SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ЗАТРИХА БЪЛГАРСКОТО СЕЛО

Здравейте!

Именно по тези пътища и села започнаха моите първи стъпки към оцеляването ми в началото на демокрацията. Първите схеми, първите бизнеси и първите истински пари!

Сега, 30 години по-късно това, което заварихме е ПОТРЕСАВАЩО! Изоставени къщи, безлюдни улици и празни надежди.  

Това разрушиха... това ни отнеха...

КАК ЗАТРИХА БЪЛГАРСКОТО СЕЛО

Comments

Мога да потвърдя, роден съм 82-ра и си спомням на село вечер след работа целия площад пълен с млади хора, деца, ресторанта всяка вечер пълен, музика, ядене, пиене, децата играят. В момента селото е все едно след бомбардировка и война по центъра.

Zhivko_Y

И за кое по-точно лъже?

Ава стига лъга ва ко са праиш на маймуна

Аз съм набор 89, нямал съм село и много искам. В момента съм в чужбина и като си дойда имам желание да си купя къща на село.

chuval li si za joly cart poker automat i dali sa se zarejdali s chipove ?

brokeeen

Аз съм от младите хора, баш набор 1990, и не съм съгласен че ги няма нещата за които говориш в началото на клипа.

Все пак е някакси по-модерно да те крадат хора с костюми от по 1000 евро отколкото Бай Иван с дочените гащи.

за съжаление, съм на мнение, че тези хубави земи скоро ще бъдат заселени с други хора- наистина се надявам да са завърнали се българи! Но при положение, че няма работещи, магазин, лекар и училище ще е доста сложно....Просто природата не търпи празно, а ние без война си обезлюдихме държавата и се чудехме като имаше бежанци от Сирия...

Kris Yaneva

Napravo e neshto strashno jalka kartinka 😢

https://vijti.com/%d0%bb%d1%8e%d0%b1%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%bd%d0%be/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%ba%d0%b0%d0%b7-%d0%be%d1%82-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bf%d0%b8%d1%88%d0%b8-%d1%87%d0%b5-%d1%81%d1%8a%d0%bc-%d1%83%d0%bc%d1%80%d1%8f%d0%bb%d0%b0/65793/

Аз съм израсъл на Сломер и помня колко деца сме били как си играехме беше супер.

България е дала за 13 години(по 300 млн евро на година) 39 млр евро членски внос на ЕС!

Това се случва не само със селата ами и с по малките градове но с по бавни темпове.Преди не много години през летните вакнции нашите неможеха да ни приберат до късно вечерта и беше пълно по улиците с деца и не само ,а сега няма кой да те напсува, примерно в 12 часа вечерта.Всичко се прави за другата България(София)

Здравей Кире, боли ме сърцето като гледам такива кадри. Аз със моята професия на Геодезист съм обиколил почти цяла България, това което виждам не ми харесва. Изоставени села, разбити къщи, окрадени кабели ,всичкото желязо смъкнато от стените буквално , за кабелите говоря. Мъка ми е , няма оправия, Живи и здрави да сте ти Веско и семействата ви. Само напред и нагоре

Aleksandar Antimov

Tazjna gledka osobeno prez lqtoto sega.Trebva da izleznem ot tiq Blokove i da se hvanem silno s Bratu6kite

Внукът на покойния от 22 години Тодор Живков – Тодор Славков, продължава да изповядва идеологията на дядо си. „Никакви протести няма да успеят, докато сме в геополитическата орбита на Запада. Западните управници само привидно критикуват нашите, че са корумпирани, но продължават да работят с тях. Ако Западът имаше интерес нещата в България да се променят към по-добро, отдавна щяхме да имаме европейски доходи и пенсии, а не само цени“, споделя Тодор Славков в интервю за столичен вестник. Той стига и по-далеч в размислите си, като счита Русия за единственото спасение на народа ни. „Докато руснаците не преминат Дунава, нищо в България няма да се промени. Може да не се харесва това на много хора, но тази е истината и историята го доказва. Това е нашата карма, големите промени идват винаги чрез Русия“, казва още Тодор Живковият внук. Според него, единственият вариант за нещо по-добро у нас е свързан с Русия и България трябва да се преориентира на Изток. „Сами не можем да се „откачим“ от Запада и не заради друго, а защото историята показва, че сред нас винаги има предатели. Затова ни е нужна подкрепа от Русия.“, смята синът на Батето. „Без Русия днес щяхме да носим чалми и фереджета, добре е да се припомня това“, споделя още Славков. Тодор Славков е симпатизант на БСП, но там нещата също се преориентираха към Запада и се говори постоянно за европейския облик на България. Затова Славков предпочита да стои встрани от всичко това. Очевидно той не смята, че протестите биха имали някакъв успех, тъй като истинската промяна трябва да дойде с излизането от ЕС и НАТО. Затова и Славков не се е появявал на протестите, за да скандира „мутри вън“. Зона 98

Vladimir

Нашето безхаберие води до тук, че Бойко допринася е ясно. Но като няма кой да му се противопостави тъй ще е.

Минало , Срещу Сегашно време ):

teodor

Не искам да мисля какво ще се случи със селата като си отидат и малкото останали хора които са на преклонна възраст,пустош това ли ще е,само спомен!

"Капитализмът няма никаква морална стойност. В него няма нищо етично, всичко е комерсиално. Така не се образова един народ, а само се превръщат хората в егоисти и бандити". Фидел Кастро

Кире за съжаление си много прав.С болка на сърцето гледам някои твои клипове.Управляващите от 30 години насам съсипаха родината ни.Затова няма да се уморя да повтарям.Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.

Браво бат киро наи накрая вкарах пари в картата да мога да гледам :)

teodor

Радвам се,че показваш каква е гадната истина. Дано всички разберат как всичко е преватизирано, разпродадено с години! И не е само Иван Костов всичките са го правили преди и след него, та чак до сега и нашия "герой" Бойко същият боклук.

Diado mi i basta mi sa ot selo Nedan i as sum hodil na subori tam horata te posreshtaha te kaneha da iadesh v chujdi kushti a sega sa se svili i se lishavat

Откъдето и да минеш все същата скръб! Така се строи капитализъм ,приватизирай и продавай!


More Creators