и здрави

Къде трябва да се зададът въпросите за live видеото? Много искам да питам някои неща.

Жив и здрав

ispusnah vi tazi vecher no super live ;)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ БАТЕ КИРО! ЧУДЕСЕН ЛАЙФ! ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ НИ ЗАРАДВА! ДАВАЙ, ДАВАЙ, ДАВАЙ ВСЕ ТАКА И ПРАВИ ПОВЕЧЕ КЛИПОВЕ ЗА ЖИВОТА ТИ И БИЗНЕС НАЧИНАНИЯТА ТИ ПРЕЗ 90-ТЕ ГОДИНИ НА МИНАЛИЯ ВЕК! ПОЗДРАВИ!

tova e gadnoto na kapitalizma bez para nqma nishto kat kuche

Христо Тодоров

Да илядиш Бай Киро! Поздрав от едно Македонче! :)

Добра информация в началото, защото аз например слагам някаква сума в картата и я използвам веднага за нещо, не ги държа там.. на 1ви ще има така че нека ме таксува, плащам чрез пейпал

Браво и на Веско!

Hristo Zlatkov

Здравей, Мерси за стрийма и за коментарите. Ти си медията която казва че трябва да се борим и казва истината. Както казваше М. Цветков "Телевизията е лафка, ако искаш да научиш нещо отиди в библиотеката" или в случая направи нещо. Ако някой разбира английски да гледа Robert Kiyosaki фалшиви пари, фалшиви учители. Киро, решил съм последно време да не купувам стоки от небългарски собственици (колкото и да е сложна задача). Та да дам идея някои бири, които гледах че са с Български собственици (Леденика, Диво пиво, не съм сигурен за Болярка). Поздрави, Вальо!

скоро се завръщам и ще псувам всеки вярващ в коби-19, мисля че на кипърците достатъчно си го изкарах, време е за тея нещастници 5 карантини и 5 кобита, неслучайно единствената маска която имам показва средни пръсти ако ма накарат да я слагам в самолета

Жив и здрав бат Киро.

Тази история с Митьо Лудия ми хареса доста... Човека явно наистина е бил доста откачен! Лека му пръст.

Бат Киро кажи как Мога да увелича гърдите и краката без химия.

Защо хората вярват в простутията а не вярват в истините.

Бат Киро имам въпрос?

Няма да се отказвам от истинските хора.

Здравей Брат Киро

Който се е записал на 25-26, пак искам да кажа, че на 1-ви пак ще ви таксува! Който иска да се откаже, да го направи преди 1-ви. Благодарим Ви!

Киро Брейка - Оригинала

Бачо киро изкарвал си пари от машинките ами я кажи как да се откаже човек от тях щото мой човек си дава всичките пари в тях и е постоянно в заеми

Би ли направил нов бизнес

Защо хората говорят, че си мутра ?

Видях в предни видеа че си опрощавал пари на познати и още се имаш с тях. Как успя? С добър приятел се скарахме за 200 лева преди няколко години и още не говорим.

bate kiro poznavam edni Svishtovski tarikati Bujo Kravata i Gosho gargata . posledno predi moje bi 7-8 godini bqh chul che sa po turnovo .Kak sa shto sa ako gi poznavash de

Илко, отговорихме вече на този въпрос няколко пъти.

Киро Брейка - Оригинала

Киро кажи честно, имали бъдеще за хората б БГ. които живеят честно. работят съвестно и възпитават децата си на морал, достойнство съвест и тн.

кажи нещо за митьо лудия

кажи нещо за митьо лудия

кажи нещо за митьо лудия

кажи нещо за митьо лудия

кажи нещо за митьо лудия

Исках да те питам за диска, правя с 5 кг аз, ама на моменти ми е леко, мислиш ли че с 10 кг ще ми е много

Не.

Киро Брейка - Оригинала

Бил ли си близък с някои от златното поколение от търново - Краси Балъков, Илиян Киряков , Трифон Иванов и др

Shang Tsung

Веско тренира ли при теб? :)

Познаваш ли Станислав Недков Стъки, или Виктор Азманов ?

Shang Tsung

Бат Киро , кога мога да се срещна с теб и Веско

Благодаря за отговора !

Shang Tsung

Недей така, бе, пич, опитвам се всичко да прочета!

Киро Брейка - Оригинала

Наздраве бат Киро наздраве и на компанията! Тъкмо се прибрах от тренировка 2 фланелки все едно от пералнята съм извадил :) и какво да видя петъчен лайв :) На цялата аудитория пожелавам здраве, дръжте на приятелите си, обичайте семействата си и тренирайте здраво и помнете че не всичко е пари. Гледайте бат Киро и тренирайте здраво,това е истината :)

хаххаха ей, на много неща си ме научил ти, вярно е бая глупости съм правила, ама няма как, важното е че ми дойде акъла. Скоро живот и здраве се прибирам, писна ми от тея чалми тука. По-дебела и нефункционална нация като тука никъде по света няма, само ядат и харчат пари и са педали всичките до един. Страшна работа. Като България няма никъде по света !

bat kiro koga da ochakvame sreshta s teb ?

5 Те евро наи добре инвестирани. Поздрави

Киро, Веско пропуска въпроси !! ТОВА НЕ Е УВАЖИТЕЛНО

Shang Tsung

Не ги знае тях

Киро Брейка - Оригинала

az sushto sum s mnenieto na bat kiro za nasheto chernomorie malkite kurortni mesta sa evtini i spokoini , samoche povecheto hora gi e sram da idat tam zashtoto nemogat da se otbelejat v facebook i instagram

Какво мислиш за офис работата в корпоративните стъклени курници. Има ли смисъл да си губим времето и здравето там за 2000 лева или да паднем в парите и да търсим по-стойностна професия.

Моето момиче пита : защо не щракваш с пръсти в края на всяко видео , след като ти е запазена марка ?

Бай Киро, какво мислиш за Иван Василев и жена му? Fictional bodies е тяхната страница. Жив и здрав! Поздрави от Съединение

Наздраве Диктаторе, ей тука съм си сипала и аз по Български в Дубай една ракия и с кеф си я пия с Вас :) Живот и здраве да си дойда, първо при тебе идвам да те видя! Поздрави!

Бат Киро, какво ще посъветваш младите хора, които са решили да останат в България и работят ? Каза, че не ни съветваш да развиваме бизнес в момента, но и времето на далаверите от 90-те премина. Как ни съветваш да се развиваме тогава ?

Здравей Бат Киро, Поздрави от Исландия

Брейк не си на 100 проц. Прав в държавите от 3 свят е добре все още. Тука са 90 те в България. С малко акъл и нашенски чалъми е ок.

Киро защо избра да живееш в Търново а не в Русе ?

Shang Tsung

бай киро Какво мисли за домашните тренировки но истински не кълчене

бай киро Какво мисли за домашните тренировки но истински не кълчене

бай киро Какво мисли за домашните тренировки но истински не кълчене

Кажи на Бойко как писаха акта. Сто мутри го пазят. Сигурно са казали на този с актовете: - Заповядайте господине пишете акт на министъра.

Бат Киро отдавна искам да те питам, къде имаше най много мускулна треска след колелото и колко време те държа хаха

Добър вечер, какво би казал на младите хора в България, които си вършат работата и постигат добри резултати . Макар и малко да са те

bate kiro kaji edno barzo mnenie za Dobri Delev

Здравей бат Киро, кой ти е любим сръбски изпълнител? Евала за вашият труд, продължавайте напред

Здравей бат Киро, бъди здрав и продължавай в същият дух.

Благодаря за коментара.

Много правилно аз приключих с моята ирландка само телефони и пиене безполезници

Навсякъде да си бачкаш ли здраво ще постигнеш

Bat Kiro ako nau4ish 4e ti ostavat 6 meseca jivot kak bi gi prekaral?Pozdravi ot Kazanlak

Бай Киро искам да те питам защо смяташ, че по време на комунизма България е била по-добре уредена. Питам защото не съм живял по това време. Поздрави от Варна!

Ще бъде много хубаво, ако снимате клип с него(Емо), защото рядко се вижда по телевизии и пр. Нормален разговор между двама човека, без заучени фрази, без сценарий, без корист и лъжи

Отново съм аз, Киро. Сподели с подрастващите, наблюдаващи с трепет или случайно попаднали в този лайф: Каква част от Общата физическа подготовка заема сексът и креватната гимнастика?

бай киро какво мислиш за домашните тренировки но истински не кълчене

Оставете човека... аз съм си налял една ракия със салата и съм запалил цигара.... днес съм ударил 5км маратон :D

Коментар за Баце нанка в леглото, а Бате Киро. Благодаря Предварително. Коментар за как Баце нанка в леглото, а Бате Киро. Благодаря Предварително.

Коментар за как Баце нанка в леглото, а Бате Киро. Благодаря Предварително.

Киро, как се промениха условията за бизнес в България през твоите очи - от периода на първоначалното натрупване на капитала ( зората на т.нар. демокрация) , през времето около приемането ни в ЕС до този момент - горещото пандемично лято на 2020?

Дали ще върнат пак КПП

Някоя случка в Ловеч имаш ли? 😃

Бат Кире ,браво за всичко каквото правите с Веско.Всичко е на ниво.Ако може вкарайте повече природа от милата и неповторима родина.И кога ще ходиш при Златаришката музика?

Тук сме бате Киро чака ме те

Брат ми, мисля, че ще е добре да направиш видео за закона за социалните услуги. Прокарват го а народа представа си няма за какво иде реч. Маже и като епизод 3 Със СТАНИСЛАВКАТА. Нещо страшно не гласят... .....Поздрави на двама Ви от Харабииката.

Бате Киро, честит рожден ден! Бъди жив и здрав , продължавайте с Веско все така.

Може ли малко по-ясно да го зададеш, Не ми е известен такъв принцип.

Киро Брейка - Оригинала

Много добра новина е петъчния лайф! Аз имам два въпроса, който не може да го гледа на живо нали после ще го има тук качен лайфа? И втория е за срещата с циганите, планирате ли я, или още е рано? Ще е интересна :). Благодаря и успешен лайф!

Hristo Zlatkov

Бате Киро Гледам те от Великобритания Голям фен съм ти. Въпросът ми е Какви бяха времената когато Ерата на Българската Мафия эапочна. Много Поздрави от мене 😀😀

Здрасти,един може би безинтересен въпрос.Гледах едно клипче на Майк Тайсън как тренира че нали уж щял да се бие с някой,има ли шанс или е пиар.Иначе изглежда в доста добра форма,като машина и ти е набор май(53 години)

Здравей Бате Киро.Привет от Великобритания.Какво мислиш за Българите в чужбина?Ще се намери ли някой който ще ни върне в България без да мислим за чужбина?Благодаря и бъдете живи и здрави с Веско.

Zdraveite, Parvo iskam da kaja che klipovete koite pravite sa dosta zabavni a i v mnogo sluchai pouchitelni, za koeto blagodarq. Vaprosa mi e svarzan sas socialisma i kakvo mislite za principa koqto glasi che 80% ot vsqka produckiq e v rezultat na 20% ot prinosa. Toest, s primer, sredno 80% or produckiqta na edna kompaniq e v sledsvtvie na rabotata na 20% ot personala ili 20% klientite se ravnqvat na 80% ot pechalbata i t.n.. Princpia se nabludava vav pochti vsichki sferi na produkciq( Pareto Rule). Ta vaprosa mi e ne mislite li che tova e edna ot osnovnite prichini kapitalizma da e predpochitan i po spravedliv rejim. Bashta mi vinagi se e sheguval s komunizma s lafa che nie se pravim che rabotim pak te se pravat che ni plashtat. Estestveno e che e nqma perfektna sistema no kato che li kapitalizma stimulira konkurenciqta i predperemchivosta i nagrajdava truda koeto vsqkash lipsva v socilistecheksi rejim. Sashto shte mi e interesno da chuq mnenieto ti za darjavi kato Severna Korea, Cuba i Vietnam koito sa s totalitarni rejimi. Pozdravi,

За стълбите какво мислиш "машината" хубаво ли е за краката?

Здравейте и наздраве.🙂Ще имали повече петачни лаикове? Че,много ми харесват. Поздрави бадете живи здрави.👍🙂

Genadi Dimitrov

Здрасти бат киро.Ние сме две момчета на по 16 години аз тренирам бокс попринцип(не тренирам за професионалист ама тренирам по 5 пъти в седмицата само без събота и неделя,за кеф основно),а моя приятел както ти викаш офп(не е фитнес,а подобни на твойте тренировки и са през тая измислена карантина тренираме заедно бягаме и се учим от теб)и те следим от скоро.Много ни харесва тва дето правиш.Аз поне бях мислил за протеините и тея химии,че са безвредни(не съм взимал,но мислих след няколко години да почна с фитнес и евентуално тия протейни,не стероиди ама пак са вредни химии).Радваме се,че разбрахме кой си.На мен лично ми промени мислете много за фитнеса и се радвам,че така и стана.Имам един приятел фитнес тренира(в кавички)и на квото се сетиш го размазахме понеже викаш тия да ги мачкаме😂На бягане,на издръжливост,на сила абе квото се сетиш.Тия нещата ти ги казвам да знаеш,че не всички младежи сме така.Искам да те питам дали в днешно време е възможно да имаме интересен живот като твоя(аз поне мисля, че има ,но искам и теб да чуя).Да кажа ние(аз и моя приятел) не пушим,не пием,не се дрогираме и ядем всичко(още като почвах с бокса си казах,че квото и да стане няма да се спирам и ще ям квото ми се яде колкото ми се яде).Евала за всичко,което правиш извинявай,че стана толкова дълго ама е хубаво да знаеш,че малко или много променяш мисленето на хората и ги мотивираш(поне мен).Надявам се да продължаваш,велик си.

Здравейте,преди 33 години пеехте в съблекалнята Белите манастири.Само да пееш не бяхме те молили.🤣🤣🤣

Здравей бат Киро! Чест и почитания за това което правиш и това което си! Доколкото те познавам от видеата оставам с впечатлението, че като млад си правил всичко което си желал и ти е било на сърце. Но все пак има ли нещо, което съжаляваш че не си направил? И ако позволите един въпрос към съпругата ти: "Кой е най-големия недостатък на Бат Киро? :))

Здравей, Киро, дай коментар (твоя гледна точка) за аудио записа и снимките на Бойко мс.

Привет от Доминикана, Кире малко в кръга на майтапа моля те да кажеш като толкова много обичаш музика , колко банкноти така навити на фунийки събира на Събчо Кларинета докато свири на рамо?

Здравей бате Киро. Бих искал , ако може да покажеш тренировка или кажеш какво мислиш за пудовките и тринировките с тях. Благодаря

Здравей Кире, аз тренирам за здраве и за тонус стана един месец плътно вече. Какво мислиш мога ли да помогна на тялото си със малко хранителни добавки да го подхраня, подчертавам че ям всичко и вече по много. Но усещам по себе си че имам нужда от още нещо. Не говоря за анаболи и хормони на растежа, говоря за малко креатин и протеин, да се подхраня. Знам че не ги харесваш но все пак питам те какво мислиш. Поздрави само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Бате Киро. На 32 години съм. Бягах активно около 2 години, но ми се появи остра болка при глезенната става, над ходилото. Ходих на ортопед, но почти не ми обърна внимание и ми предписа стелки, ефект няма. Сблъсквал ли си се с такъв проблем и как да продължа без да си докарам нещо перманентно? Благодаря

Здравей, Киро. Какво би казал за болка в колената повреме на бягане. Какво друго може да се направи, освен избягването на стъпването с пета ?

Здравей Кириле,първо искам да ти благодаря че ни допускаш до личния си живот и до вашия много уютен дом с твоята съпруга,въпроса ми към теб е дали ти се е налагало някога да вземеш решение за нещо за което сърцето ти казва едно а разума друго!

Бат Киро моя въпрос е следния: Спирал ли си цигарите някога? Мислиш ли да се отървеш от този вреден навик? Много са вредни братко, пожелавам ти скоро да ги откажеш! Поздрави!

Има ли значение дали се тренира на гладно или не?

Súper 👍Zdr Bat Kire въпроса ми е сега кам края на седмицата може ли да си пие твърдо пиене ( уиски ракия )или по добре Бира.Понеже гледам предишните лайфове пиеш Бира.Бирата по препоръчителна ли е от Твърдите напитки или на теб ти харесва повече Бирата.

Здравей ,Бат Киро!Въпреки ,че ми писна от тази глупост "коронавируса" искам да те попитам, защото още от началото ни предупреди, че тази простотия ще продължи дълго и ,че няма да ни пуснат да си караме нормално живота,та според теб колко още ще продължи този цирк .Поздрави,живи и здрави бъдете.

Бате Киро можеш ли да Разкажеш история за Борците

Бате Киро, имали общо напрегната та ситуация между г-н Божков и Бойко за рязкото увеличение на заразените с корона вирус???

https://support.patreon.com/hc/en-us/articles/204605935-Change-my-patron-profile-image

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте и до довечера 🍻🍻🍻

Как да си сложа снимка в Patreon ?

Евала!!!


More Creators