SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДА ПОТРЕНИРАМЕ С КИРО ФИЗКУЛТУРНИКА

Здравейте!

Показал съм тренировка и два начина на изпълнение - лесен и труден вариант. Може да се изпълнява в зала или вкъщи. Комплексът обхваща преса, крака, повдигачи и рамо.

В клипчето не говоря само за тренировката! 

ДА ПОТРЕНИРАМЕ С КИРО ФИЗКУЛТУРНИКА

Comments

Бат Киро в единя лайф говориш за треноровките как да ги разпределим през седмицата и преди почивния ден да побягаме 6-7 км. може ли в някое бъдещо видео малко да се върнеш на темата и да го разкажеш по-подробно. Поздрави

Няма умни наоколо. Всички умни са само по интернет. Добре, че поне там ги има.

Изглежда супер лесно но не е и си иска въздух оссобено за който не е тренирал

Бат Киро, в момента бягам по общо 6 км.Как препоръчваш 5 преди упражненията с по 200 м. на почивките или 4 с по 400м. на почивката?

Бат Киро на коя дата си роден?

Гледайте и се учете!

Много добра тренировка 👍

Поне 4 серии. Може и повече.

Киро Брейка - Оригинала

Супер тренировка, благодаря! Колко серии препоръчваш да се правят, 4?

Зарекох се че като се завърна ще им пускам твоите видеа ще им казвам твоите думи за коби19 и за всичко друго и го правя нека продължават да ми викат полиции ще умра но няма да спра, нека съм сам срещу всички където живея да става каквото ще

Благодаря за тренировката и Мотивацията.Аз Неделята почивам но за Утре сам Готов да направя тази тренировка без ластици в Парка в Испания докато не са ни затворили.Че в некои села са ги затворили под 14дневна карантина.Заради фиестите така3се говори.

Блаходаря за видеото момчета,то е от малкото приятни неща които гледам!Бъдете здрави вие и семействата,пожелавам го от сърце!

Super trenirovka Bat Kiro :)

Благодаря за тренировката!

Georgi

Рационалните грантаджии са много зле по математика. Опасявали се да не направят бат Киро известен. Те за над две години и половина имат 17 хил. абоната и под милион гледания. Бат Киро и Веско имат за 5 пъти по-малко време, почти 2 пъти повече абонати и над 5 пъти повече гледания. Тези кълвачи да таг-нат спонсорите на НПО-то си, за да знаем поне кой поръчва музиката преди да забравим за НПО-то им след два дни.

Благодаря за тренировката . Определено мотивираш бат Киро

Mnogo dobra trenirovka nauchih nqkoi neshta , poneje treniram za sebe si OFEPE.

Христо Тодоров


More Creators