SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


91-ва ГОДИНА И ВОДКА ПРАВИХ...

Здравейте!

Стига политика, нека ви разкажа една забавна история от 1991 година и как щях да се нагълтам фатално със спирт!

Бях един от първите, които започнаха да правят водка в България!

Какво направих с парите, които изкарах?

Вижте във видеото...

91-ва ГОДИНА И ВОДКА ПРАВИХ...

Comments

У наше село (Катуница) почти нямаше къща, в която не се бърка алкохол :) доста известни бяхме станали. Идват сутринта чингизите, тарашат, взиамт спирта ама до вечерта си заредил и действаш :) така беше.... и никой не ми вярва, че на 16 сме бъркали уиски на тавана на един комшия (той беше на 18), и сме продавали на три дискотеки :) Най-трудно беше да пълним бутилките през дозатора, понеже си събирахме празните бутилки и ги пълнехма пак. А единия кръчмар беше брутален - поръчаш си ракия, той направо гребе с мярката от една кофа и налива :) идва му полиция на проверка - ква е тая ракия? А, вика - аз така си изливам шишетата в ей тая кофа, щот ми е по-лесно да си греба от тука :)

И моя приятел правиши водка и коняк в 90 години и даваше на магазини и даже един супермаркет голям. Ама голям смях! Как то си спомня, влизаме на гости пък човека развежда спирт с вода в една вана за къпане и от там с една голяма чаша налива в подготвени шишета! Тук налива, тук правим дегустация с мезета, вицове, смях..., Абе днес такова няма изобщо да е така да бъди истински весело и дружно! Благодаря ти Киро за расказа и до теб и аз имам добри и топли спомени от живота. Късмет и здраве брат Киро и оператор - монтажер Весо!

Били са мътни години но има спомени

Браво Кире, хубава история, хареса ми, за грешките в живота и поуката. Супер си.

Aleksandar Antimov

Много е интересна историята,от любимите ми,за живота хубав и лош, има какво да си спомни човек!Пожелавам здраве на двамата!

Много поучителна история Супер живи и здрави да сте и все така да ни нпътствате

Живи и здрави момчета.!


More Creators