Здравейте,
Много бих искал да споделя спомените си от най-безгрижните ми години, когато прекарвах няколко седмици на село Росица при леля ми.
Имам незабравими спомени за пълното село, задружното съжителство между българи и турци и безкрайните летни дни край реката.
Най-много обичах, сутрин като стана, да закусвам мекици с биволско мляко и сладко...
Разказвам повече за тези мигове във видеото...
Zhivko_Y
2022-01-30 10:36:21 +0000 UTCHristo Zlatkov
2020-08-17 18:47:48 +0000 UTCVladimir
2020-08-16 20:55:29 +0000 UTCХристо Тодоров
2020-08-16 10:46:48 +0000 UTCAleksandar Antimov
2020-08-15 15:54:57 +0000 UTC