SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИСТОРИЯТА С ПОПА И БАЙ ДРУМИ - СТРИПТИЗЬОРА

Здравейте!

Много от вас ми писаха, че искат да разкажа историята с Попа и бай Друми - стриптизьора!

Искам да предупредя всички, че в клипа се използват по-чувствителни думички.


Приятно гледане!

ИСТОРИЯТА С ПОПА И БАЙ ДРУМИ - СТРИПТИЗЬОРА

Comments

"Акт ши пишиш, щи умалей химикала да пишиш..." Хахаха, посмях се от сърце! :-))))))

Иво Иванов

Смял съм се със сълзи, днес се абонирах за канала тук , иначе в Ютуб гледам всяко видео. Настина комбинацията от социално насочени материали и истории от живия живот е много добра. Продължавайте все така !

бат Киро, моите уважения, не си хвърляй фаса през прозореца.

Попа в крайна сметка е капо :D

Andrey Mirchev

Бат Киро мн яка история,ако може разкажи нещо о от Интера / бара/,.Нощното снимане се е получило мн добре.Успехи.

Идеята за вечерното снимане ми допада, напред момчета!

Щом е за забавление, извинявам се. Аз грешно съм разбрал тематиката. Нямам време често да го следя. Иначе наистина е забавно и поучително, но наистина е за единици.

Miroslav

бате Киро ти разбра ли за тази докторка от Велико Търново,която е инициирала подписка против г-н Мангъров.Събрала била 200 подписа.Искала Български лекарски съюз да санкционират Мангъров.Казва се Сибила Маринова -началник отделение по анестезиология.

Кажи нещо за спортната зала по онова време?

Интересно видео много харесвам Киро как разказва номер едно

На младите е интересна темата от 90 години.Канала е за забавление Мирослав

Има видеа със спортни комплекси, има такива със спортни легенди...Лично мен тези видеа много ме забавляват. Аз така или иначе съм активен спортист и тренирма по различен начин от неговия, обаче тия видеа за мутрите и едно време как е било са ми супер интересни! Дано има още такива!

Заглавия... Как щяхме да се бием с мутрите. Как мутрите ни пребиха и т.н. Виж си заглавията и сам си задай въпроса... КО ПРАЯ? Следи коментарите на младите, ще усетиш агресията в подкрепата им. Не мисля, че това целиш. Успех и поздрави от зелената Испания, не от малкото парченце дето ти си видял.

Miroslav

С цялото ми уважение. Не смятам, че в тоя канал има нещо стойностно, особено за младите, които искаш да учиш на нещо. На какво искаш да ги научиш е по скоро въпроса?... Отписах се от тубата, когато прекали. Платих за тая помия да видя какво правиш тук, дано е градивно викам си. Е няма БАТ Киро, градивно не видях. Виждам как младите те гледат с облещени очи и си мислят, че света се върти около теб. Вкарваш ги от една крайност в друга. Намерил си ниша, евала. Не забравяй обаче, че колата, която караш в момента не е руска. Телефонът ти, дори и с копчета е безжичен. Телевизорът у вас съм сигурен, че не е Респром или Опера. Сввтът се променя Бат Киро и ние с него. Учи младите да живеят днес и в момента. Можеш и знаеш как. Останалото е комерсиално. Следях и чата в тубата, ами малките почват да те копират и да стават агресивни... Айде теб те разбирам, ама колелото се върти на пред бе човек... Един пример давам и изчезвам, както искаш го разбирай. Няма да говоря за Левски, че е банално. Голям патриот си, нали? Няма по хубаво място от България. Ок. Капитан Петко войвода... Кое от тоя хайдутин наследихме??

Miroslav

Такива истории са класика в жанра :)

Hristo Zlatkov

Благодаря за историята, бат Киро и Веско!

Vladimir

ШОУ!!!!! СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

БРАВО БАТЕ КИРО! СТРАХОТНА ИСТОРИЯ! МНОГО СВЕЖАРСКА, ЗАБАВНА И РАЗТОВАРВАЩА! ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ДА СИ НИ ЖИВ, ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ!

Здрасти, Силве! Веско е! Отдавна навивам бат Киро да снимаме нещо вечер, по-тематично и подходящо е за такива истории от нощния живот! Нещо май не ти хареса, че е на тъмно ха-ха! Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Живи и здрави.!

Много се смях .Страхотна история .Продължавай напред .Поздрави от Белослав.

Хахаххха, пак забавление...Нема Грешка, Евалла !

Страхотна история,пикантна и забавна,истински ме разсмяхте,и правилно че е за нощта😂!Поздрави и живи и здрави!

Чао! :D

Благодаря за историята. Само се чудя какво ли се е въртяло в главата на Веско, че по тъмна доба решихте да снимате историята. 😊😁 Явно това ще си остане мистерия. 😀 Благодаря още веднъж! Продължавайте в същия дух...може и на светло! 😁

Hahahaha pak na ubivash heheh

Bravo Super istoria 👍

Много е добра историята.Браво!!

Здравей Кире, максимално се изкефих на тази история, хареса ми , гледал съм подобно шоу, без мотора . Интересна история. Браво и за нощната разходка от Веско, супер сте . Продължавайте все така.

Aleksandar Antimov

Много интересна и смешна история. Мерси за доброто настроение 😄👍


More Creators