SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИСКАМЕ ДА СЕ ИЗВИНИМ НА ВСИЧКИ ЗА ТАЗИ СЕДМИЦА

Искам да направя едно кратко съобщение до всички тук! 

ИСКАМЕ ДА СЕ ИЗВИНИМ НА ВСИЧКИ ЗА ТАЗИ СЕДМИЦА

Comments

И мен не ме бърка! :)

Vsichko e ok 👍

Няма за какво да се извинявате ! И без да качвате клипове тук бих си плащал абонамента ! Уважение за трудът ви .

👍

За борба с вируса българинат използва специален Балсам:Бал'съм му майката

Благодарим на всички!

Киро Брейка - Оригинала

Абе въобще не се притеснявай! Жив и здрав да си, продължавай напред колкото може! :)

бай киро аз ви подкрепям защото отваряте очите на хората добра работа вършите и едно видео на месец да пускате не е проблем стига да са полезни както досега

Напред бате киро жив и здрав

Не е нужно да се извиняваш,достатъчно правиш за хората .........Дори и да не пуснеш нов клип,човек винаги може да изгледа някой стар .....,който има глава на раменете си и осъзнава какво му говориш ще си му от полза винаги!Ако не беше ти,още щях да се чудя какво да правя на пътеката......,да вървя ли ,да се опитва да бягам ли.....,ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ.....

Всичко е наред...Дерзай,бат Киро!

Жив и Здрав Бат Киро

Deistvai Kire, ne se pritesniavai.

Всички млади седят в Англия и работят най-мизерната работа и не са научени да искат да учат да изкарат професия, нищо. Правят извънредни и си продават младините за няколко хилки отгоре за годината работят по 6-7 дни в седмицата. Напият се, купят си маркови дрехи адидас, найк, България дискотеки в отпуската, зануляват се и после пак на ново. За 5 пари акъл нямат, 90 процента от наборите ми.

Продължавай да говориш за децата и за младите аз съм на 26. В целия интернет ти си единствения, който говори затова, че ни смазват. Всичко друго е боклук, фон, пълнят на хората главите с глупости особено тази Гала и малумниците с нея и другите такива предавания!

Киро и Веско никой не се сърди момци. Продължавайте и само подкрепа от мен и всички тук! Поздрави и живи и здрави всички!

Жив и здрав, бат Киро! Гледах вчерашното в ютюб... Прав си, не можеш да огрееш навсякъде...:))

Vladimir

Zdr Bat Kire ne se sardq ne se pretesnqvai.Prodalzjavaite sashtiqt dux s Vesko.Samo da popitam Laiva s Biri4ka li 6te bade da znm da se podgotvq i az s vas

Успех!

👍👍👍👍👍

Бат Киро не се притеснявай, с вас сме, само да сме живи и здрави Поздрави от Толбухин

С теб съм Кире, живи и здрави .

Aleksandar Antimov

Не се притеснявай Кире, аз се радвам че със скромните пари които ни искаш мога да ти помогна на теб и Веско. Говори истините за България гледай да стигаш до повече хора, аз със 12 лева на месец няма да си оправя живота. Не се сърдя , гледай да стигнеш до повече хора. Наздраве.

Aleksandar Antimov

Не е необходимо да се извиняваш,аз те уважавам много и всичко което правиш,абонирах се за канала ти защото е нещо много стойностно,и като се сетя че два дни се мъчих да се регистрирам понеже не съм много на ти с тези неща😀,но сега се радвам много.Много здраве ви пожелавам!

Ако искаш и цял месец си вземи отпуска, нямаш проблеми.

Georgi Manov

Нямаш грижа Киро със теб сме не се претеснявай и едно видео да пуснеш аз съм тук 👍👍👍👍


More Creators