SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Петъчен LIVE с КИРО БРЕЙКА - 21 АВГУСТ 2020г.

Това е линк към видео стрийма! 

Петъчен LIVE с КИРО БРЕЙКА - 21 АВГУСТ 2020г.

Comments

kiro xaresvam ideata ti sahto hte e mnogo dobre ako ima xija na kiro breaka kadeto mojem da posetim

Бат Киро твоята гледна точка за живота , за случващото се в страната е едно към едно с моята. Лошото е ,че хора като теб истински хора ги наричат ,луди и какво ли още не. Просто живота в България стана такъв джендър ценности , еврогейски ценности пълен кенеф. Мен също ме мислят за странник ,защото поддържам твоята теория за случващото се в страната. Подкрепям те безрезервно следя те с интерес надявам се и да се запознаем на живо! 👊👊👊 Да живее България !

Здравейте, Тъй като заговорихте за Лос Анджелис и за това, че хората, които са били по запада или са все още там, не разказват за пумията. Е аз имам да кажа следното: Аз живях в Щатите почти 12 години. Живял съм едновременно и в най-богатите райони и най-бедните, в 5 различни щата - Илинойс (Чикаго), Мисисипи (Билокси на мексиканския залив), Тексас (Сан Анотнио и Далас), Калифорния (Сан Франциско, Санта Барбара и Лос Анджелис), и Вашингтон (Сеатъл). Обиколил съм вероятно още 10-15 големи градове, от които най-вече помня Лас Вегас, и още вероятно 50 "малки" градчета, колкото София... какво ли не видях и какво ли не разбрах и осъзнах. Страшно е. А още по-страшно е, че всичко това се докарва в България. Ще кажа едно на хората, които все още не са били по Щатите... Пумията там е ужасна. Много мога да обяснявам и разказвам. Там е "бъдещето", от което аз избягах. Върнах се в България и не искам и да си помислям за връщане обратно. Там норламни човешки полове вече НЯМА! Има повече педали и лесбийки, от колкото НОРМАЛНИ! Разликата между бедни и богати и плашеща. И се забелязва от километри (буквално, имам клипове показваща тази разлика от един от хълмовете на Лос Анджелис, снимайки от "хълма" на богатите към "долината" на бедните) - разтърсващо емоционално е. Храната, водата, въздуха, природата... всичко е упостошено. Малко хора биха се съгласили с мен. Малко хора наистина "виждат" света около тях. И още по-малко хора го разбират този "свят". Както енда приказка гласи: "Спокойно! Коръба потъва, вода има за всички!" За жалост... Хората не искат да прогледат.

I ot chicago samo napred bat kiro - i vesko 👍 s vas sme

Здравейте бай-Киро и Веско, имам добра идея за всички нас можем да използвате ZOOM Cloud Metings, ще улесни процеса много/също така вместо почивки за нас и прочие да направим екскурзии или благотворителност за децата изоставени в домовете☀️🍀🇧🇬❤️, Или по-някой лаптоп за да могат и те да гледат вашите видеа и да се учат на родолюбие и същевременно да се поучат от вашия житейски опит.

Можем само да целунем отзад Бай Тошо! Аку не работим с руснаците България няма да я бъде! : Може ли такава фанелка, бате Киро!

Vladimir

Продължавайте с познавателните и исторически видеа за България! Поздрави на Вас - Веско и бате Киро!

Vladimir

Може би български книги за хубостта на България !

Vladimir

Благодаря

Also Mojesh napravi interview s izvesna I zabraveni bulgari sportisti.Mladite da se uchat it Izvora, da znaqtat I da polsvat Kat orizova hartiq. Blagodarq e dostatuchno. Dani 10% ostanat v glavata na mladite or esensiata koqto davash. Nazdrave I da to e sladko. Pozdravi on zagnivashtiq kapitalizum USA.

Kire Samo Taka prodaljavai.

Lire

Здрасти бат Киро като никой не си станал и няма нужда да благодариш за нищо мисля че както за мен и всички останали е удоволствие да те гледаме винаги си бил човек на когото се възхищавам и жалко може би си единствения който се опитва да промени нещо в нашата мила Родина Успех !!!

Вчера изгледах видеото за “идиотите” и “глупаците”

Имаше анкета за най-Красивата Българска Дума навремето...Спечели Думата, БЛАГОДАРЯ ! Мисля, че е Напълно Достатъчно, това, че ни Благодариш...Бъдете Здрави, за да ни Радвате !!! НАЗДРАВЕ !

Точно като мен си бат Киро. И аз само дето още уча иначе и аз тренирам, работя и като се прибера ям като вълк и си гледам Нешънъл Джеографик.

МАЧА ПОЧНА. ГЛИДАШ ЛИ ФУТБОЛ.

Щом казваш, ще почерпиш. НЕ забравяй , че и аз дължа един стек ХАЙНЕКЕН. ИЗПОЛЗВАХ КАНАЛА ТИ ДА ОПЛЮЯ ОНЯ КЪДЕ МИ ДЪЛЖЕШЕ. И С ОЩЕ 2-3 ФИНТА ПРИБРАХМЕ ПАРИТЕ ЗА 4-5 ДЕНА.😆😆😆 ОНАЯ ЧУМА МИ ПИСА ДО СНОЩИ. СИГУРНО ЖИВОТА И МИНАВА В ПИСАНЕ И ФИЛОСОФСТВАНЕ.

НО комент

Бат Киро аз съм ЗА живата връзка ! :) Благодаря! Успехи!

Здравейте, страхотни видеа пускате в последно време...... Поздрави и наздраве! 😉

Калоян

Имаш ли истински приятели, навремето хората бяха по задружни , сега истинското приятелство е на изчезване всичко е сметки и интереси

Бат Киро,какво мислиш за БОЕЦ,следя ги от край време и ми се струват единствения лъч светлина.

Един Факт Сталин е убил Повече хора От Хитлер

Бате Киро Какво Мислиш за Сталин Диктатора и как унищожиха Германия Силата На Русия е много силна

Благодаря за отговора, още един въпрос- бате Киро каза че всяка вечер хапва и гледа тв. А любов с жената, кога?

Деница

Не имам предвид дори да се запознаем там хората които мислим по един и същи начин и те подкрепяме, имам в предвид че там може да се запознаем един с друг все свестни хора - на срещата

Хайде да направим през септември една среща с фенове като купон може да е или семинар да поговорим за България...

Бат Киро почнах да тренирам по твоя начин и се чуствам 100 пъти по добре от колкото когато в фитнеса чуствам се по жив

Здравейте, поздрави и наздраве. Въпросът ми е - какво подлъга българите да съборят хубавата си социалистическа държава през 1989, какво повече искаха и от какво бяха лишени? Китай все още са социалисти и са номер 1, дори САЩ се страхуват от тях. Благодаря

Деница

Наздарве и от нас!! Бат Киро какво мислиш за баба Ванга?

Здравейте ,искам да попитам бат Киро за прословутите 10000 крачки на ден.Истина ли е ,или мит.

Здравейте, поздрави и наздраве. Въпросът ми е - какво подлъга българите да съборят хубавата си социалистическа държава през 1989, какво повече искаха и от какво бяха лишени? Китай все още са социалисти и са номер 1, дори САЩ се страхуват от тях. Благодаря

Деница

BULEXIT.

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.

Дядо ми .беше ятак на партизаните.Имало е скривалище под стаята,където е спяло семейството.По това време,цялото семейство е спяло в една стая,четири деца и родителите.Имало е втори етаж,където е имало ,оджак,днес -пещ,камина.Полицаите ,често са идвали на проверки.След 1944,когата идва новата власт,дядо ми вижда,че нещата не са такива,каквито трябва да бъдат.Започва да пие алкохол и след,като се напиел,псувал всички наред,тези във властта,но най накрая,все казвал,нещата щесе оправят,няма да е все така.Ако беше доживял до тези дни,какво ли би направил

бай киро прав си че Русия може да помогне на България но в момента руснаците не могат да се оправят с украйна и беларус 50% процента от руския елит олигарси предатели но руснаците ще се оправят рано или късно обаче ще доживеели българия руското спасение имайки вредвид демографския проблем

Кажи нещо за протестите, стига с тази корона измислена.

Тениска Мьрдь до Мьрдь Торбь до Торбь Ще е мн Яко

Не не това не е правилно бат Киро не трябва да ни даваш нищо

Бат Киро, ние трябва да ти благодарим на теб, не ти на нас!

Здравейте! :)

Здрасти Бат Киро, хайде да направим през септември среща с всички които желаят от Пейтриъна и теб някъде - може и във Велико Търново то е в центъра на страната

ВЕСКО ,СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ, ЩЕ ТРЕНИРАМЕ ЗАЕДНО.....

БЛАГОДАРЯ ТИ БАТ КИРО.

На почивка сме на язовир кърджали. Всяка сутрин между две села 6 км. Загрявка , лицеви опори ,коремни преси............. И МЕ ГЛЕДАТ КАТО ПОЛУ-ИДИОТ.

Поздрави от Пишмана. Веско обещал си нещо :) бъдете живи и здрави и все напред!

Поздрави от Русе. Благодаря ВИ.

Здравей бат Киро, ако в момента България се управлява добре, ако всичко е както трябва с работещи предприятия, онзи хотел не беше изоставен щеше ли да имаш носталгия към соца?


More Creators