SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ВЪПРОСИ към ПЕТЪЧНИЯ LIVE (21 август 2020)

Здравейте, 

Утре в 20:30 часа ще направим петъчен лайв от масата на Киро Брейка. Ако имате въпроси към него, задайте ги в коментарите и ще се постараем да отговорим на всички!

ВЪПРОСИ към ПЕТЪЧНИЯ LIVE (21 август 2020)

Comments

Здравейте, Моите въпроси ги пропуснахте, но ако заслужават отговор - ще се радвам да коментираш следващия път. Поздрави, Станислав

Браво Веси и бате Киро! Наздраве и на Вас! Няма нужда да ни благодарите. Продължавайте с познавателните , исторически и припомнящи че сме българи видеа!

Vladimir

Познаваш ли някой от Обретеник или Екзарх Йосиф (аз съм от обретеник)

Shang Tsung

Разкажи Силата на Сталин За да видят силата На Майка Русия

Бате Киро ако Русия ни подкрепя ще върнем старото време

Здравейте, поздрави и наздраве. Въпросът ми е - какво подлъга българите да съборят хубавата си социалистическа държава през 1989, какво повече искаха и от какво бяха лишени? Китай все още са социалисти и са номер 1, дори САЩ се страхуват от тях. Благодаря

Деница

​Но,без тези тестове и карантина,работодателя не иска да те вземе обратно на работа,защото може дам му затворят фирмата,а докато си под карантина,тя е неплатена! Идват и на проверки! Как би постъпил отново?

Бате Киро какво мислиш за времето през втората световна война срещу сегашното този вирус е като война

Здравей бати Киро... Защо младите хора не правят секс вече?

И аз живея в Чикаго и аз искам да се прибера

Според мен отровното трио май е на заплата при Борисов. Само лъжат хората, че има протест. Кучето си лае . Кервана си върви,

Бат Киро, ще успее ли и този път България, и нашият народ да съберем сили и да прескочим пропастта, към която сме се запътили? Виждаш ли светлина в тунела след последните събития? Поздрави на теб и Веско!:)

Бай Тошо

Здрасти Киро, знаеш ли нещо за събитията в село Павел през 1944 , когато училището е било щаб на жандармерията и са избили бая народ от селото като ятаци ,Поздрави

Shang Tsung

Линк към видеото: https://youtu.be/Dp9-864-1_w

Киро Брейка - Оригинала

Kak moje chovek da se spasi v toq svqt 2020 godina vapros ot men Nikolay

Бат Киро , поздрави за това , което правиш . Поздравления и за Веско , който става все по-добър . Спечели ме с това , че казваш нещата такива каквито са . И в този ред на мисли ще ти задам един въпрос , който може да го зададеш и на зрителите ти : Как е възможно да виждаш едни и същи звезди вечер, през цялата година, като от дадена дата след 6 месеца гледаш в противоположната посока на "космоса" ?

Бат Киро говори се,че някакъв бизнесмен има апетити да купува Интерхотела и стаите да се преоформят в апартаменти за продан.

Браво Киро всичко ,което казваш и показваш е вярно. Аз не съм комунист и няма ,как да съм ,защото съм на 32. Обаче напълно подкрепям и споделям мнението ти за сегашната ситуация !

Бат Киро,тренирам по начина,който ти ни учиш като бягам по общо 6 км.Как според теб е по-добре,да избягам 5 км и между сериите по 200 метра или 4 км с по 400 между сериите?Има ли някаква разлика изобщо?

Бат' Киро, какво ти е мнението за Черноморието сега, след като се върна оттам?

Бат' Киро, кои са лошите страни на бай-Тошовото време?

Киро ако затворят държавата през септември за втори път мислиш ли че ще разпали гражданска война?

Добър ден,поздрави и адмирации за начинанието,все така напред и нагоре.Относно видеото от днеска в Тубата Киро каза една голяма истина...че когато те оправляват идиоти не до комунизъм или демокрация, просто нещата няма да вървят....но все пак ако може едно въпросче,ако в сегашната,,демократична,,България на чело на страната станете някой като Т.Живков как според Киро биха се развили нещата....

Здравейте отново, Бат Киро и Веско. Благодаря ви за хубавите видеа, които правите. Искам да попитам бат Киро как е намерил Веско за оператор, както и да ви попитам няма ли да почивате малко това лято, много видеа много нещо ? :)

Здрасти бате киро,гледал ли си филма за Наим Сюлейманоолу(нов филм е от 2019),ако да какво ти е мнението за него.Дали тези неща във филма са се случвали точно така както и във филма.Говоря за частта в,която турците биват принудени да си сменят имената и не биват пуснати извън граница.Питам понеже не съм живял по това време,а не знам колко мога да се доверя на режисьора понеже е турчин и гледа от своя гледна точка.Продължавайте с Веско супер сте.

Здравейте бат Киро и Веско, какво мислиш за другаря Путин и Русия. По-конкретно какъв сюрприз мислиш , че е нагласил на запада. Тъй като не би се хванал на този ковид 19 цирк просто тъка. Наздраве 👍

Бат Киро здравей, адмирации за това което правите. Продължавайте така и за напред. Наскоро попаднах на нещо което ме ШОКИРА така наречените " drag kids". Това нещо пак идва от Америка и нещо ужасно. Оставям и линк на такова дете, 11 годишно момче което поощтряват да се мисли за момиче. ТОТАЛЕН ШОК. След време това ще дойде и тук и ще се случва с децата на България. https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34 това е линк за да го видите и коментирате. П.С Имаш ли някакви случки или истории от Перник. Поздрави и продължавайте така. Успех!

Martin

Какво стана със Поредицата 'Какво Ще Правим За хората които искат да тренират Истински .

Бате Киро много съм ти благодарен за видеята за тренировките много ме мотивирваш Тренирам за здраве и се чувствам супер много ми харесва видеята за тренировки. Да ми препоръчаш някаква тренировка Мерси много много Хубав Петъчен Ливе. Все така Хубави видея да направиш. Наздраве 🍺🍺🍺🍻🍻

Имам още един въпрос какво мислиш за политиците дето искат да направят добро за България мислиш ли че ще Победят Бойко Борисов Какво би се променило ако го свалят от Власт . Ако нови хора идват на неговото място и да е като при старите дни на Комунизма би било страхотно това за да се случи е много трудно разбирам. Мислиш ли че някои ден ще стане или не. 2. Истинските лекари са на малко на брой сега Лекарите мислят само за пари прекарват хората сега във днешно време човещина не остана какво предизвиква това да се случи .

Здравей Бате Киро и Веско Живи и здрави да сте имам няколко въпроса за вас. 1. Кога мислиш че ще свърши този цирк със Младите защото те са най голямата жертва. И всеки ги гледат да ги унищожат от ден на ден . Циркът става по зле от ден на ден. Като гледам Видеята разбирам колко ценно е било старото време. Сега Ни Съсипват още по лошо. 2. Вярваш ли че един ден всичко ще се управи . 3. Благодарение на Бай Тодор България се развиваше той направи много неща той разви България а сега ни учат да не мислим за миналото. Поздрави от Великобритания и Наздраве 🍺🍺🍻

Кой на държавно ниво има полза от това младите хора да са невежи, неуки, нагли, тъпи, надрусани, назобани, наджукени и т.н.? Защо това се допуска от властимащите?

Здравей Кириле,неискам да те питам за политика и т.н., искам да ти задам обикновен въпрос човешки,вечер като се прибереш как прекарваш свободното си време( без петък защото сега си с нас🙂),имаш ли любими български филми от 70те и 80те години !

Здравейте, Иска ми се да накарам мъдрия човек да погледне от високо и да изкаже мнението си по следните въпроси: 1. Как да се подходи към заплахата от катастрофална ситуация в България при липса на държавна стратегия за отбрана и държава като цяло? - със собствена подготовка или участие в българска паравоенна организация за защита на избран регион и група от хора - участие или създаване на национално отговорна партия или група, целяща необходимата промяна преди катастрофалната ситуация - без специална подготовка (с вяра във Висшата сила) - емиграция в някоя "сигурна" страна 2. При добро развитие на ситуацията в средно- или дългосрочна перспектива и държавноотговорно ръководство в България, в коя от насоките България трябва да се съсредоточи , за да стане от водачите на човечеството? По мое мнение сме се доказали като подходящи за водачи в две почти противоположни насоки: - Технологии (през комунизма) - тук след "демокрацията" трябва да догонваме с много други народи - Духовност (не религия) и култура - в тази за напред много важна сфера сме вече на водещи позиции, но иска много работа. Поздрави, Станислав

КИРО ВЕСКО ПРИВЕТ. ПОВТОРИ НА МЛАДИТЕ И СТАРИТЕ ,ПРЕЗ ТОШОВО ВРЕМЕ ПОМНИШ ЛИ МЛЯКОТО КИСЕЛО ПРЯСНО ГО ОСТАВЯХА ПРЕД МАГАЗИНИТЕ И НИКОЙ НЕ ГО ПИПАШЕ .ИМАШЕ ЗА ВСИЧКИ НЯМАШЕ ГЛАДНИ .ДОРИ И ЦИГАНИТЕ НЕ БЯХА ГЛАДНИ ЗАЩОТО РАБОТЕХА А СЕГА????????☹

Здравейте на всички искам да питам Киро за ластиците как да си ги направя или ако не са правени от къде да си ги купя,и наздраве от една каравана някъде покрай морето

Бат' Киро, може ли да обясниш какво имаш предвид, като казваш, че младите хора сме "унищожени" и какво може да направи всеки един от нас, за да променим това? Аз, например, не искам да "бъда статистика", както ти казваш.

Просто не се тъпчи и няма да се надува стомаха ;)

Имам още един въпрос Бат Кире относно тренировката за един съвет ако ми позволиш.Тичам на ден по 5км старая се да направя опражнениятя добре.Обаче ми се отваря голям апетит имай предвид че аз не спазвам никакви диети храня се дошманската но след това ми се надува стомаха Въпроса ми към теб е имали начин този проблем да се разреши.Смисал трябва ли да променя нещто в тренировките за да ми се свали стомаха.Предварително Благодаря от Сърце

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и все так да ни показвате и да ни отваряте очите за много нещта и да ни покзваш че през комунизма не било лошо а напротив.Бех публикувал една снимка на ТОДОР ЖИВКОВ и от долу под коментара един познат беше написал чи е Диктатор.А преди това той ми обесняваше че комунизма е бил много лошо че не имало такава свобода и прочие.Че сега е много добре Бойко Борисов прави много нещта за България и те така с моя приятел познат.Та въпроса ми е сега дето Бойко Борисов иска да въведе промени в конституцията това добре ли е за България (а аз на този мой познат се опитвам да го разобедя и на останалите кадето го подкрепват че през комунизма е било хубав живота)

Здравей, бат Киро! Може ли да продължиш с поредицата която започна с Антоанета? Имам впредвид да ни срещаш с наши забравени спортисти които са славили България и са слагали целия свят на колене. За мен е изключително интерестно когато говорим за тези хора предполагам и за другите.

Borislav Hristov

Здравей Кире , мислиш ли че господин Борисов и парламента ще си подадът оставката. Аз лично се съмнявам, искам да чуя и твоето мнение. Живи и здрави двамата с Веско.

Aleksandar Antimov

Бате Киро от няколко места свързани с полицейските среди чувам, че са поръчани хиляди кабини и химически тоалетни за ново затваряне с КПП-та на големите градове - мислиш ли, че пак ще затворят държавата Октомври месец и дали ще скочат този път хората срещу тази простотия?

Dobrin Stefanov

Какво мислиш за отровното трио? и по конкретно за Бабикян


More Creators