SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК КАЗАРМАТА НИ ПРАВЕШЕ МЪЖЕ!

Едно видео, което от доста време се каним да направим!

Как казармата ни превръщаше от момчета в мъже, научени и подгодвени за всичко в живота! Приятелства, взаимопомощ и уважение са само част от нещата, които ни даде службата! Ако мога, пак бих се върнал там!

А, сега на какво учат младите? На простотия, олигофрения и ....

Приятно гледане! 

КАК КАЗАРМАТА НИ ПРАВЕШЕ МЪЖЕ!

Comments

Бате Киро , освен че съм 100% съгласен , ще кажа , че всички си мислят че е безполезна казарамата - МИслех да го напиша под видеото ти за децата. Аз съм бях радист.Освен както казваш са ни скъсали ританките от гърч обаче и от учене. И някой ще попита за какво ми е било полезно , .Освен за дисциплина , по късно като студент в МЕЙ -София имам изпит по Сигнали и системи(Радио вълни). Дори и не писах по зададените въпроси .В момента в който кзах на доцента , че съм служил като главен радист на P140и му говоря как се настройват честотите , как се изменят вълните как се осъществява радио предаване- какво стана мислите .Каза ми благодаря ви господине и довиждане .Изпита взет аз щастлив , всичко точно. Да не ми говорят колко било тъпо , гадно и тн.. Гадно е да те накажат да играеш карти цяла нощ на проливен дъжд , щото естествено са ни гепили , че го правим през ноща в помещенията за спане.Както знаем картите са забранени.За разлика от много мои връстници аз не се уредих на хубва служба с връзки , а се уредих по-рано да влезна в казарамата и то не с връзки а просто в окръжието отидох и казах на полковника , аз трябва да взелзна по -рано от моят набор.Баща ми така ме е възпитал , а и честно казано бях горд , че ще служа.Роден съм на 23 септември и за по-младите и незапознати , това беше денят на армията едно време.Винаги съм се кефил на военните паради от соца.Бях горд , че съм роден на тая дата.Така са ме възпитавали.

Историята е интересна и много получителна!Ако може да разкажеш още такива ще бъда благодарен!

Киро много точно расказваш за казармата! Точно така и в моята беше. В първите дни и аз така не можах да разбера каде попаднах макар че и аз бях спортист от спортен клас по лека атлетика. Да, точно казармата това е училище за живота а пък мий мислихме тогава че нас на не мъчат там и си губим времето ама после разбрахме че това време беше най истинското! Истинско приятелство, помощ, отношение! В обикновения живот когато всичко имаш достаточно не цеиш нищо и не виждаш какви са хора до теб когато секий има в джоба си пари и вие с приятели на кафе и се бъркате в носовете и расуждавате за световна политика. Така аз казвам на онез хора които не видяха живот и казарма. Много благодаря ти Киро за твоите видео! Късмет и здраве ти пожелавам брат!

I az sym ot Ruse is az ot 20 godini ne sym BG ( v USA ) .. i kakto Vale-to kaza, biah procuden ( finansovo ) ... edinstevenata razlika e che az ne isdyrgam rodninite v BG ... ne che ne moga, te imat dostatychno da pregiviavat ( vyoshte ne e mnogo, ne sa bogati ) ... az ne tyrsia prichina da se zaiagdam za pari. samo kazvam che ima bulgari kato men koito ne prashtat pari v BG

Бат Киро браво за клипа. Аз съм от Русе но от 20 години съм в Испания заради неуредиците изаради това че съсипаха града ми.Мерси за това че използваш и музиката на Васко в клипа. Искам да направиш видео за такива като мен и още хиляди къде сме прокудени навън за да си издържаме роднините в България. И вместо да дадем най-хубавите си и силни години като труд като знания ни принудиха да се евакуираме от държавата ни. Мерси , Жив и Драв Бат Киро

Valentin

Малко да се посмеем, по темата: https://vera03.zbox7.eu/463698

Екстра! Със сълзи на очи съм се смял, като се сетя кво е било.

може ли среща с Христо Марков

Браво! Много готино видео. И с тези патриотични песни на фона, много добре се е получило. Наистина много интересно! Благодаря!

Добър вечер...сега гледах последното видео в YouTube... относно комунизма...Че тогава е било по добре от сега е ясно...но защо държави като Чехия,Полша....Унгария след падането на комунизма до сега си вдигат няколко пъти стандарта на живот?Не е до комунизъм и демокрация в България дори сега не е демокрация а някаква пародия...

Карах школа за санитарни инструктури (бацили). Втората година бях младши сержант. Охрана секретно поделение Белослав

Киро Брейка - Оригинала

Така е било много добър извод за казармата ! Каква длъжност си бил?

Ако искаш да снимаш в поделението в което си бил ще намерим вариант

Здрасти Бат Киро. Ако идвате към Русе се обади. Поздрави

Историите от казармата са винаги интересни,за който не е ходил може и да не са.Аз хванах 9 месеца,не са 2 години както си бил ти най вероятно но пак си го ядохме дебелия х*й но е бил сигурно малко по тънък,все пак вече нямаше въшкарници и пак си важеше правилото един за всички и всички за един и т.н.Един приятел казваше че бил отишъл в Англия на бригада и там също го били научили да е самостоятелен. Аз му викам да ама там като ти писне може да си хванеш пътя и да се пребереш и той вика ми кво ша стане ако и от казармата си трънеш....А и беше забранено да се говори на друг език освен на български

Здравей бати Киро, понеже засегна тази тема може ли да кажеш и две думи за нашите Камбоджанци !?! Вярвам, че си имал приятели които са ходили. Вуйчо ми ходи в камбоджа и почина след няколко години на 29 ! Благодаря предварително !

Видеото е страхотно! За съжаление, много рядко ми се е случвало да слушам истории от казармата, но пък всички, които някога съм чувала, ме карат да се смея, или ме разчувстват, и до днес. Благодаря много за историята, бат' Киро и Веско!

аз съм в Patreon от днес голям фен съм ти продалжавай все така

Аз съм я карал по накрая, няколко години преди да я махнат. Беше си мизерия, гърч и юркане, но не като през бай Тошово време. Казарма - ЛАЙТ вариант :D

Stanimir Vladimirov

Да,идеята е добра,

С този разказ за казармата ме върна директно 1986 г. Много ми хареса защото аз съм го преживял абсолютно същото. Много е готино. Там се създават истинските приятелствоа. Продължавай да правиш още такива видия!👍

Прави видеа от казармата интересни ще бъде 👍👍👍

Еххе, върна ме 33 години,бат Киро, Давай, разказвай, да чуят дечурлигата Евалла !

Искаме още истории от казармата!

Fevzi Alaran

Добра идея е да направите още, но не повече от едно защото може да втръсне на публиката, всъщност историите от казармата май никога не омръзват :):). И както казах преди това , всяка дума изречена в това видео е истина.

Ivan Markov

Браво на теб Бати Киро, Аз съм бил в казармата и не съжалявам за това, горд съм, че бях Войник Прав си за всичко така беше много приятели останаха от там

Браво. Точно така е било те майтап си мислят. Аз бях от последните набори и не съжалявам само хубавите спомени остават и си се смея като се сетя

Страхотна тема! Върна ме в онези години. Аз влязох преди следването по мой избор. Едни от най ценните и хубави спомени, заради всичко, което изреди Киро, но най-вече заради личностното израстване. Веднъж уволнил се гледаш с носталгия и добри чувства към казармата. Който не в бил не може да разбере наистина колко ценни неща ни даде това! И колкото и да беше гадно понякога, винаги помнехме опита и силната връзка един с друг. Наистина имаше другари тогава.

Ivan Markov

Браво бат Киро, точно така си беше. Нека по-младите да знаят 👍

Още истории от казармата бат Киро , МОЛИМ !

Евала Бако Киро! Продължавай в същия дух.

Твоето видео ме накара да си пусна Батальона се строява на Южен вятър, луди времена бяха, минаха 23 години от тогава, лека вечер

Aleksandar Antimov

Браво Кире, имал съм и аз случки в казармата ама не мога да ги разкажа интересно като теб, за едно си прав, бяхме момчета като влязохме и ни направиха самостоятелни мъже които могат да вземат решения в различни ситуации. Бяхме на по 18 години като влизахме, аз влязох октомври 1996 , добре че си бях близко до Варна. Живи и здрави да сте двамата с Веско, искам още от твоите истории

Aleksandar Antimov

Честити 30к абоната!

Благодаря бат Киро за това видио,върна ме назад във времето,което време беше невероятно.! Живи и здрави.!

Всяка майка кашик не ражда която роди не повтаря.

Много много ми хареса това видео,неведнъж казвам че мъжете от нашето поколение са изчезващ вид за огромно съжаление,продължавай с тези истории много ме радват,връщат ме в едно прекрасно време наистина!

Давай още !

Супер сте, чак ми се приходи и на мен! Много бих се радвал, ако съм минал през това!

Koto i da govorim nqma smisal , glavata na semeistvoto e veche jenata i si pod chehal.

Христо Тодоров

Продължавай с историоте за казармата бат Киро, супер си!

Добреее. Интересно

Hristo Zlatkov

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.

Bate Kiro da si jiv i zdrav. Prodaljavay Vse taka .Chakame s netarpeniye novoto video!!! Pozdravi ot Turtsiya .

Здр Бат Кире Да продължаваи с видеата.С Нетърпение очаквам Поздрави на теб и Веско

Браво Бат Киро. Продължавай все така. Иска ми се да направиш няколко видеа за златото на България и как Иван Костов раздаде националното богатство на България на концесия на разни американски и канадски компании за без пари...Не за друго, ами да отвориш очите на мнозинството...България е най-богатата държава в Европа а същевременно с един от най-бедните народи сред всички останали...Поздрави и все така !


More Creators