SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Допитване

Здравейте, искате ли да запишем видео с истории от казармата?

Comments

Ah hodil li si v Distsipa v Pleven?

Да

Имам 32 дни в ареста и се уволних месец след набора.. :)

Давай, Кириле !

Там каляваш тялото си, научаваш се на полезни навици.Намираш истински приятели , и то за цял живот.Е, да , душата иска навън.АКо сега мога да избирам - отивам още веднъж.

Който не е ходил в казарма - не знае за какво става дума.

Да.

Да. :) Че иначе вече е почти невъзможно да чуеш истории от казармата. :) Благодаря много!

Обичаме историите ти, Бат Киро. Давай ги насам!

Bate Kiro, znam za mnenieto ti, politik ne ti se stava, no chestnostta, koqto izluchvash i dushata, koqto nosish zaduljavat!!

Мисля, че с радост ще изслушаме всяка история, особено ако е от казармата.

Да

Давай, бат Киро!

Vladimir

Давай ги без да питаш ;) Белослав първо ;D ;) Поздрави ;)

Mnogo mi xaresvat istorite ot kazarmite

Genadi Dimitrov

Бат Киро и Веско, чакам с нетърпение някоя интересна история от казармата!

НЕ!!! Аз се абонирах защото научих много добри неща от теб като за общуването, за телефоните, тренирането. Предпочитам да научавам интересни неща от колкото да слушам простотии.

Да не би да са хакнали акаунта ви в ютуб, нещо намирисва.

Ivan Markov

Здравейте, Има проблем с видеото за НПО в ютуб пуснато преди малко....

Ivan Markov

mnogo qsno :D

brokeeen

Да....

Мнение за смъртта на Николай Щерев? Според мен е същия случай както при Христо!!!

Daaa

Daniel Mladenov

Да.

Давай !!!

Да

Kristiyan Kalchev

Да

Даа ще е забавно 😆

БАТЕ КИРО, ТОВА Е РИТООРИЧЕН ВЪПРЛОС! ЕСТЕСТВЕНО Е ,ЧЕ ИСКАМЕ ДА СПОДЕЛИШ ИСТОРИИ ОТ ВРЕМЕТО, КОГАТО СИ БИЛ ВОЕВННОСЛУЖЕЩ! В КРАЯ НА 80-ТЕ ГОДИНИ НА ХХ ВЕК! И ПРАВИ ПОВЕЧЕ КЛИПОВЕ, КАТО ТОЗИ С ИСТОРИЯТА ЗА ПРОИЗВОДСТВОТО НА ВОДК! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УВЛЕКАТЕЛНО! ПОЗДРАВИ!

Да!

Бай Тошо

Да

👍

Да!

Да

Разбира се че искам да чуя твоите истории, аз моите си ги зная, ама твоите са ми интересни, щот си малко луда глава , без да се обиждаш . :)

Aleksandar Antimov

👍

Lubomir

Super 👍

Задължително 👍

Добра идея. Тренер, ако имаш възможност за среща и разговор със спортна личност, ще бъде мотивиращо за много хора. Здраве и успех от Германия. 😉

Да!

Да.!

Razbira se mnogo dobra ideq

Да разбира се,очаквам с нетърпение!

Да!

Да, ама да знаете че баща ми ми ги е разказал всичките!

Georgi Manov

Давай бат Кире

Да!


More Creators