Здравейте!
Повече от 30 години не бях ходил до школата за санитарни инструктури в Русе!
За съжаление, доста малко неща са останали и на мястото на бившото поделение, заварихме голям фалирал МОЛ и Лидъл!
Повече за това, което ни даде казармата, можете да видите във видеото
Xan Dragonhand
2020-10-29 19:04:02 +0000 UTCВеселин
2020-10-02 09:40:43 +0000 UTCStefan Vasilev
2020-09-13 17:36:15 +0000 UTCКиро Брейка - Оригинала
2020-08-29 23:52:11 +0000 UTCValentin
2020-08-20 11:27:10 +0000 UTCStanimir Vladimirov
2020-08-20 08:12:07 +0000 UTCAleksandar Antimov
2020-08-19 18:24:36 +0000 UTCХристо Тодоров
2020-08-19 18:17:54 +0000 UTC